МитОст

Немецкая компания ООО «митОст», Сергей Сердюк (Летняя работа в Германии) [email protected]

Отзывы о работе в МитОст, зарплаты

1. 5 января 2019

Працюю на DHL Logistic, місто Нойвід. З житлом нам пощастило, бо хоч в будинку і живе 21 студент, але зовсім не тісно і умови хороші: чайник, тостер, кавоварки, пральна машина, сушилка, посудомийка, 5 туалетів, 5 душових, в кімнатах доволі тепло. До роботи йти 30-40 хв пішим ходом, що особисто для мене тільки плюс. Сама робота доволі важка, про що попереджується неодноразово, але якщо ви в хорошій фізичній формі — проблем виникати не має. Також варто бути готовим до того, що робота монотонна та набридає, але це теж не є великою проблемою. До мінусів можу віднести дуже незручне та платне робоче взуття та не найкращим чином оптимізовану систему збору документів та інших матеріалів на етапі організації поїздки, що може викликати в неуважних студентів масу запитань та, можливо, подальших проблем. Тому дуже важливо бути уважним в заповненні документів та ОБОВ‘ЯЗКОВО уважно читати контракт. Станом на сьогодні є затримка у виплаті заробітньої плати, але поки рано об‘єктивно робити висновки. На разі все, дякую за увагу. Мій німецький номер: +491744268254

2. 5 января 2019

Здравствуйте,Первый раз поехал по данной программе.Попал в город Нойвид,город хороший уютный.Ребята попались хорошие дружелюбные.Работа нелегкая но привыкаешь быстро.Комнаты хорошие, есть все удобства. В общем все нормально.Зарплата ещё не приходила.мой номер +491744271347

3. 5 января 2019

Добрый день. Меня зовут Евгений,в данное время работаю на DHL Logistic,в городе Neuwied. Приехал в германию через фирму Митост,нормальная фирма,главное делать все по инструкции. Жилье нормальное,до работы идти 40-50 минут,работа тяжелая,особенно на загрузке,на которой я уже три недели,но со временем все отходит на второй план. Работать можно…
    +4915206218406

4. 5 января 2019

Добрый день.
    Меня зовут Евгений,в данное время работаю на DHL Logistic,в городе Neuwied.
    Работать можно…

5. 5 января 2019

Работаю 7 неделю на DHL-logistics в Нойвиде. Если коротко — это обычная физическая работа, которая требует немного выносливости и много терпения, т.к. очень монотонная, и быстро надоедает. Но при этом, это хорошая возможность заработать неплохие для студента деньги за короткий срок. С документами все немного запутано, если впервые с этим сталкиваешься,выникают проблемы. Не знаю как в остальных, но у нас условия вполне нормальные: два поверха, две кухни, много душевых, стиралка, сушка в общем все необходимое (живу на Dierdorfer str. 12). До работы пешком добираться минут 40. Сначала тяжело, но со временем привыкаешь (3-4 км). В общем, лично у меня претензий нету, есть только один нюанс по поводу оплаты. За 7 недель скинули только оплату за 50 часов, больше ничего, не знаю с чем это связано.

Мой немецкий номер: +491744743042

6. 5 января 2019

На работу поехал впервые, проживание хорошее,были недочеты по мебели и окнам их правда все еще не исправили.
    Работа физическая не легкая, но привыкаешь.
    Добираться до работы примерно час.
    По зарплате нечего написать, так как должна была прийти до 31.12, все еще ждем, сказали задержка из—за праздников.
    В целом это хорошая возможность подучить язык, хорошо заработать и в свои выходные попутешествовать, но будьте готовы что работать будете 6ть ночей в неделю.

Мои контактные:
    viber: +380967851749

7. 5 января 2019

Працюю на DHL Dorsten. В порівнянні з сервісом (роботодавець Karl) набагато гірше. Якщо хочете заробити більше і не так важко працювати рекомендую їхати до Карла. На DHL Dorsten є багато нюансів, тому вирішувати вам.

