Яблуневий дар

T.B.Fruit – група компаній, що спеціалізується на переробці фруктів та ягід і випуску концентрованих соків, пюре, соків для кінцевого споживача та свіжих фруктів і ягід.

Отзывы о работе в Яблуневий дар, зарплаты

1. 11 февраля 2018

З таким дебілом по комерційним питанням в Києві ще довго ТМ Галіція буде нарощувати об,єм, Світанок це Гівно, соку там нема

2. 11 января 2018

Привіт прихільники соку, ну як там справи, дистрибьюція росте?

3. 18 декабря 2017

як відносятся до постачальників, розрахунки проводять вчасно?

Ні, будете чекати грошей місяцями, це в кращому випадку!

4. 27 ноября 2017

Сучасне обладнання? Це КФК-3? Ха-Ха-ха!!!!!!! В лабораторії бачили щось більш сучасне!? Думаю, що ні. Досвіду у цій лабораторії не здобудешб ніяким чином.

5. 27 ноября 2017

Собака лает, караван идёт.

6. 25 ноября 2017

Якщо у вас в лабораторії все так добре, то чому вакансія висить на сайті майже постійно?

7. 25 ноября 2017

В лабораторії ви працюєте на меблях чи на обладанні? Лабораторія не відповідає жодному нормативу з охорони праці й пожежної безпеки.

8. 24 ноября 2017

@Гость, не погоджуюсь)
    Умови праці хороші)
    Сучасне обладнання,нові меблі. Завод розвивається,відповідно лабораторія також) якщо є бажання ,то можна здобути величезні знання і досвід)
    А щодо критики,то цілком не згідна)
    Колектив приємний і адекватний)

9. 24 ноября 2017

Доброго дня шановні

В відділі продаж працюють одні дібіли, це стосовно керівника якій знаходиться у Києві, клоун, злив Вадима Мартинюка, киданув його на гроші і розвалив прямі продажі взагалі, допомоги від нього ніякої, сидить та вказівки надає, а проаналізувати, то його завдання і нафіг непотрібні

10. 24 ноября 2017

Умови роботи в лабораторії ніякі. Лабораторія критики не витримує.

11. 24 ноября 2017

В загалі жахливий завод й відношення до людей!!!!! Дуже люблять брати по цпу,взаімодії між підрозділами ніякої. Люди між собою елементарно спілкуватися не вміють й не хочуть. Нема повги один до одногою В загалі робота поставлена через одне місце. Дають пусті обіцянкі, які виконувати ніхто не збирається. Приходишь на роботу й виявляється, що працювати треба по добах, а в вакансії це не було зазначено. В загальному багато порушень з боку охорони праці, пожежної безнеки.

12. 3 сентября 2017

Борщовський ніколи не заробляв чесно. Крім набраних кредитів, які він не хоче повертати відомо багатьом, а от про іншу схему заробітку відомо лише обраним і нею повинні зацікавитись відповідні органи. Так от, на Яблуневому дарі у м.Городок вантажать фуру 5-ма тонами концентрату і до цього доливають 15 тон простої води. Автомобіль прямувє до Польщі, на кордоні оформляються відповідні документи, що він перевіз 20 тон, а у Польщі, на іншому своєму заводі, рідину з авто викачують у спеціальні котли,де випаровують вологу і після цього знову залишається 5 тон чистого концентрату. Хитрість полягає у тому, що Борщовський подає на відшкодування ПДВ вартість 20-ти тон продукції, хоча насправді в ній 15 тон простої води. Держава платить йому шалені гроші за просту воду. Звичайно, без знайомств у ДФС провернути дану схему непросто, однак це інша тема для розмов. Ось один із заробітків великого бізнесмена Бощовського.

13. 1 августа 2017

@Гость, Роман, Львів, друкарня «ГРА». 25 сентября 2014 Конфлікт заходить у глухий кут. Розповім Вам те, як велика компанія ображає маленьку. Історія буде про Galicia (виробник соків) та мою Друкарня «ГРА» / Галицька рекламна агенція. Два тижні назад вищезгаданий виробник соків замовив у нас у терміновому режимі шелфтокери для нової продукції . Ми з ним затвердили макет та висічку. Все є у електронній переписці. Коли ми проявили ініціативу підписати договір, то Замовник сказав, що вони із замовленнями до 10000 грн. працюють без договорів. Це також є у нашій електронній переписці. Ми проявили надможливе і у надкороткі терміни (2 дні) виконали замовлення. А це був виготовлення штанцформи (за затвердженим контуром), друк, ламінація та висічка. Передали замовлення і замовник виявив незадоволення, бо висічка мала бути зі згином. Затвердили ж висічку без згину. Це була основна претензія. Сказали, що продукцію не оплачуватимуть. Вони ж затвердили висічку без згину. Затвердження є можливість переглянути на електронній пошті. У телефонному режимі мені знову пояснили, що вони нічого не оплачуватимуть і договору між нами нема. Коли я сказав, що є наше листування і це доказ — заспокоїлися. Зрозумівши свою помилку почали наполягати на тому, що їм не подобається контур висічки, який вони затвердили та якість друку. На зустріч принесли чужий контур висічки і наполягали, що «мало бути так». Я цього так не залишу. Ви маєте це знати. Якщо зможете підтримати мене інформаційно — буду вдячний. http://www.vnutri.org/yabluneviy-dar/

