Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 7 июня 2023

@Гость, потому что охранники в мониторке занимаются тем, что ковыряюся в носу и смотрят по***шку. Неоднократно приходилось во время работы заходить в их каптёрку, и наблюдать подобное действо… Но это всё зависит от магазина. В большинстве случаев воры, которых «не замечают», работают по договорённости с охранником, который «в доле». Это неудивительно. Такая «тема» в Эпицентрах существует довольно давно, и позволяет охраннику очень неплохо заработать «на леваке». Это уже не говоря о тех охранниках, кто сидит на складе, там вообще жируют.

2. 7 июня 2023

Таким чином ви робите гірше лише собі. Треба поважати в першу чергу себе і свій труд. Якщо вас дійсно не влавтовує 11 тис, краще змінити місце роботи. У вас стаж 6 років, треба лише повірити в себе і зробити маленький крок к кращим змінам в житті

3. 7 июня 2023

@Гость, рано радуешься. Охрана все видит. Даже если не сразу выявили. Ибо у них нет срока давности. Просто дают такой шанс. А потом все равно споймают.

4. 7 июня 2023

Зарплата 2017року. 11000грн. Зі стажем в 6років. Дупонюхам тільки платять від 30!!! Буду працювать як платять…

5. 7 июня 2023

Зарплата не конкурентно способна зараз на ринку, якщо брати повне дно.
    Вимог багато,які ніхто не спішить виконувати за мізерну ЗП.
    Я не дивуюся чому персоналу на людей байдуже ніхто нідого не підійте треба постійно шукати і просити

6. 7 июня 2023

у вас там камеры работают? я за день по 3-4 раза выношу, а вы не видите, ха-ха-ха 😂😂😂, куда смотрит охрана ваша камерная, хотя за такие деньги то может она ещё и сотрудничает с кем-то из воров

7. 7 июня 2023

одумайтесь, люди добрые
    задонатят клиенты на генераторы, они бабки кому-то отдадут, и у них эти генераторы уже не по 5-10 тысяч, а по 20-30 купят, это разводняк, и вас ещё заставляют в этом участвовать, упрашивая клиентов

8. 6 июня 2023

Мені б дуже було б цікаво скільки задонатили самі Герегі на війну, мабуть взагалі нічого не дали з власного карману. Все тільки за рахунок покупців та продавців. Пам’ятаю як касири на касі запитували :
    Чи не бажаєте прийняти участь у зборі коштів на машини ЗСУ?
    І так десь через два місяці прямим рейсом з Іспанії вже красується Герега Г. Ф. Зробила фото поряд з автомобілями та подає цю допомогу від компанії Епіцентр і потім знову полетіла в Бенікассим додому на вілу, а ці кошти були зібрані покупцями та недоплаченими зарплатами співробітникам Епіцентру, скільки керівництво наё…простих людей.
    Ось тобі і піар за рахунок покупців та співробітників але ніхто про це навіть не згадає.
    Цікаво також скільки донатять на ЗСУ
    директори «Епіцентрів»
    Бо з їх зарплатнею у 200 000.00 можно половину скидувати на донати, а не сидіти і розповідати про штани Dolce&Gabanna куплені за 700 $ і це зі знижкою. Привід для гордості так собі. Цікаво скільки комерційні скидують на домогу ЗСУ з зарплатою в 60 000,00 грн. Скільки начальники донатять маючи зп 40 000,00?
    Але як завжди страждає самий «заможній» прошарок Епіцентру це продавці, касирів, комірники, прибиральниці, охоронникі. Вони за рахунок своєї зп спонсують армію тільки про це незнають. Кожного разу не дораховуючи свою заробітню плату.
    Як лохів розвели за спинами.
    Тому все описане вище стосовно Відновлення це черговий договорняк колишньої В.о. Голови КМДА Гереги Г. Ф. та представників влади України.