8. 5 января 2019

Ездил по програме 2 раза, сейчас нахожусь в Германии по програме 3-й раз (работал/ю в сервисе, в основном на кассе. Отличная возможность заработать большие деньги за короткий период времени, подтянуть сильно немецкий. Кто любит путешествовать, в выходные, можно поездить по Германии и других европейских странах (лично я не с этой целью ездил, но видел много студентов так белают, девушки в основном)). Сейчас чувствую себя в немецком языке комфортно, деньги немного задерживаю, но я и не ожидал что вовремя праздников их вовремя выплатят, и особо не трачусь, поэтому тех денег которые я взял с собой (300€) хватает. Первые два раза были немного трудности с добиранием на работу, в основном ездил на велике, сейчас, грубо говоря, живу на работе. Жилье устраивает, все необходимое для жизни есть (но у каждого свое понятие комфорта). Если подытожить, то: отличная возможность заработать больше деньги за короткий период времени, немного попутишествовать (при желании), познакомится с интересными людьми, подтянуть немецкий; в редких случаях, возможно даже найти любовь:) Мой вайб: +380951436100. Нем. номер: +491744268289.

9. 5 января 2019

Всім доброго дня .Що можу сказати про роботу працюю на логістиці крефельд у нічну зміну з плюсів що відмітивби це лояльне німецьке керівництво ,безпосередньо робітники , дуже дружній колектив.Праця фізично важка,монотонна ,але швидко привикаєш.З робочого одягу дають черевики за які платиш 20 євро, вони точно гарантують безпеку твоїм ногам. На рахунок будинку все чисто убрано ,вистачає вільного містя, хоча трішкі дорогувато 10 євро в день. На рахунок зарплати на даний час казати щось незможу тому що працюю тількі місяць прийшов разхахунковий лист тільки зарплати ще нема . Чи можу я рекомендувати міт ост на мою так адже ти побачиш світ , заробиш трішкі грошей,знайдеш нові знайомства,на мою думку краще чім Польща. Мій номер +4915251302174 http://www.vnutri.org/mitost/

10. 5 января 2019

Всім привіт, працюю на DHL Dorsten. Робота, квартира- нормальна.
    Документи та контракт приходить вчасно та долаються всі інструкції.
    На даний момент отримав частину зарплати, решту чекаю.
    Остаточний відгук сформую, коли завершу роботу.
    Є питання- пишіть 0958353532- вайбер.

11. 5 января 2019

Всім привіт , працюю на DHL в Дорстені.1)Документи зробити не складно,головне все робити за інструкціями.2)Добиратися до місця проживання,особливо перший раз коли ви їдете за кордон може бути трохи складно,але якось тай доберетесь.3)Житло супер (300 євро як не як)все є щоб існувати.4)Проїзд 5.90 в одну сторону , тому купляйте проїздні на місяць (70 євро).5)Робота фізично тяжка , але за декілька днів привикаєш,колектив дружній.6)Зарплата:почав робити я 20 листопада 2018,отримав часткову зарплату 300 євро,зараз 5 січня 2019 більше ніяких коштів не приходило,хоча мали прийти в кінці грудня 2018.7)Покататися по Німеччині і не тільки можливість буде (я наприклад побував в Амстердамі).Загалом якщо прийде зарплата то все норм, їдьте заробляєте!

12. 5 января 2019

Всем привет,Я работаю на DHL-Krefeld. Ребятки работа не сложная но очень скушная.Документы перед отправкой чательно проверьте.Инструкции хорошо понятны для оформления документов по этому не ленитесь перечитайте пересмотрите как всё правильно сделать чтобы потом не было проблем.Условия жилья хорошие но как по мне то немного дорого.До работы не далеко, можно сказать,что мне повезло.Все решения за вами.Всем удачи!

13. 5 января 2019

Привіт усім,я працюю на DHL-Logistik.Робота не є важкою, але вона підходить не кожному, тому що дуже монотонна.До мінусів можна віднести:незручне робоче взуття, за яке прийшлось заплатити 20€;Плюси: хороші умови проживання; дружній колектив; гарне ставлення начальства.Дуже красиве місто з привітними людьми. Загалом поїздкою задоволений! Мій номер телефону Viber +380973055237

14. 5 января 2019

Первый раз поехал по подобной программе. Трудимся на dhl. Ребятки тут хорошие, еда отличная, страна красивая. Жилье тоже хорошее, платим за комнату с пятерых 1500€/мес. От дома до dhl больше 6 км. Варианта три: пешим шагом, велосипед — 50-100€, если хотите, что б ездил)), и автобус — 2.7€ в одну сторону. Если задержат оплату труда, то вариант только один)) тут большое количество эмигрантов, есть возможность подтянуть скилы по языкам. Мой номер: +491744268626

