Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 9 сентября 2022

Удоскональте цей ***аний інтернет магазин.
    Якого хрена не можна спокійно робити відміни???????
    Є такий Товар який брак сп***или просто пересорт
    Якого хрена щоб зробити відміну треба звонити до всіх на світі???

2. 9 сентября 2022

Сьогодні побачимо, як Токова і Ратушний знову зроблять всіх начальників цапами-відбивайлами. Ну не всіх. А персонал постоїть тихенько зі спущеними головами.

3. 8 сентября 2022

Відкривають новий магазин у Києві К9
    Вся нашазаробітня плата там )
    А ле мені накинули нормальну премію і я вирішив похвалитися
    Працюю на К10 Таня ти супер дякую за 19700 ЗП

4. 7 сентября 2022

Ратушный ты [вырезано], оставь те деньги которые ты высчитал с зарплаты себе на могилу!!!! Или надо двигатель сделать за 200000грн. который ты угробил. Мало того что Шкоду пьяный разбил а теперь Тайота? Ты алкаш, которых свет не видел. Ни чего скоро твоей власти прийдёт конец.

5. 7 сентября 2022

Ратушный АГ вы просто сказочный лжец,ваши слова ничего не стоят и как директору вам доверять вообще нету смысла.Вы пишете здесь что никого не штрафовали,а по факту срубили 1600 с ЗП. А самое забавное это то что вы оценили жизни людей которые не выходили в тревогу на 500 грн. Позорище просто. За что воюют наши мужчины?

6. 6 сентября 2022

@Лряльный работник, чувствуется перо мастера лить [вырезано] на людей. Инна Петровна, подписывайте хотя бы своим именем, а не «лояльным работником». Все знают, что Афанасьев вам кость в горле, потому что не молчит. Может лучше вам заняться работой, а не шпионить за Афанасьевым.

7. 6 сентября 2022

@Харьков 3, мушу з Вами не погодитись.
    1. Про керівництво Кропивницького писали і до 27 не одноразово. Диму без вогню не буває.
    2. В маркеті був навіть страйк працівників (на жаль керівництво не зробило висновків, а не вдоволених звільнили або створили умови для звільнення).
    3. Про хороших людей не пишуть, є з чим порівнювати (на щастя в компанії ще залишились толкові та людяні директори, знайдіть хоч один негативний запис про директора Кр.Рога, Вознюка Є.В.)
    4. Люди все розуміють, але коли такий же маркет торгує менше, а зп у працівників майже в двічі більша, то тут виникають питання. Я вже не кажу про ставлення до людей (особливо з боку комерційного директора Токової, то взагалі окрема історія).

8. 6 сентября 2022

О, нам уже делают собрание будут вычислять и стреблять недоаольных

9. 6 сентября 2022

@Киев, в некоторых неплатят минималку

10. 6 сентября 2022

О! Что это недоначальник отдела 40 начал вонночки так активно писать? Может его жену после махинаций на кассах попросили на выход? А может под ним стульчик закачался из-за его очень не лояльного отношения к компании. Ходит целыми днями по магазину и всем на ушное садится: как все плохо, какие все козлы, какая херовая компания и т.д. Афанасьев и ко сочуствующих- может пора задуматься о смене работы?
    А ну да! Где ещё в Кропивницком найти работу что бы платили 30К?

11. 5 сентября 2022

От странные люди. Проработал под руководством Ратушного А.Г. четыре года в харьковском Эпицентре на Салтовке. Очень адекватный и порядочный руководитель.
    Судя по ливню негативных отзывов об этом человеке и о том, что они так резко полились после 27 августа, могу предположить (имея аналитические способности) следующие:
    1. 27 августа что-то произошло!?
    2. Скорее всего директор придавил какую либо гниду в магазине и после этого началось!
    3. Уже много директоров попадали под шквал лживой информации.
    4. В этих недовольствпх указаны факты которые можна проверить!

12. 5 сентября 2022

@Кропивницький,
    Вам премия 1000грн это плохо!!!! Вы что ребята, в некоторых магазинах слово премия вообще не существует!!!!

