Світахо

Світахо

Сервіс по обслуговуванню автотранспорту.

Отзывы о работе в Світахо, зарплаты

1. 17 декабря 2021

Скільки людей стільки і думок.Хочу написати таке, чому, як така погана компанія для працівників 6 прийшли працювати повторно, 8 працює більше як 8 років. Заробітна плата ніколи не затримувалась, в карантин у всіх збереглися робочі місця, зарплати. Безкоштовний довіз працівників на роботу і з роботу, так як фірма знаходиться за межами міста.

2. 18 ноября 2021

@ Гость ,

ну тепер зрозуміло, чому вони ПОСТІЙНО шукають працівників…

3. 28 октября 2021

якщо вам потрібен керівник аб’юзер і сексист- ви шукаєте у вірному напрямку!

4. 7 октября 2021

Анонім :
    Минайте десятою дорогою, HR не професійний

Та да, заробіток взагалі не по ділу. Наче одну роботу дають, а потім навалять як г*мна роботи -за Яку треба платити, а потім включають дурачків,хочуть зробити з кожного універсального солдата !

5. 23 августа 2021

Работала там PPC специалистом по продвижению сайта * Очень приятный опыт, хорошая команда, есть с чем сравнивать, много где работала) Оплата хорошая и задержки нет, что немало важно!

6. 22 октября 2020

Працювала в компанії більше року. Все влаштовувало, зарплата просто супер, прийшлось піти, через переїзд в інше місто. Дійсно дуже хороша команда і директор дуже людяний та справедливий. Дівчата дуже сумую за вами)

7. 5 сентября 2020

Минайте десятою дорогою, HR не професійний

Электрик 1

Добавьте зарплату в компании Світахо

Добавить отзыв о работодателе Світахо

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Світахо?