Нибулон

Нибулон

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 9 апреля 2021

Кто такой Монахов, и кем он работал на предприятии и где?

2. 8 апреля 2021

Морячок :
    Мореманы, а как к вам устроится на флот Нибулон? Через какой крюинг апликашку отправить?
    Пришёл недавно с моря и ищу работу поближе к дому.
    Вод недавно в баре услышал трёп, что у вас там всем заправляет Кожан. Это суперинтендант или капитан-наставник? Может кто номерочек его подкинет плиз? За столиком говорили, что он директору говорит кого брать, а кого уволить. Мол боятся его все.

Можно и без Кожана!)))

3. 8 апреля 2021

Манахова уволили за день,а так быстро на етом предприятии увольняют только за воровство. Значит таки попался,наконец то

А что Андрея уволили?@Барс 1+2, Какой позор

4. 8 апреля 2021

Барс 1+2 :

Барс 1+2 :

А что Андрея уволили?

5. 8 апреля 2021

6. 8 апреля 2021

Монахов,вали с города-домой, быкам хвосты крутить!Тебя в Николаеве ни одно достойное предприятие на работу не возмёт!Обещаем!!!!

7. 8 апреля 2021

Стажових зрізали, кинули як собакам…
    Зарплату врізнають, це як?
    За що людям жити, ніхто там в Миколаєві не думав? Може мізки включіть трішки?! там в офісі певно зарплати не такі як в робітників і певно не чекаєте аванс з нетерпінням, щоб дітей прокормити!

8. 8 апреля 2021

Може в когось і немає, тільки язиками й чешете… а в нас є, працюємо трудимось, від зорі до зорі так би мовити… А на виході 0. Мало того, що 2 роки зарплата на місці, то ще й менше даватимуть тепер. То це як? Справедливо?

9. 8 апреля 2021

Ну що … товариші… отримаємо зарплату меншу ніж зазвичай… заживемо!

10. 8 апреля 2021

Морячек! Или Морячка?
    Настоятельно рекомендую заполнить апликашку в крюинг под названием Дом-2! Там ты будешь своим! Мало того, что фантазии бурные, так еще и брехливый или с ума сошедший! Кто мог говорить в баре, если бары закрыты не работают, пандемия???! Даааааааааа! Надо Морячек ценить, то что имеешь, выполнять работу добросовестно, слушать старших тогда не будет так больно за безцельно прожитые годы! И не придется во круг искать виноватых!

11. 8 апреля 2021

Морячек! Рекомендую купить семичек, и плести интриги на лавочке в каком нибудь дворе! Или ты морячка?? Если морячка, то только на камбуз через собеседование в отделе кадров! Но там ты не увидишь Великого и Ужасного Л К Кожан! Я думаю тебе не стоит злится если попал когда то под его горячую руку, это было однозначно по делу и справедливо! В остальном товарищи интриганты сплетники вам надо набирать, добавлять, становиться мужественней, тогда все будет по другому!

12. 8 апреля 2021

Працівники та здорова атмосфера в колективі — це те, на чому базується політика успішних компаній! Проте, не Нібулону, нажаль( Насильство менеджерів, постійний тиск та пресинг в колективі заважає людям працювати спокійно та продуктивно. В результаті, працівники перебувають в стані постійного стресу, псуються стосунки між колегами, відділами, причому це робиться свідомо та цілеспрямовано (така політика підприємства)! Люди стають наслідком пресингу, який руйнує не лише їх внутрішню рівновагу, а й прямо впливає на результати їх роботи. Атмосфера в колективі така, що кожен прагне «втопити», «звести наклеп», «закласти» свого так би мовити «противника-колегу»( В результаті в програші опиняється вся компанія та результати її діяльності (як цього можна не розуміти!), адже основна ціль діяльності компанії — це прибуток, а прибуток — це природній результат здорового управління! Коло замкнене, результат очевидний!

А що робити коли сам директор одного з підприємств зі всіх сторін тримає донощиків і слухає їх???