13. 5 сентября 2022

Николаев, когда мы начнем получать нормальную зарплату за нашу работу? Такое впечатление, что сдесь нормально может заработать только друзья директора. И так тяжело, так еще и зарплаты никакие. Дождетесь, что скоро никто невыйдет на работу!

14. 5 сентября 2022

Ждем с не терпением ЗП!!!
    Но по отзывам начальников кто закрывал ЗП будет все печально!

15. 5 сентября 2022

Це Ви ше в Сумах не працювали. Зарплата закривається кому як завгодно. І взагалі є думка, що без корупції в сумському Епіцентрі на обходиться. Любімчики у директорів і начальників були завжди. Тому вони і отримують більше всіх інших. А всі інші це халопи, на яких наплювати з великої гори.
    Та чув і про інші епіцентри що є директора і начальники самодури ще ті…..
    Є навіть такі, які не здороваються зі своїм персоналом бо їм це не подушці. Можуть і до образ доходити, як колись одеський директор. Нажаль не пам’ятаю з якого магазина. Но а про Київських богів я взагалі мову.

16. 5 сентября 2022

Про Кропивницький.
    Директор Ратушний А.Г.
    Можливо дома, за келихом пива, він людина і не погана, але як керівник 0. Організаторські здібності 0. Орієнтування у фінансових показниках 0. Чим живуть відділи (крім відділу Епік) по барабану. Може неділями не заходити у відділи, ніколи не цікавиться роботою відділів, проблемами і т.д.
    Отримати безпідставний штраф дуже легко, який ніколи не аргументується. Дуже радив би керівникам компанї та СБ провести аудит зп в Кропивницькому, у вас багато що здивує…
    Комерційний директор Токова І.П. — це взагалі неадекватне створіння з іншої планети. Самозакохана, психічно не врівноважена людина, яка ніколи в житті не враховує іншу думку. Систематичні погрози та приниження персоналу, розмову веде тільки криком. Є тільки Я. Всі навколо ідіоти. Людина, яка живе скандалами, плітками, наклепом та провокаціями. Взагалі не контролює себе у словах. Людина скаженіє на очах. (Прошу дати номер тел. екзорциста, бабки, що яйцями викатує чи Гендельфа білого мага, бо іншого способу стримати цей мордор, царство пітьми, вже немає) іноді як розійдеться, то кляне всіх: від касира до власників компанї. Для неї персонал це бидло, а всі навколо контрацептиви. Ратушного взагалі і в статевий орган не ставить. За його спиною вона директор (буває і на місце регіонального замахується), вона все контролює, вона за все відповідає, лише вона, вона, вона… Будь яке розпорядження директора ігнорується, або ж коментується за його спиною. При цьому вона плете «бред сумашедшего» всім підряд і за кожним вуглом.
    Я не знаю жодної людини в маркеті (крім Вови Малашина і Саши Токового, які живуть у неї в кабінеті), хто б хоть щось знайшов в неї позитивного.
    Шановні власнизки компанії, ви навіть поняття не маєте, що відбувається у цьому ТЦ, ті цифри, які ви бачите у своїх звітах — це заслуга самовідданої праці персоналу, професіоналізму начальників відділів.

17. 5 сентября 2022

Читаючи відгуки про Кропивницький навіть не дивуюсь. Все як завжди, а то і гірше… Хто б що не говорив, про якісь тяжкі часи, фінансову кризу чи війну, але нормальне функціонування ТЦ забезпечує саме керівництво цього ТЦ. Я довгий час працював в Епіцентрі м.Кропивницький, знаю цю кухню дуже добре. Був в маркеті і світлий період існування. Але на жаль цей період був лише за керівництва Вознюка Є.В. Це перш за все людина з великої букви, по-друге це топовий керівник. Я не знав в маркеті нікого, хто б до нього ставився негативно. Після його переведення до Кр.Рогу, в Кропивницькому настала тьма.

