Нибулон

Нибулон

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 22 марта 2021

@Служба Безопасности,
    Не того уровня людей вы ловите!
    Вы выше берите! Выше, намного выше!
    Раскройте всю пирамиду!
    Или кто-то не даёт до верха добраться?!)

2. 19 марта 2021

@БЫВАЛЫЙ СОТРУДНИК, Ты Де..л завистливый и неудачник если такую Ху..ю несеш!! ! Какие схемы?!Сам придумал?!?или кто подсказал?!!!)))))))))

3. 19 марта 2021

На правильного не претендував, писав, що працюєте то працюйте, а не бігаєте лякаєте Держпрацею і тд, а не подобається — на вихід, на Ваше місце 25 прийде і «дякую» скажуть хоч за щось. Не мільйони, але зарплату вчасно дають, годують. Що ж ще не вистачає?!
    А мову вчіть, бо пишете одне слово українською, а два «суржиком» незрозумілим

4. 18 марта 2021

Ви самі яду менше пускайте, тоді когось судіть. Бо власним ядом можна отравитись.
    На рахунок орфографічних помилок … то в моєму повідомленні їх немає, на щастя. В школі гарно навчали!
    Робота в полі не привід не знати правильності писання

Слово НІБУЛОН, це абревіатура і завжди писати потрібно великими літерами. Крапки, коми і знаки оклику Ви де діли, «спеціаліст» Ви наш незамінний і правильний? І до речі, навіть у своєму коментарі Ви зробили орфографічну помилку. Тому, сідайте 2(два), погано в школі Ви навчалися.

5. 18 марта 2021

То до конкурентів бігом біжіть, поки місце є!

6. 18 марта 2021

Отож бо. Працюйте мовчки, отримуйте зарплату ту, яку платять і будьте вдячні, а не сміття збираєте по Нібулону да пишете на людей наклепи… хто що порахував чи перерахував, як табель заповнив і тд. Всі прямо бухгалтерами стали на 0.5 ставки!

7. 17 марта 2021

Робота в полі не привід не знати правильності писання

8. 17 марта 2021

Якби ще на Нібулоні організували курси правильності і грамотності писання українською мовою! А то помилка на помилці
    ЖАХ

У Вашому коментарі 6(шість помилок)! Навчіться спочатку Ви правильно і ідеально писати українською мовою, з дотриманням усіх правил орфографії та пунктуації, а потім уже і решта людей підтягнеться ? Є люди, які працюють у полях трактористами, шоферами, різноробочими, і не вміють правильно писати, але це не заважає їм бути ассами у своїй справі. І практично завжди ці люди є добрішими і розумнішими, ніж молоді спеціалісти які закінчили університети за батьківські кошти і вважають, що вони центр всесвіту. P.S. Ви ж наче молода людина, а у Вашому коментарі яду більше, ніж Вам років. Будьте трішечки людянішими і терпимими до інших, і життя зміниться в кращу сторону. Бо всі такі розумні і правильні стали, що аж страшно?

9. 17 марта 2021

ЖАХ

А что это за курсы правыльности и грамотности? Да и знаки препинания нужно ставить,если Вы делаете замечания, то сами пишите правильно.

10. 17 марта 2021

11. 16 марта 2021

От буде цікаво, коли перевірять — а там все добре. І ті 20 чол. будуть як «обкакані» вибачте,перед всім колективом!
    Аби ще потім Людмила на тих 20 чол.подала до суду за наклеп та розповсюдження не достовірної інформації щодо неї і роботи підприємства та директор всипав звєздюлєй!!!
    Зарплату доплатять… догонять і доплатять. І на Ваші 20 робочих місць знайдеться 25 бажаючих. Може перевіримо,розумаки ви наші??!

Таку фразу, що на ваше місце черга за парканом стоїть, дуже полюбляють говорити працівники ЦАУ. Зрозумійте, що Нібулон уже далеко не той, який був декілька років тому. Черги не стоять, щоб потрапити на роботу, заробітна плата навіть у конкурентів більша,єдине, що стабільно на Нібулоні то це аванс та зарплата. Я не знаю, яка там ситуація склалася на філії «Денихівська», і якщо чесно, то і не цікаво навіть. Але, давайте хоча б на секунду уявимо, що таки, щось знайдуть, що тоді будуть робити усі причетні?