13. 8 апреля 2021

А відтоку кадрів не боїтеся? Хто працюватиме за копійки?
    В той складний час, коли треба підтримати працівників коли тарифи ростуть і ціни на все злетіли до небес… ще й зменшувати ту зарплату яка є… то це вже взагалі ЗНУЩАННЯ з людей!!! ПОЗОР

Який відтік кадрів? Роботи толком і немає і вони це розуміють

14. 8 апреля 2021

Це для тих хто по ближче до генерального і його замісників. Рано чи пізно на одному з ваших філій буде зроблено аудіо та відео докази того як керівництво філії буде заставляти людей йти за свій рахунок. Майте на увазі!!!
    Відпустку без збереження заробітної
    плати надають, як правило, у зв’язку з якими-небудь подіями в житті працівника. При цьому перш за все необхідно бажання працівника піти в таку відпустку.
    Ні в якому разі не можна відправляти у відпустку «за свій рахунок» примусово без згоди працівника.
    Нагадаємо, Міноцполітики раніше надало роз’яснення, що примусове направлення працівників у відпустку за власний рахунок є грубим порушенням законодавства про працю (лист Мінсоцполітики від 19.09.2013 р. № 416/13/116-13).
    Відповідальність за грубе порушення законодавства про працю передбачена ст. 172 Кримінального кодексу України — штраф від двох тисяч до трьох тисяч НМДГ (від 34 тис. грн до 51 тис. грн) або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.

Та придумали інший спосіб, просто зріжуть за інтенсивність праці

15. 8 апреля 2021

Этот старый *..хоть, когдато нажреться???? У него уже просто мания…корабли…новые элеваторы…а зачем?????? Если все это не дает результата…как он говорит…мы не даем ему прибыли..вы работаете только на 60% ???? Да нахрен тогда ты все это строишь??? Сократи 4-ю смену…пусть будет так..как и везде сделали для экономии твои подопечные…И пускай тогда в сезон…когда ктото болеет…во вторую смену выходит или старший майстер или или главбух..или бухгалтер по зерну….а не люди пашут сутками…а потом эти графики не видит никто….только когда приходит короновирус…нас заставляют отсиживать..эти долбанные заработанные нервами здоровьем свои часы…..а где вы были раньше…в октябре месяце??? Тогда вам было наср*ть кто и сколько работает???? Почему вы в двойном размере неоплатили эти часы людям??? Почему вы вообще сняли эти чертовые проценты со стажовых??? Которые никаким боком независят от количества принятого зерна за год? Да вы ду думаете что вы бессмертный..и унесете все с собой на тот свет??? Нееет…сначала ответите на этом!!!!! И люди, которые батрачат на вас …скоро доведут факты того…как вы из них издеваетесь..а отпуска за свой счет…это последняя точка в вашей лживом притворстве….Какая же вы фирма миллиардер…если забираете последнее у детей рабочих…за счет которых вы живете???? Вы Фирма …номер 1..которая за их счет живете!!!!!!!

16. 8 апреля 2021

@Гость, так думає лише одна «пані» в компанії) ще трішки і у всіх відділах/службах, та взагалі на підприємстві буде працювати ВОНА одна))) взагалі не розумію як компанія працювала поки такий «талантище», «діамант» пилився в бухгалтерії стільки років?!))) Скільки втрачено часу( Нібулон скільки років витрачав на невмілих, нікчемних управлінців) З її приходом нарешті за 30 років компанія покращила свої фінансові результати, нарешті піднялася з колін, досягла «вершини») БРАВО!)

17. 8 апреля 2021

Підвищили мінімалку і тепер висококваліфіковані спеціалісти і прибиральниця отримують майже однакову зарплатню— це що насмішка чи як це розуміти? Коли вже ви нахапаетесь і згадаете про людей,які на вас працюють?

18. 8 апреля 2021

Пришёл недавно с моря и ищу работу поближе к дому.

19. 8 апреля 2021

Поздравляю всех Манаха уволили. Ну теперь может и легко будет. Даже какой-то порядок наладятся.

20. 7 апреля 2021

Дальнобой :
    Наконец-то этот сумасшедший отойдет в закат

Какой сумасшедший?

21. 7 апреля 2021

А відтоку кадрів не боїтеся? Хто працюватиме за копійки?

22. 7 апреля 2021

Скажіть нам пожалуста у нас у вітове є керівник? Ми його бачили у жовтні2020 і коли нас збирав щоб примусово кошти зібрати на спиртні напої Може він засмердівся? Везіть нам нового вже бо як крали бінзінку так і крадуть а ще і сіль почали красти з столової ну ще є досягнення у нас ми кладку звалили в очиреті

В шпичака недавно купив 20 литрив за 500 гривен

23. 7 апреля 2021

Товарищи, что-то слышно о повышении зарплаты? Возможно идут какие-то разговоры в верхушке, кто знает. А то последнее время зарплаты вообще не хватает на жизнь, а приходишь с работы нету сил на подработку, уж больно много требуют… Как жить, не знаю! Не дай бог ещё на карантин за свой счёт отправят, пойду тогда Вадатурского под подъезд караулить с палкой, а что делать? Детей кормить нужно!

