Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 10 октября 2022

А ЗП решили не давать в связи с ракетными ударами? Если не от ракет, так от голода ?

2. 10 октября 2022

Файна маркет теж працює, і Сільпо теж. А як що всі закриються — то де людям купляти необхідні товари або продукти. І кожен приймає рішення самостійно де йому знаходитись під час повітряної тривоги. Хто хоче той виходе на парковку, або в підвал найближчий до ТЦ.

3. 10 октября 2022

10 жовтня масовий обстріл України,всі маркети закриті, тільки Кропивницький працює!!!!людей в маркеті нема, а Ратушний заставляє персонал працювати,інакше отримаємо голу ставку!!Що це взагалі за шантаж?!Так нічого його ненавчило!!

4. 10 октября 2022

А что мешает давать ЗП вовремя? До 10го числа. Может и на роботу так ходить, гдето с 6 по 16е мы не работаем.

5. 9 октября 2022

Киев, когда будет ЗП? Тоже ждём. Надоело гадать и ждать у моря погоды.

6. 8 октября 2022

Харьков когда будет зарплата, охранники не люди что ли?????

7. 6 октября 2022

Кинщура не узнать , он уже не тот , без своего мнения и авторитета , продался и лёг под всех , жалко наблюдать за ним

8. 6 октября 2022

@Гость, Ви щось плутаєте). По перше я не працюю на К9 ,по друге в мене ЗП не 35, і по третє я у порівнянні з Вами не має звички обговорювати директорів! Всі директори з якими я працював мене влаштовували,і зі всіми я у нормальних відносинах,це питання напевно до Вас,раз Вас не всі директори влаштовують. Я знаю чим Вас Роженко не влаштовував,він мав гарну звичку контролювати хто як працює і відштовхуючись від цього особисто міг впливати на ЗП,що і є правильним,а зараз Ваш директор делегував цю роботу начальникам,точніше просто довіряє закриття ЗП начальникам,тому Вам можливо це і подобається.
    Про який склад йде мова??? Дуже цікаво! Коли я був на маркеті в останнє і до мобілізації повірте зі складом в мене завжди все було добре,так як і з інвентаризацією,а ось у Вас я не впевнений,що буде все добре! А саме головне у Вас є дуже погана і не культурна звичка писати за спиною про людей усілякі нісенітниці і плітки,я на відміну від Вас якщо мені щось не подобалось і це по ділу завжди міг і Роженку і іншим директорам це озвучити в лице стоячи поблизу,а не як Ви ,як щур за спиною під фейковими ніками і в смс на цьому сайті. А взагалі якщо Вам зараз добре працюється ,з новим директором,це ж просто чудово,працюйте собі на здоров’я! Головне щоб Ви через місяць,два знову не написали вже на нового директора,що і з ним щось не так)???. Судячи з Вашої логіки це можливо,тільки щось Вам не сподобається і Ви одразу сюди Бла Бла Бла жалітися на життя і роботу на сайті! Тільки не розумію чим Ви керуєтесь? Що Вас тут хтось пожаліє? Чи що? Може Ви дуже ранима особа???,може по плачте,кажуть легше стає)))))

9. 5 октября 2022

Очень жалко наблюдать за кинщуром, человек изменил всем своим принципам , продрался и проснулся а когда то на тебя ровнялись , ты в кого превратился ? Посмотри на человека которой когда то тебе подражал и кумира в тебе видел он не прогнулся а ушёл из системы к сейчас просто на высоте

10. 4 октября 2022

Поступила информация, в Херсоне нет доступа к потамусу и любым базам данных как тут писали, все заблокировано.
    Но есть много другой информации, очень печально что почти все начальники на месте, но ничего ? скоро.
    Но есть хорошие новости. Директор и весь офис, руководство и большая часть СБ, и большая часть сотрудников ушла.
    Усидеть на 2 стульях не дадим.
    Как минимум Гереги и СБ не терпят когда выносят товар мимо кассы, как максимум сотрудники предателей не потерпят.