15. 5 января 2019

Работаю на DHL-Logistik, Dorsten с 27.11.2018 месяц. 1) Условия проживания:   Условия хорошие, уютно, все необходимое присутствует вплоть до постельного и стиральной машинки.   Из минусов — проблемы с щелью в окнах и протекающие трубы не была устранена 2) Работа, работаю сейчас только ночные смены примерное время с 23:00 до 07:00. Работа нелегкая, физическая, но ничего сложного в ней нет, приемлемые условия труда, начальство относиться очень хорошо, даже с низким знанием немецкого можно попасть на русскоязычных, англоязычных начальников, которые помогут разобраться. По рабочей одежде, выдают перчатки, которые после износа можно всегда поменять, и так же рабочая обувь, обувь очень жесткая, к ней нужно будет привыкнуть, но в случае падения тяжести на ногу — защитит. 3) На счет зарплаты, этот пункт обязателен но даю понять что на момент 05.01.2019 деньги еще не пришли, была первая предоплата 187€ Оценивать этот пункт объективно еще рано. 4) Питание, тут все прям отлично, так как цены соизмеримы с ценами на Украине. Вывод: лично я рекомендую фирму «Митост» за хорошую возможность попутешествовать, получить новый опыт и заработать хорошие деньги. Телеграмм: +380939695566

16. 5 января 2019

Работаю на DHL-Logistik, Dorsten с 27.11.2018 месяц, проживаю по адресу: Stettiner Str. 6, Marl.
    В своем отзыве дам краткое описание проживания, самой работы, зарплаты, как добраться, свободного времени, питания, дам оценку от 0 до 10 и подитожу.

1) Условия проживания:
      Из минусов — проблемы с щелью в окнах и протекающие трубы не была устранена
     Оценка — 7.

2) Работа, работаю сейчас только ночные смены примерное время с 23:00 до 07:00.

Оценка — 7.

Оценивать этот пункт объективно еще рано.

4) Дорога, добираться до работы можно на автобусе, рекомендую купить студенческий на месяц за 70€, так как проезд в одну сторону стоит 5,90€.
    Так же есть вариант идти пешком, примерно час, или вариант приобрести велосипед, стоимостью примерно 50€ (б/у).

Оценка — 8.

5) Свободное время, так как работа ночью, а сон днем, самый хороший вариант — это путешествие на выходной, лично я успел путешествовать по городам и на электричке, и на велосипеде, т.е. возможность путешествия есть.

Оценка — 8.

6) Питание, тут все прям отлично, так как цены соизмеримы с ценами на Украине.

Оценка — 10.

Мои контактные данные:

Телеграмм: +380939695566

17. 5 января 2019

Всім привіт, хочу поділитися з вами своїм досвідом співпраці з фірмою mitOst. Почну я зі свого місця роботи, це DHL- Logistik в містечку Нойвід. Робота сама по собі не є важкою, але монотонною, тож будьте готові до цього. Більшість німців дуже лояльні до українців, та і взагалі до всіх, звісно ж є такі, кого буде важко терпіти, але тобі все рівно допоможуть та покажуть. Далі проживання, умови для життя є усі: кухня, посуд, пральна, сушилка. Але є одне але: будьте й готові до такого, що ви можете жити в хаті з 20 студентами, але все рівно в будуть кімнати, хоча моя, склалось так, що вона слугує, як «прохідний двір», так як є хлопці, в яких кімната є після мої. Що до самої фірми: свою роботу вони виконують, як і обіцяють, контракт, страхову та житло надають, в разі виникнення труднощів чи питань, то тобі завжди дадуть відповідь. Так, щодо штрафів це правда, вони є, але вони не беруться з неба. Якщо получив — значить було за що. Мемуарів розписувати не буду, не всі читають, тому якщо будуть питання — звертайтеся. Ось мій номер: +49 15251304364.

18. 5 января 2019

Доброго времени, работаю на логистике в городе Нойвид. Город не большой приятный, местные как в городе так и на работе относятся хорошо, в общем как тут принято. Жилье со всеми необходимыми условиями, в тесноте да не в обиде. В основном все соответствует договорам которые подписывали (так что все внимательно читайте). В зависимости от города бывает разное количество рабочих часов, хотелось бы больше чем сейчас.