9. 6 июня 2023

Привіт.
    хочу запитати у вас думку щодо нового приколу (цинізму та жадібності) від Епіцентру, за програмою ЄВідновлення. Епіцентр став учасником державної програми відбудови житла. Тобто, держава платить вам гроші на відбудову будинку, і ці гроші ви можете витратити в Епіцентрі.моя думка така, що це черговий цинізм.
    епіцентр не хоче зробити знижку величезну на будівельні матеріали, або стати волонтером та задармо допомагати.
    у пана Гереги та його дружини точно є бабки на добрі справи. і давайте вгадаємо, хто просуватиме цей прикол? звичайно ж співробітники. хто ж ще. всім треба буде обов’язково говорити завчені фрази про цю аля акцію.і що співробітникам за це заплатять? — Правильно .- Ніфіга не заплатять.Однак, найбільше вражає жадібність, цинізм, мерзенні вчинки.
    що в такий час Герега і Ко думає як завжди, як би ще стягнути грошей.

10. 6 июня 2023

Директор Маркету :
    Мені дуже шкода що під час початку повномасштабного вторгнення, коли всі виїхали і на роботі майже нікого не було , заробітна плата нараховувалась комерційним начальникам відділу, заступникам, СБ ,відділу персоналу, які не були на роботі, не працювали, а продавцям яких ми не враховуємо за людей не було і не буде, навіть якщо вони сильно прикладають зусилля, ось така вертикаль влади .
    Мы вважаємо якщо вас не влаштовує щось ,заява та їдіть у напрямку самі знаєте якому.

Щось пишете ви, олександр олексійович, зовсім незрозуміло, в голові у вас якась каша. Одно можу сказати, що ви не володієте інформацією і на тц на початку війни вас не було. Зарплатню отримували ті співробітники, які фізично були присутні на роботі. Не всі такі тупі як ви. А за то що ви зневажаєте персоналом ви отримаєте те на що заслуговуєте і власники швидко зрозуміють якого «профі» вони тримають. Ганьба такому директору!

11. 6 июня 2023

@Гость, бо в Епіцетрі їздить навантажувальна техніка і впринципі через те вас і не пустили бо ви як ***нуті носитесь на тих самокатах, для вас драйв арену побудували щоб ви мали можливість на колесах по магазину їздити

12. 6 июня 2023

В Кропивницькому комерційний директор Токова зриває злість на підлеглих, залишаючись привітною з незнайомими людьми і власним керівництвом. Невихована,хамовита, переходить на особистості образи. Стверджується за рахунок персоналу. Колектив її ненавидить. Коли її немає на роботі, то в магазині і робота робиться, і персонал спокійний. Багато вижила людей своїм гадким характером. Такий шеф-самодур не допомагає роботі, а заважає. Від неї страждають всі. Чекай в карму «отвєточку»!

Ця людина ніколи не вирішує проблеми, якщо ми за роботу, вона тільки її поглиблює. При цьому ліцемірство — це друге «Я» Токової. Обгадити людини поза очі їй як розплюнути, а потім посміхатися їй

13. 5 июня 2023

@Гость, усім начхати на ваші самокати. Може ще з мопедом в магазин зайдете? Понабирали моду ходити в магазин, то зі своїми ср***ми собачками, то з самокатами, то з велосипедами… Настої****ли такі нахабні істоти! І головне: тут пишуть відгуки, які стосуються виключно роботи в Епіцентрі!!!

14. 4 июня 2023

15. 4 июня 2023

Доброго ранку, дня, вечора усім, хто читає це. Хотіла б вам розповісти про доволі таки дивну ситуацію.

