Нибулон

Нибулон

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 15 апреля 2023

Цікаво, чи керівники філій отримують якусь доплату за звільнення своїх працівників? Підкреслюю, не за скороченням штату, а за «власним бажанням» або «за згодою сторін».

2. 15 апреля 2023

Судоходка колись була в повазі. Щє коли з першоі прохідній треба було тіко на автівках іздити бо пішки не пускали, Волік підвозив. Казав —:»моряків я завжди підберу». А потім ці потвори —ізместьєви , мамочка с синочком угробили СК. Так був звісно і до них придурок с балалайкою с Баштанського , але про нього зара ніхто вже і не пам‘ятає. Цікаво де вони зараз?

До речі…Ізместьєви…він та мамка росіяни які дуже добре пригрілися в компанії. І поки українців звільняють зараз то ці обидва добре себе чухають за українські гроші

3. 13 апреля 2023

Те що зараз коїться в компанії під керівництвом Романенко Яни та при повному попустительстві з боку власника-це жах,те як зараз людей важають за непотріб,викидаючи на вулицю,тих хто не зраджував,втрачав свої молоді роки на цю компанію,щоб вона була успішна і багата,якщо б цього усього не було раніше,то цієї компанії не було вже раніше,без людей вона нічого не вартує,але ж у керівництва компанії зовсім немає часу та бажання займатись компанією,а головне їздити по тусовкам,дивитись де ти в рейтингу,яка доля ринку в тебе,і зовсім не дивлячись на якому рівні заробітні плати у працівників,які працюють у нього,а вони жебрацькі,все,що обіцяли-не виконали,обікрали кожного,в який вже раз,розповідаючи одну байку за іншою-то невдалий рік,то ковід,зараз війна,ніби она тільки для бізнесу,а прості люди нібито ніяк не постраждали,вони в першу чергу у злиднях-для їх зарплат,ціни непомірні,вони з голоду помруть,а не із-за війни,а цій вашій управлінці-Яні Романенко-ці люди до одного місця,вона,коли в країні війна і скрута дозволяє собі їздити по закордоном -місяцями відпочивать в любимій Америці і витрачати кошти не на допомогу країні-підтримуючи українських підприємців,сплачуючи податки в цій країні,тому що ця країна-це місце де можно заробляти кошти,тут вона може вішати локшину про свою потрібність,нібито вона чомусь когось навчає,за кордоном вона нікому непотрібна,тому такі пиявки і пристають до наших підприємств,знищуючи всіх хто в них працює,а власник просто «умив» руки,тому що він не може зустрітись зі своїми колективами,він не знаю як пояснити,що люди,які пропрацювали все життя в компанії по волі цієї недолугої приспособленки залишились без нічого,вона без року неділя пропрацювавши в компанії звільняє людей нібито для економії,а сама в той самий час добирає собі кучу людей,щоб самій не працювати,а робити розумний вид.Те що ти робиш з цією компанію,людьми,яких ти навіть не знаєш,вони для тебе папірці,особові справи-це виллється тобі такою купою людських сліз і не тільки,що ти ще тисячу разів пожалкуєшь,що ти таке затіяли,наші воїни повернуться і запитають з кожного,хто в «оптимізації» посприяв і прийняв участь-цей народ настраждався стільки,що ви всі будете бігти звідсіля якнаймога подалі та швидше в свою любиму Америку і де ви ще любити тратити кошті,які були відняті у українців у період війни!!!А вас шановний Андрій Олексійович просимо втручатись і займатись компанією,не допускаючи,щоб її знищували приєзжі гастролери-тут рік,там рік,получила процент за знищені долі українців і була собі така.Власник повинен не поручати чужинцям знищувати підприємство,а нести відповідальність і зберігати в любі часи,інакше людський гнів буде такий,що всім буде непереливки.Хочете економити,починайте з Яни та компанії,яку вона привела,якщо вони так піклуються про долю компанії,нехай назначать собі зарплату в 300 уе. в місяць,але без вихідних і нехай попрацює в свята-безкоштовно-волонтерському займуться,грошей стільки буди акумульовано для всіх цілей в компанії,зможемо гори перевернути,дуже сподіваюсь,що у вас є хребет для того,щоб приструнити таких як вона та її підлабузників та пристосуванців,яким в принципі пофіг на людей,головне,що вони при роботі і кеші!Сподіваюсь,що ви на щось впливаєте в цій компанії і зможете почути переважну більшість людей в своїй компанії-підняти рівень зарплати на рівень цін на товари(зерно у вас в валюті продається і ціни дуже гарні,коштів вистачає,щоб виплачувати гарні зарплати не скорочуючи штат),які люди покупають щодня,щоб поїсти та вижити,інакше найближчим часом,після отримання квітневої зарплати,працювати будуть Романенко Яна(не язиком,а руками,приймаючи зерно) та всі ті хто мовчки проглотив її « оптимізацію»,а саме керівники-докажете хто на що гаразд без людей…