12. 15 марта 2021

Скажіть нам пожалуста у нас у вітове є керівник? Ми його бачили у жовтні2020 і коли нас збирав щоб примусово кошти зібрати на спиртні напої Може він засмердівся? Везіть нам нового вже бо як крали бінзінку так і крадуть а ще і сіль почали красти з столової ну ще є досягнення у нас ми кладку звалили в очиреті

13. 15 марта 2021

А філії Переяславська газель для перевезення змінять? Це ж безпека працюючих

14. 13 марта 2021

Служба Безопасности :
    По отношению к 9-ке давно ходят нехорошие слухи по воровству топлива и по сей день, вот и доигрались……Ведется внутренее раследование…$$$

Если бы ты знал какие о вас ходят слухи, то давно бы нахрен рассчитался из этой шарашки.

15. 13 марта 2021

Ребята не ведитесь Вы на этот вброс идиотский. Кто то написал от скуки, смотрит и смеется что все глотки грызут друг другу. Если бы были какие-то нестыковки, то ЦАУ уже давно бы все заметил. На Дениховке директор мужик нормальный, и сам розберется что и к чему.

16. 12 марта 2021

17. 12 марта 2021

Так ОНО еще работает в Компании, таким хитрож…ым дедушка давно уже показал направление куда идти…, задержался видно не на своем месте. Будем исправлять ситуацию…Из-за таких и происходит бардак везде…

18. 11 марта 2021

Усім доброго дня! Нарешті нашого листа з детальними описами і доказами отримали у Держпраці. Спілкувалися з одним із інспекторів, який пообіцяв детально розібратися у нашому питанні, уточнили деякі моменти та пообіцяли нам приїхати із перевіркою на філію «Денихівська» протягом 7-10 робочих днів. Справедливість нарешті відновиться і нам доплатять наші зароблені кошти. В одному з коментарів писали, що не факт, що ми будемо і надалі працювати, так от хочу відразу відповісти-працювали, працюємо і далі будемо працювати, нас більше 20 чоловік, усіх не звільнять.

19. 11 марта 2021

Служба Безопасности :

Да о вас и о самих давно ходят нехорошие слухи, увольняют вас потихоньку, но толку никакого. Видно у маразматика старого ещё до вашей шайки руки не дошли. Но надеемся, что ждать осталось не долго.

20. 11 марта 2021

@Рабсила, Таки так, я зовсiм согласiн з тобою. В городi вже всiм предпрiятiям попiдiймали заплатню, а мы наче жебраки, ходемо побираемся, бомжi. В мене кум грузило на складi овощей, бiльше мене отримуе, таще и вкрасти можно чось поiсти. А тут що? Европредприятiе?! Тьфу, бл.ть!!! Гори воно огнём. Нужно жечь, щоб нас почули.

21. 11 марта 2021

Согласен со СБ касательно 9-ки, а в частности капитана Коваленко и его корупционных схем по сливу топлива…Проверьте этого субьекта на детекторе лжи и он Вам все выдаст — где, зачем и почему…За все это время он глубоко влез в карман Генеральному директору….!!!

22. 10 марта 2021

23. 9 марта 2021

На 9-ке и до этого слухи не очень хорошие ходили на счет воровства топлива, вот и доигрались…..$$$

24. 9 марта 2021

А кто именно ушел «уволили» с Ганькевича и 9-ки? Что происходит в СК? Почему люди увольняются с буксиров?

Очередных воров нагнали в шею.воровать солярку горазды были а как работать…..

25. 8 марта 2021

Всіх дівчат вітаю з восьмим березня!)))

26. 6 марта 2021

27. 6 марта 2021

Прочитавши за «Денихівську» філію, особисто для себе я зробив висновок, що пише це все людина яка працює на філії і спостерігає за всім цим дійство, як Людмила «ганяє» (слово це взяв із одного з коментарів, дуже припало до душі) і переробляє документи. І це навряд чи працівник який працює в змінні. Не потрібно вигадувати і придумувати собі 100 версій , хто це може написати, а потрібно взяти малесеньку паузу і по спостерігати за людьми хто як себе поводить, бо практично завжди це людина яка привітно усміхається, а за спиною. І ще одне малесеньке спостереження моє — люди, які мають намір, або уже звернулися до органів Держпраці, зазвичай тут не пишуть, це так, швидше психологічний тиск і не більше. І хочу сказати всім працівникам філії «Денихівська» і не тільки, будьте хоча б трішечки добрішими один до одного, Ви ж практично всі проживаєте в одному населеному пункті і бачитесь щодня, і навчіться вирішувати проблеми всередині свого колективу а не виносити «брудну білизну» на обговорення на сайт, щоб всі бачили, що у Вас відбувається, перш за все навчіться слухати один одного, і хоча б трішки поважати. Всім добра і гарного дня. І ще вітаю прекрасну половину людства з прийдешнім святом весни — кохайте, та будьте коханими.

