Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 9 декабря 2022

@Кропивницкий,
    З Вознюком Є.В. ми платили за нестачу два раза по 50грн, та при Токовій з Ратушним 3-4 р по 300-500. Вони що вивозять за те потім ми платимо. Зникає крупний товар або малий та в великій кількості. Токова рішає як його пропустити через комплектацію чи дає команду фзп. Гарна схема робити нестачу і вивозити по ррз під іншим товаром якого теж тіпа нема та його теж треба оплачувати. Токова на цьому спеціалізується вже кілька років. Ратушного і поперли на Харків на 5 років за те що він будинок будував та вивозив з маркету. Та повернувся і знов за своє. Будемо платити за них. Токова знає скільки з кого. Їх ніхто не накаже, вони це знають. Взагалі то позор для такого магазину .

2. 8 декабря 2022

@Кропивницкий, в нормальних магазинах за нестачу платить охорона і це логічно, бо ти як продавець не маєш дивитися за камерами, а маєш продавати товар. Наше сб клало взагалі на все, лохи заплатять, точніше вичтуть із зп і знати не будеш, бо розрахунковий лист ніколи і нікому не давали, так як це має бути офіційно, чи так тільки в київських магазинах, сугубо укр бізнес що ж сказати, в порівнянні з європейським стандартом, Епіцентр мали б штрайувати щомісячно за порушення, а в порівнянні з рф ринком, Епіцентр це щось неймовірне і чудове, так і живем..)

3. 7 декабря 2022

Я зовсім не розумію, чому продавці повині платити за недостачю? Якщо у покупців е вільний доступ до товара то до чого тут продавці?!

4. 6 декабря 2022

@Кропивницкий,
    Мозги включай когда пишешь. Недостачи высчитывают во всех магазинах из зарплаты. Но лучше когда из максимальной зарплаты, а не в феврале из минимальной. Те копейки 200 — 300 грн даже не ощутимы при хорошей зарплате. Ноябрь и декабрь самые подходящие месяца под выплаты. Или ты согласен ждать глобалку, а потом за 3-4 месяца платить тысячи на погашение?

5. 4 декабря 2022

Маркет за листопад місяць зробив гарний виторг, що навіть сам Ратушний і комерційна Токова казали що буде для співробітників гарна і достойна заробітна плата. Але одразу після цього Токова почала ходити по всім відділам і казати щоб з персоналу знімали гроші за нестачу яку вони порахували…. Тобто заробітна плата буде хороша, але ви з неї оплатите нестачу і знову не побачите достойної оплати вашого труда… І ось яка думка закралася, можливо керівництво відповідальне за ці нестачі, і можливо саме таким чином за рахунок співробітників вони її покривають?

6. 3 декабря 2022

На питаня опаленьня в маркетах, приказ прийшов не вмикати.дозволено тільки директорам та деяким (дуйка)а робітникам дзюськи!! Тай ЗП за листопад ждіть менше чим за жовтень

7. 3 декабря 2022

Чому не увімкнули опалення? В магазині дуже холодно, багато працівників кашляє та не дуже добре себе почуває( постійні скарги на самопочуття, на підвищену температуру і т.д.), частина працівників ТЦ і навіть Апарату управління ходять на роботу хворі, бо багато працівників ТЦ вже на лікарнянному і нікому працювати… Я так розумію, що ЦО та керівництву ТОВ «ЕпіцентрК» — прийнятно, коли працівники працюють в такому стані.

8. 2 декабря 2022

Потрібно вести підпільну роботу, пояснювати людям, що, якщо вони самі себе не захистять, керівництво ніколи їм не допоможе, не буде на їхньому боці, а права працівників магазину попираються щодня, ми і досі торгуємо рашистським товаром, офісні щурі залишили його нам, нас виганяють , як скот, на холодну вулицю, де ми годинами чекаємо на закінч.тривоги, і ТД, і та.

9. 2 декабря 2022

Коли це медкомісія стала основним аргументом при прийнятті на роботу до епіку? Так, компанія оплачує, а якщо хтось не хоче, не може чт немає часу, то вперед, заплатив людині, що працює в поліклініці і отримав на руку готовий результат і все!

10. 29 ноября 2022

@Бувший гість,
    Добрый день, подскажите какая з/ п в эпицентре у кассир?12000 есть? Вы пишите урезали з/ п@Гость,

11. 26 ноября 2022

@Бувший гість, на рахунок профспілки,треба щоб всі працівники Епіцентру на тиждень не вийшли на роботу.Тоді вельмишановний пан герега би зачухався,якби повністю всі маркети хоча б на пару днів встали.