Епіцентр на Григоренка. Чудовий ранок, нічого не передбачало біди, ми з чоловіком приїхали на електросамокатах придбати певні речі для нашої оселі, але на вході нас зупиняє охоронець, і каже, що з самокатами заходити всередину залу не можна. Звісно, це нас дуже обурило, так як до цього увесь час нас спокійно запускали, і слова лишнього не промовляли у наш бік. Ми, підійшовши до адміністратора, почули те ж саме, що і від охорони, лише від себе адміністратор додав, що на парковці є секція для мотовелотранспорту (шмат заліза, який певно і дитина зігне, безпекою так і не пахло). Врешті-решт, ми вийшли з гіпермаркету, і з сумними емоціями покинули його територію.
    Трішки пізніше, ми вирішили пройтись пішки сюди ж, щоб все-таки придбати замки для самокатів, так як це наш основний вид транспорту, і без нього пересуватись не хочеться, але те, що сталось далі — нас дуже сильно вразило.
    Зайшовши знову ж таки через цей самий вхід, ми бачимо як біля стійки з адміністрацією стоїть людина з самокатом, і чуємо, як їй кажуть, що до залу можна спокійно входити з самокатом, на що ця людина підходить до охоронця, посилає його на 3 букви, і з обличчям повної гордості крокує до залу.
    Я звісно все розумію, АЛЕ:
    1)»ми прапускаєм толька па блату, ілі єслі аформіть платную падпіску на вход з самакатамі», чи як це працює?
    2) Охоронник. Ця людина, як і усі його колеги(я так думаю), стикається з такою ситуацією не один раз за день, тому що наплив людей тут є завжди, і як я дізналася, то ця людина стоїть на тому місці по 15 ГОДИН на ДЕНЬ. Мало того, що у нього умови не дуже людські там, так ще його роблять «казлом атпущєнія», тому що усе це виливається на нього. Це, по-вашому адекватно

Шановна адміністрація, керуючі магазином. Велике до вас прохання, дуже велике:
    Прочитавши усі коментарі інших людей, я зрозуміла, що таких ситуацій не одна, і не десять, і не тільки з самокатами.
    Після таких «недоситуацій», бажання покупця заходити сюди падає до критично низького рівня, так як і у будь-якого працівника, якого, як виявляється, не тільки покупці поливають багном зникає бажання працювати тут, і викладатися на повну.
    Я була б дуже рада, якби ви почали вирішувати хоча б такі проблеми, щоб не було такого непорозуміння. Виділіть хоча б якусь копійку на нормальну секцію для мотовелотранспорту, або хоча б перемістіть її ближче до входу, де завжди велике скупчення людей, щоб не було сумнівів до безпеки нашого майна.
    Одне таке маленьке вирішення проблеми принесе вам дуже великий фідбек зі сторони покупців і працівників, це я Вам гарантую.
    Бажаю вам швидких вирішень проблем, а не тільки бездіяння, як пишуть працівники тут.
    Усім мирного Неба.🇺🇦

16. 4 июня 2023

Стабильно грабят сотрудников. никаких отпускних никаких зарплат привиполнении плана, ничего.
    спасибо єпицентр.

17. 2 июня 2023

Колеги підскажіть тільки в К3 не гуляють +2 дні до зимової відпустки??! Помню ті хто 5років працук тим дають

18. 2 июня 2023

Шановне руководство компанії Епіцентр к зверніть свою увагу на промоутерів компанії(мвм).Що на дверній фурнітурі.
    Проробивши продавцем 6 років на к2 я змушена була піти за особистим бажанням.
    (Попросили).
    Пішла на к1 робити на фірму теж яка по фурнітурі проробивши місяць мвм написали колективну жалобу на мене.(чому написали:
    1)Я для них великий конкурент так як маю стажу по фурнітурі 20 років.
    2)Не дають продавати товар.(хоча я продаю весь товар )не кричу що це коломбо ручки вони погані бо там пластикові подрезетніки а вони це собі дозволяють.
    3)посилають покупців на ринок юність мотивуючи покупця 2 зупиночки там дешевше
    Пішли так точно двоє тільки що я бачила (замок який коштує 4.800 та 6.900 мт.)
    5)викрикують за 20 метрів добрий день що підказати або взагалі через голову кричать.(покупці казали що троєщина ринок номер 2,були не задоволені)
    Начальник відділу Андрій з ними пляше як вани скажуть( бо отримує откат)
    За весь час роботи жодної скарги )
    Зверніть увагу.

