Отзывы о работодателях Новомосковск

Південтрансбудкомплект

ТОВ Південтрансбудкомплект — металургійний металосервісний центр, який працює на ринку України більше 25 років. Компанія займається складською діяльністю, виробництвом та реалізацією трубної продукції. Місцезнаходження нашого офісу — у самому центрі Дніпра. Склади розташовані у Дніпрі та Новомосковську.

Текспро ЮА

Ми — команда молодих, амбіційних українців, котрі, всупереч важким часам, відкривають нові робочі місця, привозять нове, сучасне, європейське обладнання та вірять у Перемогу! Наша команда постійно зростає та розширюється, виробництво модернізується, відшиті моделі оновлюються — тому з радістю приймаємо до своєї швейної родини як професіоналів у своїй справі, так і тих, хто має бажання опанувати […]

Укртрубоізол

Виробництво компанії Укртрубоізол виконуює внутрішню та зовнішню ізоляцію труб. Нове направлення на виробництві — виробництво електрозварних сталевих труб діаметру від 426 до 1422 мм, товщиною стінки від 6 до 24 мм, довжиною до 12 метрів зі сталі класу міцності К60.

Эко Вижен

Производственное предприятие. Изготавливаем полиэтиленовую пленку и прочие полиэтиленовые изделия.

Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги

Центр здійснює медичне обслуговування мешканців м. Новомосковськ. Підрозділи центру: 7 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, кабінет з профілактики та боротьби зі СНІДом, психіатричний, наркологічний кабінет, кабінети інфекційних та дерматовенерологічних захворювань.

Менделеев Лаб

Промтехнологии, НТЦ, NOVOTEST

Наша компания занимается разработкой и производством приборов неразрушающего контроля качества.

Велике Пузо

Велике Пузо — сеть магазинов.

Свитеп

Компания Свитеп — производство металлопластиковых окон и дверей.

Велыке Пузо