Ощадбанк

Ощадбанк

«Ощадбанк» специализируется на обслуживании корпоративных клиентов и физических лиц.

Отзывы о работе в Ощадбанк, зарплаты

1. 24 марта 2024

Краще не холл менеджерів поскорочувати, а всяких трутнів з центрального апарату та відділів які в нього входять, інтригантів, коханок та коханців, чоловіків та дружин які чомусь там працюють разом, інших родичів, людей які мають психічні захворювання що підтверджено відповідними лікарськими висновками, але чомусь працюють у Ощадбанку бо їх туди родичі які обіймали високі посади влаштували бо самі би вони ніколи не влаштувались в Ощадбанк бо не пройшли би перевірку при працевлаштуванні. До речі ці психічно хворі люди які там працюють дуже шкодять іншим співробітникам. Працівникам відділень порада ініціювати скорочення у центральному апараті або взагалі його ліквідувати бо ваша щоденна праця дуже важка і ви постійно повинні виконувати планові показники які у вас і так не маленькі тому не треба вам більше годувати тих поганих людей з центрального апарату які отримують зарплату і особливо нічим не займаються окрім інтриг та інших поганих речей. Повірте знаю що таке центральний апарат з середини дуже добре.

2. 24 марта 2024

Ці холл менеджери дістали всіх.Немає такої посади ніде. Нічого вони не допомогають,а тільки заважають.Продукти продають економісти і касири.Чергою,як правило,вони також не управляють,іноді допомогають на терміналах.Якщо їх убрати,банк нічого не втратить.

3. 21 марта 2024

Работаю в Ощадбанке хол-менеджером. То что я прочитала полный бред. Да, есть свои нюансы, но то что пишут это бред. Зарплата в Ощадбанке явно выше за ту что пишут даже при условии того, что высчитывается налог. Ход-менеджер не проблема, а наоборот помощь, без него все идут платить к менеджеру, он помогает многим людям решить проблемы с порога и не сидеть в очереди, с которой сейчас борется все отделения. Чтоб минимизировать очередь создали электронную запись и тогда никому не прийдется сидеть часами. На счет работы, да, у хол-менеджера меньше обязанностей и ответственности, но я помогаю менеджерам и кассирам чем могу. Премия зависит от всех, потому в моих же интересах им помогать. Касательно руководства, тут все просто, я попала к хорошему руководителю и в хороший коллектив, потому все хорошо. Единственное, что делает эту работу тяжелой, так это проблемы с внутренней системой и некоторыми людьми, которые приходят и думают, что все им должны. Вот и все

4. 17 марта 2024

@Гость, а вы собственно кто что здесь вопросы задаёте? И по какой причине интересуетесь? Кто то решил поделится своим горьким опытом сотрудничества с Ощадбанком, а вы здесь берете и допросы устраиваете ему.

5. 17 марта 2024

очень вас жаль. А по какой причине вас перевели? Просто так? Допишите полностью. Ну не может быть что нравится не нравится.

6. 12 марта 2024

@Гость, яка у вас була посада? Детально можете описати вашу ситуацію? Підкажу вам що робити і можливо зможете поновитись на вашій нормальній посаді?

7. 11 марта 2024

А в Ощаді з нормальної посади переводять на хола,а потім взагалі звільняють….Приходять нові регіональні менеджери і ведуть себе як [вырезано]!!!!

8. 28 февраля 2024

@Ирина, Зробіть докази (звукозаписи на диктофон та/або відеозаписи, скріншоти переписок) та зверніться до Держпраці і Правоохоронних органів з приводу таких Ваших колег, бажано колективно. Ймовірно буде підстава для відкриття кримінального провадження.

9. 24 февраля 2024

З.п на відділеннях на одну і теж посаду може відрізнятись 3000-4000.В дуже багато обов’язків і продажі,в документи і дзвінки,і часто треба затримуватись на роботі На томість з.п холл менеджера майже така ж,але практично немає ніяких обов’язків.Просто стояти біля входу і казати «вітаю в Ощадбанку » і до «Зустрічі в Ощадбанку».Продажів з них не вимагають,нічого не вимагають,(навіть з каси вимагають продажі)постояли в пішли дододому.Нема смисла йти туда економістом,касиром,можно пійти холлом,ніякої відповідальності,ніякого прибутку для банку,а з п майже така ж ….