11. 4 октября 2022

@Евгений,
    Ахах кто от решил блеснуть интеллектом
    Ты лучше иди склад убери а не умничай тут
    Сидишь видно с ЗП в 35 тысяч
    И умничаешь у нас за по 9000 с авансом и это только начало
    Роженка вспомнили аха его нужно вообще уволить давно
    Так как он кидал нам ЗП на К8 так это сопли
    Не завидую я вам на К9

У нас на К8 новый директор и он реально лучший

12. 4 октября 2022

@Евгений,
    А что правда в глаза колит ? Каждый дирекьор мутиться в плоть до регеональных директоров !и каждый имеет право на свое мнерия на этом сайте стана димлкрвтии страна своьоды эпицентр как обманывал людей так и обманывает я работаю у вас не одиг год я как считал вас нечтожными так и считаю ,а то чтт тут пишут так этл правда мутки естт
    Что кидают покупателей на деньги так эть правда
    Что кидают продавцов на деньги так это правда ,и то чтт тут пишут про Роженка
    Так это так и есть раз пишут значит он такой
    То чтт в эпицентре в карантин маски пролавали разводняк был так это правда
    На то она горькая правда что режит глаза
    И добавлю что К1К2К3К4К5К6К7К8К9К10 и ЦО весь апарат управления это люди котооые мутяться был бы повод и было бы с кем
    Только послкдняя ЗП сама за себя говрит кидалово оно и есть кидалово людей
    Поцелуйте себя в одно место

13. 2 октября 2022

@К9, а що означає зруйнував??? Маркет стоїть на своєму місці як і раніше)))?
    Чим Ви керуєтесь? Давайте порівняємо торгівлю наприклад до приходу Роженка і після!? І я хочу Вам сказати ,що Ви будете здивовані,торгівля набагато більша стала. І нововведень,перебудов відділів нових багато,які дали результати! Я з будівництва працював на К8 і не можу з Вами погодитись. Чесно дуже смішно, таке враження,що якась заказуха!!! Нормальні люди,які працюють в них не має ні часу ні бажання сюди писати всякі дурниці яка не є дійсністю. А хто в очі посміхається,тисне руку,а потім йде і пише таку дурні з такою злістю,то це не людина,це потвора! Вибачте інакше не можу назвати! Ваша ганебна заздрість виглядає смішно. Повірте люди які стали комерційними і директорами,вони роками майже всі з продавців підіймалися ,і кожного знає і керівництво компанії і офіс! В Епіцентрах навіть у стін є вуха,і якщо б були якісь незаконні дії ,вже б давно всі б знали . Мені цікаво про кого наступного напишуть такі нісенітниці?? Директори К10,К8,К7,К2 вже були,хто наступний диванним експертам не сподобається?) Скажіть чесно по якому принципу Ви вибараєте наступного персонажу для Ваших фантазій??)??? Це ж треба думати,формулювати слова та речення ,багато часу займає, можу Вам ідею по секрету дати, використайте цей час на допомогу в розбиранні завалів в Гостомелі,Ірпені та Бучі,це буде корисніше точно. Або краща ідея йдіть в ЗСУ,країні потрібні такі експерти,хоча ні,вибачте у Вас же духу не має,Ви слабкі і боягузливі,зовсім забув про це!
    Якщо надумаєте звертайтесь,допоможу Вам мобілізуватися!?

14. 2 октября 2022

@Філатов Ростислав К8К9К1К7К5К2К3К10К4,
    Кожен раз заходжу і все цікавіше стає. Чомусь тут поступово всіх директорів та комерційних згадують «не злим тихим словом». Навіть зі сторони це смішно виглядає,таке враження,що ті хто пишуть це лайно тупо заздрять! Пише якийсь диванний експерт,навіть якщо ти і працюєш продавцем чи касиром,чи навіть вище в мережі. Багато років працюю в компанії в багато чого вже бачив,ні я не директор і навіть не комерційний,але є такі співробітники які це все пишуть,їм постійно щось не подобається,Ви постійно шукаєте винуватих,розпускаєте плітки ,за спиною пишите тут лайно ,а все чому??? Тому,що Ви на себе не дивитесь у першу чергу,а Ви тупо приходите на роботу відстояти свій час,без ініціатив,без бажання йти на роботу і працювати,а просто відстояти свої години імітуючи роботу і за це Ви хочете багато грошей! Але ж комерційні і директори бачать все це і закривають ЗП яке Ви заслужили (напрацювали ). І Вам це звісно не подобається,а за що Ви хочете велику зарплатню ?? Це я не про всіх співробітників!!! Багато хто мене зрозуміє! Ходите по маркету «шаритесь» і подавай Вам хорошою ЗП,ні так не буде! І Ви вирішуєте ,а буду я писати всякі дурниці і придумувати якісь махінації, якими начебто директори заробляють. Це так підло і ганебно. Ви всюди пишите,що всі директори погані,компанія погана,зарплати погані,як раби працюєте,так що Вас тримає скажіть будьласка???? Кожен шукає щось краще для себе ,ніхто ж нікого не тримає!!! Шукайте щось собі підходяще,але я думаю і там для Вас буде і директор поганий і колектив і компанія згодом теж буде погана,для Вас все завжди буде поганим,бо Ви така людина ,є такі люди,яким все не так.