19. 5 января 2019

Привіт. Хочу поділитися досвідом робити в Німеччині. Працюю на логістиці в Нойвіді. Загалом все досить добре, на рахунок документів перед поїздкою нам все покроково роз’яснили, з цим проблем не було. Житло дуже навіть непогане, є всі необхідні бля проживання умови: гаряча вода, душ, пральна машина , сушилка, інтернет і т. д.. До роботи добиратися відносно не далеко, 3,5 кілометрів. Пішком доходим за 40 хвилин. На це також не жаліюсь. Робота не є дуже важкою, монотонна. Колектив дуже хороший, колеги завжди допоможуть коли треба. Та на жаль є і мінуси: видали дуже незручне взуття, за яке зняли 20 євро, зарплату видають не вчасно, працюємо малу кількість годин. Впринципі я задоволений поїздкою, надіявся привезти побільше грошей, але не все сталося як гадалося. Але фірма MitOst не погана, все згідно контракту, так що не жаліюся. Можливо поїду ще . Мій німецький номер +4901744274937

20. 5 января 2019

Привіт! Працюю за програмами даного роботодавця вже 2-гий раз, — на логістіці. Перед відправленням до Німеччини — потрібно оформити багато документів, тому запасайтеся нервами і робіть все як змога швидше, щоб в разі не відповідності документів виправити їх, і надіслати у відповідній формі. Проживання типу гуртожиток в кімнаті від 2ох до 5ти людини, умови прийнятні є все необхідне. Робота, а саме я працював на DHL cargo center. Ви повинні бути готовими до тяжкої фізичної однотипної роботи. Загальні враження: попри всі складнощі, враження позитивні, адже, я мав змогу вивчати мову, подорожувати в інші країни(на вихідних), і заробити хороші гроші. Тому, роботодавця рекомендую! Viber\Telegram: +3801969832

21. 5 января 2019

Привіт!

Працюю за програмами даного роботодавця вже 2-гий раз, — на логістіці.

Тому, роботодавця рекомендую!

22. 5 января 2019

Работаю на логистике в Ноймюнстере. Первые полтора месяца жили по сути в двухэтажном гараже , оборудованном под жильё. Фирма митОст выполнила свои обязательства по трудоустройству впринципе хорошо, но будьте готовы , что вам будут выставлены штрафы по поводу, но иногда и без, что оспорить трудно. Нужно максимально делать все по инструкции. К предприятию DHL претензий нет. Просто тяжелая работа, но все продуманно. Люди на работе приятные, всегда помогут. Полную картину смогу описать (и опишу) только после окончания работы и осуществления взаиморасчетов. Работники с прошлого года говорили, что не всем выплатили деньги в полной мере. Посмотрим как будет у нас. Оставлю свой WhatsApp: +491744271353

23. 5 января 2019

Здравствуйте Работаю на DHL logistic в Кёльне. Компания «митост» помогла в оформлении всех документов. Жильё хорошое,в комнате 3-4 человека. На работе дружеский коллектив,относятся лояльно.
    С помощью этой поездки вы можете посмотреть как живут в Европе,учить языки и заработать неплохие деньги. Мой немецкий номер телефона +4915206211529

24. 5 января 2019

Добрый вечер. Я работаю на DHL-Logistik в городе — Нойвид. Жилищные условия — хорошие. Всегда есть горячая вода и доступ в интернет через Wi-Fi. Работа в целом не тяжёлая. Отношение немцев к нам очень лояльное. Всегда покажут и помогут когда нужно. В целом могу рекомендовать данную программу тем, у кого ещё нет опыта работы за рубежом. Это хорошая возможность подзаработать на каникулах. Если есть вопросы, обращайтесь в WhatsApp (+4915206206500)

25. 4 января 2019

Здравствуйте!Сейчас работаю на DHL-logistic Krefeld. Впечатления от Германии и работы положительные. Спасибо, что дали возможность заработать денег, жилищные условия хорошие, с чем очень повезло! Куратор отвечает на все вопросы довольно таки быстро и в принципе,все происходит таким образом,как описано в договоре.
    +4915206206423