10. 22 февраля 2024

Ирина :
    В Подольском филиале г.Киева Работает в Центральной кассе Ощадбанка в кассе перерощета Евреенко. Когда она заведовала Ощадбанком возле Подольского крытого рынка на Контрактовой площади то тем и занималась что не работала а строила глазки инкассаторам и делала длинный маникюр с которым и делать то ничего нельзя даже писать. Глупа как гусь но ее продвигали в банке потому что её мать работала в том же банке бухгалтером. Другая (фрося ) это Якименко тупа как угол дома или как баран но дружила с заведующей сберкассой на ветряных . Та ее и устроила потом после себя заведующей. Не знаю как она работала но мозгов у нее нет одни наряды и прически в голове. Нормальных сотрудников Якименко выживала из этого коллектива. Вот такие сотрудники работают в Ощадбанке на хороших местах и на хорошем щету. Пишу потому- что знаю эту структуру из нутри…

Та это во всех отделах Ощадбанка такое происходит по всей видимости. В Центральном аппарате тоже такие крали работают которых родственники которые на хороших должностях в Ощадбанке поустраивали и они беспределят как хотят и благодаря своим связям избегают пока что ответственности.

11. 20 февраля 2024

12. 7 января 2024

Та то ще співробітники Ощадбанку самі спеціально пишуть погані відгуки про банк бо бояться що знайдуться кращі кандидати ніж вони які працевлаштуються у Ощадбанк та створять їм конкуренцію і вони втратять свої робочі місця. Ось гірка правда про колектив Ощадбанку та те що в ньому відбувається.

13. 21 декабря 2023

Наумов у тебе в банку все настільки погано стало що ти до чаклунок за допомогою подався. Довів ти банк до ручки одним словом. Ти згадай скільки ти людей звільнив після того як війна почалась та ще й у незаконний спосіб було що звільняв по підлому, примушував писати заяви от воно тобі все погане і починає повертатись те що наробив зі своїми чаклунами і чаклунками і це тільки початок. А можна було тих людей для яких якийсь час не було роботи відправити у простій чи перевести десь на інші посади, але ж до працівників як і до клієнтів у тебе та твоїх садистів відношення як до презервативів. Пропоную з приводу Наумова та його команди чаклунів та чаклунок звертатись куди треба. Збирайте докази та здавайте їх у правоохоронні та інші контролюючі органи.

14. 13 декабря 2023

Найгірше в банку-це дуже застарілі програми .Які не оновлюються.Дуже багато бумаги .Коли всі переходять на електронну документообіг.Виплата спадщини займає від 3 годин до цілого дня.Молоді не хочуть йти в цей банк ні працювати,ні як клієнти. нічого не робиться,щоб спростити і бути конкурентоспроможним

15. 11 декабря 2023

в ощаді на відділеннях зарплата наразі 25-30 тис. Керівництво так, як попаде але переважно вимогливі до виконання показників.

16. 10 декабря 2023

@Гость, Вы ещё собрались идти работать в этот банк? Здесь и так никто работать не хочет и люди бегут отсюда при первой возможности и лояльности у клиентов к этому банку практически нет. Они же постоянно в каких то скандалах замечены этот Ощадбанк то коррупция, то ещё что то. В коллективе там у них полный бардак интриги, склоки, коррупционные схемы, коллективные вопросы решаются не прозрачно всегда отдельно от вас с максимальной пользой для других приближенных к руководству, защиты никакой от руководства и ихних прихвостней никакой нет в случае конфликта с ними даже если вы сто раз будете правы все равно окажетесь не правы. Даже если будете стараться и хорошо работать то вас все равно будут гнобить постоянно. Можно ещё много написать про этот банк но это не имеет никакого смысла потому что достаточно почитать в СМИ про этот банк и этот форум. По этому лучше если вы нормальный специалист идите в коммерческий банк где нет такого бардака как в Ощадбанке.

17. 10 декабря 2023

Кто-нибудь, напишите какие з/п за месяц в ощаде! Смотрю вакансии, ни в одной з/п не указана. Настолько копеечные зарплаты, что им стыдно их в резюме указать?

Не йдіть у цей банк працювати ні в якому разі бо там працюють дуже погані люди! Інтриги, конфлікти, хабарі та інше різного роду беззаконня це норма і повсякдення у цьому банку! Співробітники там готові один одному горло перегризти, збирають компромати один на одного і перетрахали один одного тому краще в інший банк!

