Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 7 ноября 2022

Хай Ратушний і розкаже скільки він отримав відкат від підрядника який монтував ДСП на перебудові. Це дуже добрий його знайомий. Він свого ніде не втратить.

2. 5 ноября 2022

Кропивницький :
    Після закриття бейджиків, Ратушний з Токовою пропонують свої знижки за відкат, мало їм зловживань з аутами, заробітними платами, списанням… Вони тільки раді, це для них заробіток! Але всім як завжди пофіг…

А ти борець за справедливість? Давай факти в ефір, а не пустословні заяви!

3. 5 ноября 2022

4. 5 ноября 2022

Епіцентр Житомир -ДНО.
    Керує жінка директора, пліткарка та інтригантка! Кононенко платить зарплату як кому хоче, хто подобається більше,хто ні тому хрєнь. Начальники відділів і слова поперек сказати не можуть…таке враження що живемо в СССР. Продавці працювати не хочуть! Зловити продавця то виграти в лотерею.

5. 5 ноября 2022

@Гость, ціни в кафе дійсно не ринкові, навіть наші жаліються. Навпроти нас і сільпо, і мак і т.д навіть самі директори замовляють часто доставки, бо це дешевше і смачніше.
    Наприклад відбівна в сільпо така ж сама за розміром і смаком коштує в 3 рази!!! дешевше ніж в кафе. Тому там завжди пусто.

6. 4 ноября 2022

@Гость, ми з вами говоримо про різні речі. Взагалі не розумію, а в чому ви конкретно мене хочете звинуватити, коли пишете «Ви приколюєтесь чи соромно писати?». Ви в своєму розумі? З тими, хто прикривається допомогою якоюсь або використовував свої знижки для якоїсь схеми, треба проводити розслідування з конкретними людьми, а не робити обмеження всім абсолютно працівникам. Я влаштовувалась до Епіцентру з конкретними умовами для працівників, а в тому числі це й особисті знижки. І я хочу, щоб мені повернули це, тому що я економлю для себе кожну копійку. Все! А керівництво тупо закрили все і робіть що хочете. Я не повинна бути обмежена в чомусь через інших недоумків.

Перше — є комдир, є комплектація, в чому проблема? Вже на цьому пункті і те, як Ви до нього ставитеся, я впевнений, що Ви могли використовувати бейдж не на «прокладки». Друге — нагадайте, де фіксується чи обговорюються знижки при прийомі на роботу? І знову таки, є комплектація, є комдир, Вас залишають без знижки? І третє — право власника відмінити це, це не Ваша власність, якщо врахувати повальне використання знижок у корисних діях персоналу.

7. 4 ноября 2022

@Гость, закрили знижки всюди. Навіть на кафе. А враховуючи вічно холодні обіди, поганий смак і неякісні продукти, за цінами дорожче ніж в гарних кафе і ресторанах. То немає жодного бажання витрачати будь-які кошти в епіцентрі…топ-менеджери пробили дно.

8. 4 ноября 2022

Керівництво!Перегляньте ситуацію з бейджами.Ця ситуація потребує розслідування та покарання винних,а не всіх.

Не розумію, яке покарання? Якщо Ви не зловживали, підійдіть до комерційного і зробіть собі знижку. Хлопець правий, тут тільки народу, які хизувалися, як вони роблять систему було повно, а тепер ниють. Ще і зсу приплили. Ви багато зробили знижок ЗСУ? Може відсотків 10 це робили, і можно надати ці повноваження комплектації. І якщо піймалися, не треба звинувачувати людину в брехні. Стоять на касах і пропонують. Вся праця звелася до того, щоб продати знижку. Всім миру

9. 3 ноября 2022

Добрый вечер
    Кто работает в IQ office Gorodok напишите пожалуйста про работу

10. 3 ноября 2022

А кинщур за свой счёт в поисках себя ушёл , как побитый пёс раны зализывать ушёл )