19. 1 июня 2023

Толочко максимум чему «научит» так это курить и бухать причём на рабочем месте. Эта ЛЕДИ-БОМЖ себе рады дать не может не говоря о других.

20. 1 июня 2023

Эпицентр К3, Григоренко 40.
    Просто удивляет непрофессионализм некоторых работников, которые занимают руководящие должности. Взять ту же Братченко с 50-го отдела. Амеба реальная, неумеющая ни то чтобы руководить и быть лидером в команде, а даже просто общаться с продавцами. На коротком поводке держит только ***олизов, которые стучат друг на друга и сливают всех и вся. Если человек показывает себя достойно, не включается в интриги, которыми она заправляет, а тем более если человек способный — то выживает из коллектива на раз-два. Ассистенкой работает стукачка и серая моль Света, которая выслуживается перед ней и сливает ей всю информацию. Затем взяточник и просто *** Выпирайло, который сидит на немлохих взятках, которые ему заносят или очно или скилывая на карту некоторые поставщика из секции красок. У завсека полный пе***ц в секции : шкафы сверху забиты неликвидом, просрочкой, боем, запоротой краской, там такие авгиевы ктнюшни, что любая ревизия и Бицюра просто окуеет от масштабов происходящего только в одной секции. Но он нормально себя чухает, так ему листают некоторые поставщики такие как Поликолор, Блеск, Капарол ну и т.д., а Братченко прикрывает его задницу за то что он стучит ей про работу промоутеров и продавцов. Братченко в принципе понятно, человек недалекий. Благодаря тому, что ее в свое время продвинула Толочко, которая всему научила и буквально научила ее грамотно писать, то это для Николаевны так сказать последняя пристань, ибо выше и дальше она уже не пойдет, так как не имеет на то никаких способностей. Поэтому все это и реализуется в том, что недалекая, непрофессиональная амеба превратилась в «местную царевну-лягушку», которая съедает всех и вся, унижает нормальных ребят и съедает неугодных. При этом сама боится и тихо ненавидит Кирилловну, которая видит на сквозь ее жалкую душонку. Поэтому, если вы хотите нормальной работы, слаженного коллектива и профессионального роста — то вам явно не в 50-й отдел «Декор» на Григоренко.

21. 31 мая 2023

22. 31 мая 2023

Ха-ха була одна така вилетіла як пробка з Епіцентру навіть не допоміг диктофон.
    Бо як вона підійшла до директора з цими аудіо-носіями не встигла дійти до прохідної, як відділ кадру вже почав підготовувати наказ на звільнення.

23. 31 мая 2023

)))……)))) :
    Зібралась зграя довб….бів, які вилизували с***у орлову і об***ають Суржика. Ви, шановні працювати не хочете спробувати, не стояти в «курілке», не втикати в свої айфони, а працювати??? Той хто чесно і сумлінно виконує свої обов’язки, відповідно і отримує в зарплатні.
    Так,є складнощі, так війна в країні на жаль не скінчилася. Ніхто нікого ТЦК не лякає, це сурові реалії сьогодення і може дійти до кожного. Коли співробітників забирають до лав ЗСУ, хто їм допомагає з обмундируванням? Олександр Олександрович нікому не відмовив в цьому плані і нікого в ТЦК не здавав, а ви йоб….ті думайте що пишете! А якщо у вас керівник відділу довбой…б, який не може вас дисциплінувати, то треба скаржитись на нього , а не на директора.
    Сан Санича особисто поважаю, з таким директором приємно працювати!

Лично я слышала, как он в виде шутки говорил, что нужно отправить за косяки одного сотрудника в ЗСУ. Я конечно понимаю, что юмор это не его конёк, но нужно же головой думать. Он же директор и не время сейчас такие «шутки» отпускать.