18. 9 декабря 2023

Читаєш відгуки про ощад і розумієш що з роками у ньому нічого не міняється! Як був бардак так бардак і залишився!

19. 5 декабря 2023

@Гость, Це просто означає що у Приватбанку вам намагались продати банківський продукт і це абсолютно нормальне явище на мій погляд і так є у кожному нормальному банку бо банк це не благодійна організація яка має заробляти прибуток, але те що це звичайно було довго то це не дуже нормально. На мій погляд у Приваті обслуговують клієнтів нормально і набагато краще ніж у Ощаді. В Ощаді теж є черги дуже часто, ще й іноді працівники Ощаду дозволяють собі підвищувати голос на клієнта і те що вони не пропонують банківські продукти клієнтам це дуже погано на мій погляд бо весь час звикли жити за рахунок платників податків бо як не якась чергова криза держава вимушена брати і докапіталізовувати Ощадбанк різними схемами, але так не може продовжуватись постійно що Ощадбанк живе за рахунок платників податків і це необхідно припинити як можна швидше бо чому інші банки можуть працювати без підтримки держави, а Ощад ні. Треба вже Ощаду вчитись жити на свої скажемо так. Мені як платнику податків нахлібники не потрібні і мене це не влаштовує що я утримую цей банк і його керівників та працівників які десь постійно помітні у якихось скандалах та інтригах.

20. 4 декабря 2023

@Гость, Розумієте це просто така специфіка роботи і в який би банк ви не пішли працювати там буде все теж саме і плани які буде вкрай складно виконати і керівництво яке буде вами іноді не задоволене як би ви не старались гарно працювати. Працівник пише заяву на звільнення і йде якщо він не виконує планові показники і так у нормальному банку заведено і якщо так не буде то будь-який банк не буде існувати бо не буде просто з чого покривати витрати та не буде цікаво вести цей бізнес через відсутність прибутку і саме тому завжди і будуть існувати індивідуальні планові показники у кожного працівника. Але Ощадом в кого не попитаєш чомусь всі масово не задоволені як ті хто там працюють так і клієнти тому подумайте чи варто ризикувати і туди йти працювати. А на клієнтів не раджу кричати ні в якому разі бо тоді будуть на вас скарги, штрафи і навіть можуть звільнити за це. Клієнт платить комісію банку за послуги якими користується з якої вам платять зарплату потім і премію тому треба бути до клієнта максимально лояльним завжди як би він вам не подобався. Треба посміхатись та проявити турботу до клієнта і так буде простіше продати йому той продукт за який вам більше всього заплатять бонусів і той продукт який буде найвигідніший банку, але ваше право мати іншу думку.

21. 4 декабря 2023

@Гость, во-первых, непрошеные советы, как и нравоучения, никто никогда не ценит. Во-вторых, опыт продаж у меня есть (в ювелирной сфере), выполняла каждый месяц, перевыполняла в 2-3 раза примерно раз в квартал. Но одно дело, когда человек приходит к тебе, допуская, что он может что-то купить или взять в кредит. А другое дело, когда у тебя должность «специалист по обслуживанию», а по факту ты «менеджер по активным продажам». И человек к тебе приходит карту переоформить, а ты как паскуда 40 минут ему мозг выносишь страховкой. У меня такое было и не единожды в привате. 60 минут в очереди сидела, потом ещё 40 мозг выносили страховками. И насколько я спокойный человек, но тут уже не выдержала и наорала на девушку.
    В ощаде тоже обслуживалась много лет, но такого давления и неуважения к клиенту и его времени не ощущала на себе.
    А теперь давайте подумаем, что ж там за треш в привате между сотрудником и руководством, что девчонки вынуждены вот такой треш с клиентами творить и проклятия на себя собирать?