4. 13 апреля 2023

Сокращение штата вдвое, понижение заработной платы на 50%, при реальной рентабельности бизнеса на сегодняшний день, это вообще законно? Чего вы хотите добиться, банкротства? То вы на верном пути к нему. Возможно сейчас компания в плюсе от таких перемен, но это если думать о том чтобы её закрыть. Переведите те копейки которые вы платите в $, так как всё в Украине сейчас переводят в доллар, вашим людям как выживать? Вы компания с неконкурентной зарплатой, никто работать не будет, даже палкой не заставите. Строить бизнес за счёт сотрудников, это ваш максимум, позор такой компании. И это все в военное время!!! Вот кто настоящий враг для украинцев, для своих людей.

5. 10 апреля 2023

6. 7 апреля 2023

@Працівник філії, ото да,головне нові посади директорів створюють,усі хочуть керувати,але ж з «скороченням»(не офіційно,а за власним бажанням),скоро й цього раба не залишиться,одне керівництво
    Дивні йдуть часи,до якого кінця??

7. 4 апреля 2023

Шановний пан Реуцой!!! Це д скільки требо вкрасти, щоб відправити сім’ю у Лондон???
    Ще і старший син хизується фото в інтернеті.

8. 3 апреля 2023

Доброго дня! Коли будуть якісь зміни? Коли будуть думати про робітників?

9. 2 апреля 2023

Проробив у Нібулоні понад 15 років. Заробив лише гіморої, спину зірвав, і куча інших болячок. Чо бомж, бо дурний. Дурний, що працюю стільки років за ці копійки які тут платять. І щей мізки ї**ть…. Завтра звільняюся, на пенсію!

10. 2 апреля 2023

Пани — начальники! Коли ви піднімете хоч трішки заробітну плату? Чи ви цін по магазинах не бачите? Як можна вижити за 9000- 10000 грн. За аналогічну роботу інші фірми платять 18000-20000 грн. Даємо вам трішки часу поміркувати! Ні, то ми масово звільняється, і робіть самі на тракторах, грущиками, і т.д. Ми все розуміємо, що війна економіка руйнується. Але, чому інші фірми платять більше ніж ви? Можливо, там директора не одержують по 150000 -300000грн. І премії заоблачні. Давайте жить і заробляти по справедливості! Директор одержує 60000 грн, а тут робиш роботи не меньше маєш 9000 грн. За такі гроші можна і взагалі не працювати. Нахер така робота потрібна. Чи ви стимулюєте, щоб породжували кражі?

11. 1 апреля 2023

@Гость, все досить елементарно просто — ініціюйте проведення незалежного аудиту відділу аудиту з моменту його створення і керування порошиною. Будуть дуже цікаві і захоплюючі результати для нового керівництва, тим більше можна буде в грошовому еквіваленті побачити її «професіоналізм»
    P.s. і хватіт уже наконец-то трогать бєдную жєнщіну, она ні в чом не віновата

12. 1 апреля 2023

@Флот компании Нибулон, Так а когда на офисе СК был кто то кроме чмошников?

13. 23 марта 2023

Реуцой ты ещё работаешь?))) Или виноградниками занимаешься? Кума Ивана с собой прихвати пропадет же без тебя

14. 17 марта 2023

@Гость, жду с нетерпением!) Эта * сделала столько дер*ма всем, что единственное правильное решение выгнать её пендалем под зад!!!!