11. 3 ноября 2022

12. 3 ноября 2022

@Гость, на каждом бейдже есть лимиты , сколько там можно сделать то скидок? А тем более заработать? Очень не много на самом деле. У этого «доброжелателя» есть свой бизнес ,а я думаю Епицентр является эго конкурентом частично, по этому он решил найти причину поднять шумиху вокруг компании. Только чего он этим добился? Служба безопасности и так нормально работает в этом направлении ,я ни разу за 10 лет работы не видел чтоб на кассах стояли и предлагали скидки ,это он полупокер уже до фантазировал и при украсил очень! И зачастую покупатели сами намекают и просят скидку. Ну не суть! Ему легче стало? Сомневаюсь. Надеюсь ему больше никто и никогда не сделает скидку ,он может себе позволить без скидок покупать!

13. 3 ноября 2022

К руководству: проведите служебное расследование, выявите и накажите тех кто злоупотреблял. Вплоть до уголовки за махинации.
    Или скажите конкретно кто мы сами их наеб…им

Какието делки в Киеве мутят бабла а страдает вся сетка.
    Или

14. 3 ноября 2022

Доброго дня. Чи є інформація чи будуть відновлюватись зруйновані маркети,і коли?

15. 3 ноября 2022

Чому інші порядні працівники мають страждати від таких вилупків?

16. 3 ноября 2022

Знижки по бейджу закриті для усіх відділів. Вітаю
    Тіштеся далі з того як ви заробляли на відкатах, [вырезано].

17. 3 ноября 2022

Ну шо? Доигрались со скидками и откатами от покупателей? Муа..ки. б…ь. Тепер МТ и прочую лабуду продавайте как хотите.

кричали ж на кожному куті, як Епіцентр «нагібають», як заробляєте, скільки. Точно би мовчали б, дурники, а то тепер мт згадали

18. 3 ноября 2022

19. 2 ноября 2022

Завидуем Никополь! В Кропивницком всё наоборот!!!!! Наши випЫ или в кабинетах лежат или катаются на служебках по своим делам. Ходят по маркету редко. Всё работает и без них! За алкоголем в фуд только бегают. Не верится что могут быть нормальными директора в этой сети.

20. 1 ноября 2022

Доброго дня!
    Читаючи цей весь негатив, хочеться поділитися як працюється в ТЦ Епіцентр м.Нікополь
    Весь той колектив ,який залишився ,а залишилось його не багато у зв’язку з обстрілами кожного дня і ночі міста ,працює як один механізм та як одна команда!
    У нас не має свого відділу ,у нас є наш єдиний ТЦ!
    Атмосфера в колективі дружня та згуртована ! Це все заслуга керуючого состава та кожного співробітника. Ну а насамперед хочеться відмітити в цьому заслугу директора нашого ТЦ Євгенія Сергійовича! Це людина і керівник з великої літери! Завжди с колективом і морально і фізично ! Завжди підтримає добрим словом і гіпсокартон погрузити допоможе і сковороду продасть особисто !
    Це великого коштує !

21. 29 октября 2022

Хлопці та дівчата в цей чат писати без толку. ЦО все знае а сам О.В це не читае!! Компанія номер 1!! Тільки с кінця

22. 29 октября 2022

Ратушний кисель токові це злочинна група за крадіжки яких платять звичайні люди. Коли вже керівництво компанії раззує очі??

23. 28 октября 2022

Токова дочекалася слави крадіжки, не тільки неадекватки

24. 28 октября 2022

@ТРАНСПОРТНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ., департамент вы что там курите?? В Эпицентре есть UVECO….а вас пора на воздух по несоответствии должности

То можуть бути наймані водії зі своїм авто

25. 27 октября 2022

Аванс когда будет Харьков К-3,по какой причине задержка.Выплаты 2 раза в месяц по налог.кодексу вообще-то!!!!!