18. 5 сентября 2022

@Гость, А ви мабуть один з тих «обраних», «лицо приближённое к императору»??? Я знаю декілька людей в маркеті, які так самовіддано вилизують точку номер 5 директору та комерційним: Малашин В., та Пелих О. (Ратушна В.В. не враховується, вона дружина директора, там сам Бог велів)

19. 5 сентября 2022

Ну що, почали закривати заробітну плату в Кропивницькому, всі хто в чорному списку максимум премії 1000 грн. А це ті хто виходив в тривогу. Ось так, і дивіться тепер як вони керують…

20. 5 сентября 2022

Не потрібно за Токову переживати. Вона зі своїм дружком добре піднялися на зроблених знижках у березні, квітні, травні. Її добрий настрій бачили всі. Це було вперше. Їй тільки гроші та інтриги піднімають настрій. Страшно представити скільки вони вивезли відкатів…….
    Як воно каже Гереги не обідніють.
    І закрив би їй хтось пельку щодо розмов про керівників. Навіщо нам обтічним працівникам знати всі подробности лічной жизні керівника направлення 10 відділу в Києві??? В яких вона з ким у відносинах??? І що через неї ця дурепа наша вирішить питання і стане директором вигнав Ратушного.Вміє керувати всіма навіть регіональним. З етичними поглядів не буду писати все те бридке и огидне що вона несе але якби він чув то був би м’яко здивований хто він її очима. Але вона завжди каже що все вирішує саме через цих людей яких поливає. Здуріти. Те що потрібно здороватись з персоналом маркету та це зовсім для неї секрет. Так саме це каже про її високу планку. А ми хто для неї ті кого можна чмирити,звільнити. Кажуть вона получає до 80000грн…… За що???

21. 3 сентября 2022

Епіцентру треба рухатися вперед на Європу.Моніторинг зарплат конче терміново необхідний, особливо тим хто давно працює.Така ситуація, що нові працівники отримують на порядок вищі зп, або на рівні , бо на менші ніхто не прийде.Невже ніхто не бачить тієї не спаведливості? Чому не поставити гідні оклади, навіщо ці фонди директорсьні ? якщо вони не справедливі? Нікому нічого не докажеш, що кожна посадв має свою степінь відповідвльності.Дуже багато людей толкових пішло їз за цього , шкода, що в такій компаніі до людей так відносяться, я думав , щось змінилося за рік часу, Ніхто вас не зрозуміє.Особиста неприязнь директора впливала на розмір премії завжди, але це так не має бути. Мало надії , що щось зміниться.Удачі!

22. 3 сентября 2022

Кстати он приносит несчастье.
    Таскали его по нескольких маркетах за этот год.
    Первомайск сгорел как он пришел.
    Оба Херсонских маркета отжали как он вернулся.

23. 2 сентября 2022

Про що може буть мова?ціни виросли в 2 рази , а вони нам кинули 2місяці премію в 1500грн і кажуть що більше такого і не ждіть, бо ви погані,вийшли в тривогу.

24. 2 сентября 2022

@Гость, В тому то і справа, що люди люблять свою роботу і хочуть продовжувати працювати в нормальних умовах і отримувати гідну заробітну плату, а не лише кістки з барського столу за рішенням Ратушного і Токової. І не влаштовує їх саме керівний склад, який намагається зробити карцер для співробітників і закривати їм рота наказуючи по заробітній платі. Тому і пишуть всі щоб змінити таких керівників. А стосовно великої заробітної плати останнього місяця … А чому не пишете про рівень заробітної плати кількох місяців до цього, при цьому як може так бути що торгівля останніх 3 місяців майже однакова а заробітна плата більш меньш лиш останнього місяця? А стосовно знайомої яка робила «махінації», то давайте про махінації директора поговоримо…. Починаючи з уцінки свіжих квітів, басейнів, холодильників…. А те що комерційні з відкриття по закриття працюють, то ви правду написали, на рівні з всім персоналом! А ще цікаво виходить коли комерційних не має, а по базі вони є, якесь диво, як сусліки не бачиш, а він є! А стосовно прізвища кого оштрафували, то чекаємо цієї заробітної плати і вони будуть названі, а заодно побачимо як вона з минулим місяцем зміниться!