28. 5 марта 2021

«Денихівська» Люда не парся, все буде ок. Умних писать гадості на сайті багато, а дійсно розумних і толкових людей одиниці. Справедливість Є… і за неї варто боротися!
    Той хто до тебе сидів то той все і пише… хай вчиться писати може хоча б помилки в словах робити не буде

А кто сидел до Людмилы на Дениховке? Просто, я с Дениховки многих знаю, вот и интересно стало.

29. 5 марта 2021

Щось ви тут разкричались без батька.Бистро разбіжались по своім місцям.Ти диви моду взяли.Спочатку наші проблеми а потім і вам зарплатня подтянется

30. 5 марта 2021

Почему с СК уходят капитаны и помощники? Уволили с 9-ки потом с Ганькевича и Казацкого сами ушли… Бедный Кеп с малыша скоро будет на всех 121-х подменным….

31. 5 марта 2021

@ТутаЯ, Ви щоб займатися роботою то сидите об-те людей. Подивіться спершу на себе,робіть свою роботу,а не льєте бруд на людину.

32. 5 марта 2021

Не факт, що будете працювати…
    Чого дятли мало живуть? Бо багато стукають!
    Або ж ще по темі, а то наклеп зводити всі гаразд. Все, що зароблене — все було оплачене! Сам неодноразово впевнювався

33. 5 марта 2021

@ТутаЯ Зачем пугать проверкой и оскорблять человека, разве на месте не проще разобраться? Вам ведь там ещё работать.

Доброго дня. Ми як працювали на філії, так і будемо і далі спокійно працювати. І ніхто нікого не лякає, адже уже не раз ми попереджали, щоб правильно рахувала години і зарплату. І коли підходили, щоб спокійно розібратися, нас ніхто і слухати не хотів, і закривалася з середини, і кричала, що нікому нічого не буде пояснювати. А не може вона пояснити по одній причині — вона не розуміє і не знає як пояснити. А ми лише хочемо, щоб нам заплатили, те, що ми заробили, і не більше. Лишнього нам не потрібно, от і все.

34. 5 марта 2021

35. 5 марта 2021

Хоч один такий розумний сядьте да ті табелі передивіться і зведіть до кучі, нарахуйте зарплату а тоді сплєтні бігайте розносьте по селу да по лабораторіях язиками чешіть і в Держпраці пишіть заодно. Робить же нічого на роботі, хтось в потолок плює да язик чеше, а в когось одне місце в милі як бочки чистить.

36. 5 марта 2021

Роботу робіть і менше плітки забираєте, то буде більше порядку, більше зерна прийнятого і т.д. Скажіть «дякую» як Ви кажете тому Біг Боссу, що отримуєте вчасно зарплату і не найменшу на ринку праці сьогодні. Майте совість!

37. 4 марта 2021

Головний економіст філії «Денихівська» Людмила, ну не бігай уже ти і не виправляй ті табеля з графіками за минулі роки, не допоможе тобі це уже. Потрібно було робити все правильно з початку, а не коли запахло смаженим і ти зрозуміла, що тебе зливають.

38. 4 марта 2021

39. 4 марта 2021

Если повторится ситуация со стажевыми как в прошлом сезоне,то пусть весь состав ЦО во главе с ген.директором собирают свои пожитки и перебираются на свои филии,показывают свои умения и любовь к предприятию на местах,в полях,поближе к землице родненькой,рекорды ставят,покажут месяц,год самоуправления-это полезно вспомнить,более человечными станете,узнаёте о проблемах в компании изнутри,а не в тёплых креслах и тёплой ванне в виде рекордов за наш счёт,наших зарплат и нашего времени,самых лучших лет,что мы отдаём предприятию,а взамен только-желание разбогатеть ген.директора за счёт фонда заработной платы своих сотрудников и побыть в тусовке богатых людей мира сего,ходить и просить никто и никого не будет,все увидят,что без уважения к нам и нашему труду,и реальной оценки наших усилий в финансовом плане,как делают все предприятия,которые понимают,что успех их как собственников-это заслуга их людей,ежегодных,каждодневных по поддержанию достойного уровня предприятия,если же в голову пришла мысль,что всё это заслуга одного единственного и неповторимого-генерального и его свиты,то вы очень сильно будете удивлены,что это не так,потому что терпеть постоянно и выпрашивать то,что ты год зарабатывал своим хребтом как-то уже достаёт,если ты как собственник поставил свою подпись под тем,что обязуешься выплачивать стажевые в таком-то размере в зависимости от количества лет,которых человек проработал в компании,то будь ответственным перед самим собой и держи своё слово,верни уважение к себе прошлому,когда мы все равнялись на тебя,а не так как в последние годы-на свиту переложил ответственность,а те рады стараться,дуростью занимаются и чусвствуют себя пупами земли,наведите порядок среди своей верхушки и выплачивайте людям всё о чём оговаривали при трудоустройстве,так желание трудиться при таком отношении к нам отпадает напрочь.Надеюсь,что Вы нас услышите и начнёте что-то менять в лучшую сторону в компании на деле,а не на словах.