14. 21 июня 2017

як відносятся до постачальників, розрахунки проводять вчасно?

15. 30 апреля 2017

@Гость, Завгосп Мирон зі своїм сином ****ять все шо криво лежить з хазяйства Борщовського!!!

16. 26 апреля 2017

@Гость, Цікаво, що мається на увазі «інші позитивні якості відсутні» Виглядає так, що ви з числа тих, які в свій час не пройшли відбір на керівну позицію і в такий спосіб виплескуєте негатив. Гавенко — один з небагатьох керівників ТБ Фруту, яким якраз властиві такі позитивні якості як людяність, розуміння і підтримка.

17. 26 января 2017

Гавенко М., працюючи у міліції, постійно мав неприємності, які йому допомагав вирішувати Борщовський Т. по родинному. Розвалив він роботу в міліції, розвалить службу охорони на фірмі, так як організаторські та інші позитивні риси у нього відсутні.

18. 24 января 2017

Борщовський тупа скотина і рагуль…яки за кожну копійку вдавиться…А охорона і служба безпеки то взагалі цирк шапіто на чолі якого стоїть Говенко. Це колишній мусар якого звільнили за хабарництво і пристроїли по блату через сестру чи брата на цю посаду. А начальник домашньої охорони Стасевич то взагалі алкоголік з яким 70% таких самих працює там )))

19. 26 декабря 2016

Дійсно, Зоряна особа неприємна…
    Шкода втраченого часу на спілкування з керівництвом. Дуже неприємні враження…

20. 7 ноября 2016

скільки змін?який графік роботи?в суботу,неділю працюють?яка зарплата??хочу йти на роботу різноробочим

21. 11 октября 2016

@вася,
    Вася, странный вопрос, в странном месте…
    Это как спросить, есть ли смысл жить, у суицидника)
    Думаю Вам смысла идти на эту работу нет.

22. 6 октября 2016

Звонили с Галиции. Нужен технолог и спец.по качеству..ребята. Есть ли смысл идти? Благодарю

23. 5 октября 2016

Нещодавно в групі компаній TB Fruit стартувала акція «Приведи друга» і наживи собі ворога!!!

24. 29 сентября 2016

Колись і на Різдво та Паску заставляли виходити на роботу — а Ви кажете про День Незалежності

25. 23 августа 2016

Хочеться відреагувати на привітання піарменеджера Букіної з днем незалежності :

«Пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить визнання та авторитет нашої країни. Будьте щирими серцем і душею та гідними називатися українцями. Ми вже і так показали, що можемо перебороти усі труднощі, з якими стикаємось. Давайте ще додамо трохи більше віри у свою країну і тоді точно ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
    Зі святом, українці!»

Так ми «щирі українці» ! Які в день незалежності своєї країни їдуть працювати замість того, щоб сходити до церкви помолитись за долю свого народу, потім вшанувати пам’ять загиблих героїв… Тай просто , бо це для УКРАЇНЦЯ найбільше свято — ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, яку так важко здобували наші прадіди і продовжують здобувати військові. Таке склалось враження , що керівництво навіть не те, що не поважає людей, котрі заробляють для них гроші,а й відверто над ними знущається. І зовсім не поважає Батьківщини, рідної землі , яка дає йому такий багатий урожай….
    Доречі, поляки на яблуневому в усі свої вихідні та святкові дні не працюють. Чим ми інші?