26. 26 октября 2022

Дружина директора Ратушного яка працює начальником дитячого відділу ходить по маркету і фоткає бейджики співробітників, а потім робить собі знижки за рахунок співробітників…. Мабуть це зловживання, куди дивиться СБ…

27. 25 октября 2022

28. 25 октября 2022

@Cережа, у компанії ЕпіцентрК немає вантажівок марки IVECO. Дякую за ваш відгук!

29. 24 октября 2022

Новое руководство кинулуло предателей, и теперь начинает вывозить в Крым весь товар с 2 маркетов.
    Если СБ оставит тех кто мимо кассы проносил на миллионы товара в захваченом маркете то это будет треш, прийдется самим писать акты?

30. 24 октября 2022

Саша Токовой муж нашей коммерческой директора Токовой И.П. работает на 10 отделе когда продавал качели и мебель своим знакомым ложил в коробки электрические инструменты и не только нашего отдела. Это всё выходит с маркета потому что его жена знает все лозейки и прикрывает всё такое. теперь у нас в отделе недостача. Она приказала фзпшникам перекрыть недостачу и нашему отделу в зарплату. Хороший номер..

31. 21 октября 2022

Очень удивил Болотин Бренд шеф.Корона чухает потолок.Возомнил себя великим поваром.Профессионалов на работу брать отказывается,не добор огромный из за него.Пришел с Мафии кстати не такой уж суперский ресторан.Серега научись сам готовить сначала ,а потом учи других

32. 19 октября 2022

Очень странно что в столовых для работников играет половина музыки российских исполнителей, в том числе поддерживающих войну, может хотя бы нашу музыку будем слушать а не врагов)))

33. 18 октября 2022

Харьков К-2 когда зарплата, сегодня 18.10, а аванс тогда когда

34. 16 октября 2022

Уже скоро аванс, А зарплаты ещё не платили. Скажите как можна прожить за деньги получение ещё 10 сентября? Мы. что не заслужили вовремя получать свое заработаное?

35. 16 октября 2022

Харьков К-2, когда дадут зарплату или что уже все будут получать аванс??????!!!!!!

36. 15 октября 2022

Ратушний бере гроші з директорського фонду і дарує собі бухло за п’ять косарів. Потім з Токовою сидять бухають і об***ають людей. Вони ненавидять людей!….. Відношення зверхнє як до скотини.. ніхто даже не здоровається. Та і кому воно надо?! Нелюди!

37. 15 октября 2022

Крізь були корпоративи, звичайно не для всіх, тільки для білих людей з адміністрації, рабів з торгового залу не турбували.

38. 15 октября 2022

Кандитдат :
    Нанимался Категорийным менеджером на категорию Посуда !! еще в довоенное время
    Должность не из простых но как себя ведет компания это позор.
    И так какой то клоун по имени Директор ( не помню имени ) проводит собеседование в Епицентре города Киева, причем меняя магазин после соглавания времени встречи на другой, в другой точке города.
    Тот Самый Директор выпытывая коммерческие тайны прошлых компаний а не лично мой опыт.
    После скажут что подумают.
    Пригласили на второе собеседовие с HR и Руководителем направления.
    Оказалось что это Категорийный менеджер на которого я собственно сам и устраиваюсь.
    Она удивилась что я пришел на ее должность но эта курица сделала вид что наверное будет таких менеджеров двое!
    После мне дали тестовое задание а именно срез рынка ПОСУДЫ!
    Это очень долгий процесс включая зарубежные магазины, я сделал половину и сказал что этого будет достаточно для проверки знаний.
    Через полтора месяца когда я уже давно работаю в другой компании, она предлагает сделать еще одно задание говоря что была в отпуске, конечно она получила ответ что всем бы такой отпуск и пошла мысленно вместе с рус кораблем.
    Крч… пользуются вашим опытом и вашим временем для личных нужд. Ведут себя как клоуны включая аля крутых директоров а по факту нулевые…
    Это стыд и позор в лице компании Эпицентр!
    Не рекомендую подавать резюме!