22. 3 декабря 2023

@Гость, Так ви би навчились продавати банківські продукти попрацювавши в такому банку де не було би легко хоча б рік і були би тоді гарним спеціалістом з досвідом роботи на якого був би попит це я вам кажу як людина у якої близько шести років стажу у продажах банківських продуктів. На мій погляд краще докласти зусиль і більше заробляти в іншому банку ніж отримувати копійки у Ощаді і не мати ніякої перспективи. Ви думаєте в Ощаді вам буде психологічно лекше ніж у іншому банку повірте я як людина яка працювала в Ощаді можу сказати що у комерційному банку де є планові показники які потрібно обов’язково виконувати щоб не звільнили мені набагато лекше ніж серед інтригантів, корупціонерів та дилетантів працівників Ощадбанку які вважають себе чомусь банківськими працівниками хоча їх рівень кваліфікації набагато нижчий ніж у працівників комерційних банків і мені багатьох з них взагалі називати банківським працівниками здається що не правильно. На початку вашої кар’єри можу дати вам пораду що банк це така організація особливо якщо він ще й комерційний яка просто не життєздатна без планових показників по продажу банківських продуктів тому що за рахунок їх продажу банк і виживає та отримує прибуток і покриває свої витрати і куди би ви не пішли в будь-який банк так буде всюди і всюди з вас вимагатимуть виконувати план з продажу банківських продуктів тому не думайте що буде легко і краще вчіться продавати і більше будете за рахунок цього заробляти.

23. 3 декабря 2023

@Гость, спасибо за ответ. Дело в том, что я читала отзывы про приват (вакансии спеціаліст з обслуговування клієнтів). Там вообше треш пишут… гнобление, нервы из-за планов. Та даже по вакансии на ворк.юа видно, что треш будет «Навички активних продажів та роботи із запереченнями» — это значит, что придется людям мозг выносить и настроение портить, впаривая страховки. А тебе в ответ матюки и проклятия. И зачем? За 5 тысяч сверху?
    Вот и решила с ощада начать.

24. 2 декабря 2023

@Гость, Дуже низькі 10000-12000 грн приблизно. У інших банках набагато більші зарплати, десь відсотків на 50-80 буде більше ніж у Ощаді у іншому банку зараз у вас якщо будете старатись і гарно працювати. В Ощаді скільки не старатиметесь і добре працюватимете то вам суттєво не збільшать зарплату, можливо трошки тільки проіндексують раз у рік. А ще з вас вимагатимуть здавати гроші постійно на що попало чого не має в іншому банку і вимагатимуть за інших робити їхню роботу. Співробітники роками сидять на одних і тих самих найнижчих посадах по 5 і більше років що каже про відсутність кар’єрного зростання в цьому банку. А ще у колективі постійні склоки, інтриги, міжусобиці, підсижування і все таке тому подібне. Самодурство керівництва якому на все начхати та беззаконня. Гноблять усіх без розбору не дивлячись на те добре ти працюєш чи ні. Ощадбанк це мій найгірший роботодавець з усіх що у мене були з яким я не шкодую що довелось розірвати трудові відносини. Йдіть краще у інший банк там буде і колектив набагато кращий і зарплата набагато вища, а про Ощадбанк забудьте бо якщо підете в нього працювати втратите в ньому роки і купу нервів.

25. 2 декабря 2023

26. 1 декабря 2023

Насправді рекордний прибуток Ощадбанку за поточний рік сформований на приблизно 90% від доходів по облігаціям та депозитним сертифікатам Національного банку. Сам банк має серйозні проблеми. Ще мабуть він протримається якийсь час за рахунок того що чимало державних організацій та бюджетників у ньому примусово вимушені обслуговуватись, але недовго враховуючи масові скорочення персоналу та структурних підрозділів що відбувається постійно. Все це через те що у цьому банку просто крадуть і крадуть та існують хабарі і корупційні схеми і нікому особливо до цього не має діла нажаль. Чомусь до сих пір у деяких підрозділах відсутній особистий кіпіай у кожного співробітника що є нормою для кожного нормального банку та інструментом для його виживання на ринку. До речі за цей самий особистий кіпіай якщо співробітник його не виконує то його у будь-якому нормальному банку обов’язково звільнять бо такий співробітник не є ефективним, але у Ощадбанку у деяких підрозділах чомусь тримають таких співробітників тобто ледарів за яких ще й інші мають чомусь постійно робити їхню роботу. Натомість у інших банках співробітник якщо виконує особистий кіпіай то він отримує грошову премію і тепер ви шановні співробітники Ощадбанку мабуть зрозумієте чому у вас низька заробітна плата і що треба зробити щоб вона у вас зросла суттєво. Нещодавно керівник Ощадбанку сказав що цей банк можна буде приватизувати через аж чотири роки після закінчення війни, але це виглядає як небажання його взагалі приватизувати що потрібно робити просто терміново щоб приватний інвестор прийшов нарешті у цей банк і навів у ньому порядок бо нинішнє керівництво цього банку точно не зробить цього, а інакше цей банк просто перестане існувати.