24. 30 мая 2023

Совет всем сотрудникам Эпицентра: всегда записуйте на диктофон все разговоры с начальством. Это всё пригодится. Особенно при трудоустройстве записывайте на диктофон разговор с эйчаром, где обсуждается зароботная плата, ваши должностные объязанности. Все разговоры с начальником объязательно записывайте. Когда вас попытаются обмануть с зароботной платой, у вас будет «аргумент». Только никому об этом не говорите. Также собирайте компромат на колег. Документруйте их косяки (а также различные махинации начальника), записывайте видео и на диктофон их разговоры. Особенно, когда они матерят руководство Эпицентра или директора магазина. Если кто-то из них сделает вам пакость, вы сможете пойти к директору магазина, и предоставить компромат.

25. 30 мая 2023

@Гость, а где находится главный офис Эпицентра в Киева? Как обратиться в главный офис? Какой точный адрес?

26. 30 мая 2023

К-8. Жирафа ты уже вещи на выход пакуешь? Или думаешь что после «секретных» совещаний под столом и на столе у проверяющих тебе всё с рук сойдёт. Ошибаешься. Про эти достижения офис уже вкурсе. Вовчика с бытовой жалко, остался без оральной поддержки. Так замечательно это у вас получалось на дизайн арене. У стен ведь тоже есть глаза и уши не говоря уже про сотрудников.

27. 30 мая 2023

К-3
    ЕПІЦЕНТР ГРИГОРЕНКО 40
    Щось передчуття що зп буде шикарна людей нема виторгів також, мабуть знову по 9 тисяч закриють.
    Это гарно влаштувався та це Глінський. Вийде на роботу походить пошуткує, прийде до Бицюри в кабінет виспиться та 60 тисяч в карман. Краще б на війну забрали щоб трішки схуднув по вже по швам тріскається з Restaurant не виходить. Якщо хочешь підписати службову то він у Бицюри висипається або своє тельбо набиває.
    Як не пройдусь гляну на всіх цих підлабузників на першому поверсі так то жах. Толочко зі своїми метлами на очах,кігтями та кредитними айфонами краще б одягнутися купила собі бо сидить ця Леді-Бомж тільки всіх відпугує своїм зовнішнім виглядом. Ну а що їй вона вже підзаправилась горючим в туалеті і сидить довольна шукає з ким серед комерційних бухнути.
    Кажуть що хто сидить на першому поверсі то ці люди обличчя Епіцентру, якщо у Епіцентра таке обличчя то навіть страшно уявити як виглядає все інше.

28. 29 мая 2023

)))……)))) :
    Сан Санича особисто поважаю, з таким директором приємно працювати!

А вот и продлизун нарисовался. Интересно, Суржик нормально тебе платит или ты за минималку это делаешь? То что он мобилизованным сотрудникам помогает это правда, но на этом все и это в его интнресах. У самого наверняка бронь и воевать он точно не пойдёт, а ему точно есть что терять. Мажоры отсиживаются, а простые люди за их богатство должны воевать. Всё как всегда.

29. 29 мая 2023

30. 29 мая 2023

@ГОСТЬ:-), Федорчак до работы в Эпиценте, около 10 лет проработала инспектором в следственном изоляторе. А там такой контингент, который нужно держать в «ежовых рукавицах». Вот и сказывается теперь профдеформация…

31. 28 мая 2023

Ну и работай за минималку, а я хочу чтобы мой труд оценивался адекватно. Ваш «любимый» А.А. никогда слово не держит. Сколько раз обещал за переработки заплатить. Ага держи карман шире. Брехло. Орлов хоть и жёсткий был директор, но справедливый. Его и боялись и уважали, а этот чуть что сразу мамке звонит. Позорище!!! Хотелось бы посмотреть где бы он был,если не она.

Я тоже не понимаю как такого человека могли поставить на такую должность. Читает с ошибками, говорит как какой то гопник, ходит в кроссовках вечно. И всему виной наше приславутое кумовство. Теперь персонал страдает да и компания недопучает. Поэтому так и живём.

