Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 26 июля 2022

@К8,
    Поздравляю!! Я так понимаю что вы украли товар у фирмы в которой явно работали не один месяц. Украли с гордостью и ненавистью, и для личного обогащения. Не потому что есть нечего или жить негде в условиях войны. Нет. Наверное просто привыкли воровать давно. А тут и доходы упали и возможности. И начхать вам на то что украденное вами фирма повесит на ваших бывших коллег, с них будет снимать убытки из-за таких как вы «украинцев» и недоплачивать, штрафовать.

2. 26 июля 2022

Ох и блаблакар. А как ты его вывезеш через кассу не отгрузив?? А охрана?! Тюрма тобі

3. 25 июля 2022

Я так понимаю если ещё кому-то не дали зп аванса можно не ждать всё как всегда

4. 25 июля 2022

Привет всем начальник и директора
    Я сегодня сделала одну махинацию на К8 и вывезла бесплатно 3 бойлера которые будут перепроданы на радио рынке
    Да а как вы думали ?
    Так и выживаем с вашими ЗП
    Рассказываю схему , для других
    Выписываете товар по РРЗ договариваетесь с кассиром
    % от выгоды
    Она чек не отгружает а товар ставите на АОТ
    вы товар вывозите за кассы грузите в машину
    или ку да там удобно
    И через время приходите на возврат , в отделе делаете сами служебку на возврат , таким образом в Эвропы на коне
    Почему я рассказываю да я уже как месяц уволилась

5. 22 июля 2022

Если увидите в своём городе объявление на вакансию торгового представителя (промоутер) в отдел посуды от поставщика «Блейк Груп» (Maxmark) — не соглашайтесь! Ещё в прошлом году до войны их условия труда во многом не соответствовали заявленным. А сейчас в период войны — тем более. Обещанная зп была возможной только 1-2 месяца в период скидок на Новый год. Больничный и отпуск только за свой счёт. А при увольнении вообще…и на деньги хотят кинуть, и трудовую не возвращают (даже тем, кто до войны уволился)

6. 22 июля 2022

Я так понимаю если ещё кому-то не дали зп аванса можно не ждать всё как всегда)))))

7. 22 июля 2022

А тут є ті які працюють водієм фури?
    Що можете сказати, можливо працювати чи ні?

8. 22 июля 2022

Елизавета :
    Дізналася про повітряну тривогу з додатку,була з дитиною в Епіцентрі Кропивницького .Повне неподобство я вважаю не повідомляти клієнтам про повітряну тревогу.Звернулася на касу з цим питання дали відповідь що їм заборонено повідомляти про тривогу.
    З таким ставленням до клієнтів ви втратите свій поток.Радіо «сарафан» працює відмінно в нашому місці!

В Києві на Почайній також не повідомлять я там працюю і скажу нам також забороняють повідомляти , комерційні навіть сказали не хочете робити як вам кажуть , ми візьмем людей які сидять без роботи в країні і вони за копійки будуть працювати , це Єпіцентр К8 я працюю касиром те що робиться це називається колобороція над своїми співротитниками

9. 21 июля 2022

А можно узнать сколько % денег уйжёт с ЗП персонала????? И когда наконец введут прозрачное нсчисление зп???

На скорые помощи имеется ввиду

10. 21 июля 2022

11. 21 июля 2022

Працюю Касиром на Почайній К8
    нам старший касир заборонив повідомляти покупців що в Київі
    Повітряна тривога , вона сказала що якщо ми будем це казати покупцям , то всі будуть кидати товар на касах та бігти в укриття , і не будуть класти гроші в кассу
    а це наша зарплатня життя наше дороще ніж гроші які герега покладе в карман
    Комерційний деректор Ільчук та Куриця та псевдо комерційний Бородулін ігнорують наше звернення

12. 21 июля 2022

13. 20 июля 2022

20.07!!! Де заробітна плата?????
    Вже аванс має приходити на цьому тижні, а навіть зарплату ще не виплатили!!!

