РОА СТАФ

Отзывы о работе в РОА СТАФ, зарплаты

1. 30 января 2024

Что там удивлятся! Чихран сам обдолбится и ходит с бычими глазами людей не замечает. Одним словом быд*о. Был здесь один мент он их ганял за наркоту пьянство и воровство , избавлялся от нечести но стал неугоден и от него быстренько избавились. Пришло это Чихран и снова развел безпредел.

2. 30 января 2024

Редкостное [вырезано], если вы лизоблюд и любите прислуживать малоумным критинам в роле Чихранова, то вам сюда
    Питание ужас, заковская баланда, бараки как в цыганском шатре, плюс контингент бывшые уголовники, действующие наркоманы и алкаши, траву долбят прям на постах. Что бы купить друрь не надо даже в город выходить, на месте можна преобрести.

3. 28 декабря 2023

Добрий день пани директора! Скажіть будь ласка для кого ми залишаємо відгуки про роботу? Вашої реакції просто»0″. Працювати неможливо цей Чехран після повернення зовсім глузд втратив, таке моче!!!! Ви чекаєте поки ми всі що залишилися в один день звільнимося. Чехран сам проживає в коханки й нас не пускає на свята додому. Ні на які прохання не реагує. Зам його геть лапки склав й до нього нема сенсу звертатися. Родичка відомого українського письменника Сосюра (кижис) постійно на істериці. Слабінськи все це чує й бачить й лише посміхається. Ніяк не реагує.
    Пани директора це вже крик душі!!!

4. 18 ноября 2023

Ванюшка на виход. Работаю практически с первих дней захода на шахту, хуже руководителя не встречал. Работа простроена на лжи и лицимерии. Хто говорить правду в лицо того относят к врагам и увольняе шма*а в кадрах. Условия проживания отвратительни питание гав*о. Отношение к нам простим охранникам скотское. Ванюшка в Альфе нужен начальник сваливай и не позорь фирму, еще не позно.Зам Игаарь бил нормальним но уже переобулся и полностью легко под вертухая. Воровство сплош и рядом. Ворует сама охрана под руководством НСН и его зама. Вивозять рабочими Нивами НС.Куда смотрит видео я не знаю.ГБРовци делают вид что ничего не видят. Всех все устраивает. Ванюшка а ти про Альфу подумай.

5. 26 октября 2023

Выдержал пару месяцев и всё, это не возможно, условия не для слабонервных, проживание и питание просто ужасное, только быдло работать там будет как в принципе и есть.
    Начальник охраны наглухо отбитый профан, глупый идиот который скрывает свою не далёкость. За остальных просто уже молчу, есть один пнс и нс толковые, но им нада играть роль дибилов, а то будут сильно выделяться со стада.

6. 4 октября 2023

Лелека лелекнула, осталось щоб «Черту» Чехрану Н. Сєргєєвна носом клюнула. Чєхран позор Стафа

Пянство на роботє процвітає, наркота єто нє запрєт на работу берет всех подряд судимих . баланду єсть нєвозможно.

7. 3 октября 2023

А тут н***я не миняется. если Вам с Чехраном не робиться , тоди смело можете ***увать в другу фирму, таке впичетление шо там [вырезано] девочки обиженки а не мужики ***чать Чехран топ НСО!

8. 15 сентября 2023

Капєц, просто притон а не умови праці, їжа зековська баланда, одним словом помиї. Кімната відпочинку пережила революцію, клоповник тай годі. Туалет отдєльний розговор — це треба бачити!!!
    Ну і звичайно керівництво, Чехранов — д***л полний, брехло і лицемір, хай хоч каміння з неба, но Ваня буде тіки Наталкі нюхать вареника, робота на другому місці.
    Куди дивиться київське керівництво, ди***ку припхнути і надіяться шо воно буде працювати і порядки наводити.
    Ну а знсо це просто [вырезано], підлабузник ці всі слова його добре характерезують.
    Мені скіки розказували шо повернеться «Чєх» і буде все круто, но л***о воно ще те, залізай в ту будку з якої тебе випустили п***до.

