Philip Morris Ukraine

Philip Morris Ukraine

ЗАО «Филип Моррис Украина» является аффилированной компанией «Филип Моррис Интернешнл» и лидером украинского табачного рынка. В 2007 году доля рынка компании составила более чем 33%. «Филип Моррис Украина» — это новое производство в Харьковской области, центральный офис в Киеве 9 региональных офисов и 8 складов для дистрибуции, расположенных в Киеве, Одессе, Днепропетровске, Донецке, Львове, Симферополе, Хмельницком и Харькове. Компания производит 14 марок сигарет, включая: Marlboro, Parliament, Chesterfield, Muratti, L&M, Bond Street, Next и другие.

Отзывы о работе в Philip Morris Ukraine, зарплаты

1. 3 ноября 2015

Ребята давайте лучше поговорим о нашей кафе _ столовой !!!! а вернее о нашей распрекрасной Валентине ( кураторе ) , хочется понять и когда вся эта коррумпированная группировка НАКУШАЕТСЯ?? А . .. Капустян Валя ??? неужели наши руководители слепые ????? Интересно какой откат ты получаешь от СТОЛОВКИ 10% ??? Смотрите как все интересненько получается столовка получает все колбасы , сосиски , мясо от Новожановский мясо комбинат !и это уже на протяжении 2.5 лет !!!! не один другой мясокомбинат продукцию не привозит !!!!! а знаете почему ?! да потому что родственник (брат )!!!!ДА , Капустян!!! отпускает по очень интересным ценам!!! продукцию на Philip Morris в ( столовую ) и попробуйте завезти от другого поставщика будите иметь дело с Капустиной !!! вот и братик отстегивает сестрице , парадокс но после тендера новая машина , на новый год шубка норка новая !!!! интересненько КАПУСТЯН (куратор столовой столько не зарабатывает !!!) , да и муж то и ….. , да и сама говорила брат машину подарил ( конечно подарит за такие обьемы продаж ) , а как вам сумки со столовой !!!! соберите то , соберите это !!!!! и как вы понимаете все на халявку !!!! да Капустян !!!!! Капустян пока не поздно беги ….. ……………….. продолжение следует …………………. http://www.vnutri.org/philip-morris-ukraine/comment-page-10/#comment-380912

2. 3 ноября 2015

@Гость, точно написано !!!!!!!! давайте продолжение . Ждем

3. 2 ноября 2015

Як я бачу, робити вам всім нема чого — з ФМ звільнили, а ви замість того, щоб шукати роботу і годувати сім’ї займаєтесь відвертою **ею-обісрали вже всіх! Красави! А може ви дійсно окрім балачок і працювати не вмієте?… Подумайте, перш ніж щось подібне писати.

Та ні нас не звільнили,просто правду «таким керівникам» не скажеш, бо зразу ж знайдуть у тобі проблему або не відповідну компетенцію, от тоді і прийдеться шукати нову роботу. У внутрішній контроль також нічого не скажеш, бо обернуть все проти тебе. Знаю декілька людей, які після звернення до внутрішнього контролю дуже швидко покинули компанію (звісно ж з парашутом), а парашути зараз дають малі, тому і доводиться терпіти цих горе-керівників.Оскільки в компанії розпочались чистки старих кадрів, то може і нарешті заберуть цих двох дружків — Дмитріва і Панасюка? Може HR почне нарешті аналізувати конкретні факти, а не їхнє підлабузництво.