Вадатурский в доме живет если что… Дом под охраной. А палку * засунут если там появишься!

24. 6 апреля 2021

@Гость, Можу Вам сказати що сьогодні на генеральному плануванні вирішують питання. Чи всіх нас відправляти за власний рахунок як мінімум на 10 РОБОЧИХ дніх, чив НАС будуть вираховувати з 70% доплати до заробітної плати 20% протягом як мінімум 3-х місяців. З нового маркетингово року будуть по дивитися по прийманню нового урожаю чи повертати нам всю доплату у розмірі 70%. То про яке підвищення може йти мова. Олексій Опанасович просто знущається над своїми працівниками. Це геноцид з його сторони. Якщо Фірма будує кораблі і баржі, перевиконує плани по відвантаженню, а також в минулому році дав на благодійність до 100 млн.грн. Він не має уже ні честі ні поваги. Сором нашому генеральному.

Госпади! Чем дальше, тем страшнее!!!!!Прям нищее предприятие!)

25. 6 апреля 2021

Відпустку без збереження заробітної

26. 6 апреля 2021

Наконец-то этот сумасшедший отойдет в закат

27. 6 апреля 2021

І ніхто не скаржиться в Держпраці чи ще кудись. Усіх усе влаштовує певно!

28. 5 апреля 2021

29. 5 апреля 2021

30. 5 апреля 2021

Доброй ночі Олексій. Я Людина яка во всіх потребах піддержую морально, а можливо фізично ваше підприємство! Хочу Вам допомогти в Ваших не зрозумах! Призвище Горішний, це та Людина, яка працює на Ваших вихованців. Це кум Хохлова, друг Олександра Григоренко, а працює на Євгена Ігнатенко! Вся Дніпровська річка залежить від них, во благи вашому, РЕГІ-ОНАЛЬНОМУ директору! Він Вас надає, цим перспективним хлопцям, які за ваш рахунок стали депутатами на данний час! Тому хочу допомогти в Вашому питанні «ХТО»! Ця риба володіє багатими питаннями, в ваших питаннях, і виражає думку людей які хочуть вашої скорійшої!!! Він ваш відданий, тому що йому створили важливі для нього питання! ЦЕ ВАШ ВОРОГО! Як і Євген Ігнатенко! А цього не розумієте! Це крот в вашій фірмі із Світовим ім’ям! Багатішого Вам ЗДОРОВ’Я!

31. 2 апреля 2021

@Гость, и не только!

32. 2 апреля 2021

Офисная Крыса :
    ЗП от 15к до 40к

Да что вы!!!!!! А меньше, и намного меньше не хотите! Девять тыс. например!

9к это у уборщицы?)

33. 31 марта 2021

Точні цифри не скажу, але думаю набагато більші як на філіях. Тим паче, що скільки разів вже піднімали мінімалку, а в нас все на місці 2 роки вже. Працювати скоро люди будуть прямо просто за «спасибі»

34. 31 марта 2021

Офисная Крыса :
    ЗП от 15к до 40к

Да что вы!!!!!! А меньше, и намного меньше не хотите! Девять тыс. например!

35. 31 марта 2021

Нет! удевите нас.

Вы удЕвляете грамотностью!)))

36. 31 марта 2021

37. 31 марта 2021

А які зарплати в офісі Ви знаєте?

Знаю, поэтому и говорю! Вы думаете, что в офисе деньги лопатами гребут! Ничего подобного

Огласите весь список, пжлста!

38. 31 марта 2021

39. 30 марта 2021

Нет! удевите нас.

40. 30 марта 2021

41. 30 марта 2021

Да всім наср*ти на кадрів!
    Замість однієї людини, наймуть 2х довбнів яким піднімуть ЗП і все буде а ажурі!
    На працівників наср*ти, ваші знання дипломи і все таке, засуньте у ср*ку собі! Це нікому не цікаво, так було в так буде завжди!
    Таке враження, що Ви перший день працюєте в Нібулоні.