15. 30 сентября 2022

На к8 нет авторитета ни у директора ни у коммерческих,заведует сб иноземцев,дорохов,и пушкаренко решали мира,ну и на вас будет управа,если кто из офиса читает примите меры не оставляйте на самотек

16. 30 сентября 2022

Посмотрите на сб к8 в лице Иноземцева и всех остальных, заставляет продавцов делать скидки через него и получать откат от суммы скидки,или в сухой закон продавать 0,5 водки своим рабочим за 300 грн без кассы,это любимый ***олиз нашего нового директора пушкаренка тоже наверное в доле,офису пофиг главное продажи,а рабочих за людей не считают просто рабы

17. 30 сентября 2022

Кроп. потерял хорошего директора еще 2 года назад — Женю Вознюка,

18. 29 сентября 2022

@Адміністрація,
    Во первых Центральной Офис берет в карман мимо кассы сам
    Откаты у ЦО это за милую душу знаю 100% все ассистенты
    Только так гребу Герега хоть знает ?
    А что сказать про Роженка Сергея это необразованный жадный человек на этом он и поплатился
    Зачем его пригрели на К9 вижу интересы Танька
    Так как они мутились на К8 а грабить продавьцов и компанию
    Как говорят двоем веселее
    А Роженко в друг что так будет опять козлом отпущениям
    Вам не странно что все кто на К9 все из К8 развалили один магазин пошли разрушать другой

19. 28 сентября 2022

@ЦО,
    Как будто в ЦО не знаю кто такой Роженко Сергей ?
    Вы так же берете откаты у поставщиков на распределение товара властности Ассистенты директорв Направления
    А Роженко как был вором Эпицентр так и останется Ним на К9

20. 27 сентября 2022

Говорят что ТАНЬКО И РОЖЕНКО друзья
    Великие умы
    ТАНЬКО ВЫДНО забыл как люди подписи собирали на устроения директора одного в 14 году ?
    Так вот пора бы напомнить что устранять Роженка
    А потом обратно брать на К9 это ошибка это ошибка брать туда его друзей из К8 это тоже ошибка
    Вы лучше возьмите людей компетентных
    А не тех кто будет на курилку бегать каждый 5 минут или в кафе сидеть вместо того что бы пойти порядок на складе сделать
    Роженко давай беги как бежал 24-го с киева что тебе дозвонится не могли

21. 27 сентября 2022

@ЦО,
    Як Роженко Сергій зруйнував К8? А ви що по показниках
    Продажу не бачили ?
    Перше що він зруйнував це колективну базу співробітників
    Які були здатні радувати та виконувати свої функціональні обов’язки ! Це перше !
    А по друге Сергій Роженко чудово знав всі функціональні
    Речаги як тиснути на співробітників,щоб ті або мовчали а бо
    Звільнялися )
    Давно була історія про Бонусні картки де світилася його Прізвище кажуть що чудово він там мутки мутив
    Мутки з комплектаціями та Прорабами
    Мутки з Комерційними , наче ЦО цого не бачив
    Сам же ЦО бере відкати коли їде розподіл товару по всій мережі , не кажіть що такого не існує в компанії Єпіцентр
    Скільки списується товару з бази а товар тихенько виїзжає через ліві двері
    Якщо Роженко зняли з Посади К8 то була на то причина
    Якщо він як трус покинув ТЦ та втік а згодом з’явився на К9 це означає що ЦО або Апарат Управління не має на нього впливання та дає ще йому шанс на таку саму діяльності що була на К8
    Зараз на К8 в нас дуже чудовий деректор
    Тому є з чим порівнювати )