Дмитріву скучно стало працювати у Франківську. Наталю «впхав» на капа, але поки Корогоді не видали парашут, доведеться трохи їй вливатись у Львівський колектив, який її «обожнює».Не знаю який з неї вийде КАП.Вона з хостесами не могла розібратись, всю роботу віддала на Євтушину, а сама цілими днями сиділа на свому троні з навушниками у фейсбуці та ютубі.Дмитрів неодноразово допомагав писати презентації, возив за собою на бріфи у Київ та …… Доведеться і далі тягнути за неї роботу капа, так як вона не розуміє більшої половини процесів. Але можливо так і потрібно : вона не розуміє половини процесів, її БОС 80 % процесів, а полуБог не розуміє сам що з цим робити. Так і живемо…

4. 2 ноября 2015

5. 31 октября 2015

@Гость, Просто уйдя из ФМ появилась новая работа, и самое главное- СВОБОДНОЕ ВРЕМЯ, по этому и пишем

6. 31 октября 2015

@Гость, Этот ресурс создан для того, чтобы указывать «плюсы и минусы», а не поливать, зачастую незнакомых лично людей, грязью. А внутренние конфликты необходимо решать лично, если вы на 100% уверены в своей правоте вряд ли найдутся какие-нибудь контр-аргументы. Но это если с вашей стороны реально нет ничего «криминального», а если есть огрехи — не позорьте того, кто вас воспитывал своими «грязевыми ваннами» в сторону незнакомых людей.

1) лично я писал только о знакомых мне людях.
    2) если эта информация по факту является «грязью» — так это проблема этих людей — то, что о них такое мнение, значит заслужили…
    3) «если вы на 100% уверены в своей правоте вряд ли найдутся какие-нибудь контр-аргументы» — без коментариев. на 99% уверен, что Вы либо не работаете в ФМ, либо работаете недавно…
    4) то, о чем пишут здесь — в основном не «внутренние конфликты», а отношение руководства, решать тут нечего, просто констатируется факт…

7. 31 октября 2015

так а никто не говорит, что мы не работаем. Уволились и работаем! и зарплату получаем значительно больше! просто хочется, чтобы люди знали правду о компании, а не только официальную версию. Потому что самое дорогое — это время, может быть кто-то задумается, и выберет другой путь, и добьется большего, чем в ФМ