15. 13 марта 2023

@Гость, даже не сомневайтесь, процесс уже запущен. «Покровителя» ее уже нет, к сожалению, а отвечать за свои гнилые поступки она уже начала, дальше только больше.
    Удачи мария ивановна! Бумеранг штука интересная)

16. 11 марта 2023

Почему за убийство Алексея Афанасьевича и Раисы люди остаются безнаказанные , Яцынюк Александр который слил кучу денег за 8 лет — это миллиарды со всего флота он остался в компании и сейчас курирует всем , не Андрей а чмошники которые остались в офисе ?

17. 7 марта 2023

Ну так а шо там, Порошине на выход не предлагают????

18. 7 марта 2023

@Анфіса Джордж, Це ви (я так розумію) про Ромодана говорите. Чі ще десь таке є…

19. 7 марта 2023

@Гость, вірно, та в цілому згодні!
    По-перше, хто пояснить, з якого часу HR перейшли в категорію
    першої руки управління підприємством, і мають право втручатися у всі виробничі процеси, без узгодження з керівником чи директором
    напрямку, чи це задача по «зачисці» співоробітників зверхів?
    Друге, згодні! Подивіться ще раз на контингент «аферистів», який прийшли в компанію, з рекламою «Чегевар» революціонерів потрібно, поки не пізно. Це гангрена чи пухлина, невідомо що краще!
    Звідси питання, хто це такі, і навіщо давати право міняти людей, котрі видавали кращі результати по експорту до початку
    повномасштабної війни (торговий не беремо до уваги, це планктон котрий працює на бумажечці та колінці, а результат їх роботи,
    просто наслідок імені компанії і не більше)?!
    Прошу ще раз вивчити професіональний шлейф супермегатопкрутого спеціаліста Яна Романенко,
    котра позиціонує себе спеціалістом по прокачці колективів, скілів, корпоративної культури, і тп різних звучних слів, які більше слів нічого не значять в прикладному житті, а так для понтів зійде. І як компанія без цього була в топі завжди! Подивіться на її відношення до співробітників, котрих вона за
    якихось пару місяців вважає за бидло, і не соромлячись озвучує публічно. Що це за фрази «ви з Миколаєва забичяного, що ви там бачили». Це просто неповага. А по факту, досить ознайомитись з компаніями, де вона працювали, і запитати в операційних співробітників характеристику про неї! Ні в якому разі не можна питати в гуманітарія, бо це будуть оди похвали, в них це
    кругова порука! Всі виробничники відповідають, що дані «проффесіонали» мають шаблонні заготовки, пускають «пиль» в очі, створюють умовну видимість бурхливої діяльності, та бажають, як довше протриматися, так як день роботи 600$+, а в додаток є можливість ще провести навчання за «методичкою», для колектива за додаткову плату відповідно, це без питаннь взагалі, бо «без Лоха і жизнь плоха»! Співробітникам з 10 річним досвідом скіли а нам кошти, все чесно! Ну анаслідком діяльності такої,стає те, що коли вже все, край, котрий наступає через рік-два, і якщо CEO встигає зрозуміти, що щось не то, і починають реанімувати «пацієнта» — компанію, то даний «персонал-варяг» говорить йому «допобачення» та їде на відпочинок в теплі краі на місяць другий, та чекає на іншу жертву. В цих гастролерів знову все по колу, як паразити присмоктуєтьсяю з набором тих самих методичьок і тп до нової жертви підприємства, а минула компанії, котра попала під вплив їх «революційних» змін повертає свою робочу структуру, котра давала результат, але при цьому втрачено персонал ключовий та рік два життя.
    В продовження, жодний співробітник — виробничників, з компаній з її списку робочих місць радника чи заступник, чи як там себе вона іменує, не дає позитивної рекомендаціїна результат праці, було все то саме було, що і в нас. Ломали структуру, міняли людей, з мантрою, що не один керівник не знає, як будувати робочу структуру напрямку свого, що дасть результат, а вона знає! І дураку зрозуміло, що будувати систему управління підприємством потрібно, знаючи всі тонкощі роботи , культуру та взаємовідносини в колективі. А який в неї досвід та знання, за три місяці? За цей час, вивчити корпоративну культуру та стиль неможливий, а підганяти під шаблон теоретичний і справа зроблена, то що в результаті? Це призводить до краху завжди, так як індивідульність це причина успіху, і це аксіома.
    Пропоную придивитися на нових унікальних працевлаштованих нею спеціалістів, що привела та приводить за собою від компанії до компанії ця мадам. Вони наводять розлад та демотивують ключовий персонал своїм рівнем розуміння ситуації та компетенції. Це сумно, що випадкові люди просто грають в телефоні та відбувають час, так як знають, що тут місце де можна заробити, а не місце де працювати, а працівники корінні витягують все на своїх плечах і далі. Всі ті, що приїхали в Киів, працють і далі за 2-5 разів меншу зп, ніж в цих спеціалістів, і спостерігають за подвійними стандартами та розвалом всієї
    вибудуваної концепції взаємовідносин та підпорядкування, не говорячи про занепад підприємства котрому віддані кращі роки життя. Але справедливості немає!
    Думати та аналізувати, цього вдосталь для початку! Успіхів та терпіння!