27. 2 ноября 2023

Зайшла почитать, а тут прям серіал цілий.. скандали,інтриги істерики. Жодного правдивого коментаря не побачила,таке відчуття що пише одна і та сама людина,яка ображена на Ощадбанк і взагалі на своє невдале життя

28. 2 ноября 2023

@Гость, Даний коментар написав Гордовський, він постійно пише наклепи та переслідує своїх бувших колег. Його звільнили за безліч порушень більше року назад. Він душевно хвора людина яку мама не виховала.

29. 23 октября 2023

@Гость, Цей коментар написав Гордовський якого було звільнено за безліч порушень. Він писав і продовжує писати наклепи у всілякі інстанції але його скарги не відповідають дійсності от і біситься та пише погрози на особисті номера працівників, залякує та переслідує їх. Цей сайт не є виключенням.

Все уже знают кто ты такая и что пишешь ты здесь под псевдонимом, а не под своим настоящим именем. Пиши дальше здесь клевету со своими подельниками про того высокопродуктивного сотрудника который просто защищает свои законные права и интересы и которого вы подставили и заставили уволится из-за этого. Представители правоохранительных органов как раз все читают и фиксируют себе то что ты пишешь.

30. 18 октября 2023

Друзі є дуже гарна пропозиція як ліквідувати цю суцільну корупційну схему та бандитський банк під назвою Ощадбанк. Це вже мабуть перший або один з перших банків по кількості кримінальних справ у правоохоронних органах у нашій країні. Давайте всі не будемо відвідувати та купувати будь-що у деяких відомих брендах у яких є рахунки у Ощадбанку та які мають заборгованість по кредитам перед Ощадбанком щоб їм було важче погашати свої кредити перед Ощадбанком. Це такі відомі торгівельні мережі як продуктові магазини АТБ маркет, Fozzy group, Сільпо, Novus, Таврія В, Varus, торгівельна мережа побутової техніки та електроніки Ельдорадо та торгівельно-розважальний центр Гулівер у місті Київ. Такі наші дії призведуть до зменшення надходження грошових коштів у Ощадбанк тобто до зниження ліквідності у ньому, а згодом призведуть до його неплатоспроможності, а потім і ліквідації Ощадбанку. Тому давайте всі гуртом ліквідуємо таким способом Ощадбанк і розкажемо про це клієнтам щоб вони теж не відвідували та нічого не купували у вищевказаних відомих брендах і допомагали нам робити цю справу.

31. 13 октября 2023

Керівництво вимагає планів.Якщо є така ,як холл менеджер,люди толпами ходять платити комуналку,щоб не «відпав Ощад» Тому мало молодих,мало інших категорій ,яким можна запропонувати якісь продукти.Холи ,
    як правило нічого не пропонують,нема їм особистих бонусів,а план по картам,страховка і т д розраховується по кількісті людей. Вже всі банки відмовились від цієї посади

32. 8 октября 2023

@Гость, Холл менеджери то ще не саме погане що є в цьому банку. Гірше ніж керівники, старші зміни та смотрящі які працюють у Центральному апараті мабуть нікого не має у цьому банку. Вони зі своїх підлеглих та колег вимагають гроші систематично здавати на що попало, знущаються над тими хто не згоден з тим всім бардаком що вони влаштували та над усіма іншими знущаються теж, підставляють для того щоб звільнити по поганій статті тих хто чинить їм злісну непокору та не мириться з тим усім беззаконням що вони створили. Вони просто вирішили що можуть відібрати у працівників всі права і перетворили підпорядкований їм підрозділ на тюрму суворого режиму тому треба просто все фіксувати що вони творять та звертатись у Правоохоронні органи та Держпраці.