9. 3 сентября 2023

СТАФ стал помойной ямой работают наркоши алкаши и бомжи. Чехран єто лисая амеба которому на всьо и на всіх наплевать. Ти думаєш ми будем долго ждать. Тебя в єтой жизни кроме твоей *** (кижис) еще что то интересует. Отношение к нам скотское и изменений нет. Чехран скажи что єто надо било сделать Вознюку что ти годами воровал деньги у фірми на мертвих душах а тебя держат. Походу заіди. Пользуешся тем что война у нас безвиход ну ничего я думаю переживемо и СТАФ будет как раніше.

10. 20 августа 2023

В СТАФ потрапив через знайомого.На базі зустріла жіночка з кадрів яка виявилася хамкою та грубіянкою ну нічого керівництво не вибирають. Подивилася документи щось їй не сподобалося і вона сказала що буду робити в підрядній фірмі без офіційного працевлаштування. З горем пополам одягнули. Поселили як було сказано в гуртожитку по факту вонючий свинарник з тараканами та клопами (повна антисанітарія).Вранці я заступив на чергування й почалося умови праці на «0»відношення скотське твій стан самопочуття нікого не хвилює. Першому номеру за ніч склали два акти нізащо( не поставив час в журналі, і помилився в даті).А це мінус з зарплати. І так постійно. ПНСи та НСи нелюди. Говорили два рази кормлять але це не їда а корм для скотини. Начальника охорони за майже дві неділі бачив один раз і то напарнику ніс таку охінею що це жах. Заступника не бачив. Взагалі в охороні працюють судимі або алкаші( куди дивиться безпека). Тож вирішив добити вахту та й на цьому досить. Не рекомендую.

11. 20 августа 2023

***но а не охрана, п’яниці, наркомани, ворюги, це все на Сухій Балкі. Компетенції ні якої, полу обморочні охраніки, так звані нси,пнси це нєчто, плюс до всього балабол Чихранов, ходе улибається наче в нього ***.
    Нарешті вже скоро ліквідують СТАФ з шахти і підуть всі високо поставлені тіпа начальники кладбіща охранять або сосатимуть за шаурму, бо такі горе рабоьнічки тіки Альфі нада.

12. 31 июля 2023

Майстренко прекращай позориться не можешь пережить увольнение? Вместо того что бы писать всякое [вырезано] пойди набухайся и забудь или утопись

13. 30 июля 2023

Господи, когда это в СТАФЕ закончиться, одни алкаши работают, а если не алкаш, то нарик, НСы и ПНСы пропитые собаки, только про бухло и думают, морды опухшие, охранников такое чуство что прям из зоны привозят, СВАТЫ все поголовно планокуры, ГБР вообще плотно на траве торчат, в парке на 44 кв закупаются и балдеют.
    Алексей Григорович эту шушару гонял, а Чехранов просто *** чешет и Наташы промежность нюхает, вся его работа, безполезный кусок ***, начальником свинарника только можна его брать работать и то ума не хватит.

14. 22 июля 2023

Мне тоже говорили, что когда вернётся Чехранов, то будем всё хорошо и старые кадры вернуться и рабочий процесс будет в порядке, а в итоге такой же кретин как и Майстренко, сам себе на уме. Про людей не думает, только про Наташу.

15. 21 июля 2023

@Олександр Володимирович, Читаю і дивуюсь… Олександр Володимирович, а вас особиста заздрість розпирає чи щось інше? Де докази ваших слів? Всі, хто у ладі зі здоровим глуздом вам ніколи не повірять 🙌

16. 21 июля 2023

У нас в охороні СТАФ що керівники що охоронці працюють дибіляки во главе з крітіном Чехраном і його коханкою в народі Наташа-лединец (Кижис).Умови праці і проживання нелюдські.Люди ще трохи тримаються бо йде війна. НС та ПНС з елітою ГБР ночами зачиняються в караулкі і в обнімку сплять, Чехрану п***ю.Душові попрогнивали скрізь грибок та антисанітарія. Від цього охоронники хворіють. Чехрану ти думаєш працювати, чи в тебе одне воровство в голові.Штрафують за все підряд що запускають на Київ інше откупні. Почалися п’янки тут після зміни хочеться виспатися а у деяких гарний настрій.Позор СТАФууу!!!Чехран ти собака дуррна на виход.

