Яблуневий дар

T.B.Fruit – група компаній, що спеціалізується на переробці фруктів та ягід і випуску концентрованих соків, пюре, соків для кінцевого споживача та свіжих фруктів і ягід.

Отзывы о работе в Яблуневий дар, зарплаты

1. 26 марта 2015

Дельта Банк переуступив Cargill кредитний портфель в сумі більше 67 млн $ по якому » Яблуневий Дар» повинен розрахуватись протягом 5 років. При докризовій натягнутій вартості підприємства в 141 млн $ сума боргу вражає. В реаліях сьогодення вартість підприємства враховуючи природній знос обладнання навряд чи перевищить 100млн з яких 67 млн $ кошти нового кредитора. Не легке завдання стоїть перед керівництвом підприємства, хоча до такої ситуації воно доводило крок за кроком. Як казав один індєєц » главнає што єсть у каво паучицца».

2. 12 февраля 2015

хтось достовірно знає скільки «Яблуневий дар» займає % виробництва яблучного концентрату в Україні?

3. 31 января 2015

@Таисия Григорьева, Ой, не треба так брехати. Він на це заслуговує. Чекаєм звільнення його дорогих колег.

4. 28 января 2015

@Гость, Чим можете підтвердити свої слова…..

5. 28 января 2015

@Таисия Григорьева, Тобі премію за це не видадуть!

6. 28 января 2015

Копач Роман Ігорович — дуже талановита людина і хороший керівник, а такі коментарі вартувало б підписувати

7. 27 января 2015

Вітаю працівників «Яблуневого дару» із звільненням головного самодура компанії — Копача Р. І.

8. 6 декабря 2014

@teZarius, Звільнився

9. 2 декабря 2014

Не компанія а суцільне ла*но. Працював в цеху розливу Galicia, з зарплатою кидають, нормального графіку немає, керівництво о****ні рідкісні, пишу чисту правду. При прийомі на роботу домовились платити одну ЗП, а виявилось платили на 500 грн. менше без жодний пояснень. Навчити нормально не можуть, таке враження ніхто не зацікавлений в твоєму навчанні на роботі. До людей ставляться як до бидла, при таких зарплатах, взагалі повинні мовчати. Вимагають багато, а умови створюють жахливі для досягнення результатів, підстава на кожному кроці, заганяють в рамки а ти викручуйся як хочеш. Люди там працюють тільки тому, що нема альтернативи, а компанія це і використовує. Загалом не раджу з ними зв’язуватись.

10. 29 ноября 2014

Доброго дня . Куди подівся головний енергетик ?

11. 7 октября 2014

Госте, все було саме так як Ви кажете. Але запис від 9 травня 2013 року зовсім не інформаційний. При можливості скопіюйте мені запис, а краще надішліть на пошту [email protected] Ми ту справу на гальмах не спускатимемо.

Дякую за підтримку!

12. 2 октября 2014

@Роман, Львів, друкарня «ГРА»., можимо підтримати лише морально. Не лишайте це просто так!

13. 26 сентября 2014

@Роман, Львів, друкарня «ГРА»., Почитайте відгук від 9 травня 2013 року. Це звичайна модель роботи з контрагентами. Договору немає навіщо платити, ще можна набрати товару на якесь ПП, провести переговори в головному офісі перед тим і все «дело в шляпе».

14. 25 сентября 2014

Конфлікт заходить у глухий кут. Розповім Вам те, як велика компанія ображає маленьку.

Історія буде про Galicia (виробник соків) та мою Друкарня «ГРА» / Галицька рекламна агенція.
    Два тижні назад вищезгаданий виробник соків замовив у нас у терміновому режимі шелфтокери для нової продукції . Ми з ним затвердили макет та висічку. Все є у електронній переписці. Коли ми проявили ініціативу підписати договір, то Замовник сказав, що вони із замовленнями до 10000 грн. працюють без договорів. Це також є у нашій електронній переписці.

Ми проявили надможливе і у надкороткі терміни (2 дні) виконали замовлення. А це був виготовлення штанцформи (за затвердженим контуром), друк, ламінація та висічка. Передали замовлення і замовник виявив незадоволення, бо висічка мала бути зі згином. Затвердили ж висічку без згину. Це була основна претензія. Сказали, що продукцію не оплачуватимуть. Вони ж затвердили висічку без згину. Затвердження є можливість переглянути на електронній пошті. У телефонному режимі мені знову пояснили, що вони нічого не оплачуватимуть і договору між нами нема. Коли я сказав, що є наше листування і це доказ — заспокоїлися.

Зрозумівши свою помилку почали наполягати на тому, що їм не подобається контур висічки, який вони затвердили та якість друку. На зустріч принесли чужий контур висічки і наполягали, що «мало бути так».