14. 20 июля 2022

20.07 ЛЦ Калинівка досі не отримала зарплату. А склади є за що будувати

15. 19 июля 2022

А це нормально, що директор і коммерційні вибігають при тривозі, а робітникам погрожують звільненням????кажуть понабираємо біженців…Кропивницький.якщо буде так далі буде розголос ситуації в змі

16. 19 июля 2022

Видайте людям заробітню плату!!! Вже 19, нема за що жити

17. 19 июля 2022

работам в магазине К8 Кассиром
    У нас когда сирены в Украине
    магазине полно людей
    Ильчук и другое руководство не кого не выгоняет на парковку
    Мы кассиры сидим до последнего и ждём когда все уйдут
    Я хочу сказать что Курица и Ильчук вы садитесь за кассу а мы пойдём на паркинг ещё раз такое будет будем жаловаться выше

18. 18 июля 2022

@lampard1993, цікаво, а чому вже заробітня плата вже в рублях на сайті? І чому її нема станом на 18 липня

19. 18 июля 2022

Кам’янське: на разі дуже приемно що у нас новий деректор,уважний та концтруктивний тепер наші царьки начальники не сидять в цеглі курять а працюють.за 4роки це в перше таке!!(не про всіх мова) дякую Вам регіональний деректор ЕпіцентрК за такого деректора!

20. 18 июля 2022

К7 Киев ,тоже зарплаты нету.онлайн магазин ,неизвестно когда даже будет.

21. 17 июля 2022

17июля Харьков 1 зарплату так и не получил. Никого не волнует что обстрелы, что три с лишним месяца персонал сидит без денег. Истинное отнтшение руководства к сотрудникам. Чего же вы хотите в ответ???

22. 16 июля 2022

епіцентр колгоспний базар ще той і цей бардак завдяки якому ворюги й процвітають а як не погодив з охороною або так було задумано то й тебе на бабки кинуть або йдеш за статтею і фонд на премії подеребанят списуючи вкрадене твоїми ж колегами а контора не несе ризиків і збитків адже ти все заплатиш, комплектація та ж сама діра ще та а цвз це взагалі чийсь проект по зливу товару палетами мимо маркетів й бозна що вони там ще возять
    ласково просимо до зоопарку суворого режиму к1

23. 15 июля 2022

Сегодня 15 июля. А зарплаты Харьков 1 до сих пор не получил. И неизвестно когда будет. Все морозятся. Никого не волнует, что люди три месяца сидели без денег. Мотивация к работе на высшем уровне.

24. 15 июля 2022

Токарская, ходи оглядывайся. За пол года работы насобирали на тебя много компромата с твоими мутками)))