8. 31 октября 2015

9. 31 октября 2015

10. 30 октября 2015

Надумав додати і свою ложку дьогтю до відгуків.
    Отож розпочну. Що подобається в ФМ , і чому тут досі працюю? Інших варіантів мало, але якби дали « парашут», то пішов би не задумуючись. Відверто кажучи, я такий не один. Але всі розуміють- підеш за власним –взагалі не отримаєш нічого, тому люди вдаються до різних трюків, як наприклад, довготривалі лікарняні, працювати на мінімумі. Хто так не вміє- вкалують як воли, та тихенько зляться на перекурах та в кулуарах, періодично моніторячи ринок праці
    Тут багато писали про шикарну з/п, гарні умови праці, хто працює, той і має. Так, це все про ФМ, але той ФМ, який був десь зо 2-3 роки назад. Що зараз? Зарплата у «польовика» нижньої ланки- від 6 до 10 тис.грн. Але 10 це після 5-6 років в посаді, якщо втерпиш. Це при теперішньому курсі. Робочий день- з ранку і поки не виконаєш все що потрібно. Не встигаєш- є субота, неділя, але це все на свій страх і ризик, оскільки офіційно- вихідний. Кар’єра- окреме питання. Окрім того що ти постійно маєш показувати високі результати(інакше не можна) , то ще й потрібно вміти себе продавати. Наприклад , зробив гарну вітрину, зроби презентацію, як вона вплине на свідомість покупців, які це все побачать та хочуть купити продукцію. Навіть якщо це не правда, і вітрини не має, але є презентація, або будь яка інша ідея і ти її показав менеджерам, все кар’єра попре. Причому чим більше ідей- тим краще. Ви запитаєте, а що ж тут поганого коли є ідеї? Так це круто, але коли ідеї вартують уваги, але коли йде чистий піар, заради того зоб «зарисуватись» і банальні речі видаються за но хау, то вибачайте. Хто працює більше двох років, пригадайте презентації у регіонах з допомогою акробатів,носорогів, космонавтів… Згадали? А тепер відверто- про що була та презентація? Мені важко дати відповідь, але людина яка її проводила в нашому регіоні-Іванова Оля зараз на стажуванні у Швейцарії. За що ??? Можливо саме тому менеджмент бідкається, що в компанії кадровий голод. Спитаєте чому? Просто за царювання Хрістоса взяли курс на молодих, амбітних людей, які мають престижну освіту, вільно володіють англійською, гарно проводять презентації і взагалі, що стосується теоретичних знань у них все супер. Але є але. Те що вони придумують класно виглядає на слайдах та в теорії, а застосування в полях- то вже не їх морока. Якщо щось із придуманого піде не так- ми ж зробили презентацію, там все працювало, проблема в тому, що ВВ не правильно це впровадили, бо супервайзери не правильно пояснили. Поясніть мені, як в бренд групах можуть працювати люди, які не знають польової роботи, як вони можуть доносити цінність марки кінцевому споживачу не бачивши його??? Вони чхати хотіли на компанію, вони працюють з 09.00 до 18.00 з годиною на обід і все що їх цікавить, що б таке придумати, щоб було круто. Придумали, коли запустили Одеський проект, всі замріялись- все смерть конкурентам. Почався відбір «кращих» в проект. Відразу при ношу вибачення всім хто там був, особисто всіх не знаю, але з нашого та сусіднього регіону відправили людей, яких було шкода звільнити і не знали що далі з ними робити. А тут рятівне коло- Одеський пілот. Вже коли перша партія суперів поїхала переймати досвід, почали говорити, що щось там не те, люди проекту не можуть дати відповідь на прості питання, в точках стоїть не логічний матеріал… Але ж вони кращі, плюс керівництво знає що робить, тому геть сумніви- гайда Одеський пілот на всю Україну(дивлячись на долю ФМ, розумію що нам вдається її опустити до рівня Одеси ) І що відбувається- поля починають розуміти що щось іде не так, а верхи звітують про перемоги, успіхи. А як же інакше, як Хрістос &Co міг признатись акціонерам що гроші в Одесі пішли в трубу. Тому рятує славний піар. Ми зробили, змогли, досягнули (прям як у СССР) всі плещуть у долоні, витирають скупу сльозу. Для виду когось звільнили , хтось на ім’я Сергій втік у Харків, когось у Японію. Далі прощальна вечірка, цинічні слова про сім’ю, рідних , нагородження за щось якихось людей, які «зекономили» кошти. Все як зараз по ТВ, чим більша брехня, тим легше в неї повірити.
    До речі про економію- дали нові авто. Ви скажете –обнагліли, дають нове авто а вони не задоволені. Так , не задоволені, то му що люди завжди будуть порівнювати як було до і тепер. Ви говорити про безпеку, як порівняти безпеку Фокуса і Рапіда? Як ВВ возити матеріал? Взагалі, як відділ по закупівлі вміє купувати запальнички чи інший преміус в ТРИ рази дорожче , чим на самих дорогих інтернет магазинах, як можна орендувати авто для промо дорожче, чим ці авто коштують, як купувати кавові апарати дорожче чим на Розетці, і нарешті як попасти в той відділ закупок  на роботу.
    А що далі- знову не зрозумілі дії нашого HQ, внаслідок чого ми- «польовики» ганяєм як ошпарені розміщаючи різнокольорові цінники, а через день виявляється що це все неправильно і потрібно терміново переробити, матеріал який приходить частинами, маса задач та підтримок на період- все те , що дійсно зверху виглядає як шалена та результативна роботи, а насправді- ОЧКОВТИРАТЕЛЬСТВО, бо якби ми (HQ) цього не придумали- то було б ще гірше. Але , як говорять РМ- Ви не достатньо сфокусувались, ви не використовуєте перевідні замовлення (а агенти Мегаполіса на них ложили , оскільки їх керівництво говорить виконувати їх цілі , а потім все решта) і виходить, що винуватий ВВ. А насправді- польові сили як працювали 5-10 років тому ,так і працюють зараз, і ця робота ефективна ,можливо варто в HQ почате велике прибирання з себе? А ще питання до керівників , Ви говорите, що можна звільнити всіх, набрати нових і робота піде, ага, піде . Найдіть зараз людей, які будуть їб…ти (іншого слова не зміг підібрати) цілодобово, жити і переживати компанією. А ще говорять , що ми знизимо ціну на продукт і вас (польовиків) можна гнати. І що? Знизили ціну на Бонд, що, почав продаватись? А гінеальна ідея працювати у неділю, суботу. Чи знаєте Ви, шановні керманичі, що в неділю в точках немає ЛПР, люди ходять до Божого дому, проводять час з сімями? Ціна Бонда 13.65. Для людей основний і вирішаючий фактор- ціна. 13.65- не конкурентна ціна. Поясніть, як в точках, де ніколи не було жодного матеріалу люди досягали супер результатів по basic видимості і чому цього не було раніше? Даю відповідь- ОЧКОВТИРАТЕЛЬСТВО. Але , як відомо ніхто це перевіряти не буде. Ми ж кращі, За Кривцова УРРРРА. А що ж наші конкуренти- вони теж знизили ціну, але не так скромно як Бонд, а безстидно ,так, що курці аж посміхнулись і затішились Вони теж пішли у вихідні, але замість тони матеріалу скромно використали жовтий папір, який дешевше і не гірше виглядає на вітринах. Ми ж почухали потилицю, і чекаємо чергової порції креативу у вигляді тони паперу, переоцінок та відвідуванні 30 точок на день. Ми ж зможем. Ми ж кращі. За Кривцова, За Полубога-водія Урррра.