26. 22 августа 2016

нашо вам ті зарплати. садиде малину і маєте 20000 евро… :)

27. 21 августа 2016

я вже третій раз на 700 гривень попав з тими г… штопаними з їхніми зарплатами через штрафи. буду звільнятись. то не робота

28. 20 августа 2016

Я вже писав тут. 20 число. Зарплати нема(«Галіція»)… За послуги необхідно сплачувати до 20… Як можна нехтувати елементарними потребами людей, які до того ж приносять фінансову користь і працюють на благо фірми… Бухгалтерам потрібно взяти за правило видавати зарплату за узгодженим графіком визначеного числа, враховуючи елементарні потреби людей. Бухгалера ж мали би любити точність…. За своє життя змінив понад 20 робіт від вантажника до зам. директора заводу і НІДЕ не бачив такого «ефективного» ПЛАНУВАННЯ. І це стосується не тільки графіку видачі ЗП. А щодо попереднього запису, я розумію про кого Ви пишете і хотів би заступитись за людину, тому що бачу як ця людина працює і старається. А вам хоть по 100 грн/год дай, від того ви ефективніше працювати не станете і завжди буде мало. Неохідно врахувати, що незамінимих людей немає і ніхто ж по суті нікого не тримає… Якщо оцінюєте свою працю вище в грошовому еквіваленті,- знайдіть роботу, яка буде Вас фінансово задовільняти або ж підвищіть свою кваліфікацію і не треба нити, що комусь підняли, комусь не підняли… Згадується, аж цілі збори були, чому налагоджувальникам шось там підняли, а іншим ні. Ходите, заздрите, пакості всякі робите, а чи варто?!! Невже це приносить вам моральне задоволення?!! Була вакантна посада налагоджувальника. Чому не йшли на ту посаду????? А взагалі, рівень зарплати вцілому непоганий як для нашого регіону. Бракує трошки ефективного планування, точності і впевненості у завтрашньому дні…

29. 19 августа 2016

Рівень зарплати більшості працівників у цій компанії не залежить від спеціальності, професійних якостей, виконуваної роботи та вкладу в діяльність фірми.
    Питання розміру зарплати напряму залежить від безпосереднього керівника, тобто чи пролобіює він її підняття чи ні. Деякі керівники, дбаючи лише про свій добробут, не мають бажання думати про когось окрім себе (((.

30. 17 августа 2016

які зарплати. 17 число а зарплату навіть ніхто не згадує. Замахали.

31. 1 августа 2016

Декілька днів тому, на автомобіль, який належав Танк Трансу, у м. Городку, було скоєно розбійний напад, внаслідок якого невідомі особи заволоділи грошима фірми. Не треба бути Шерлоком Холмсом, щоб зрозуміти, що хтось із працівників підприємства «навів». Знайти цю особу, це екзамен для перевірки професіоналізму так званої служби безпеки фірми, а також, що зарплату вони отримують не дарма.

32. 22 июля 2016

Напевно, хтось з керівництва все ж таки це все читає… Вже 2 місяці як почали давати зарплату в 15-х числах. ДЯКУЄМО!!!

33. 17 июня 2016

Цього тижня в офісах «Яблуневого дару» і «Танк-Трансу» проводились обшука працівниками СБУ. Хтось із персоналу «зливає» інформацію. Для чого Борщовському тримати некопетентні службу охорони та службу безпеки, якщо ті не виконують свох обов»язків. На інших підприємствах із нормальним персоналом, про провдення слідчих дій керівнику відомо завчасно.
    Що стосується віддділу по підбору персоналу, виникає питання, хто їх брав на роботу і по яких критеріях. Так як вони гарні жінки, то можна зрозуміти їхні переваги. А якщо серйозно, то після спілкування із ними (особливо із Зоряною) пропадає бажання у них працювати.

Навіщо їм щось робити? Солдат спить служба йде)))))) Вони краще в соцмережах «посидять», подивляться хто які фото біля випарки закине, а потім штрафують і кричать, що це комерційна таємниця!!! Шпук саджанці находить, Марків попереджає про облаву, а вони у «ВК» сидять!!!!))))Дармоїди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

34. 13 июня 2016

Борщовському на замітку — не думай, що люди які тебе оточують, бажають тобі добра

35. 11 июня 2016

36. 11 июня 2016

Люди, ну невже вам нема чим зайнятися? від вашої писанини й так нічого не зміниться…такі проблеми, як виплата зарплати і т.д. має вирішуватися керівниками, А то скоро не буде ким працювати…

37. 10 июня 2016

@Гость, Кожен працівник отримує від відділу персоналу допомогу і підтримку???? Ви, що знущаєтеся з нас???Відколи це ви нам допомагаєте і підтримуєте??? Ну ви видали, вам би сценарії писати для 95 кварталу!)

38. 10 июня 2016

Зарплата видається 26-27 числа за попередній місяць, а за комуналні послуги необхідно сплатити до 20…

39. 9 июня 2016

@Гость, напевне цей відгук сама пані Оксана і писала!)