Я цього так не залишу. Ви маєте це знати. Якщо зможете підтримати мене інформаційно — буду вдячний.

15. 23 сентября 2014

@Татьяна, вчора передав привіт от Татьяни, каже *** її знає хто така. Дивись сраку собі не порви на ємоціях Татьяна. Або сама подзвони Стасику скажи як його любиш за веру в себя и настойчивость. Та всім пох… на стасіка, є результат- є стасік, є якість -є технологи, а нема результату то всі винні крім чудо-менеджерів

16. 4 сентября 2014

Продукт выпускают вроде и ничего, а людей, на работе кидают! Дарья Стасюк в Киевском филиале, явно работать не умеет, маленько не на своем месте…

17. 3 сентября 2014

Людей набирають і звільнють без всяких пояснень за не зрозумілі «проколи»…я в шоці з керівництва і з того як вони відносятся до людей!Дуже прикро що приходиться тут писати але…

18. 27 августа 2014

@Гость, Ребята, Стасика не трогать!!!За него пасть порву!!! Всем,что у меня есть на сегодняшний день — мой опыт ( а его уже порядка 10 лет работы в сетях), моя настойчивость,моя вера в себя и уверенность в завтрашнем дне — это все его воспитание! Он всегда был справедлив! Кто хочет работать — получает отличный шанс и поддержку с его стороны, кто не хочет — пишет хрень всякую! Марьян — респект!Ты- лучший!
    Кстати, вдруг встретите его — привет от Татьяны с СавСервиса передайте!

19. 21 августа 2014

Не компания, а сборище скотов!!! Которые так и ищут как бы сэкономить на людях.

20. 21 июля 2014

@Відділ управління персоналом, призову всех знакомых жкстрасенсов для разорения вашей мерзской организации
    БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ

21. 21 июля 2014

@Гость из столицы, вот такие уроды и плодят сепаратистов не выплачивая зарплату и загоняя людей в нищету

22. 21 июля 2014

@Гость, мкня в харьковском филиале кинули на месячную зарплату

23. 21 июля 2014

@Гость, почему людям не выплачивают зарплату?

24. 21 июля 2014

мерзкая кампания в которой людям не выплачивают зарплату или выплачивают не полностью

25. 28 мая 2014

Працював у цеху розливу «Galicia» на протязі довгого терміну,відношення так званого «начальства» гірше я за своє життя не зустрічав,на посаду призначаються через родинні стосунки,так малого того вони навіть не знають яким чином проходить той чи інший процес виробництва(знають що це має заливатись туди а це туди)і все,а замість того щоб сісти і перечитати технічну документацію сидить у кабінеті і увесь день грає у карти на компютері,а у ночі коли іде розлив продукту іде і лягає спати у той час коли підлеглі повинні працювати.
    Також «начальство»бере собі соки у кабінет і нагло сидить п»є,коли робочим цеху навіть недозволяється спробувати,(коли на заводі «Наш сік»брак видається на харчування працівникам без виносу із територі заводу але ,то на яблуневому дарі воно виливається заново у резервуари або у каналізацію…Що стосується оплати ,то вона змінєються декілька разів на рік,обіцяють що піднімлять деколи вона піднімається а потім під виглядами штрафів знімається або і взагалі без пояснень…Ті хто там працють просто бояться за своє місце,і тихенько підшуковують іншу роботу…

26. 25 марта 2014

Дуже нгарно ставляться до своїх постачальників, розмовляти не вміють, борги не повертають, коли телефонуєшь переключають телевон але ніхто навіть слова не може вимовити, дуже негарна компанія. Рекомендуємо не заводити ніяких відносин особливо фінансових з цією компанією.

27. 16 ноября 2013

Все ж  при рабовласницькому ладі робітники і службовці чесно називалися рабами, не те, що нині … Коли навколо самі раби, то тут вже не до боротьби.
    Корпоративна етика дає можливість керівництву відчути себе справжніми рабовласниками.  Компанія лайно.   Тисне соки не тільки з фруктів а й з людей, викидаючи їх потім як яблучний жмих.

28. 7 ноября 2013

ПП колобок пропонує найкругліші колобки в світі, якщо придбаний вами колобок овальний, зв’яжіться з відділом реалізації і вони підберуть вам найкращого окуліста або психіатра. Щоб оцінити якість нашого товару ми пропонуємо послуги найкращих оцінщиків колобків. Замовити послуги оцінщиків можна у відділі реалізації ПП колобок. З повагою, щиро ваші, адміністрація ПП колобок і бла бла бла

29. 1 ноября 2013

Шановні відвідувачі сайту!