Щодо відгуків раніше опублікованих- дійсно питання до Лісового(Полубог). Як можна було за такий короткий час просрати долю в регіонах? Як на посаду супервайзера призначити осіб, які взагалі ніц не розуміють в роботі ВВ, не говорячи про обов’язки керівника? Що вони можуть навчити ВВ? Згадуючи гарну казку про «вплив французького на жирність бринзи»(пост від 14 серпня від Guns ) постає питання про їх рівень англійської і рівень людини яку звільнили за такий рівень? Чому люди які показували результат не захотіли далі розвиватись в компанії? Чому призначення робляться не на основі професійних якостях а на тому чи «пришелся рожей ко двору или нет»? Чому ніхто з ВВ не знає про свою подальшу кар’єру ,так званий talent pool ? Чому завжди у всьому винуваті та крайні ВВ ? Не продали об’єм- ВВ, не розмістили матеріал ,який прийшов не вчасно –ВВ, на підписали документи- ВВ. Це не повний перелік. Ви зрозумійте не реально все планувати і вчасно робити, коли задачі та їх об’єми змінюються щодня. Спочатку точки не оцінюємо, все буде ок, а потім лист від супера- всі точки мають мати 3 оцінки. Але то все наші проблеми, оскільки не вміємо планувати .Причому планувати не вміють майже всі ВВ в Україні. Ось так і живемо- ми перша лінія, там супери, хоча спілкуючись з іншими адекватних залишилось мало. У Франику один на лікарняному-хоче йти не дають грошей, один новий- ще не знає куди бігти(був Швець- пішов, хоча щось таки зробив), Худий- єдиний де щось робиться; Хмель- два нових не адеквата невідомо як отримали дані посади( від них ВВ тікають,особливо Сева), Турчак- може бути ; Львів- Полодюк- ніби адекватний, але дуже хоче сподобатись будь якому начальству, Корабель- можна жити і Данька –ви мене не чіпайте, мені так добре. Теж про РМ- Дмитрів цікавить результат , Панасюк- планування і аналіз це наше все(мультфільм Крылья Ноги главное хвост), Волошина- хто я , що я тут роблю і хто ці люди навколо мене. Є ще ерійна структура, але що вони роблять то велика загадка. Без образ. Це те як Вас бачим ми- Ваші підлеглі.
    Звертаючись до деректорыв які, сподіваюсь, прочитають це все- дайте спокійно працювати та почніть з себе. Давайте зробим ФМ компанією №1, як у старі добрі часи.