А якщо ви хочете зробити якісь висновок
    То краще зробіть перевірку та всю бухгалтерію К8 коли там працював Роженко Сергій та порівняйте весь спектор бугалторької діяльності та всі приходи товару
    Допускати Сергія до кіревної діяльності це те саме що вставати на граблі
    Це ваш імідж зробіть краще опитування та подеріться індекс задоволеня персоналу до Роженко а бо будь якого кіревника
    Я мало впевнений що це ЦО питає ну якщо ЦО буде це читати
    То впевнений що таких як Роженко тримати не потрібно таких треба списувати та відправляти на вольні хліба і брати компетентних а не махінаторів

22. 27 сентября 2022

@Представник Постачальника,
    Доброго дня!
    Нам важлива ваша думка, для того щоб прийняти міри надайте будь ласка відповідь на наступні питання:
    1. Як саме він зруйнував К8?
    2. Чим саме псує?
    3. А що можна зруйнувати на К9?
    Деталізуйте, щоб ми могли вирішити ваше питання,або якщо вам зручно листуватись не тут то можемо перейти на інший прихований месенджер, конфеденційність ГАРАНТУЄМО!

23. 27 сентября 2022

@Колишній фінансист фінансистка єпіцентра К8,
    Доброго дня, чи можете Ви описати більш детально,про шкідливість Сергія Анатолійовича?!
    Нам цікава ваша думка?

24. 26 сентября 2022

Щось не зрозумів читаючи відгуки про Роженко то кажуть що ця мавпа руйнує новий магазин К9 ?
    Яка халепа його туди взяла він утік 24-го
    Як дезертир тікає с полю боя
    Ох і Роженко ) хоче є заява на його усунення с посади К8
    А вже вештається на К9 фантастика
    Співчуваю людям які там працюють тікайте

25. 26 сентября 2022

Наша новая команда в эпицентре К9
    Мы этот новый магазин строили
    Как рабы строили Пирамиды
    И вопрос ??‍♂️ к руководству зачем нужно было брать на эти должности таких как Роженко и всех его прислуг ?
    Каждый день приходя на работу К9 начинаться негатив
    И прискорбие по отношению Крикливого Курицы
    Взять этих переобутых ущербных людей на новый магазин
    Они как Татары кочую с одного магазина на другой
    И все уничтожают на своем пути
    А это коллектив это имидж и это уважения коллектива по отношению к работе

26. 26 сентября 2022

Як ви вважаете, чи потрібно залишати на посаді людей які зараз працюють в захвачених маркетах, а саме начальники та вищі посади?
    Продавці які працюють для виживання не рахуються, окрім ідейним.
    Станьте лайки або дизлайки.
    Дякую.

27. 26 сентября 2022

К9 єпицентр , хочу розповісти дуже цікаву історію про нашого
    Роженко )
    Я працював на К8 зараз працюю на К9
    По-перше ця людина ніколи не вітається , по друге в перші дні війни він як інші колобораьнти єпиценра втікли та покинули
    Свії робочі місця , та колектив !
    Тимпаче ця людина замішана дуже в цікавих махінаціях
    Таких як Бонусні карточки де він мутився на них
    Мутки з комплектації , мутик з постачальниками , мутки з комерційними )
    І цю брудну людину взяли на наш новий єпицентр К9
    Ви там що зрозуму вийшли ?
    Як Роженко можно булу брати після таких низьких подій
    Він стільк проблем зробив людям
    Він самий настояній Негідник які зустрічалися на єпицентрі
    Також з ним перейшли його другі так самі негідник як і Вин

28. 22 сентября 2022

Таких людей як Ратушний і Токова, для яких люди непотріб і «замість вас черги переселенців», давно потрібно гнати. Замість них теж є «черги», а вони нікому не потрібні

29. 21 сентября 2022

Нарешті з’явилась людина, яка дійсно закохана в свою роботу, я чула про це раніше але зараз бачу, людина яка не боїться «забруднити руки».Спокійний та врівноважений- наш новий начальник доставки. Дякую хлопче що ти з нами, та продовжуй у тому ж дусі.