40. 8 июня 2016

@Гость, я також проходив співбесіду в цій компанії. На даний час не працюю, але про відділ персоналу залишилися тільки позитивні враження. Пані Оксана — людина на своєму місці, на відміну від інших компаній кожен кандидат завжди отримує зворотню відповідь, а кожен працівник — допомогу і підтримку!

41. 3 июня 2016

Відділ підбору персоналу, це окрема мова, спершу дзвонять і запрошують на співбесіду, а коли віддзвонюєш і домовляєшся про зустріч, кажуть, що «ви не підходите, ми шукаємо висококваліфікованих працівників». Шановні, я своє резюме до вашого гадюшника не направляв, ви самі мене знайшли і потім говорите, що я для вашого царства недостатньо досвідчений. Відділ персоналу, особливо пані Оксана, якщо ви телефонуєте і запрошуєте людей на співбесіду, то для створення видимості роботи і поваги до людей, хоча б проведіть ту співбесіду.
    PS: Не ставте дебільних запитань при розмові з людьми типу «…що вас спонукало до пошуку роботи?»

42. 28 марта 2016

запрошувати на роботу некомпетентних це тут такий тренд, чого тільки вартує відділ маркетингу…мама не горюй…

43. 20 марта 2016

Не можу зрозуміти, чому Борщовський Т. запрошує на роботу таких «дебілів» як Гавенко М. Під час його праці у міліції, постійно «відмазував» від різних неприємних ситуацій, у які той потрапляв внаслідок своїх «високоінтелектуальних» здібностей. Дякуючи своїй дружині, яка являється родичкою Борщовського Т., взяв його до себе на роботу, а дарма. Гавенко М. маючи серед охоронників своїх людей, які крадуть яблука, продають і виручкою діляться із ним. Щоб показати розмах роботи, зловить робочого, який вкрав 2-3 кг. яблук і виганяє його з роботи.

44. 15 марта 2016

Підкажіть які умови роботи юристів, неодноразово зустрічав вакансії на сайтах пошуку роботи ??? Та й взагалі, загальні враження від роботи в компанії, тому що відгуки дуууже «неоднозначні»…

45. 16 февраля 2016

Керівник Марків а Головний бухгалтер Тишківська. Чогось нерозумію .

46. 31 декабря 2015

Завод працює 31. 12. 2015 та 01. 01
    2016 несправедливо по відношенню до робочих!!!

47. 29 ноября 2015

Скажіть, будь ласка, чи хороші умови роботи в лабораторії? І чи є вакансії, а то на сайті вільних вакансій ніколи не знаходила?

48. 16 ноября 2015

якы э мысця для роботи?

49. 7 апреля 2015

@Гость, керівництво нашої компанії звикло до нереальних завдань

1. 17 марта 2013

Компанія, власником якої є «високоінтелектуальний» бізнесмен 90-х років Тарас Барщовський, для якого не існує жодних моральних цінностей та принципів. Людина, для якої ГРОШІ стоять на першому місці. Ви усі раби і з вами будуть поводитися, як з рабами. Зарплата на його підприємствах уся в конверті, тому «кинути» вас йому, як два пальці….і не важливо, чи ви топ менеджер чи простий вантажник. Рада директорів — це п`ять лицемірів, які підставляють свої дупи для великого «кохання» свого кумира. Якщо ви бухгалтер, то працювати доведеться в терраріумі на чолі із головною змією Оленою Михайлівною Тишківською, з явно вираженими психотравмами. Якщо ви ідете у департамент «Галіція», тоді на вас чекає ще одне «диво» — дружина Барщовського, Світлана Степанівна Барщовська — ображена на увесь світ жінка, яка усе своє життя була тінню чоловіка і раптом у свої 41 зрозуміла, що вона «великий» керівник. Ще одну із керівних посад на Галіції займає Мар`ян Стасик. Хамовитий, непрофесійний панікер, який «далекий» від сокового бізнесу.

2. 1 ноября 2013

Шановні відвідувачі сайту!

Для отримання зворотного зв’язку та об’єктивної інформації про роботу в компанії «Яблуневий дар» просимо звертатися у відділ управління персоналом.
    Ви зможете отримати відповіді, надіславши ваші запитання за адресою: [email protected]

З повагою
    відділ управління персоналом

Разнорабочий 1
Сборщик 1

Добавьте зарплату в компании Яблуневий дар

Добавить отзыв о работодателе Яблуневий дар

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Яблуневий дар?