26. 4 января 2019

Здравствуйте, хочу поделиться с вами о том как вы сможете заработать на свою мечту вместе с Фирмой «Митост».Фирма уже 10 лет как на рынке.И лично я полностью остался доволен работой сотрудников фирмы. С «Митостом»вы можете не очем не беспокоиться и просто работать.Документы оформить не составит труда если следовать инструкциям,если что-то не ясно, вам помогут. С самого начала вашего приезда в Германию вам будут помогать добраться до места роботы и в дальнейшем вашем трудовом пути. Всем рекомендую.Роботаю на DHL Logistics пока всем доволен.Жилье отличное.015206206412

27. 4 января 2019

Привіт Хочу розповісти про роботу в Німеччині .Загалом це прекрасна можливість відвідати Німеччину і отримати робочий досвід.Якщо розбирати все детальніше , то маємо таку картину : 1 Житло- загалом не погано , але все у більшість меблів у поганому стані , через наших попередників , які за це заплатили по 300€ штрафу , але ніхто ті зіпсовані меблі за ті кошти замінити не захотів. Також є шанс , що поселять далеко від роботи , потрібно буде тратити 1,5 години на дорогу в один бік. 2. Робота- загалом все класно , привітні люди , гарне ставлення , робота не легка , але звикаєш. 3.Виплати — що до цього пункту не можу бути обєктивним , адже не отримав ще жодної заробітньої платні , але мав отримати аванс в кінці грудня ( на даний час 4 січня , грошей немає ) І на заключення , хотілось додати , що попри весь негатив я рекомендую і раджу поїхати і попрацювати адже в будь якому разі це гарна можливість заробити великі гроші. Успіхів!
    Мій німецький номер +4915206211491

28. 4 января 2019

Привіт усім,я працюю на DHL-Logistik,в місті Neuwied.Робота не є важкою, але вона підходить не кожному, тому що дуже монотонна.До мінусів можна віднести: мала кількість робочих годин 6-8 на добу; незручне робоче взуття, за яке прийшлось заплатити 20€;до роботи пішки 40хв в одну сторону.Плюси: хороші умови проживання; дружній колектив; гарне ставлення начальства.Дуже красиве місто з привітними людьми. Загалом поїздкою задоволений!
    Мій нім. номер телефону (WhatsApp): +49015251302017

29. 4 января 2019

Здравствуйте,  в первый раз поехал на заработки через фирму «митост» на DHL-LOGISTIK. На данный момент еще работаю,  потому полную оценку деятельности фирмы пока дать не могу. Про саму работаю, работа легкая (даже румынские бабушки без труда справляются), правда мало часов работы, но все зависит от города. Начальчтво на DHL очень хорошо к нам относится,  даже заменили неудачные рабочие ботинки, которые выдал основной работодатель.
    Условия жилья хорошие —  комфортабельный хостел по 2-4 человека в  комнате. Проблем с документами в Германии не было  — все легально. На данный момент деятельность фирмы «митост» оцениваю как нормальную.  Если будет вопросы  — пишите в WhatsApp  — 015206211532.

30. 4 января 2019

Добрый вечер! В данное время мы работаем в Нойвиде. Меня устраивает и жильё, и работа.В доме имеются все условия «от и до», а самое главное- wi-fi. Рабочий коллектив дружелюбен. Учат и помогают. Команда mitOst работает быстро и грамотно. Несомненно, имеются некоторые минусы. Это так и должно быть. Не всё бывает идеальным. В общем, мой отзыв о работе команды mitOst — положительный. Это мой первый выезд заграницу, поэтому спасибо этой программе за помощь сделать первый шаг.
    Номер: +380669013483

31. 4 января 2019

Працюю в Нойвіді робочий день складає приблизно від 6-8 год, працюю весь час в нічну зміну, але в цьому є багато плюсів одним із яких є заробітння плата. Стосовно будинку то нас живе до 20 людей в двох поверховій квартирі,гаряча вода Інтернет і утеплення все є, якщо вш цілому то всі умови для життя є . Живемо приблизно по 2,3або 4 людини в кімнаті. До роботи добиратися приблизно 40 хв но якщо хтось має велосипед то буде значно швидше і комфортніше.Мій номер +491628857762

32. 4 января 2019

Працюю в сфері логістика DHL-Neuwied вже другий місяць. Умови прожиття є комфортиними, були всі необхідні побудові речі та пристрої, як на кухні так так поза її межами. До місця роботи 40хв(пішки).Працювати не важко, на роботі був дружній колектив який допоміг легко ввійти в робочий ритм, проблем не було. Досить цікава та розвиваюча можливість познайомився з новими людьми, удосконалив німецьку мову, познайомився з їхньою культурою та звичаями. Звертайтесь: Viber, WhatsApp (+49015206206511).