30. 21 сентября 2022

@Гость, По такій логіці, якщо маркет працює до 22, то додому треба йти в 23. Не потрібно тоді робити графіки з вказаними робочими годинами. Тільки чомусь за запізнення на 1хв штрафують, а за перепрацювання не сильно преміюють.

31. 20 сентября 2022

Коли вже нарешті проведуть аудит нарахування зар.плати у Кропивницькому??? чому маркет торгує як у найкращі місяці року, а заробітна плата як у найгірші? Чому керує маркетом алкоголік та навіжена істеричка з психічними проблемами? Куди дивиться вище керівницьтво??? Як можна довіряти увесь фонд зар плати лише 1 людині, особливо неадекватній, яка як писали раніше краде кошти у компанії через уцінку товарів? Де шукати відповіді?

32. 20 сентября 2022

Роженко вештається на новому магазині ?
    Він К8 зруйнував тепер вірнішів наш К9 зруйнувати ?
    Він як той паразит , що псує комфорт та спокій
    Якщо він там буде працювати він зніжчить все зо там було
    В першу чергу колектив а потів саму репутацію К9

33. 20 сентября 2022

Чому маразм? А як повинно бути? Покупці в залі, а продавці ще півгодини злазяться на свої робочі місця? Або при закритті покупці в залі, а продавці саалили додому?

34. 19 сентября 2022

А я думав це тільки в нас треба на роботута скануватись на вхід на 5 хв раніше,а з роботи на вихід на 5 хв пізніше. Міжгалактичний маразм)

35. 18 сентября 2022

Кропивницький маркет своїх правил і законів. Всі співробітники повинні приходити на працю і скануватися на прохідній за 5 хвилин до початку робочого часу. Тобто якщо ти на першій зміні то повинен відскануватись о 7.55, якщо на хвилину пізніше то штраф — 100 грн. І ось як цікаво виходить, якщо співробітник на протязі місяця буде скануватися о 7.56, то за 22 робочі дня він отримає — 2 200 грн. штрафу, при цьому перепрацює 22 дня по 4 хвилини майже півтори години! Якось так… А взагалі то цікаво наскільки це законо? І це все під час військового стану, мізерної заробітної плати, і неймовірної інфляції …Країна повинна знати своїх героїв Ратушний А.Г.!!!

36. 18 сентября 2022

Після кількох публікацій на цьому сайті відбулись деякі зміни. По перше комерційна Токова разом з директором Ратушним почали вітатися з усіма, що дуже всіх здивувало))) Але нажаль як Токова орала на підлеглих не скупуючись на матерні вирази так і продовжує((( Будемо надіятись що це якась із стадій змін (Заперечення; Злість; Торг; Депресія; Прийняття). По друге було дозволено персоналу виходити під час тривоги. І не потрібно тепер ідти через прохідну, скануючись на вихід і стоячи в черзі хвилин 10…. Але нажаль надія співробітників отримати більше заробітної плати якщо не будеш виходити на тривоги не виправдалася, всі отримали як звичайно…. Нажаль це всі зміни які відбулись. Ой, ледь не забули…. Для співробітників були проведені показні збори на яких Ратушний намагався пояснити колективу що все добре …. Ось декілька його перлів… Ви отримуєте те що вам положено, все інше це фонд директора, не маркета, не співробітників які своєю працею це заробляли, а лише директора… Це ТОРТ, а директор іменинник для якого спекли цей торт, і він нарізає кусочки ….для своєї дружини, для співробітників які йому віддають відкати, для мертвих душ які оформлені але на справді не працюють, для комерційної Токової щоб не поносила його і його жінку як це було під час перебудови… А всі інші не варті і не заслуговують бути присутніми на цьому святі глюкози!