32. 28 мая 2023

@Гость, Без опытного персонала он так и будет падать по показателям и если вы не знаете маркет не зависит от 7 неба,значит на жополизов у вас хватает фонда закрывать норм зп а людям которые тянут маркет к лутшем показателям зп нехватает может вы свои аппетиты поубавите и начнёте думать а персонале?а не бегать психовать и матерится?

33. 28 мая 2023

Однозначно было лучше. Люди хотя бы понимали за что они работают. Орлов требовал, но и действительно переживал за зарплату сотрудников, а этот свою зп получил, а как простой народ будет выживать с нынешними ценами его не заботит. Он же никогда не нуждался. Ладно, не нравится вам Орлов, то посмотрите на ОТ. Там зарплаты раньше были плюс минус одинаковые, а сейчас…Марья Ивановна горой за свой персонал стоит и зарплату отстаивает, а Суржику все равно. И не надо рассказывать, что там продажи больше. Там и персонала больше. Разница только в том, что кто-то получает, а кто-то лапу сосёт .

Не знаю з відки у Вас інформація що на ОТ зарплати в рази більша. Порівнював по своєму відділу +/- однакова .Так може там трошки більше, але не кожного місяця да і не так критично

34. 28 мая 2023

Оплата відпусток це болюча тема ,багато хто з директорів вважає ,що коли працівник у відпустці то він не заслуговує на премію.Те що людина працювала цілий рік сумлінно нікого не цікавить .

35. 27 мая 2023

На Эпицентре,что на Днепровской набережной,13В,за последний месяц уволилось половина охраны,говорят,что из-за инспектора Федорчак,которая морально терроризирует охранников,очень жаль,что увольняются хорошие люди и работники!!!!!!!

36. 26 мая 2023

Всем доброго времени суток. Читаю комментарии и не могу во многом не согласиться. Хочу рассказать свой случай с этим директором Суржиком А.А. В один из месяцев, после отпуска, я получила зарплату, которая сильно отличалась в меньшую сторону от той, которую я планировала получить. Я обратилась к начальнику отдела с просьбой разъяснить мне данную ситуацию. Он мне ответил, что директор сказал, что так как я была в отпуске и не приносила никакой пользы, то на большее не заслуживаю. Я была просто в шоке. Я честно работала и честно заработала, напоминаю, ОПЛАЧИВАЕМЫЙ ОТПУСК. Я работала и при Орлове и такого безпредела точно не было. Меня просто ограбили. Такие дела.

37. 26 мая 2023

38. 25 мая 2023

@Банду геть з ЦО! Україна без эпицентра !, не на пікети треба а нах*й валити звідти.
    Ви в рабстві і в шорах на очах і не бачите навіть інших варіантів та можливостей іншої роботи.
    Або подивіться правді в очі і признайтеся, що ваших компетенцій недостатньо для кращої роботи.

Епік це болото і коли ти там варишся, кожен день від зп до зп не розумієш цих речей

39. 25 мая 2023

Эпицентр. Одесса-1. 7 км. Прошу, руководство компании, владельца и военкомат обратить внимание на директора тц Суржика. Парень явно не в себе. У магазина худшие показатели за все время. Часто угрожает сотрудников отправить в ЗСУ. Кем он себя возомнил??? Как бы кто не относился к предыдущему директрору Орлову, но у того всегда был порядок и правила работы, а с этим как на пороховой бочке. Шутит по-дибильному. С нервами явно проблемы. Псих редкостный. Зарплаты это отдельный разговор: смазливые барышни и ***олизы получают отлично, чего скажешь о высоко квалифицированных специалистах, которые тянут лямку. Разогнал толковых ребят. Одним словом не профессионал, а зажравшийся мажорчик.