20. 7 марта 2023

Так дійсно, Бухгартерія у нас на вищому рівні ні зайти спитать не можна нічого нідопитатся бо вони завжди зайняті обговоренням фільмів чі чаюванням коли незайдиш то все вони чаюють дуже заклопотані люди а відношення до простих робочих як до рабів а головний механік то вообще бидло))))

21. 7 марта 2023

Молдавану Реуцою приходит конец, есть инфа скоро уберут его

22. 4 марта 2023

Адмін 30 чоловік, 3 зміни 10
    Броні немає, шо ж ви тепер всі забились по кабінетах???
    Видумуєте як розвести на свій рахунок? А потім ще нагло казать «ти ж сам написав»…

23. 4 марта 2023

@Гость, уходьте з компанії,вона не достойна того,щоб люди,які її не кинули в перші пів-року,коли була скрута,робили без зарплати,підтримавши її,виходили і виконували роботу,не отримуючи заробітню плату,а зараз з приходом «іноваторів»-чужих компанії людей,які собі в заслугу ставлять кількість звільнених людей з інших місць своєї роботи,багато розуму для цього не потрібно,щоб звільнити людей,які вірою і правдою відпрацювали в цій компанії,але цим людям власник вважає ,(хоча обіцяв зробити все,щоб зберегти колектив весь)що нічого він не повинен,а тим хто в компанії якісь 3-4 місяці дозволяє розвалити основу із чого складається компанія-люди,не розуміючи,що це міна,через яку компанію чекає крах,а «іноватори» покинуть його так саме,як і інші компанії до цього.Дуже прикро,що це трапляється в нашій компанії,з таким відношенням люди самі покинуть компанію і скиглити вже буде керівництво шукаючи тих хто зможе організувати роботу на місцях,прикро,що компанією почали керувати стороні люди,яким ця компанія до одного місця,а лише місце де можно хапнути грошей і піти далі рушити інші підприємства та нашу державу економічно,зливаючи її під когось!А Батьківщину захищають прості працівники нашої компанії,ні один з топ-керівництва не захищає її ,хоча так багато слів казали,мали наглість повчати,як вони люблять свою державу,а на ділі ні одного немає там на захисті Батьківщини,ось і все,що потрібно знати про тих хто є хто.Прикрість в тому,що в нашій державі ніколи людина не була на першому місці,а самі люди не навчились казати роботодавцю ні,і нехай тоді він зрозуміє,що те,що будувалось десятиріччями можно розвалити за рік-два,якщо не чути колективи,які мають повне право на те ,щоб бути почутими,вони все зробили,щоб компанія існувала зараз.Сподіваюсь,що власник все ж зрозуміє,що робиться велика помилка,інакше ці люди підуть до конкурентів зі всіма знаннями і зроблять все,щоб втерти ніс компанії,яка так до них віднеслась і тоді спроби вигнати людей з компанії під приводом « оптимізації» обернуться крахом компанії:(!!!

24. 2 марта 2023

Что завыли? Опять рабство на горизонте замаячило? Куда идти? Идите в ЗСУ Родину защищать.