12. 24 ноября 2022

@Бувший гість, какая з/ п сейчас в Епицентре есть ли испытательный срок ? Висит обьявление

13. 24 ноября 2022

В Запорожье в кафе-столовой внутри Епицентра на ул.Запорожской купила рыбу в кляре, рыба оказалась полностью в чешуе. Мы понимаем, что это не ресторан, но есть чешую вперемешку с кляром не очень приятно, поэтому я показала эту рыбу девушке на кассе. К моему удивлению, девушка начала грубить и хамить, пошла на кухню, где ей наверное сказали вернуть деньги, она вернула деньги, но при этом продолжала бурчать. Я бы посоветовала сделать этой девушке выговор минимум. а максимум уволить, такие люди не могут работать в сервисе. Страшно представить что бы она устроила будь она на моем месте.

14. 23 ноября 2022

@Анатолий, возле «лавина молл» на окружной

15. 23 ноября 2022

Повністю погоджуюсь з відгуком, продавці справді найвразливіша категорія працівників епіцентру, зарплати познімали, люди, як завжди, залишаються сам на сам зі своїми проблемами. В залі, як на дворі, холоднеча, зате склад, фінансисти, офісники, сб гріються, як ні в чому не бувало, і це при тому, що підписували документ про заборону обігріву, але директорським ***олизам можна все, і на роботу бухими ходити, і про*оби з товаром робити, пофіг, ми з начальством на ти, порєшам, нехай торгові шукають, ми все правильно приймаємо.Давайте створювати Профспілку працівників епіцентру, ми маємо самі про себе дбати, ніхто нас не почує!

16. 22 ноября 2022

Кто знает, где находится главный офис Эпицентра? Какой адрес?

17. 21 ноября 2022

Отношение Епицентра к людям всегда было понятно, цены на продукты выросли, на бензин, а эти *** платят за полный рабочий месяц меньше минималки продавцам.
    Кому можно обратиться, кому можно написать?

18. 21 ноября 2022

ЦО.як там сковорідки? Які ви не вірно уцінили! У нас ве рнули 70% а решту на Деко?

19. 19 ноября 2022

Дивлюсь на всю цю ситуацію навколо бейджиків, скандалів, зп і мене вже тут нічого не дивує. Скажу правду і не побоюсь.. А правда така, що у простих людей,працівників Нової лінії, забрали копійку з зарплати (у продавців,завідувачів секцій, начальників відділів конкретно врізали 25-30% від зарплати, касирам, господарському відділу врізіли теж зп , але менше ніж іншим… )
    Я в компанії працюю більше 10 років, бачив різне, але такого ставлення до простих продавців не потерплю.
    Для чого ви, керівництво Епіцентру, відірвали кусок хліба в простих людей???, чим ви це аргументуєте??? Подивіться на ціни на прилавках, подивіться на курс долара, подивіться на інфляцію, цінники на товари міняю регулярно, піднімаєте постійно.
    Черги на касах у маркетах такі, що не можна пройти… Ви відкриваєте маркети у Львові і інших містах на два поверхи, називаєте себе компанією Європейськгого рівня, а на справді компанія — «єврейського рівня».
    Дивує те, що всім все пох… мовляв врізали, то врізали, так не повинно бути… всі мовчать всіх все влаштовує…Зрозуміло, що начальники відділів і завсекціїї бояться щось тут сказати тому, що стрьомно за свої посади.
    Я нікого ні до чого не призиваю, але дивитися на це все блятство вже спокійно не можу. Простих продавців тут взагалі мають ні за що..клієнт може нахамити, на рівному місці і послати зразу нах…попробуй щось скажи цьому хамлу, сразу дивиться на бейджик і біжить до комерційного чи директора..Рідко коли начальник заступиться за продавця, правда є (є нормальні начальники ), які можуть постояти за свого підлеглого навіть якщо йому загрожує догана.
    Прошу, вас керівництво, схаменіться, зробіть номальну зарплату тому продавцю і всім іншим,щоб він не думав ні проякі лєвакі, ні про які бейджики з маніпуляціями…Ви самі доводите ло того, що людина мусить щось видумувати як себе прокормити…

20. 18 ноября 2022

@Гость, вставлю 5 копеек . мед комиссия это чистая формальность . оплатил и получил бумажку. наркоман с импульсивно компульсивным расстройством лекко пройдет комиссию в любом городе за 20 минут. коррупция как она есть.