там клоун и Бренд Шеф Болотин,из за него люди не хотят идти работать в Епицентр,возомнил себя великим поваром,устраивает людям придурошные собеседования,притом профессионалам,до каких ему еще надо дорасти.ВСех ему показуй при взятии на работу,может у него комплекс напалеона,раз корона потолок чухает.*** хватит людей распугивать.

39. 15 октября 2022

@Гость, в Херсоне был. Дружным, крепким коллективом отпраздновали ДР маркета)))

40. 15 октября 2022

У нас не было! Днепр обл. Страх публичного выскзывание. Потому не каких пьянок

41. 15 октября 2022

Багато де вчора були корпоративи, чи знову один Кропивницький відрізнявся?

42. 13 октября 2022

Нанимался Категорийным менеджером на категорию Посуда !! еще в довоенное время
    Должность не из простых но как себя ведет компания это позор.

После скажут что подумают.

Пригласили на второе собеседовие с HR и Руководителем направления.

После мне дали тестовое задание а именно срез рынка ПОСУДЫ!

Это стыд и позор в лице компании Эпицентр!

43. 13 октября 2022

@Гость, не переймайтесь, тут областні центри ще не отримували.

44. 13 октября 2022

А коли Нікополь отримає ЗП? Скільки можна чекати,вже мабуть,всі отримали

45. 12 октября 2022

##ЕПІЦЕНТР##ЖИТОМИР##
    учора виникла ситуція, зранку дві вантажівки даної мережі виїхали на парковку «Металофасаду» на легкову парковку. На добровільну пропозицію покинути легкову парковку бидло почало бузити і щось там собі під носа тявкать. Справа у тому, що слой бетонної подушки передбачає лише встановлення на зупинку та стоянку виключно легкових автомобілів. А тут вантажівки «IVECO». Стояли дві години. Страшно ***ам стало, що прилетить, от і порозкидали автівки по місту, а навіщо порушувати ПДР і наносити шкоду. Я зробив два дзвінка — на гарячу лінію і 102, номери автівок: КА3245АМ. КА3247АМ. А потім згадав про ігорьочка -[вырезано], донецько-луганську ***у, котрий у свій час [вырезано] у відкриту слав при спробі купити 10 пластикових ложечок та віника із совком. ЛУГАНДОН, ти ігорьочок, то тобі з автівки позавчора і казав, а колектив рівняеться на тебе, себто на бидло і веде себе так само…..

46. 11 октября 2022

@Гость, скоріше напишешь заяву на відпустку і звільнять останнім днем відпустки, а отримаєш до 5 тис, якщо з дир. в нормальних відносинах

47. 11 октября 2022

@Гость, зп відпрацьовану і відпусктні

48. 11 октября 2022

Читаю відгуки і натішитися не можу) яке щастя що я втік з того болота, і навіть пофіг на тих 6000 за 24 дня відпустки , лишіть собі скоти, нікому не раджу туди встраюватись на роботу там добре працювати хіба директором, «вічне хамство керівництва» «на**алово з за постійні, затримки зп, також постійні плюсів в цій роботі не бачу і , привіт Плющику, тебе ще плющить? Чи ти *** вже навчився з людьми говорити?

49. 11 октября 2022

Народ, що виплачують зараз при звільнені за власним бажанням?

50. 11 октября 2022

Епіцентр так і працює в тривогу. Учора був масовий обстріл і сьогодні також, це не жарти і можуть загинути люди. Але директор Ратушний ходить з задоволеною міною і шантажує працівників зарплатою яка чесно зароблена до копійки. Політика така: «Якщо вийшов з маркету в тривогу то отримаєш голу ставку, а якщо не вийшов буде нормальна зарплата».
    На зборах при всіх було сказано що хто боїться можуть виходити і на зарплату це впливати не буде. А по факту директор балабол.

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?