33. 7 октября 2023

Наявність тако посади,як «холл менеджер» створює великі черги з пенсіонерів,які хочуть без комісії оплатити комульні платежі.Продукти ніякі їм не запропонуєш. І в результаті ,потенційні покупці на кредити,кредитки і т.д не хочуть приходити в банк.Багато банків вже відмовились від цієї посади

34. 3 октября 2023

Система Ощабанка настолько сложна, что бессмысленна. Ужасная бюрократия, отсутствие электронного документооборота, постоянные сбои в работе мобильного приложения и другого программного обеспечения. Руководство плохое, очень не любит, если в его адрес раздается критика. Откровенно глупое решение этого же руководства о старте программы актуализации данных по клиентам в период постоянных отключений электроэнергии. Разве можно нормально работать когда света больше нет чем есть? Глупое руководство, особенно ЦА

А руководству всегда в этом банке было наплевать на своих подчиненных и их мнение, условия труда и все остальное что касается работы никогда не интересовало это самое руководство потому что оно думает всегда только за себя. Вы обратите внимание на сотрудников Ощадбанка тех что в отделениях работают и всех остальных это психически не здоровые люди у которых поехала крыша от такой работы. Если вы нормальный человек то вам просто нужно уходить из этого банка как это сделали многие другие нормальные люди. Настоятельно не рекомендую здесь работать.

35. 1 октября 2023

если коротко — банк [вырезано],
    сотрудники так и клиенты бегут от сюда, в основном приходят что бы открыть бесполезный продукт : карта киянина и соц карту. нормальных клиентов мало, одни пенсионеры которые создают очереди

програмы 1990 годов которые сложные и постоянно не работают
    в привате карточка открывается, закрываеться за приложение за 2 минуты, тут карты открывается в отделении пол часа и этот додаток вообще не работает стабильно. очень стыдно перед клиентами.

36. 29 сентября 2023

Если вы хотите лучше жить то ищите новую работу с более высокой зарплатой. Если вы годами работаете здесь и только ноете постоянно что у вас все плохо в жизни и низкая зарплата то это все из-за того что вы работаете в таком месте где не ценят персонал и потому у вас в жизни проблемы от такой работы. Ощадбанк за кадры никогда не держался и не будет держаться потому что руководству просто наплевать на своих работников, оно живёт как ему хочется и закон им не писан, они просто выжмут с вас все соки и потом уволят вас незаконным способом когда им это понадобится сделать. Да и у вас здесь нет никаких прав. Жаловаться на них в какие то инстанции имеет смысл что бы к ним присмотрелись и взяли на карандаш и чем больше жалоб будет тем лучше. По этому кто хочет жить лучше делайте что то для этого, а не сидите на одном месте ровно все время и ищите для себя более лучшие условия труда и главное не сдавайтесь потому что кто ищет тот всегда найдет, не бойтесь что то менять в жизни. В этот банк как я вижу все кто ушел из него никто не вернулся.

37. 20 сентября 2023

, Краще не йдіть у цей банк працювати бо то все правда про що написано на цьому форумі і пошукайте собі іншого роботодавця. Ви будете пахати за інших бо вас змусять це робити і постійно робитимете чужу роботу за що не отримаєте ніяких заохочень, вам будуть не раді співробітники які довше працюють коли ви прийдете працювати і вони радіють коли хтось звільняється. У колективі кожен сам за себе, один одному вороги. Нормальні люди тікають з цього банку. І про заяви в правоохоронні органи то теж правда бо в цьому банку дозволяють собі допускати безліч кримінальних правопорушень в тому числі корупційних по відношенню до співробітників. Те що кажуть що Ощадбанк це надійний роботодавець і ваші права якщо ви працюватимете в ньому будуть захищені це також не правда бо як показує моя практика ви взагалі не захищені від свавілля керівників та смотрящих і об вас їм можна просто витирати ноги.

38. 9 сентября 2023

Когда-то очень давно пытался трудоустроиться в Харьковский филиал Ощадбанк юристом в управление по работе с проблемными активами. На собеседовании у директора филиала прозвучал вопрос: » а почему я тебя должна брать?, ты что специалист? А есть ли у тебя связи в исполнительной службе? А почему ты не такой как все? »
    Я очень рад, что не связал свою жизнь с ощадбанком, я очень рад, что не работал под началом этих людей! И очень рад, что я им не подхожу !

39. 8 сентября 2023

@Гость, А сама то що зробила що на тебе заяву в правоохоронні органи написали? Ніхто просто так нічого нікуди не писав правда ж?