17. 30 июня 2023

Рік тому працював, нічого поганого сказати не можу. Тільки повернувся з війни через поранення, поки відновлююсь шукаю місце роботи та в ***ї з вас. Зараз такий час що треба думати як сім’ю годувати, а не інтриги плести. А якщо комусь нудно пі***йте на передок, одразу мізки в іншому режимі запрацюють.

18. 21 июня 2023

Да-а-а!!!??? Болото!
    Проработал больше 3 лет но придется увольнятся не попал в друзья Чехрану и его любовнице кадры Н. Пресуют.Чехран продает штрафи за пол цены и только приближенным.Все остальные выгребают по полной. 1+Чехран не заморачиваться с проверками тем более с ночными, да и вообще он ничем не заморачиваться тут всем рулит его любовница а он поддакивает.Тут дело он свое знает.На днях от его брата узнал за что убирали Чехрана. Продолжение будет….

19. 16 июня 2023

Гроші перекривають мінуси, зп платять вчасно, можна пахати й зароблять. Як довго зможете працювать в такому режимі, не знаю, мене хватило на півтора роки… Первий рік був цікавий, як пролетів, не замітив. Потім така однотонна справа… Загалом, колектив непоганий, допомагають, як вміють. Шо ви напали на бідного Майстренка, шо вам робить нема чого, проробив рік, поняв що не витягує та звільнився, другий би і дальше робив і похер йому б на все було аби зарплату платили.

20. 13 июня 2023

Та нормально всё будет, работаю уже не один год, разных видел. При Чехранове хоть отношение людское и зарплата всегда вовремя, больше мне и не надо.

21. 12 июня 2023

Не сильно співай діфірамбы Чеху, у нього свої заморочки, але все одно кращий за цього [вырезано], хоч справу свою знає

22. 9 июня 2023

Слава богу, наконец убрали мусора вонючего, который [вырезано] не знал и только про себя думал. Теперь хоть при Чехранове нормально можно будет работать, никакая шушваль не подставит.

23. 21 апреля 2023

Собака ти дурна , в тебе уже люди через АБК виносять ? Дурень займись караулом , займись організацією роботи , то шо тобі там звіт завантажить нема ума то питання інше , як безпека терпе Вас далб***ів я незнаю ?!) Хлопчаки може годі ? Переробив при всих керівниках , Київ адресова Вам 24/12 , пацани ***шать за себе і того парня «рижого» це норм і всі рот закривають , і бігають [вырезано] ловлять когось , зверніть увагу , наступний лист буде надіслано в прокуратуру , будем розглядати посадові посади і постові всі підніматимуться коли де і хто робив , журнал також в наявності з підписами , за***ло шо [вырезано] ПНС і НС висипаєтся до 2-3 годин , а потім ідуть куширями акти пиз***дувать , успокойся Алеша або іди [вырезано] , дибільнішого НСО тут ще не бачили , ти вже дров наламав на пару год вперед , їдь [вырезано] в колхоз свій там порядки наводь . Поверніть Кузю , Чехранова , Чорного закінчіть оце [вырезано] , люди в магадані спокійніше працюють я говорю за внутрішню політику , [вырезано] просто , Ви [вырезано] не спите взагалі? Хоть би раз приїхали вас підняли з нар ваших прям в караулі разом з ГБР ))) вонючки ***ні , пи***ють на ЖД і на КПП 1 на подработку , перетружені дивітся самі , но то шо ви зробили із стафа це ппц , шо робив ГБР коли протів Горшка в позу пригали ? А потім ти ще [вырезано] пацана робиш винуватим ? Де твої ГБР які там присутні ? Які за 24 години не 800 грн а трошки більше мають ? Ну це так для роздумів Вам , по факту порушення був присутній , [вырезано] де відреагував а охоронник виявися по ітогу винним , це смішно )))) скоро [вырезано] караулку запалять а вони будуть спати пока с ШСУ або КПП 1 не прибіжать тушити і будуть тоже неправі))) дибіли [вырезано] кончіли ви фірму , за рижих і як це все робиться скажемо потім якщо все буде по старому) Алеша тікай не губи фірму собака ти талалайська!