37. 18 сентября 2022

Директор К1
    вкрав генератора та втік у перші дні війни
    Тарясюк де генератор а ну бігом інвентаризацію
    А бо у Турцію слід за Гончаровим бігом заяву писати
    Негіднику вийди я сказав

38. 18 сентября 2022

Директор нового магазину єпицентр К9
    На відкриття відділу мілітарі виводив людей у нічні зміни
    Та порушував комендантську години , та законодавство о праці !

39. 15 сентября 2022

доброго дня колеги, як там вам зп на нашому к10? ще на зборах сказали що буде все гірше і гірше. Це жах просто. Нехай собі так закривають. Сушко, ти же це читаеш, невже тобі все одно так на люддей? Ти знаеш шо тобі хочу по лисині настукати добряче? І повірь, це буде)))

40. 14 сентября 2022

К-10, как Вам зарплата? Довольны? НЕ уважаемое руководство, не удивляйтесь что сотрудники начнут воровать из-за такой зарплаты. Ведь вам норм, а на сотрудников вообще плевать. «План ведь не выполнили» — скажите вы на всеобщем собрании, но может чтобы план делался и покупатель шел в маркет, то нужно его раскручивать, а не вечно говорить что продавцы недорабатывают.

41. 14 сентября 2022

У нас в городе тоже самое!! Человек 30 левых. А на отделах — персонал

42. 14 сентября 2022

ХЕЛОУ ЕРИБАДИ — хочу сообщить руководству компании пусть обратит внимание на действия Ратушного А.Г. сколько не существующих сотрудников работает и которые получают зарплату, а эти карточки находятся у ратушки, такое этот гусь уже очень давно практикует, и это не один вид доп зароботка этого гуся на компании Епицентр

43. 14 сентября 2022

Бабки наши где ? А денежки ? отправили на стройку К9
    Эпицентр как всегда вытягивает деньги с кармана продавьцов
    На стройку своих гнилых магазинов ?

44. 11 сентября 2022

Бородулін відслужівся своїм як наймет і далі пішов на К8
    Чекати свого зоряного часу , так що чикай знову відкриття а бо закриття нової Собачої буди для таких собак як апарат управління

45. 11 сентября 2022

И снова Каменское.
    ушлепан,то есть директор. задрал своими нравами: и не понять то ли он директор или коммерческий или с какого он отдела. Или рейкой когдато дало по кателку и стало ? Дерево.
    Делай работу директора, а не коммерческого уборщика. На словах одно хвастовство про регионального, типа крыша его. А на деле один мусор в голове… Задрот полтавский давай вкл в работу директора, а коммерческий пусть штаны меньше просижует и делает свою работу. Ато ты бедный не знаешь до кого придраться уже.
    Ждите новостей.

46. 11 сентября 2022

Всю нашу заробітню плату віддали цим лайдакам
    Єпіцентр дуже дякую за новий магазин із старими трусами

47. 10 сентября 2022

Народ, ждём освобождения. Правда что скидки для сотрудников не работают по бейджу?

48. 10 сентября 2022

Який діапазон зарплат в касира торговельного залу?

49. 10 сентября 2022

к 10, когда там зп? или вообще получать не будем? Там вообще говорят будет просто слёзы, скоро доиграются что реально будут сами с Сушко торговать. А начальницу сада и огорода Любу наверное скоро ногами отпинают за ТЦ за её проделки с зарплатами для своих сотрудников. Толковых выжила, а двоих гусей каких-то взяла. Её вообще в начальники курилки надо, а то вечно только там её видно или на инфо хомячит сидит.

50. 10 сентября 2022

Був присутнім, дотичним, а до того причетним до будівництва і відкриття сьогодні інноваційного ТРЦ у Львові….
    Хочу особисто подякувати відкриваючому директорові Онуфраку А І. за професійність і адекватність ….
    Семеняку Руслану — за скурпульозність і виваженість рішень в процесі будівництва, КД Кнейчуку В В. за його офігенність і професійність. (людина реально на своєму місці)…
    Курило Л.Є. — це взагалі керівник з великої букви….
    Особливі враження від управляючої Фудмаркетом — Пахомової О.М.
    Завжди на позитиві, завжди усміхнена, завжди красива……
    Сьогодні для всіх нас великий день — день народження нашого ТРЦ!
    Всім успіхів інатхнення!!!!!!

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?