25. 14 июля 2022

Читаю коментарі і просто не розумію звідки стільки ненависті??? Може і якісь коментарі є по ділу,але це смішно,писати тут під невідомим ніком,а потім ходити в маркеті тій же Фроловій чи Сушку посміхатись і вітатись?‍♀️. Війна в країні,є більш важливіші справи і моменти,а диванним експертам не має чим зайнятись. Директор і регіональний директор К10 не іграшки на вітрині щоб всім подобатись!!! Вони роблять свою справу і роблять її добре,є моменти які мені теж не подобаються в їх роботі,але я розумію,що те що мені не подобається зараз,потім дасть результат,а вони це знали на перед. Люди зрозумійте,що це робота,і всі сюди прийшли добровільно заробляти грощі,працювати , а не обговорювати директорів,які від 13 і більше років в компанії і щось то знають точно. Я з продавця дійшов за 10 років до начальника відділу,і повірте сварок з начальниками коли був зав секції було багато, і з директорами , не повірите навіть с Фроловою і Сушко були сварки і непорозуміння,на це вона і робота,щоб вирішувати правильне рішення,навіть через сварки та крики. Це життя люди, все і одразу не буває,без проблем життя теж не буває,в кожного вони свої і різних масштабів. Якщо б на місці Фролової чи Сушка був хтось із нас,із Вас,повірте Ви б себе поводили приблизно так. Фролова дуже добра жінка і як директор,і як просто людина, вона багато в житті чого пережила і не зламалася, на її місці не можна всім вгодити,бо Ви ж усі на шию сядете! Доречі тут багато про Фролову пишуть саме діючі співробітники К10, а чому ж Ви мовчали коли після відкриттям Вам гарні ЗП закрили??? А коли були скрутні часи під час пандемії, мало хто знає,але та ж Фролова могла зі своєї кишені чи зарплати комусь додати ,щоб людина хоть щось отримала. І таких випадків я знаю багато. Вона просто не бігає по всьому магазині і не розповідає це!
    Я зараз пишу як людина,співробітник який з нею працював з будівництва К8 і до сьогодні, і ще буду працювати після війни, і повірте і в мене бувають до неї питання, я точно знаю,що і в неї до мене багато питань,це робочий процес по іншому бути не може, Фролова адекватно сприймає критику,якщо це по ділу,і якщо вона не права наприклад ,вона це без проблем визнає!!! Більша кількість діючих співробітників К8,К10,К7 які тут пишуть бруд на директорів цих маркетів, почніть с себе, переважна кількість Вас приходить на роботу відстоювати час без цікавості щось робити! А ЗП Вам подавай хорошу. До речі Фролова яку так полюбляють тут обговорювати, бачить роботу кожного співробітника , і якщо хтось імітує роботу,а на справді робить тільки вигляд що працює,то і робить вона стосовно ЗП все правильно,не може бути у всіх однакова зарплата,хтось вибачте за слово «пиздяче» як папа Карло,а хтось імітує роботу і шукає момент десь «зашариться»!!! І тому як директор вона аналізує хто і як працює,і ЗП різна також, якщо є можливість,то вона додасть преміями тому хто дійсно заслуговує.
    Я повторююсь зараз,але воно того варте — Почніть з себе! Завжди пам‘я тайте,що земля кругла, життя така штука,що колись може так статися,що прийдеться Вам звернутися за допомогою до Фролової,Сушка,Ільчука,Куріци,Бородуліна яких тут обговорюють останнім часом. Ніколи не треба палити мости,колись Вам на той берег треба буде дістатись! Так і в житті, люди краще б Ви так працювали як тут пишите поеми, з таким же інтузіазмом,вірою,наполегливістю! Війна рано чи піздно закінчиться,буде багато нових маркетів, старі будуть перебудовуватися, ті що згоріли будуть відбудовуватися, і багато з Вас написав тут якусь поганку на тих чи інших керівників чи дерикторів,потім піде до них проситись на підвищення на новий маркет. І це 100% так буде! Займайтесь краще своїм життя,сім‘єю,роботою, по життю Вам це більше дасть користь чим пусті погрози проблемами директорам,комерційним та регіональним. Кожен з цих керівників пройшов не малий шлях до цих посад,і вони точно багато чого знають,вміють і розуміють! Точно не диванним експертам давати їм поради чи висловлювати притензії!
    Разом до Перемоги!
    СЛАВА УКРАЇНІ!!!??

26. 14 июля 2022

Объясните что с зп? От чего она зависит? Почему на маркетах Одесских, кроме нашего, зп нормальная? Почему нам дали +7-9 вр ? Мы хотим зарабатывать достойную зп, а не пособие то что мы получили!
    Почему на Таирово без вр работает и получает обычную зп, может дело в директоре? а не в торговле ?
    И как может маркет у которого персонал сокращен до минимума давать хорошую торговлю? И кстати даже с таким количеством персонала мы отстаём на 10%, а что бы было если полный штат, людям бы деваться некуда было от продавцов.. а это всё $$$
    Соберите собрание после отпуска и расскажите что нас ждет дальше, перспектив я не вижу в этом магазине, раньше до вас был диктатор, но всегда было по зп адекватно, а не не понятно что..
    Александр Александрович к вам вопрос