21. 18 ноября 2022

Не говорите бред !
    Компания сама должна оплачивать мед комиссию сотрудника и направлять его . Так делают в нормальных компаниях .

22. 17 ноября 2022

Ув. Руководство , хочется обычной справедливости .
    В последние время очень долгие воздушные тревоги и весь персонал выходит и стоит на улице или в паркинге . Но есть люди которые идут в тёплую постель досыпать или смотреть телевизор ( те кто живет в соседних домах ) . Разве так можно , ведь они находятся на работе и должны быть со всем коллективом ! Мы ведь все в одной лодке и в одинаковых условиях . Повлияйте пожалуйста на ситуацию !

23. 17 ноября 2022

Мда,термин-«Рука руку моет» непосредственно относится к эпицентру на Бабенка в Днепре.Это же что же такое происходит????Руководствуясь тем ,что основателями Эпика была семейная пара.Мы тащим на работу всю свою родню и всё своё ближайшее окружение!Если бы я знала что это чисто семейный бизнес то и не шла бы на работу в Эпицентр.Фуд маркет.Евгения перетаскивает с Метро всех своих.Короче,так наверное удобней воровать.Закончится война с россией.но война внутри нашей страны только начнётся.Корупция идёт с низов.Обращаю внимание Киева на эту ситуацию.Многие сотрудники об этом говорят между собой .И ещё,разберитесь по какой причине управитель фудмаркета Бабенка Днепр уволилась из Метро.Я думаю всё встанет на свои места

24. 16 ноября 2022

@Гость, Якшо Ви не знаєте законів і не розумієте яким чином влаштовуються на роботу,то Вам не місце в Епіцентрі та інших нормальних компаніях!
    Медична комісія головний документ при влаштуванні на роботу. Навіть Ваші документи Не є важливіші!
    Якщо Ви перший раз стикаєтесь с медичною комісією при оформленні на роботу,то Ви або студент без знань,або людина якій все і всюди не подобається!

25. 16 ноября 2022

это на Таирова или 7 км?

26. 15 ноября 2022

Работают идиотки в отделе кадров ( Одесса ) . Мало того что высокомерно на всех смотрят .Дают неверную информацию . Какого черта люди должны за свой счет проходить комиссии и еще всякую ху..ню . В нормальной компании прошел собеседовании и вышел на работу а тут мед комиссии , справки ( это должно быть за счет компании ) ИЗ за ТП в отделе кадров потерял кучу времени .

27. 14 ноября 2022

@Гость, всі директори корупціонери які руйнують своїм стилем життя, мою країну.
    Вас вони влаштовували тільки тому, що ви людина такого самого рівня, як директори епіцентру. А це значить, що ви нелюдь, яка щаслива якщо у неї дім повна чаша- а на інших байдуже.

28. 14 ноября 2022

Луцьк зарплата 7300 без авансу
    Іду писати заяву жаль що раніше цього не зробив
    Це жахливо не думав що зарплата буде така

29. 14 ноября 2022

К6. Панасюк, ***, где зарплата?) до 10го должны были бабки быть у меня на карте. Если сегодня/завтра не будет лавэшки, то в четверг будет работать кто угодно, но точно не я??

30. 13 ноября 2022

Я надеюсь этот отзыв увидит кто-то с офиса и примет нужные меры…Есть она персона ПЕТРОВСКИЙ А.В — работает в Эпицентре на Полярной 20Д., так вот , речь сегодня пойдёт о нем.Очень бы хотелось чтобы руководство компании что-то с этим сделала,так как это уже не лезит не в какие рамки, этот не хороший человек, назову его так, просто напросто не даёт зарабатывать продавцам , окулировал отдел с телевизорами , заставил промика выписывать все на себя и нормально так зарабатывает на этом, некому не секрет что с телевизоров есть хороший заработок, и все это проходит через его грязные руки, дошло до того, что продавцы с отдела боятся подойти к клиенту чтобы заработать , так как , этот жлоб вынесет мозги потом тому кто выписал, вообщем работа продавцов в отделе заключается только в том, чтобы ходить и делать то что он скажет , а сам он будет стоять в отделе и косить капусту, хотя все мы знаем чего ходим на работу — зарабатывать , а с этим человеком это не возможно, и это касается не только отдела с телевизорами……так же это человек настроения, я думаю все знают кто работает в торговле что если у тебя какие-то проблемы не нужно это нести на работу, а вот его это не касается, если нету настроения потерпают все, не туда посмотрел-уволен,не то сказал-уволен,аргументируешь свою мысль при беседе с ним-уволен!Как такой изверг может занимать управляющую должность?????Он наверное не знаком не с одним правилом ведения бизнеса и тд. В моём понимании и многих с эпицентра — человек на такой должности должен на собрании завести продавцов хорошим настроением, чтобы все торговали а главное зарабатывали , а не гнобить при всех одного и потом все ходят унылые и отдел не торгует…….вообщем таким людям не место в эпицентре, им нужна переквалификация или вообще уйти с торговли!Мой совет для тех кто может будет устраиваться на работу в этот маркет, пересмотрите варианты других маркетов…..