40. 26 августа 2023

Мафиозный клан и бандитский банк. Место коррупционных схем, незаконных увольнений, отжимания имущества незаконным способом и даже убийств. Этот банк постоянно фигурирует в уголовных делах, в правоохранительных органах их уже целая стопка. Нужно говорить об этом клиентам что бы они переставали пользоваться любыми услугами этого банка и уходили из него что бы он побыстрее перестал существовать. Как для сотрудника банк очень плохой, вы здесь полностью бесправны и у вас нет никаких прав установленных законодательством. Ваш руководитель или смотрящий всегда будет прав даже если сто раз не прав. Процветает кумовство, родственные связи, своячничество и жополизание. Если нет связей то нормальную должность не получить даже если годами стараться и хорошо работать, сотрудники сидят годами на низших должностях и никуда не двигаются, не учатся ничему новому и просто деградируют постепенно неспеша. Зарплата копейки что не позволяет завести и кормить семью но иногда вам ее будут индексировать на уровень инфляции или даже меньше чем на уровень инфляции. Одним словом полное дно, не советую ни в коем случае для трудоустройства этот банк, а тем кто там еще работает советую уходить.

41. 23 августа 2023

@Олександр Володимирович, Это не тот ли Александр Владимирович сотрудник Ощадбанка который пожилую женщину убил после чего переоформил ее квартиру на себя незаконным способом и совершил покушение на убийство сотрудника правоохранительных органов который его разоблачил? У тебя в тюрьме что интернет провели что ты оттуда пишешь? Сколько тебе дали за то что ты натворил? 25 лет по совокупности преступлений или пожизненно?

42. 16 августа 2023

, Не звертайте увагу на ображену на весь світ людину з порушеною психікою. Звісно не без ньюансів але немає нічого ідеального. Все залежить від колективу, Вас та керівника.

43. 16 августа 2023

@Гость, Не звертайте увагу. Це пише психічно хвора людина, яка тут сама собі задає питання та відповідає. Багато вільного часу та нестійка психіка дає про себе знати.

44. 16 августа 2023

45. 16 августа 2023

@Гость, По якій статті і кого судять? Чи було вручено підозру? Почитаєш Ваші коментарі то взагалі в банку працюють тільки злочинці.

46. 15 августа 2023

, Це Все правда те що на цьому форумі було написано раніше. І про знущання і про постійні грошові побори та постійне вимагання грошей у співробітників, погрози, залякування, наклепи, незаконні звільнення, бездіяльність комплаєнс і про заяви у правоохоронні та інші контролюючі органи теж правда. Всім цим займаються керівники та смотрящі. Смотрящий це такий простий співробітник як і всі інші, він збирає гроші, слідкує за іншими і дивиться що вони роблять та що вони кажуть і все доносить керівництву, знущається над незгодними з бардаком та беззаконням. Смотрящому можна робити в рази менше роботи ніж іншим. Обходьте цей банк десятою дорогою і ніколи не йдіть сюди працювати та не користуйтесь ніякими його послугами щоб він швидше закрився бо горбатого тільки могила виправить і кажіть іншим щоб теж саме робили.

47. 14 августа 2023

Думаю податись на вакансію до Ощаду. Весь форум перечитала, це жаїх. Невже це все правда? Я не розумію, тут пишуть про купу порушень, бездіяльний комплаєнс, залякування, доноси. Про «здавати в правоохоронні органи» що теж правда? Хто такий смотрящій? Це ж термін з 90-х.

48. 13 августа 2023

Департамент комплаенс на мой взгляд это вообще не нужное подразделение в Ощадбанке если он не рассматривает обращения сотрудников о нарушениях руководителей и смотрящих и не принимает справедливые решения по этим самым обращениям доводя до того что потом сотрудники банка вынуждены обращаться в контролирующие органы для защиты и у банка начинаются проблемы из-за этого. Коррупция, издевательства, кумовство, мобинг, другое беззаконие и это все для сотрудников Департамента комплаенс не имеет значения и они просто на это не реагируют и не принимают справедливые решения по обращениям к ним. На мой взгляд нужно расформировать Департамент комплаенс что бы банк не тратил деньги на его содержание из-за таких провалов в его работе. У сотрудников фронт офиса планы же даже больше из-за того что больше всяких нахлебников нужно содержать от которых нет никакой пользы. Кто надумал в комплаенс обращаться то в этом нет никакого смысла потому что если вы даже сто раз правы то все равно окажетесь не правы и не получите защиту от них.