42. 29 марта 2021

43. 28 марта 2021

ССЗ. :
    Уважаемый Алексей Афанасьевич когда Вы прекратите издеваться над людьми? Ваша безмозглая администрация уже достала над нами измываться. Если так дальше пойдёт посмотрим какая очередь у Вас стоит «специалистов».
    Не грядку это копать, а судостроение. Пашим без выходных без обеда и ещё плохие! премии копейки, зп стоит стабильно на месте. Цены на коммуналку выросли в магазин хоть не ходи. Неужели Вы думаете что все заберёте туда? Абидно что кому попало раздают Звание Герой Украины! Нечего не проходит безнаказанно если не Вам то Вашим воздастся.

Кем интересно этот старый маразматик уважаемый?

44. 27 марта 2021

А я обращусь к управлению завода (Жмур.Карпухин.Мардаль и др.).Ну что бля*ь допрыгались????Поиграли в начальников директоров?????-«Алексей Афанасьевич мы выведим завод на новый уровень на новый экономический этап».Долб***еры вам говорили не нужна была это сдельная система. глав офис выкупит за сколько трудочасов можно сделать днищевую при благоприятных условиях и потом этими нормами вас же изамордуют.и не кого не будет волновать что метал не подали вовремя что бульбы нет ….очко горит сейчас часы искать???нормальные страны платят повременку бля*ь.а если еще и нормальный оклад (25-30к)то и шарится не будут люди.нет бля*ь надо какуюто хрень придумать чтоб потом ширинка генерального была постоянно перед носом.Зачем вы лезите на эти должностя если мало того что сц***ивые так и еще и не сильно умные.Сейчас скажите хотя бы генеральному что завод не может роботать например алюминием наш максимум поршивенький ремонт и постройка лушпаек типо баржа.вас же потом опять в***ут а нам мучаттся.

45. 27 марта 2021

Тоді нехай не дивується,що персонал високоякісний звільняється і переходить до конкурентів,тим хто залишився набридло навчати ці нові потоки ново набраних людей з вулиці,які не розуміють,що таке робота в елеваторній сфері і з якого боку підійти до виконання своїх обов’язків.За кожного навченого працівника,якщо не будуть виплачуватись дивіденди тим хто провів свій час біля цих людей,навчаючи їх для того,щоб власник міг заробляти і заявляти на весь світ,що компанія самодостатня і перекриває свій кадровий голод внутрішніми резервами,то ви в цьому році вже почнете отримувати ефект доміно,ви заклали міну під свій бізнес,другий рік забираючи останні шляхи стимулювання персоналу,які залишались в компанії,а саме стажові,поясняти кожен раз людям,почекайте ще трохи,зараз нарахують стажові і якийсь місяць ще їх втримати,а як вони приходять,то пояснювати,що у нас є такий вид стимулювання,але власник нічого не пояснюючи вирішує,що один рік прокатило,ти лізе і на наступний рік в карман до своїх людей,смак прийшов під час їжі-за свій рахунок людей залишав дома-заощадив,2 роки стажові урізав-заощадив,зарплату не піднімає вже декілька років,у багатьох професій зарплата-мінімалка,якщо ж мета скоротити колектив з 7000 до 4000 тисяч,то скажи про це прямо,ми всі підемо звідси,будете зі своїми вухогрійками робити,які тільки і розповідають,що все у вас добре і все йде по плану, то ви дуже швидко побачите,найближчого року результат,того що ви попіарившись за наш рахунок,ремонтуючи лікарні і паралельно знімаючи з нас наші зароблені роками гроші,отримаєте результат не бажання виконувати поставленні задачі,так як за вашу ідею працювати не будуть,для вас ідея-це кошти,яких у вас вдосталь і проблем пересічного українця вам ніколи не зрозуміти,на вашу мінімалку в чистому вигляді ви не живете і тих проблем,які при цьому виникають також не відчуваєте,тому очікуйте масового відпливу високоякісних кадрів,які робили в компанії довгий час і роботи в пів-сили тих хто залишився-рівно на 60 %,як ти нас оцінюєш.

46. 26 марта 2021

Обурений працівник :
    Ну що, колеги, є стажові. Вітаю) але за мінусом 40%. Ну,як нас НА….ЛИ!!!

Радуйтесь! Офис вообще стажевые не получает

47. 25 марта 2021

Ну що, колеги, є стажові. Вітаю) але за мінусом 40%. Ну,як нас НА….ЛИ!!!

48. 24 марта 2021

@Гость, когда нету аргументов цепляются за грамматику

49. 23 марта 2021

ССЗ. :

Это касается, к сожалению, не только ССЗ!!!!

50. 22 марта 2021

Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?