25. 25 февраля 2023

Те, що скорочення штату на філіях мало бути, це не новина, але — чому скорочують тільки простих робітників? Якщо вже на стільки кепські справи у НІБУЛОНа, то потрібно скорочувати і працівників адмін корпусу, тоді це буде справедливо по відношенню до всіх інших робітників і логічно. Залишити одного механіка і головного механіка, енергетик або головний енергетик може виконувати роботу інженера електроніка, це ж не проблема, головний інженер нехай також залишається, головний бухгалтер і заступник (можна обійтися і без заступника), залишити одного бухгалтера, об’єднати обов’язки головного економіста і бухгалтера по з/п (нехай хтось один виконує роботу, а то сидять як не в ТікТок то на YouTube зависають. Бо у нас на філії не доведи Господи працювати з такими людьми як економіст і бухгалтер по з/п). Тоді це буде справедливе скорочення, а то на простих роботягах завжди хочуть виїхати, скорочуйте всіх без винятку!

26. 25 февраля 2023

Філія Золотоніська.Якщо ти Директор,то збери людей,поясни ситуацію,а то грають люди в здогадки хто піде під скорочення.Докерувалися,й так нікому працювати…

27. 23 февраля 2023

Виходить що керівництво не зацікавлене в долі простих робочих людях.
    Все пущене на haytak
    Люди завжди входили в становище!!!
    Натомість що маємо?
    Гру в мовчанку?

28. 23 февраля 2023

Ось так і живемо.
    Від керівництва інформації 0
    Що далі? А далі лишень тиша та невідомість.
    Чому відверто про долю НІБУЛОНА з працівниками не обговорюють?
    Чи це буде surprise як на Ромадані?
    Чому людям нічого не говорять?
    Можливо щоб заздалегідь не позвільнялися? Можливо працівників ще не використали на 100%?

29. 23 февраля 2023

Всі працівники вневідомості???!!!!Керівники, ви хоч роскажіть людям, чи їм вже потрібно шукати нове місце роботи, чи нас хтось викупе)) Чому ви ходите як оті першоклассники, і нічого незнаєте, війна на вулиці, людям нада знати куди бігти,зберіть збори і роскажіть людям, що їх чекає!!!!

30. 18 февраля 2023

Шо, дійсно Ромодан віддали за борги? Докерувалися ?

31. 15 февраля 2023

@Гость, за борги треба платити, а як не платити — банки забирають речі. Ось так і нема ромодану.

32. 15 февраля 2023

Що відбувається на філії Ромодан? Її здають, чи це рейдерський захват?

33. 6 февраля 2023

Шось всі поговорили за інновації в управлінні, і все?

34. 18 января 2023

Цікаво, коли вже вигонять Реуцоя В.Ф.
    Хочеться подивитися як він житиме, коли йому кум Семиргей В.В. перестане носити від ФГ винагороду.

Реуцой, це така *** що людей приймав на працю ци рішив їм працевлаштування за 2-3 оклади на підшефні собі філії (елеватори)!!!

35. 16 января 2023

Цікаво, коли вже вигонять Реуцоя В.Ф.

36. 16 января 2023

А вот болт тебе, Болт!
    Чтобы так работало, нужно платить нормально.
    А никто нормально не платит в Украине.
    Да и с менталом местным нормально платить — не значит, что не будут воровать.
    Живём же одним днём. Каждый день.
    Какой разумный человек пойдёт работать туда, где имидж как работодателя испорчен.
    Знаю, ЛБ будет в уши заливать, что мы самые-самые и у нас все хотят работать :)
    Не-не… Давно не так…

37. 14 января 2023

Система пристосуванців! Ніяких нових ідей. Маючи такі потужності стоять на місці, це недопустимо. Система як маховик, ще вперед крутися, на старих напрацюваннях. Систему треба міняти з репресивної в мотивуючи з повноваженнями та можливостями , для кадрів. Не помінявши підхід майбутнє туманне.

38. 14 января 2023

Отдел аудита во главе с Порошиной,напоминает мне чвк Вагнер во главе с пригожиным

39. 13 января 2023

Вся біда в компанії — старі кадри! Гнати їх в шию, вони крали і крадуть все що можливо. Всі куми, та набивають один одному кишені.