25. 2 сентября 2022

Зробіть аудит заробітної плати, і багато чого цікавого побачите. Ті хто лиже директору і в любчиках у Токової ті отримають дуже велику зп, за рахунок всіх інших. Багато не треба, коли на одній і тій посаді є різниця в рази! А особливо придивіться до відділу де працює жінка директора, ну як працює…. Вже кілька місяців її ніхто не бачив… А стосовно тривог, так воно і є, директор погрожує всім хто виходить під час тривоги, записує окремим список і потім наказує по зп, особливо касирів.

26. 1 сентября 2022

@Гость, та ви шо? А де зараз в нормальних компаніях звільнять всіх підряд? Правильно! Тільки тут!!!! Нелюди грьобані!
    Касирів, начальників , продавців, інженера з техніки безпеки! Бо багато розмовляють напевно!!! А вам оххх як не хочеться втрачати цю золоту жилу!!!

27. 1 сентября 2022

Завжди дивувало, що на цьому сайті пишуть тільки погані відгуки, тільки виливають бруд. То каша в столовій не така, то багато вимагають, то зарплату затримали на 2 дні. Люди, схаменіться. Свою роботу треба любити, якщо ви її не любите, то приносите шкоду, в першу чергу собі, потім компанії та оточуючим . Якщо так все погано, то змінюйте своє життя, змінюйте роботу, щоб не говорити потім, що я витратив своє життя на справу, яку терпіти не міг.
    Тепер конкретно по Кропивницькому. Працюю тут майже 11 років, достатній строк, щоб виразити свою думку. Ратушний АГ. Чому ніхто не пише про те, що рівень зарплатні в минулому місяці у торгового персонала був чи не найвищий за весь період існування маркету? Чому ніхто не пише, що показники ефективності маркету вийшли на чи не найкращий рівень? Ваша знайома, яку звільнили через «неприязнь». То не вона випадково займалася махінаціями на касі оформлюючи покупки? Ой, вона. Говоріть до кінця, коли почали. Тепер комерційні. Хіба не ці люди ідуть на каси обслуговувати покупців, що стоять в черзі, коли касири біжать на сусідній з маркетом дитячий майданчик, щоб ‘сховатися’ від тривоги? Хіба не Токова з Булашом працювали без вихідних, з відкриття до закриття маркету, на рівні з всім персоналом, при будівництві нашого маркету? Юхименко, який працює на деяких відділах, начебто там взагалі немає начальників, навчає і допомагає.
    На кого наклали штраф за тривоги? Не знаю жодної такої людини. У мене пропозиція, назвіть 3 вибіркові призвіща людей, яких було за це оштрафовано. Не назвете, бо це не правда.
    Тепер про компанію загалом. Компанія дуже стабільна, за 11 років була маса кризових періодів в країні, але ми всі працювали і отримували зарплатню. Навіть зараз, під час війни, коли всюди масово звільняють персонал та знижують зарплату, у нас такого не відбувається, в нашому маркеті так точно. Я люблю і поважаю цю компанію, тому і працюю тут. Бажаю і вам того. Знайдіть компанію, яка буде приносити вам задоволення. Життя одне.
    Тепер можете мінусити і кидати тапками, я виговорився. Не люблю коли ситуації однобокі.

28. 1 сентября 2022

@Гость, булаш херсонский? Его [вырезано] таскают по всем маркетам, он за год уже несколько сменио

29. 1 сентября 2022

@Кропивницький, я впервые вижу настолько массовую поддержку поста.
    Рекомендация, обратится массово, а лучше коллективно на горячую линию, центральный офис, топ менеджерам, у Гереги есть секретарь которые обрабатывает запросы, руководителем направлений, публичным людям с команды. Всем кому можно. За тревогу можно сообщать полиции, местному тв, телеграмм каналы. Сейчас все можно сдвинуть с места легко.
    Действуйте, если это реально правда, не бойтесь.