33. 4 января 2019

Уже месяц в Германии работаю на логистике. Все устраивает. Жилье хорошо,есть вайфай. До работы добираться 20 минут. В выходные дни ездим смотреть страну. Сама работа не лёгкая, но всех предупреждали что легко не будет. Но хорошо оплачиваемая.я благодарен Сергею Сердюку и компании Митост за то что они предоставили мне такую возможность поехать в Европу. Мой немецкий номер +4915206206216.обращайтесь.

34. 4 января 2019

це в першу чергу хороша можливість заробити і побачити світ, по вихідних можна подорожувати у навколишні міста.
    Працюю на фірмі DHL, сортую пошту, за доволі непогану заробітню плату. Були певні незручності з житлом, але до всього можна звикнути, все ж, ми їдемо сюди не на відпочинок. Перед виїздом треба здати тест на 400 німецьких слів, і ці слова дуже часто зустрічаються на роботі. Раджу взяти з собою грошей з запасом, щоб вистарчило на харчування, у випадку якщо зарплату затримають на кілька днів, таке буває.
    Якщо буде потрібно більше інформації, пишіть на мій вайбер +380935113528, так само і телеграм

35. 4 января 2019

Хочу поделиться своими впечатлениями от поездки на работу в Германию от фирмы «Митост». С оформлением документов особых проблем не возникло так как фирма отвечала на все вопросы и помогала исправлять ошибки. Добираться нужно самому, но тем интереснее. Если есть интернет — проблем не возникнет. Жильё. Квартиры предоставляют с нормальными условиями(туалет, душ, кухня, спальни, были. Работа Начальство лояльно относиться к иностранным студентам. Работаешь — молодец, не работаешь — едешь домой. Особых придирок никогда ко мне не было. Всем кто сомневается ехать или нет, скажу — поезжайте! Заработаете денег, посмотрите на мир, станете взрослее. Если есть вопросы о работе на DHL — звоните, пишите. 01744268532

36. 4 января 2019

Здравствуйте!Работаю на DHL-logistik в городе Krefeld, скажу сразу если вы ленивый и не очень ответсвенный человек то лутше и не пытаться ехать потому что предстоит очень много работы с документами не то что бы она очень сложная но за каждую ошибку придеться переделывать документ,фотографию и т.д., а это все деньги и время. Работать можно хоть и не легко,на работе много иностранцев все дружелюбные и веселые.Немцы относятся больше чем лояльно и очень добры.За оплату ничего не могу сказать так как еще минимум месяць я должен работать а полная оплата прозводиться в конце . Все более точно смогу сказать по окончанию работы. Немецкий номер:01744271263

37. 4 января 2019

Привіт
    Успіхів!

38. 4 января 2019

Здравствуйте!Работаю на DHL-logistik в городе Krefeld, скажу сразу если Вы ленивый и не очень ответсвенный человек то лутше и не пытаться ехать потому что предстоит очень много работы с документами не то что бы она очень сложная но за каждую ошибку придеться переделывать документ,фотографию и т.д., а это все деньги и время. Работать можно хоть и не легко,на работе много иностранцев все дружелюбные и веселые.Немцы относятся больше чем лояльно и очень добры.За оплату ничего не могу сказать так как еще минимум месяць я должен работать а полная оплата прозводиться в конце.Цена жилья как мне кажеться завышена так как стоит 10 евро в день с человека.Все более точно смогу сказать по окончанию работы.
    Немецкий номер:01744268529

39. 4 января 2019

Доброго дня ! Вперше поїхав на роботу в Німеччину. Дізнались про фірму «МітОст» від знайомих і оскільки їм сподобалось і вони вирішили поїхати вдруге, я теж вирішив спробувати. Як на мене, то оформити документи було просто, адже тобі покроково про все розповідають або в повідомленні, або через відео.Сама робота є не такою важкою,як про неї багато хто розповідає.Умови в будинку в нас дуже хороші,скаржитись немає на що.Працюємо по 6-8годин,6 днів на тиждень.Програма сподобалась,планую їхати по ній ще раз. Мій номер +491744275010