40. 4 января 2023

Это не компания. Это полный пиз…ец.Уволился несколько лет назад и ни разу не пожалел об этом.

41. 2 января 2023

До каких пор на ССЗ будет руководить рабочим процессом ни детектор и его замы, а не вменяемая баба, возомнившая о себе не понятно кого и что? При этом оскорбляя и унижая весь коллектив?

42. 2 января 2023

Ворон ворону глаз не выклюет. Там собралась уникальная экосистема взаимноподдерживающих особей. Менять систему нужно именно с ОК. Но на кого? Если нормальные специалисты не задерживаются в Украине?

43. 31 декабря 2022

@Гость, предлагаю организовано собрать и предоставить информацию Андрею Алексеевичу для принятия решения по этой «госпоже», а также просьба к отделу кадров поучавствовать в этом процессе

44. 28 декабря 2022

порошина, рекомендую тебе ознакомиться, так как это чисто по твоей «линии»: В Україні 23 грудня набрав чинності закон від № 2806-ІХ, яким встановлюється адміністративна відповідальність за мобінг (цькування та приниження працівників на роботі)

Госпожа Порошина себе на пожизненное заработала, благодаря этому закону

45. 24 декабря 2022

46. 16 декабря 2022

«Андрею этот балласт не нужен…» — Нужен! Андрей тупой и летает в облаках. При разборе полетов он не будет общаться с «червями на земле». Он вызовет ТОП-менеджмент и те обрисуют ситуацию так, как видят.

Я вообще думаю, что компанию скоро отожмут люди Ермака. Не зря ракета прилетела в спальню шефа, ох не зря

47. 15 декабря 2022

Да. Я ушел из компании из-за Порошиной в том числе. В далеком 2011-м году.
    Она была доверенной шефа, и неслучайной особой. Как для шефа.
    Если НИБУЛОН выстоит, то я думаю многие дармоеды-прихлебатели пойдут на улицу.
    Андрею этот балласт не нужен…

48. 13 декабря 2022

@Юра,
    Кому и с кем там схемы расскрывать?) Для этого мозги нужно иметь, опыт, образование, а не только дикие необоснованые амбиции!
    Она из пальца информацию всегда для шефа высасывала, чтобы на должности закрепиться, сотрудников обвиняет, клейма вешает, стопорит всю работу предприятия. Это не работа, это каждодневное моральное и психологичесское насилие с ее стороны.
    Андрей Алексеевич, проведите тайный опрос среди сотрудников, как во многих компаниях делают. Там будет фигурировать не много фамилий (Порошина точно будет в топе лидеров). Ведь можно же как то обновить и оздоровить психологичесскую среду в компании. Что еще должно произойти, сколько еще должно уйти людей и куда еще обращаться нам, сотрудникам, чтобы вы убрали этого неквалифицированного психологичесского вампира Порошину из предприятия? В условиях той подавленности и атмосферы, которую она создает при «создании видимости» своей работы, эфективных результатов от сотрудников ожидать не стоит!

49. 9 декабря 2022

Давайте тоді конкретніше про «генія» Порошишу)):
    1. які її ідеї?
    2. які з своїх ідей вона довела до кінцевого результату?
    3. який результат цих ідей?
    3. яка грошова економія для підприємства після впровадження її ідей?
    4. які схеми розкритті?
    5….
    ))))

С кем их ей раскрывать? С интелектуалом ромадиным? Который кроме того как фотографировать бычки на филиалах больше ни на что не способен))) … Алексеевич, вы хоть пообщайтесь с ним , посмотрите его результаты = 0… он слова в предложения тяжело производит, какие схемы… он их только в кино видел))

50. 30 ноября 2022

Компания это люди,вот человек попался на воровстве в одном филиале,его перекрывают и ставят директором Купянского филиала,он приходит увольняет всю охрану ,кроме одного потому что у него есть грузовой автомобиль и воруют дальше а когда началась война продали все с филиала а удобрение возили даже давали в долг фермерам ,а теперь вора Бабушкина опять взял под свое крылышко Сыроватка

1. 6 марта 2013

Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?