49. 11 августа 2023

На смотрящих из отдела верификации написали заяву в Прокуратуру за все ихние дела и сейчас заява рассмотрена и будет передаваться в суд. Есть не мало доказательств.

50. 15 июля 2023

Жос уже как лет 11 сидит в банке тупым спецом по кадрам, а работать так и не научилась.
    Всех пересидела. Свою сестру воровку, укравшую 20 тысяч баксов, Малашенко невминяемого, глупого начальника кадров Бодню, которая работает в другом месте и также сидит и тупит + Шурганову

А сестра сидишь за гратами?
    Де працює бодня?
    А шурганова по розміру рази в 2 більша стала, обігнала навіть жос вже

1. 14 сентября 2015

А я сейчас хочу обратиться к председателю правления Пану А.Г.Пышному. Уважаемый Андрей в своей автобиографии вы пишите : цитирую-«Я звик, щоб система працювала, як годинник.» Так почему с момента вашего правления (март 2014г.) Вы не можете запустить этот » годыннык». Я работал у системе Ощад чуть больше года и с каждым кварталом ждал когда же наконец все заработает. Заработает связь, заработают банкоматы, в терминалы подгрузят все программы,что бы они были действительно клиентам и сотрудникам в помощь, купят принтеры(ходя бы один на кабинет, а не один на все отделение), а бумага, это просто жесть. Скажите пож. Вам не стыдно самим за то что Вы работаете в таком банке. Если к Вам приходит клиент как некоторые любят говорить «Жирный» и размещает депозит в несколько миллионов, а вы ему даете выписку по счету почти на «туалетной бумаге».СТЫДНО. Зато обвешались манифестами с ошибками и лозунгами которые выполнить ВАМ не по-силам. А клиенты сейчас не глупые, кто обслуживался в других банках, где все работает действительно как часы, те и дальше будут требовать такой же работы. А Ощад очень долго не сможет обслуживать качественно.
    Вы когда нибудь видели отделения 3 и 4 типа в селах. Там вообще каменный век. Ремонты не делались с 1989 года.Кассиры работают в отделениях без отопления. А техника какая, чтобы напечатать квитанцию на принтере нужно одной рукой подавать бумагу второй прокручивать в катридже ленточку. Если открыта программа на прием ком. платежей то БАРС открыть уже нет возможности. А если на комп. поставить почту то ни одна другая программа не откроется. Скажите пож. Вы бы смогли так работать. А они могут, они успевают рассказать о новинках в банке, раздать рекламу итд. А дистанционные зачеты, я все понимаю персонал нужно обучать тестировать но не зомбировать. Ведь по вашим понятия люди лицо банка, это глупости, люди приходят и уходят а ремонт, связь, бумага, банкоматы, техника остается, вот что должно являться лицом банка.
    Вы ув. председатель не с того начали и не о том говорите. Сделайте хоть один раз объезд без предупреждения по районам областей, поговорите с людьми и все сами поймете. А работники бегут не от маленькой зарплаты, а от той ситуации, что сложилась в банке. Они не работают а мучаются и мучают клиентов. У кого есть совесть те не выдерживают, уходят.
    Когда Вы обеспечите нормальные условия труда для сотрудников, все наладится само собой.
    УДАЧИ.

2. 5 июня 2013

Добрый день! Почитал отзывы о начальнике кадров Мирошниченко и с Вашими НЕГАТИВНЫМИ комментариями не соглашусь. Я не работал в подчинении этой женщины, поэтому, не знаю ее как руководителя внутри коллектива, НО… хочу обратить Ваше внимание на тот факт, что ей не безразлично, кого принимать на работу. Вчера я имел возможность с ней пообщаться. Не смотря на то, что моя цель была пройти собеседование у другого руководителя, первоначально, именно она задавала мне абсолютно адекватные и профессиональные вопросы. В моей практике это первый начальник отдела кадров с таким профессиональным подходом к своим должностным обязанностям И ЭТО РЕДКОСТЬ НА СЕГОДНЯШНИЙ ДЕНЬ!!!

VIP- менеджер 1
Старший кассир 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Ощадбанк

Добавить отзыв о работодателе Ощадбанк

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ощадбанк?