40. 4 января 2019

Про всі умови було раніше попереджено в контракті і інших документах. В реальності все відповідає цим умовам, крім кількості годин, але це не залежить від мітоста, так як іноді просто не має роботи, і звичайно що ніхто не буду тебе тримати на роботі і просто платити тобі за те, що ти стоїш)) . Умови проживання хороші, і повністю відповідають вартості, яка за них сплачується. Умови праці не назвеш легкими, але іншими вони і не можуть бути, так як це праця на складі з вагою до 32 кг. Німецьке керівництво лояльно, відноситься до працівників, і на будь які прохання або запитання дає зворотню відповідь, і завжди готове допомогти у вирішенні будь яких проблем, і при цьому цілком безкоштовно. Колектив на роботі хороший, і ідеально підходить для мовної практики, і знаходження нових знайомих. Якщо виникли запитання готовий відповісти на них, +491744247224))

41. 4 января 2019

Всім привіт , хочу залишити свій відгук стосовно вакансії і в загальному про фірму . Давно хотів відвідати Німеччину і таку можливість отримав завдяки С.Сердюку . Оформлення документів від початку заповнення до виїзду зайняло зовсім не багато часу і не було ніяких відстрочок у даті виїзду , завдяки чому не було незручностей . Стосовно самого заповнення — все доволі просто , головне слідкувати інструкціям і переглядати ВСІ відеоінструкції!) Житлом у якому проживаю задоволений , умови хороші , проте є маленький нюанс — це відсутність пральної машини. Працюю на логістиці , робота не є дуже важкою , не багатозадачна , швидко привикаєш . Варто відмітити колектив , всі дуже привітні і щирі ( що притаманно німцям) . Стосовно штрафів , якщо робити все як вказано і головне КОЛИ вказано — то їх не буде і завжди потрібно незабувати що ви в Німеччині , де цінують порядок, пунктуальність і законопослушність . Загалом , я задоволений , отримав хорошу можливість мобувати у Європейській еталонній державі , відвідати цікаві місця та підтягнути свою німецьку:) Якщо є запитання — звертайтесь буду радий відповісти Viber,WhatsApp: +380683322626 Німецький номер +4915206207113 , Андрій

42. 4 января 2019

Добрый день! Загорелся в этом году познать Германию, и нашел в интернете компанию Митост. При оформлении документов проблем не возникало, консультанты компании помогли все зделать во время. После приезда нас встретил куратот и поселил в дом, условия оказалить довольно хорошими. Правда по началу было сложновато, но прошла неделя и все стало на свои места. Коллектив на работе был дружным. Для себя я открыл непревзойденный опыт, а также подтянул свой немецкий язык. Хочу добавить, отличная возможность открыть что-то новое благодаря компании Митост. Работал на DHL-logistik. Мой номер +491744268487

43. 4 января 2019

Всем доброго времени суток,хочу поделиться своими впечатлениями о работе в германии в частности на предприятии DHL-logistik. По началу было не легко, но буквально за 2-3 дня становиться все ясно и понятно. На работе все рассказуют проводят инструктажи, персонал отзывчевый всегда поможет и подскажет, работа не сложная скорее можно так сказать монотонная стоишь и почти делаешь одно и тоже,посылки по весу бывает разные как и легкие так и тяжелые до 31кг.По поводу жилья все отлично квартиры чистые ухоженные. По поводу оформления документов если делать все так как указанно в инструкцыии проблем не возникнет. Попался отзывчивый куратор Амир Бободжанов спасибо ему в многом помогает не игнорит. В целом доволен поездкой. Мой Вайбер, WhatsApp (+491744275094)

44. 4 января 2019

Всем привет, хочу поделиться своими впечатлениями о работе в германии в частности на предприятии DHL-logistik. По началу было не легко, но буквально за 2-3 дня становиться все ясно и понятно. На работе все рассказуют проводят инструктажи, персонал отзывчевый всегда поможет и подскажет, работа не сложная. По поводу жилья все отлично квартиры чистые ухоженные. По поводу оыормления документов если делать все так как указанно в инструкцыии проблем не возникнет. В целом доволен поездкой. Мой Вайбер, WhatsApp (+4915206206601)

