Отзывы о работодателях Черкассы

Черкаський КХП

Черкаський КХП займається переробкою зерна та виготовленням борошна.

Техномашстрой

Техномашстрой — завод-производитель по сборке оборудования для сельского хозяйства.

Укрмедтекстиль

ТОВ «УКМЕДТЕКСТИЛЬ» — національний лідер у сфері виробництва медичних виробів в Україні.

Комтранс 2005

Компания «КОМТРАНС 2005» была основана осенью 2005 года и за несколько лет стала ведущим производителем и импортёром комплектующих изделий и запасных частей для грузовых автомобильных фургонов, прицепов и полуприцепов. Нашими клиентами являются предприятия-изготовители автомобильных фургонов и специальных транспортных средств, транспортные и ремонтные фирмы, а также предприятия розничной торговли автомобильными комплектующими изделиями и запасными частями.

Евротрубпласт

Крупнейший в Украине производитель полимерных труб, фитингов, сварочного оборудования и сопутствующих им материалов и изделий, ООО ТД Евротрубпласт (управляющая компания Рубежанского и Калушского трубных заводов) — стабильная коммерческая компания (B2B).

Интерплит

Компания «Интерплит» занимается производством мебели, производством мебельных фасадов, продажей материалов и комплектующих для изготовления корпусной мебели.

Черкасский автобус

АТ «Черкаський автобус» — автомобілебудівне підприємство з виробництва автобусів, розташоване в місті Черкаси, Україна

Роміра-Мебель

Виготовлення м’яких меблів.

Бас-Агро Груп

Производство и продажа запчастей к импортной с/х технике и комплектующих.

Техноінком

ТОВ «ВКП „Техноінком“ — це спеціалізована компанія, що виготовляє та реалізує широкий асортимент продукції газового і теплотехнічного напрямку.

Папір-Мал

ТОВ ТД «Папір-Мал» здійснює виробництво санітарно-гігієнічної та паперово-картонної продукції.

Aptiv Services Ukraine

Aptiv — світовий лідер у галузі технологій. Компанія налічує більш ніж 180 000 працівників, ​​124 виробництв та 12 великих технічних центрів, які знаходяться у 44 країнах світу. Ми вирішуємо найскладніші проблеми мобільності завдяки нашому глибокому досвіду інтеграції програмного забезпечення та систем, пропонуючи нашим клієнтам відповідні ринкові рішення.

Golden Pegasus LLC

Локализационная компания/Переводы.

Райський

У нас ти можеш зробити укладку, стрижку, лікування і відновлення волосся, фарбування волосся, манікюр, педикюр, масажі, процедури для схуднення і підтяжку шкіри, різні косметологічні процедури, чистку, догляди, біоревіталізацію, мезотерапію, Диспорт і Ботокс. Є фітнес-тренер, який проводить індивідуальні тренування.

Бетелгейц ЮА

ENA Betelgeiz — динамічно зростаюча косметологічна компанія, що працює на ринку естетичної медицини багатьох країн світу. Ми пропонуємо ін’єкційні та антивікові продукти для професійного використання. Вирішуємо проблеми косметологів і пацієнтів, створюючи препарати високої якості, проводячи майстер-класи.

Антонович Т.Д., ФОП

Мы международная компания основанная в 1996 году, производящая саркофаги класса Luxury.

Наш Лес

Фабрика мебельного щита и погонажных изделий.

Jetset Agency

Jetset Agency — клуб онлайн общения Haute Couture. Мы предоставляем услуги менеджеров-переводчиков для онлайн знакомства и общения наших клиенток с состоятельными и успешными мужчинами.

The Cleaning Pro Group (CPG)

CPG The Cleaning Pro Group, компанія, яка успішно працює на ринку обслуговування та управління нерухомістю

Черкаський обласний наркологічний диспансер