Орловські дрочери, ви дійсно важаєто що було краще??
    Ви кажете що магазин втратив місця, а те що нащ покупець мобілізован, з сіл до Магазина люди просто не доїзджають ,а тільки на 7му небі , магазин не витягнеш.Тут нажаль, діє правило: немає продажів, немає зарплат. Тут хоть самого О.В. поставь , краще не стане. І я дійсно соромлюсь нагадати, але в країні їде війна,компані по своїй волі не закрила жодного магазина, та не скорочувала співробітників, і Директр на скільки мені відомо переводив всіх ВПО без зайвих питань. А с приводу погроз відправки до лав ЗСУ: Ви хоч думали би що пишете, з головою геть не товарищюете.

40. 25 мая 2023

Я теж вважаю , що за володіння та управління складом секції (приблизно 15 мільйонів ),заробітна плата в районі 20к то просто не актуально!!!!!

41. 25 мая 2023

@Гость, ви впевнені, що в завсеків відповідальності немає ніякої? Да всі камені летять в них, будь-яка проблема, то їх дрюкають, а не продавців. Я вважаю, що то ще мала зарплатня за весь треш, який іноді завсекам доводиться вигрібати.

42. 24 мая 2023

Пропонуючи створити власний добровольчий батальйон зі старих , та нині працюючих продавців епіцентру, та організувати мирний пікет під будівлею ЦО!!!!
    ТА ДОНЕСТИ ГЕРЕГАМ ЩО ДОСИТЬ ЦЬОГО СВАВІЛЛЯ ОГИДНОГО ВІДНОШЕННЯ , ТА МАЛЕНЬКОЇ ЗАРПЛАТИ ! БАНДУ ГЕТЬ!
    ОГИДНИЙ ТУПИЙ ОФІС ЯКИЙ ВЕСЬ ЧАС ЖРЄ КОФЕ НА ФУДІ, А ВСІ ДІРКИ ПРОДАВЦЯМИ ЗАТИКАЮТЬ! МИ ВИМАГАЄМО ДОСТОЙНОЇ ЗАРПЛАТИ ТА ВІДНОШЕННЯ ПАСКУДИ! ВИ ВСІХ ЗАДОВБАЛИ!
    ПРОПОНУЮ На 27 Червня! Як раз Герегам на др подарунок!

43. 24 мая 2023

@Гость,ну шо ти мелеш, як це не несуть відповідальності? І коли це зп була в завсеків під 30 тис? Може не там працюю, але щось бляха такої зп в очі не бачили🧐🧐
    Ти там коли працюєш,хоч повітрям диши аби перестало так штирити

44. 24 мая 2023

45. 24 мая 2023

Ага, сразу видно, что ты на OD никогда не работал. Ни собраний, ни контроля.

46. 24 мая 2023

Скажу вам так: все ,, любимчики,, Орлова, которые сильно за ним тоскуют, могут смело ехать к нему в Польшу, он там вам хорошо заплатит. У Александра Александровича любимчиков Нет! Я работала при том директоре и при нынешнем и разницу в отношении я почувствовала. Про зарплату могу сказать так: в такое тяжёлое время спасибо и за это. Люди работают за минималку, в других организациях и молчат!

47. 24 мая 2023

@Гость, Ну да відразу видно знатока який не робив ніразу завсекцією. Завсекції це дно гірше немає на епіцентрі. Всі собаки на тобі: показники, динаміка, затоварка, просрочка, мт та інша херня. Зарплата на 2 тис більша чим в продавця 3 пакета. Якщо пропонують не рекомендую.

48. 24 мая 2023

По поводу зарплат, согласна на 100%. Торговые стали получать на много больше, а неторговые разве меньше вкладывают в общий результат? Человек без образования получает на 30% больше…это нормально???? Смысл тогда учиться, тратить 5 лет жизни, напрягаться??? Обидно блин до слез!!! У завсеков зарплаты под 30 тыс. Ответственности никакой. Не думала, что скажу такое, но ..верните Орлова!!! Суржик никакой.

49. 22 мая 2023

50. 22 мая 2023

@Гость, який жах, такого бажати, навіть тим, хто на вашу думку вас «обкрадає», це просто жахливо. Добра вам! Та мозку побільше

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?