45. 4 января 2019

Працюю на DHL logistic в місті Neuwied вже місяць, робота не є дуже складною, моментами важко, але ніхто не обіцяв, що буде легко. Житло непогане (в кімнатах охайно, був зроблений ремонт) до міСця роботи добиратись 40 хв пішком, швидко звикаєш; з мінусів: в деяких кімнатах мало мебелі (одні ліжка і стіни, на кухні мало місця, два маленькі холодильники на 14 людей, але звикли, тому частіше ходимо в магазин). На роботі хороший колектив, групенфюрери адекватні пацани, деколи підкормлюють, веселі. Один вагомий мінус, що стосується робити — це час. Працюємо 6 — 8 год. Інколи бувало й менше(в тиждень максимум 46 год. Мінімум 40). Видали незручне взуття, за яке потрібно буде заплатити 20 євро, на рахунок оплати поставили перед фактом.

Німецький номер телефону (Whatsapp): +491744742759

46. 4 января 2019

Працюю в місті Нойвід на логістиці. В загальному робота не важка. Проблемою було взуття, яке нам видали. Воно дуже незручне і ще й за нього в нас зняли гроші, хоча мало бути безкоштовно. Колектив на роботі хороший. Працювати дають менше годин, ніж обіцяли. Ходжу на роботу пішки. В одну сторону це займає приблизно 40 хв.
    Житло хороше, є вайфай, телевізор. Є двох, трьох та чотирьохмісні кімнати.
    З оформленням виїзних документів будьте особливо уважні та робіть все в термін, тому що штрафи дуже великі і як показала практика не завжди обгрунтовані. Мій німецький номер телефону +4915206206586 (WhatsApp).

47. 3 января 2019

Притензий к это фирме как таковых нет, по документации всё проверенно, главное все делать вовремя, иначе соберёться очень много не решённых задач.
    Вообщем всё не плохо.
    Мой контактный номер:
    +491744247100

48. 3 января 2019

Привет всем! Хочу поделиться своими впечатлениями о работе в Германии) я первый раз в Германии и первый раз работаю за границей. Работа на DHL-Logistic сразу скажу не из лёгких, но в принципе, если ты нормальный здоровый парень, то тебе это по плечу) само оформление заставило напрячься, но спасибо видеолекциям и кураторам они помогают в полной степени и объясняют все на доступном уровне) по минусам, это дорога до работы, она занимает как по мне достаточно весомый отрезок времени из рабочего дня, ну в принципе из минусов как таковых и нет. Спасибо, за внимание, если есть какие-то вопросы, с радостью отвечу на них в своём Viber+380993729885

49. 3 января 2019

Всім привіт! Хочу поділитися своїми враженнями роботи на DHL Logistik. Коли приїхав, був вражений, як тут все? Як доїхати на роботу? і тд.. Все не є таким страшним, як здається. Робота досить непогана: колектив дружній та веселий, ставляться до тебе з розумінням. На рахунок житла: є деякі нюанси, але взагалом непогано. Лише важко було оформити документи, а взагалом задоволений поїздкою, а найголовніше — ти зможеш розвинути свій рівень німецької мови, адже жителі німеччини дружелюбні і завжди раді поспілкуватися з гостями із інших держав.
    За питаннями звертайтесь: Viber, WhatsApp (+38068734-3823).

50. 3 января 2019

Їхати можна. З документами може бути трохи запара(головне зразу виконувати всі вимоги). З житлом як повезе. Загалом я не розчарований але і не безмежно радий.
    Нім.ном.:+491624742813

1. 13 сентября 2017

Сергей Сердюк *** еще тот, со студентов гребет деньги, все-время пугает штрафами, котракты делают с неустойками, все-время угрозы, что заберут все деньги если что-то не так, жили в ужасном доме, полная антисанитария, работали в плохом коллективе. На контакт идет только во время заключения контракта, а после вы не имете ни какой поддержки, а только постоянно слышите слово «ШТРАФ» !!!!!НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАННОГО РАБОТОДАТЕЛЯ!!!!!!

2. 8 июля 2019

Всем привет ,работаю на DHL Neuwied ,в принципе работой доволен хоть и тяжело ,с жильем все норм ,сейчас выдали машину так что на работу возит водитель , думаю поехать ещё .

Добавьте зарплату в компании МитОст

Добавить отзыв о работодателе МитОст

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании МитОст?