24. 28 февраля 2023

Пропрацював півроку, нічого поганого сказати не можу. Якщо не бухати та не спати на зміні то нормально ставляться, колектив адекватний за винятком деяких керівників середнього гатунку. Здивувало те що розвозять їжу по постам та вчасно зп виплачують.

25. 26 февраля 2023

НСО Майстренко просто [вырезано], несколько месяцев дома не был, эта [вырезано] всякую хрень выдумывает что бы не отпускать. Гнида редкостная.

26. 7 января 2023

Алёша, на выход. Твоя проф пригодность не соответствует требованиям. Сваливай в свое село и там наводи порядки, в кривбассе ты уже постарался так, что пару лет теперь разгребать будут. Молодец!

27. 17 декабря 2022

Дейлік і Міроха , звернення адресовано Вам , ще раз ви откриєте своє грязне ***ло на будь яку жінку на роботі , один на кропивницький не дойде случайно своїми ногами , а другий десь на стежкі потеряєтся по дорогі у варус , вообще [вырезано] миші там попутали чі шо ? Одне обістяне там про Чехію ходе мріями живе , друге ***ре водяру шо і кабаки [вырезано] повставлять неможе , хочете поумнічать давай до нас с мужиками а не сидите там жінок за***єте застянки , Майстренко той [вырезано] куди дивится ? Приїду на ротацію Вам [вырезано] якщо ще 1 інцедент по відношенню до жінок буде , я сподіваюсь Ви [вырезано] ви**ядки зрозуміли на словах , Леша дивись шо в тебе під носом [вырезано] творять не кажучи про Фрунзе , як тебе Лисенко із Шевцовим там не отправив додому незнаю ? Хороша робота Алеша , не розумію як ти ще там НСО , в охоронники його і дейліка йому старшим на АБК хай понюхає порох [вырезано] .

1. 4 июня 2014

Отработал пару смен,что могу сказать.С голоду не подохнешь, подножный корм на подсосе протянуть можно,штрафов столько что аж страшно,отношения как к быдлу, какому то растению.Если у человека нет чувства собственного достоинства и он смирится с тем что он растение, то будет работать.Мало узнал по фамилиям но есть нормальные адекватные люди, но опять же их единицы.На одного раба 10 прорабов,и все ищут зацепку чтоб тебя оштрафовать.Самое интересное это игра в оловянных солдатиков,каждый суслик агроном,на инструктажах такие умные морды, корчат из себя бойцов спецназа, особенно меня прикололо как один поц объяснял мне мастеру спорта по рукопашному бою (я это не афишировал) как нужно правильно производить захват , кроме насмешки у меня не чего не вызвало, сам ни чего не соображает а понтов будь здоров.Короче фирма говно, начальство в большинстве своём говно,опять же повторюсь есть нормальные люди, но од них мало что зависит.Ехать на Криворожсталь крайне НЕ СОВЕТУЮ, если чувствуешь себя нормальным мужиком ищи что то другое, там нужно БЫДЛО,которое будет молчать и терпеть.

2. 16 июня 2023

Охранник 1
Старший охранник 2

Добавьте зарплату в компании РОА СТАФ

Добавить отзыв о работодателе РОА СТАФ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании РОА СТАФ?