30. 1 сентября 2022

100 % правда. Кажу це, тому що сам звільнений без вагомої причини, бо в директора «особистий принцип».
    Всі все знають, але ніхто не може допомогти співробітникам, які кожного дня втрачають роботу ні за що. Якість персоналу впала до 0. В маркеті вирує пряма, неприкрита корупція, різні схеми між керівниками компанії та деякими співробітниками. Директор компанії — путін №2

31. 31 августа 2022

Місто Кропивницький!
    Директор Ратушний, і його вірні слуги Токова і Булаш — останні НЕЛЮДИ цієї компанії!!!
    В тривогу Епіцентр працює! Співробітників ,які виходять в тривогу — штрафують!!!
    Звільняють співробіників, тільки через те що якась особиста неприязнь! Тобто хочеш працювати в магазині — лижи с***у! Ні — ЗВІЛЬНЕННЯ!
    Вихідні не переносять, бо нашого любого директора ображають такі відгуки його підлеглих!!!
    У знайомої тато на війні в гарячій точці, маленька дитина, яку потрібно годувати — ЗВІЛЬНИЛИ, тільки через неприязнь директора і комерційних як до людини!
    Також було масове звільнення працівників , які виїхали за кордон в перші тижні війни! Чому? Бо в директора є свої принципи!!!
    Це не директор! Це просто людина , яка наживається на чужому горі та нещасті! Дружина якого виїхала за кордон, а сама числиться на роботі!!! 100% ще й кожен місяць отримує повноцінну зп!
    Директора та комерційних терміново потрібно замінювати! Епіцентр і так вже з г***ом змішали! Ще й таке робиться!!!
    І ніхто не може на це повпливати!!! Де те керівництво!!?? Куди воно дивиться???

32. 30 августа 2022

Директор Ратушний вже дійсно не відчуває землі під своїми ногами, спочатку забороняє виходити працівникам в тривогу, потім каже, щоб всі виходили, АЛЕ ХТО ВИЙДЕ БУДЕ ОШТРАФОВАНИЙ, але куди вже далі, якщо він і так платить лише лояльним до нього робітникам, на інших плювати. Якщо ви з чимось не згодні, його комерційні директори зроблять все,щоб вас звільнити. Таке відчуття, що їх ціль у маркеті — не виконувати свої обов’язки, а принижувати персонал усіма способами.

33. 27 августа 2022

Директор маркету Ратушний А.Г в місті Кропивницький разом із своїми комерційними директорами вже повністю знучаються із своїми співробітниками. В тривоги каже не виходити, в інтернеті пиши що ми не працюємо , а на сам перед працюємо. Вихідні чи зміни переносити не можна. В мене помер знайомий хотів перенести вихідний, то ком. директора сказали що плануйте свої вихідні і зміни заздалегідь. Самий нормальний і адекватний в.о ком директор Юхименко він завжди нормально спілкувається і допомагає якщо треба . А ті сидять в кабінетах і нічого не роблять тільки задррачують начальників і співробітників

34. 26 августа 2022

Затримують заробітню плату
    Погрожують звільненям , охорона підставляє
    Коли «тривоги» заставляють обслуговувати чергу
    Поки не відпустишь людей, бігти в укриття
    Заборонено під час тривоги єпицентр не буде нести відповідальність
    так я ця компанія прагне лише збагачення
    Завжди збоначеється коли в країні біла
    Карантин , маски продавала по захмарних цінах
    На війні також колотять кошти прикриваючись волонтерсьвом

35. 25 августа 2022

Що це ОВ не зберіг Донецьку «Галактику»? Використання як складу БК орків навіть не допомогло «патріоту»?

36. 24 августа 2022

Контора занимается маркеплейсами и программированием, но если почитать отзывы, ничем не лучше ЕпицентрК: отношение скотское, ЗП не соответвует, руководители жополизы. Так что не расстраивайся «Все буде Україна»

37. 23 августа 2022

Доброго дня колеги!
    Згідно наказу в.о. генерального директора на всіх ТЦ із понеділка вводять обов’язковий масковий режим для працівників.

Одесса 3 и так дышать нечем.экономим на кондиционере .