Для отримання зворотного зв’язку та об’єктивної інформації про роботу в компанії «Яблуневий дар» просимо звертатися у відділ управління персоналом.
    Ви зможете отримати відповіді, надіславши ваші запитання за адресою: [email protected]

З повагою
    відділ управління персоналом

30. 27 октября 2013

Відгуки?а які тут можуть бути відгуки.Кантора суцільне болото в якому живуть жаби і квакають на погоду.Кинули на ЗП,правда зробили це з усмішкою.Згадую це місце роботи як страшний сон,який слава Богу закінчився.

31. 29 августа 2013

Впізнаю стиль спілкування пана Стасика

32. 19 августа 2013

Почему ищут начальника отдела кадров? Что случилось с Ромой Маркив?

33. 6 июля 2013

Бог в помощь.
    Galicia — отличные соки. Нехватает совсем немного — веры в них Тараса Барщовского.

34. 5 июля 2013

Это точно. Она достаточно креативная девушка. @Гость

35. 4 июля 2013

Гость : казанчук повернулась…..

И что, это кого-то не устраивает? Наверное поняли, что никто лучше нее не справлялся.

36. 3 июля 2013

казанчук повернулась…..

37. 29 июня 2013

Самое интересное, если те, кто оставил негативные отзывы о собственнике ТБ Фрут такие умные, то почему они на него работают, а не он на них?

38. 7 июня 2013

Прежде, чем кого-то осудить, одень его обувь
    Пройди его путь, споткнись о каждый камень,
    который лежал не его дороге,
    прочувствуй его боль, попробуй его слёзы…
    И только после этого расскажи ему, как нужно жить!

39. 3 июня 2013

Юрію він же manager : @Manager
    Судячи з ваших двох відгуків зрозуміло що ви 3 роки працюєте та перед влаштуванням на роботу читали відгуки,питання;де ви читали відгуки якщо самий ранній відгук датований 2012 роком, друге питання- чи відомо вам що саме слабкі люди пропрацювали по 10 років на підприємстві і розширили його в 25 разів на відміну від вас, третє питання – чи знайдете ви хоч 3 топ менеджерів які працюють від заснування компанії і накінець як такого тупаря який не може написати два відгуки під різними іменами з різних ip адрес тримають на роботі, відповідь очевидна » тупой и ещо тупее» . Головне щоб навкруги були сильні люди в яких можна повчитися, всіх турбує питання хто вони?які люди ти що белини об’елся. Тобі написали в попередньому відгуку знак питання в кутку видає співпадіння ір адрес, включай голову

А ви уважно подивіться відгуки,що розміщені нижче!!! Хіба негативну, «брудну» інформацію про компанію розміщують не з однакових ІР адресів???

40. 2 июня 2013

@Manager
    Судячи з ваших двох відгуків зрозуміло що ви 3 роки працюєте та перед влаштуванням на роботу читали відгуки,питання;де ви читали відгуки якщо самий ранній відгук датований 2012 роком, друге питання- чи відомо вам що саме слабкі люди пропрацювали по 10 років на підприємстві і розширили його в 25 разів на відміну від вас, третє питання — чи знайдете ви хоч 3 топ менеджерів які працюють від заснування компанії і накінець як такого тупаря який не може написати два відгуки під різними іменами з різних ip адрес тримають на роботі, відповідь очевидна » тупой и ещо тупее» . Головне щоб навкруги були сильні люди в яких можна повчитися, всіх турбує питання хто вони?які люди ти що белини об’елся. Тобі написали в попередньому відгуку знак питання в кутку видає співпадіння ір адрес, включай голову

41. 1 июня 2013

@олег
    Вважаю, що для того ,щоб зрозуміти, як працюється треба спробувати, а не шукати відгуки. Складається враження, що їх пишуть тільки ображені люди. Особисто я працюю в компанії 3 роки. Нічого поганого сказати не можу, роботою задоволений. Навколо мене працюють люди із сильним характером, а не «нитіки». Дружний колектив. Взагалі всяке буває, і посварять, і оштрафують, але заслужено…Вцілому мені подобається, є до чого йти, є з кого брати приклад і є можливість зреалізувати себе на 100%. А ті, хто пишуть всякі нісенітниці – це просто слабкі люди.

42. 30 мая 2013

Дякую, Юріє, буду думати.

43. 29 мая 2013

олег : Недавно проходив співбесіду на одну з вакансій у даній компанії, ніби все добре. Відгуки неоднозначні. Чи можна взагалі довіряти таким відгукам, бо перше враження про компанію склалося позитивне?