27. 14 июля 2022

@Співробітник, ніхто нічого не дасть, більшість тих хто пішов на фронт, писали заяву про відпустку за власним бажанням. Так ще й ці тварі змушували писати в заяві, що не в зв’язку війною, а в зв’язку з ковідом

28. 13 июля 2022

Шановні колеги!Чи хтось подавав позов до суду на епіцентр за порушення Кодексу Законів України про працю?Чи є шанс на позитивне рішення?

29. 13 июля 2022

Эпицентр 7 Кл! Отношения к сотрудникам как **рьму!!! В прямом смысле слова начальству будет все равно на вас! Если вы не дай Бог получите жалобу от клиента вас оштрафуют если не уволят после этого то повезло ведь важнее клиент который пришло на 5 минут нежели сотрудник который работал несколько лет!!!! Сегодня был случай, продавали сахар по скидке для всех! мой знакомый который работает там купил его 50 Кл за 800 грн как и другие клиенты! у него на руках чек но сказали вернуть сахар или же доплатить чуть ли 400 грн так как в системе произошла ошибка и сумму подняли до стоимости 1200-1300 точную сумму не запомнила( но суть остаётся одной как сотрудник он должен вернуть или доплатить и не важно что у тебя чек и ты купил раньше до повышения цены и главное только сотрудники! клиентов делать этого не заставляют хотя сделав покупку со скидкой которая была для всех он так же не отличается от клиентов! Почему такое отношения начальство не уважает!!!!!

30. 13 июля 2022

Співробітник :
    Доброго дня. Захищаючи країну загинув співробітник магазину Інтерспорт Цум. Чи допомогає компанія в таких випадках?

Доброго дня!
    Напишіть будь-ласка ПІБ співробітника.
    Дякую.

31. 13 июля 2022

Співробітник :

А это Ты можешь спросить у директора магазина К8 так как он непосредственный руководитель ЦУМ интерспорт

32. 13 июля 2022

33. 13 июля 2022

Доброго дня! , колеги, хтось отримав зп?
    Вже зовсім не весело

34. 12 июля 2022

К10 звону закрили зарплату як рабам
    Ти спробуй продити на цю зарплату сама і щоб твоя сімья також , і любі передай якщо вона ще буде на нас кричати
    То побіжить дальше ніж бачить ! Це перше а Сушку передай якщо ще буле така ЗП то буду посланий у магазині на**х
    І ти також , ми більше цого терпіти не будемо
    І намотай на свої кучеряві коси
    Що ми не раби

35. 11 июля 2022

@Гость, ні,зараз приходить код на телефон при покупці

36. 11 июля 2022

@Гость, ми теж,Прилукі,дають найостаннішим

37. 11 июля 2022

Доброго дня, де зарплата ? Майже 11 число. Вы там що забули за своїх робітників

38. 11 июля 2022

К8 готовы к Новому Году ?
    -25 % скидками ?
    Я когда работал на Ёлочки делали скидки покупателям и нормально зарабатывали на скидках
    Только вот когда был начальник Курица
    Мы в конце дня ему скидывались за то что бы он нам не запрещал делать скидки
    Кто 100 грн кто 150 грн но в конечном итоге он нас задавал
    Иноземцеву охраннику
    Тот потом за нами следил и видео ещё скидывал где я беру деньги , лучше бы за курицей так следили как за нами , тот ещё актёр с бразерс

39. 9 июля 2022

С матюками як він любить!? А порнушку не включав при Вас? Він порнушку полюбляе дивитись на сборах в актовому залі!!