38. 23 августа 2022

как вам новость про маски? только этого сейчас нехватает

39. 23 августа 2022

Таня сними иконостас со стены они не мученики они олигархи
    Сними не позорься , зачем ты этих олигархов повесила на стену ? Как в СССР вешали Ленина и Сталина И так далее
    Ты повесила Герегу

40. 22 августа 2022

Ха) все точно знают Кобзева пишет и ей подобные лизалы. Работать то заставили. А не привыкла к такому. Этот директор живет на работе и работой. И напряг всех не просто ходить и просиживать штаны, а выполнять свои обязанности. Все за время Трофимчука забыли что такое работать.

41. 22 августа 2022

Новый директор в Каменском — это вообще экземпляр редкий. Мало того, что лизоблюд кого-то сверху по области, так ещё и подстилка сюржички. Не даёт дышать нормально людям, внедряет какие-то задачи абсолютно не нужные, приехал со своими заморочками и пытается накормить теперь сотрудников. Этот Кириченко В.В Ган**н ещё тот, уже весь магазин о нем говорит, а ему, в димо похер на всех. Главное, поднять динамику и план, остальное похер.

42. 17 августа 2022

@Консультант к10 Оксана, Ви напевне щось плутаєте,саме 24го лютого Фролова була на роботі!!! І працювала! тому перед тим як писати щось так впевнено, Ви дізнайтесь точно як воно було! Я нікого не захищаю,але не люблю коли пишуть чого не знають.

43. 16 августа 2022

Я щось пропустив? А Колумб з Грнчаровим звільнились? Це директора? Це ж були самі адекватні у цій кАмпанії..
    Прикро…А причина?
    Зрозуміли,що це-дно!

Причина кажуть що гончаров утік в Турцію У нього там готелі
    І його погнали поганою мітлою , а всіх інших мабуть теж за те що покинули робочі місця

Чиста пішла з високих крісел а ле видно мало звільнили

44. 16 августа 2022

Прикро…А причина?
    Зрозуміли,що це-дно!

45. 16 августа 2022

что там по зп? Когда обещают? А то скоро все [вырезано] пошлют начальтсво и будут ключники на все отделы е***ить

46. 15 августа 2022

Наш директор Фролова як Щюр або Пацюк покинули магазин персонал 24 февраля странно почему её не уволили как её друга Гончарова потому что покинуто маркет персонал И так далее это называется предательство
    А зп платят копеечную понятно что Эмили у тебя зп директора то и платье можно носить а если у тебя зп 6500 на к10
    То ты будешь Мивинку парить и кушать и обноски носить
    Таня так держать , пиши заяву и уходи как Колумб сделал и Гончаров бери с них пример , вообще время вышло

47. 15 августа 2022

@Гость, Херсон не работает под управлением Киева, все руководство ушло и контроля нет с Киева.
    На счёт Крыма спорно ибо в потамусе есть валюта рубль и карты НоваЦентр что странно в открытом доступе и очень печально.
    А по поводу директора ну если она директор то значит заслужила, и добилась, насколько я знаю нет директоров пришедших, все с продавцов и т.д начинали, уж поверьте на такую должность не насосешь, там надо толковый человек.
    Не знаю какая она как человек, но то что она ухоженная, и стильно выглядит при этом зарабатывае сама у многих просто вызывает зависит, особенно у девушек. Как это так человек заработал и за свои деньги покупает много одежды, позор.

48. 14 августа 2022

Прям и траверсы носила? И «зетки» клала? Не пиши чуш #ополиз

49. 14 августа 2022

Читаю ісміюся, що вам ті сукні не дають спокою.Така примітивна заздрість. Ви реально думаєте,що це хтось читає? Хто хоче грошей на сукні,йдіть на стройку. Колись Фролова зі мною була в Кіровограді на стройці,то я знаю як вона працює . Займіться роботою, ледарі.

50. 14 августа 2022

Хочу щоб усі це побачили. Я розповсюджуватиму це усюди!!! Ви знали що існує Епіцентр М? Тобто К це для зубожілих. А «М» це для офісних виродків.
    Вашій увазі пропонується умова вакансій для різного типу офісного бидла.

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?