31. 13 ноября 2022

працюю Дніпро 2 сантехніка . за 4 роки ніхто з відділу сантехніка не взяв собі відкат за знижку. А вже роки 2 заблоковано 7 процентів на всю сантехніку!

32. 12 ноября 2022

В епіцентрі в Тернополі всі прекрасно і давно знали шо побутові техніці просто офігенно живеться) шо заробляють вони на знижках за день мінімум зарплату водія доставки тогож самого Епіцентру!! За день Карл! То все робилось прям під носом сб!( моніторна 5 метрів від побутової)))) я невірно що сб тернополя незнало і тимбільше небачило шо вони провіряють знижки на касах і що вони беруть відкати вже навіть нестидаючись прямо на відділі)))
    Тут крім простих рядових працівників потрібно перевіряти працівників СБ! Є мінімум 5 чол з охорони які так само брали відкати давали свої бейжі!(НЕЗАБЕСПЛАТНО))) НЕ стажери а які роками працюють))) просто (небуду писати хто) знає імена і сам цим займався але покривають своїх.

33. 12 ноября 2022

[вырезано] почали звільняти людей в яких по бейджу були найбільше витрачені суми. Браво, спочатку даєте ліміти а потім звільняєте простих продавців за їх використання.

34. 11 ноября 2022

Нелюди!!!!Где зарплата????на сегодняшний день и так трудно живётся и такая крупная компания не имеет возможности выплатить вовремя зарплату????!!!

35. 10 ноября 2022

Всем доброго времени суток.
    Расскажите пожалуйста кто работает в Эпицентре в Одессе на Таирова, что можете сказать о руководстве, коллективе (хотя наверное в каждом отделе по-разному).
    Что по ЗП? И как она вообще строится?

36. 10 ноября 2022

Хочу побажати нашому калобаранту Віктору Шевченко мати розум та бігти до своїх друзів орків в рашку бо в Херсоні ми не дамо йому спокою. Ти намагався залякувати людей? Ти хотів бути директором, а став ***ом. Вітя тобі ПІЗ..А!!!
    Херсон це Україна!

37. 10 ноября 2022

Поел сегодня в эпицентре кафе новом на Березняках. Пюре, еле теплая отбивная, 3 маленкьких куриных ножки тоже еле теплые за ~600 (!) грн. Сервис на выдаче вообще «дно». Дешевле (~500 грн) будет поесть в хорошем ресторане в самом центре Киева. Не советую вообще никому, кроме кофе, там что-то покупать

38. 10 ноября 2022

Можно узнать когда будет ЗП.
    10е число. А намёков ни каких.
    Такое впечатление делается спецом чтоб в банках кредиты брать чтобы выжить.

Где Зарплата? Вашу …..

39. 10 ноября 2022

Мережа ,,Сільпо»» роками надає своїм працівникам 30% знижка плюс накопичувальна система, продукти та побутові речі є товарами першої необхідності, а тут позбавили людей можливості купувати необхідні речі, такий складний час, війна,можна копійка дорога для родини.

40. 10 ноября 2022

Блокування бейджа призведе до того, що маркети малих форматів втратять прибуток на тих відділах, де постійно отоварювалися працівники: побутова хімія, канцтовари, деко, сад-город, продукти, люди будуть давати виручку іншим магазинам, навіщо переплачувати? З такими цінниками та зарплатами не варто купувати в мережі, необхідно було розібратися, віднайти винних, а не гребти всіх під одну лопату. В як з мертвим товаром працювати, а новорічка? Завжди робили знижки покупцям, щоб розпродати товар, який в малих містах не особливо продається!