Коли я влаштовувався в компанію, читав відгуки – було страшно. Але завжди знав одне: їх пишуть слабкі особистості, які не можуть себе зреалізувати. Не слухайте нікого, приймайте рішення самі. Найпростіше облити брудом компанію, яка дала тобі всі важелі для досягнення поставлених цілей,а ти, зрозумівши те, що не можеш їх правильно використати і побачивши, що в тебе нічого не виходить, починаєш писати всяку непідтверджену і безпідставну інформацію. Я переконаний в одному: якщо всю роботу виконувати вчасно, а не залишати «на завтра», працювати добросовісно, а не просто «відсиджуватися», то й відношення керівництва буде відповідним. Тож, думайте, чи варто беззастережно довіряти відгукам…

44. 28 мая 2013

partner : Підтримую, пройшло 4 місяці і Стасик в особі керівника департаменту «Галіція» і його колектив показали хорошу динаміку росту продажу соків «Galicia». Так, Стасик – строгий, навіть жорсткий, але СПРАВЕДЛИВИЙ керівник. Він керівник, який ставить завдання і контролює їх виконання, критикувати і «лити бруд» може кожен. А на завершення скажу: «Якщо хтось такий розумний і досвідчений, то чому він ще не досяг таких успіхів як керівництво T.B.Fruit. Рекомендую кожному спочатку шукати причину в СОБІ!

Ха-ха-ха, а де всі інші – строгі, жорстокі, справедливі, розумні та досвідчені ??? Partiner, не ці якості потрібні для успіху на Яблуневому, інші, шось Ви приховуете )… Кто в армии служил в цирке не смеется…

А тут біля кожного відгуку стоіть знак питання — натисніть і отримаєте співпадіння відгуків по ІР — дуже цікаво. То Стасік споатку намагався на російській без помилок написати, та не вийшло. А потім вже сам про себе написав «ЧИСТУ» правду.

45. 26 мая 2013

Ха-ха-ха, а де всі інші — строгі, жорстокі, справедливі, розумні та досвідчені ??? Partiner, не ці якості потрібні для успіху на Яблуневому, інші, шось Ви приховуете )… Кто в армии служил в цирке не смеется…

46. 26 мая 2013

47. 24 мая 2013

48. 24 мая 2013

Например, мне, приятно, работать в компании которая сама производит и сама занимается рекламой и продажем своей продукции-это многому учит, для такой работы нужна хорошая самоорганизация и чёткость действий. Я признательна T.B.Fruit за бесценный положительный и не всегда лёгкий — опыт. Лично к моему руководству и зарплате претензий не возникало. Я выросла в обстановке, когда много трудяться и достигают результата, так, что вы (кто пишет грязь) — либо сами сплошной негатив либо слишком жалостливы к себе, так к цели не приблизишься.

49. 14 мая 2013

Гость : Срезали, – не работай!

Ви обіцяєте, при прийнятті на роботу, умови яких не виконуєте. Зарплату платите нормально місяць, два. А далі починається економія. Не можете платити — не набирайте купу працівників і не обіцяйте великі зарплати.

50. 9 мая 2013

@Гость из столицы
    Я так понимаю ви часто стали употреблять словосочетание *ти шо долбо**** и *пішли на**** а также * ти шо ***** самий розумний* в общении с подчиненными, а нервы наверное никто так не тратил как в период работы на еблуневом даре, да-да чтоб вы знали правильно будет *еблуко* если не согласен * ти шо ***** самий розумний*. Может ви используете схему* ми им до*** винні, треба відкрити нову фірму і ти ім подзониш набереш тоі ***ні в кредит тебе вони ще не знають.* Но самое интересное потом, *який долбо*** набрав тоі ***ні вони тепер нам рахунки заблокували через виконавчу*.

1. 17 марта 2013

Компанія, власником якої є «високоінтелектуальний» бізнесмен 90-х років Тарас Барщовський, для якого не існує жодних моральних цінностей та принципів. Людина, для якої ГРОШІ стоять на першому місці. Ви усі раби і з вами будуть поводитися, як з рабами. Зарплата на його підприємствах уся в конверті, тому «кинути» вас йому, як два пальці….і не важливо, чи ви топ менеджер чи простий вантажник. Рада директорів — це п`ять лицемірів, які підставляють свої дупи для великого «кохання» свого кумира. Якщо ви бухгалтер, то працювати доведеться в терраріумі на чолі із головною змією Оленою Михайлівною Тишківською, з явно вираженими психотравмами. Якщо ви ідете у департамент «Галіція», тоді на вас чекає ще одне «диво» — дружина Барщовського, Світлана Степанівна Барщовська — ображена на увесь світ жінка, яка усе своє життя була тінню чоловіка і раптом у свої 41 зрозуміла, що вона «великий» керівник. Ще одну із керівних посад на Галіції займає Мар`ян Стасик. Хамовитий, непрофесійний панікер, який «далекий» від сокового бізнесу.

2. 1 ноября 2013

Шановні відвідувачі сайту!

З повагою
    відділ управління персоналом

Разнорабочий 1
Сборщик 1

Добавьте зарплату в компании Яблуневий дар

Добавить отзыв о работодателе Яблуневий дар

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Яблуневий дар?