40. 4 марта 2021

ТутаЯ :
    Доброго дня всім! Ну, що ж, цікаво спостерігати зі сторони як «цариця» філії «Денихівська» ганяє як ушпарена і звинувачує всіх і кожного у своїй некомпетентності, влаштовує розбірки, хто ж це на неї пожалівся у офіс і написав на сайті. Люда, зніми нарешті свою корону і почни нормально спілкуватися з людьми. І нарешті сьогодні ми, трудовий колектив філії «Денихівська» відправили лист із нашими підписами до Держпраці Київської області, де розписали усе детально і надали факти порушень при розрахунку обліку годин і заробітної плати. І порушення при перевірці випливуть, та ще і не по одній людині. Штраф буде однозначно, в цьому навіть ніхто з нас не сумнівається.

Знаючи особисто головного економіста філії «Денихівська» Люду, я навіть і не сумніваюся, що ця людина натупила в розрахунку годин і зарплати. До людей ставиться зверхньо і з не повагою, завжди кричить до всіх і говорить що це офіс так сказав зробити і я роблю. ****. Тому, моя тобі порада Люда, якщо ти звісно читаєш цей сайт — спустися до нас смертних і простих людей на землю. І якщо ти десь помилилася, то подзвони у відділ заробітної плати і там тобі допоможуть, вирішити проблему. Бо якщо це правда, що написали лист до Держпраці і надали докази твоїх помилок, то тоді це уже біда, і офіс за це тебе точно по голові не погладить, і скоріш за все підеш ти із посади по статті.

41. 3 марта 2021

Хозяин, шо там на щот зарабатной платы? А то цены растут, коммуналка растёт а мои дети кушать хатят. Чем их кармить, кукурузай твоей? Давай так шоб я не вредил предприятию, поднимай зарплату! А то двух пажаров в одном году на «элитном» предприятии этот слишком, как ты думаешь, биг босс?!

42. 3 марта 2021

43. 28 февраля 2021

@ТутаЯ, ти ще переяслівського не знаєш

44. 27 февраля 2021

@Гость, я так розумію стажових в цьому році дадуть ще менше ніж в прошлому році. Грошей немає! потрібно за наші гроші востановити ПТ.+ слаба прийомка + недобір зерна в виробничих філіях (закрити їх нах.р. кожен рік через них страдаем) + як любе говорити ГД зловживання на філіях ( а як не зловживати з такими зарплати). Хтось із його свити четає це, тоді донесіть до старого савдепівця що чим більше він хоче зекономити на людських заралатах та преміях тим більше він втратить на зловживаннях.

Да хватит ныть выбрав путь неудачника!!! Поднимай * с дивана и иди работать. Никто тебя не заставляет продавать свой труд за копейки а потом всех обвинять в своей никчемной жизни.Все давай соберись тряпка, не заставляй меня переживать!!!!

45. 27 февраля 2021

@Гость, всем не дали

И вам не дадут?

46. 26 февраля 2021

@ТутаЯ, а до директора звертатися з таким питанням не спромоглися? Тільки втіхаря на сайті вмієте?

Зверталися і не раз, і як завжди ніякого руху. Навіть до «цариці» ходили ( економістка наша) так вона як розкрила ротика, що вона нікому нічого пояснювати не повинна і не збирається. А директор її покриває, от і все. Що не спитай у неї, вона нічого не знає, то для чого вона сидить на елеваторі?! Я ходила не раз до неї, і нічого не допомогло. Тільки кричить і більше нічого… Перед нею працювала людина на цій посаді, і двері в кабінет економіста не закривалися, завжди коли зайдеш, то пояснять нормально і покажуть чому так, а не так, і по зарплаті і по годинах, а це не підходь до цариці, замикається зсередини щоб не дай Бог не порушили її спокій. Ми напишемо колективну заяву у Держпрацю і нехай вони нам пояснять що да як.

47. 26 февраля 2021

@Гость, а что случилось ???

48. 26 февраля 2021

Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?