40. 9 июля 2022

Лагутин на последнем собрании очень хорошо облил грязью Сушко , хоть кто то нам глаза открыл на все происходящее

41. 8 июля 2022

Кривий Ріг взагалі отримає заробітню плату , чи не ? Вже не весело

42. 8 июля 2022

Охрана мутится с касирами на К8
    Выносят товар и подкладывают в коробки дорогое товары
    Я как бывший кассир , отказывалась делать это
    И пишут как оно есть

43. 7 июля 2022

@Гость, а скільки там?

44. 7 июля 2022

Яка зарплата?! 7.07 ми в частності 10-13 получаемо

45. 7 июля 2022

Доброго дня , колеги , як вам заробітна плата ?) Всі задоволені ?

46. 5 июля 2022

@Гость, не набридло лити бруд? Фролова працює і дає позитивну динаміку по продажах з колективом, який її повністю підтримує. А ви, КАР’ЄРНІ ІМПОТЕНТИ, тільки і знаєте, як видумувати гідки плітки та нісенітниці про тих, хто зміг досягти успіху завдяки наполегливій праці та бажанню розвиватися.

47. 4 июля 2022

Говорят Таню Фролову уволили
    Не справилась с должностью директора
    Говорят понизили её до начальника отдела
    Так им всем и нужно , а то ходят как цари , меняя платятся и телефоны

48. 4 июля 2022

В эпицентр можно мутится как только хочешь
    Даже в коробку другой товар покупателю положить
    И предложить ему ему
    А он уже за это отблагодарит , когда ты ему помогаешь погрузить , в багажнике отсчитал тебе денежку
    И день удался
    Бывают приходят люди которым нужен хороший товар
    Но на время договариваешься с ним
    Он его покупает пользуются, и ему после нужно его
    Зато на ВОЗ / возврате, ты его принимаешь и за это получаешь , бонус в виде отблагодарённая , и этот товар несёшь в отдел и кидаешь на полку припадать пылью
    Способов заработать в эпицентр очень много , и при этом остаться на месте , даже договариваемся с Кассирами
    Что бы они пробивали товар дешёвый и через кассу проходил дорогой )
    Выписываешь РРЗ дешевого , а через Кассу кассир пробивает дорогой

И потом делимся так что ) работаем дальше
    Пока лаваочку не закроют

49. 4 июля 2022

Є така фішка у програмі POTAMUS
    Як персонал и там є номер співробітника
    Береш номер генеруєшь у Штрих-код
    І в тебе виходить бейдж співробітника
    Даль можешь з цих пейджив качати знижки
    І заробляти на цьому кошти , дуже багато лозійок в Потамусі
    Як зробити знижки навіть через РРЗ можно мутики робити
    Проводишь РРЗ
    Берешь товар и їдешь до касси , потім видаляєшь артикул и вставляєшь артикул дешевого товара
    І касир пробиває
    Його ) можно взяти товар на доставку віписати
    А в коробку покласти друг товар
    Ні хто його не перевіряє на доставці
    Тобто прийшов твій знайомий ти йому виписав дешевий товар
    Він пішов оплатив , замовив доставку , а ти поклав у коробку дорощий товар все одно не має Інвентаризації
    Працюємо і даль в цій компанії

50. 4 июля 2022

Хлопчики та Дівчатка
    Я працюю на К8 з відкриття і хочу вам розповісти
    Працюючи консультантом багато не заробити коштів
    Тем більше якщо ти дівчина !
    Тому я роблю знижки через бейдж , комплектацію та через комерційних
    І сказу що коли мене понизили з Єкспертив
    Я стала ще більше це робити
    Я компанії є дірки які вони не знають і я цим користуюсь
    І заробляю на цьому кошти 50/50 з покупцями
    Які мені самі телефонують щоб урвати знижку
    Та поділиться коштами , так що те що ви закрили знижки на бейдж це все маячня там дуже багато є свіїх аспектів
    Так что робимо знижки і заробляємо кошти собі на відпочинок

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?