41. 10 ноября 2022

@Гость, Це дуже некомпетентно, жорстоко та низько. Мій відділ та відділи знайомих також принципово відмовились купляти тут будь-що. Я особисто купляла тут тільки продукти, побутову хімію, канцтовари та ліки в аптеці, а на дорожчі товари подавала на офіс. Тепер все. Немає слів описати свій розпач. Соромно, що віддано працюю в Епіцентрі стільки років, а керівництво так вчиняє через якогось недоумка. Не розібрались в ситуації, не розмовляючи з ним особисто. Це ганьба, тому що в усіх великих мережах є корпоративні знижки, а Епіцентр впав… А що думати про прибиральників, касирів та інших, в котрих зарплата й так мала?! Розпач та ненависть. Якщо не повернуть знижки, то й сенсу немає працювати в цій мережі з таким відношенням. Офісу нехай заблокують бейджі. На них найбільші махінації й проводяться. Але ж себе не образять… Дуже хочеться вірити, що керівництво оговтається та зробить правильні висновки, а не буде вестися далі на таких «змінювачах країни», які самі піднялись за рахунок інших, а не своєю чесністю.

42. 10 ноября 2022

Епіцентр місто Дніпро на Бабенка25.Фудмаркет.Зав фудом Євгенія проводить свою кадрову реформу.Прибирає робітників які працюють з відкриття та тягне до себе своїх з Метро.Так мабуть їй краще дихаєця.Так наприклад притягла свого співмешканця Ігоря в цех копчення.Якийсь шабаш.На що це схоже????Преміальні гроші між робітниками начисляюця за принципом своїм більше чужим меньше.це взагалі хибна ідея надати кирівництву право розподіляти гроші між робітниками.Ясно що буде дерібан )))нажаль безлад ми самі собі влаштовуємо…

43. 9 ноября 2022

Я в шоці з нашого керівництва! Ладно закрили знижки для персоналу, можна робити в окремі дні, писати на офіс… Але закрити знижки на Аптеку та Продукти!!! Левова доля припадала на персонал, який купує продукти додому, перекусити батончиком чи купити воду… Всіх знайомих, яких знаю, ПРИНЦИПОВО відмовляються купувати в маркеті продукти чи якийсь інший товар! Нехай подавляться своїми знижками! Це просто ЖАХ! Жлоби! Цікаво, а «офісні» також сидять без знижок…?

44. 8 ноября 2022

@Гость, цікаво, а як ви використовуєте офісні бейджі, якщо на касі потрібно говорити код, який приходить на телефон?
    Кожного разу офіс вам доповідає?)

45. 8 ноября 2022

Ещё бы и экспертов разогнать. Большинство случаев их рук дело.
    Уже если взялись, то доводите до конца.

46. 8 ноября 2022

10 Київських епіцентрів дають 40 % прибутку мережі!)
    А весь Київ працював на відкатах!)
    Знаю особисто, так як працюю а мережі промоуьером в сантехніці, а починав з продавця і тд!)
    Зараз в нашому магазині всі б’ють офісні бейджі, кожна продажа не акційного товару йде через офісний бейдж (-35%) і ми знижку ділимо!)
    В СБ працюють одні криві і коряві косоокі діди, які нічого не бачуть, тому ми робили все що хотіли!)
    Читаю отзиви в інсті в цього чувака — ну він все сказав правильно, тому не плачте тут!)
    Та і не думаю шо в цо сиділи телепні? Які не бачили як впала маржа середня і прибуток по відділу від офісних бейджів…
    Значить всіх все устраювало….

Ламінат в нашому магазині це окрема історія, туда не запускають фікси нас, промів…(к1)
    Ах Да, забув написати, в нашому магазині самі великі рішали це бариги з доставки, наші хачі все рішають….

47. 7 ноября 2022

@Гост@Гость,
    Спасибо за ответ, совсем нет информации об работе. В какой отдел лучше подать документы?

48. 7 ноября 2022

@Кропивницький, офис для своих делает скидки

49. 7 ноября 2022

Мирного дня всім! Ми, звичайні рядові працівники, які не зловживаємо лояльністю компанії до працівників, не ,, заробляємо,, на знижках тепер дуже страждаємо від того, що не маємо змоги купити в свою сім’ю самі необхідні та життєвоважливі речі. А ціна без знижки по бейджу для нашого міста завищена. Керівництво! Кого ви покарали, скасувавши систему лояльності працівників? В основному це хороших працівників та просто хороших людей, які намагаються прожити в ці складні часи.
    Прошу, поверніть можливість знижок по бейджу на товари Фуд Рітейлу, Аптеки, відділу Декор (побутова хімія). Ці товари нам дуже необхідні, а у системі відкатів товари цих відділів не використовують! Будь ласка, почуйте нас!!! Не робіть наше життя іще складнішим у цей нелегкий час!!!!!!!

50. 7 ноября 2022

@Викуся, робота норм.але працівників ні за що не тримають.ще плюс низька зп і часті затримки

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?