11. 29 октября 2015

А дружок його Дмитрів далеко не пішов. Купив собі «мопеда» і ніколи йому роботою займатись. Невже Лісовик не вміє порівнювати долі ринку, об»єми продажу??? Невже він не бачить що робиться із обємами продаж у Чернівцях і Франківську (до його царювання найкращими областями в Україні)?

12. 28 октября 2015

гость :
    Ребята давайте лучше поговорим о нашей кафе _ столовой !!!! а вернее о нашей распрекрасной Валентине ( кураторе ) , хочется понять и когда вся эта коррумпированная группировка НАКУШАЕТСЯ?? А . .. Капустян Валя ??? неужели наши руководители слепые ????? Интересно какой откат ты получаешь от СТОЛОВКИ 10% ??? Смотрите как все интересненько получается столовка получает все колбасы , сосиски , мясо от Новожановский мясо комбинат !и это уже на протяжении 2.5 лет !!!! не один другой мясокомбинат продукцию не привозит !!!!! а знаете почему ?! да потому что родственник (брат )!!!!ДА , Капустян!!! отпускает по очень интересным ценам!!! продукцию на Philip Morris в ( столовую ) и попробуйте завезти от другого поставщика будите иметь дело с Капустиной !!! вот и братик отстегивает сестрице , парадокс но после тендера новая машина , на новый год шубка норка новая !!!! интересненько КАПУСТЯН (куратор столовой столько не зарабатывает !!!) , да и муж то и ….. , да и сама говорила брат машину подарил ( конечно подарит за такие обьемы продаж ) , а как вам сумки со столовой !!!! соберите то , соберите это !!!!! и как вы понимаете все на халявку !!!! да Капустян !!!!! Капустян пока не поздно беги ….. ……………….. продолжение следует …………………. http://www.vnutri.org/philip-morris-ukraine/comment-page-10/#comment-379030

как говорил один умный человек — Лучше работать не В Филип Моррис, а С Филип Моррис :)))))))

13. 28 октября 2015

Ozzy :

:D ну-ну… лучше всего это делать перед MAPом :)))))

14. 28 октября 2015

15. 28 октября 2015

А почему удалили интересную статью о Вале Капустян ???? пусть бы все оставили свои отзывы !!!!!!!!! вы же честная компания ????? дааааа уж …. ВАЛЕНТИНА ( воруй больше !!!! эти ребята не остановятся ! а проверить поставки ой как легко ….пишите скорее продолжение Ждем

16. 27 октября 2015

Сколько может продолжаться беспредел в стенах ФМУ, особенно это касается Хмельницкого региона. «Сталин» уже всех достал, такое ощущение, что он всегда будет в этом регионе рулить. Сейчас хозяин набрал себе команду подружек и не может нарадоваться, вместо того, чтобы людей продвигать за реальные достижения и результаты, но в Хмельницком так не принято. В Винницкой команде с приходом неадекватного супервайзера и работать почти не кому, а оставшиеся люди полностью демотивированы, наверное, никогда не пойму за что продвигают таких персонажей, как Сева. Короче, атмосфера в коллективе — полный отстой!!!

17. 27 октября 2015

Полностью согласен с Guns, эти полубоги, и чвертьбоги, повсеместно нарушают все внутренние Практики и Политики, а сами требуют от своих подчиненных их же выполнение, это парадокс украинских быков-директоров, вырвавшихся из болота. В кодексе PMI прописано, что руководитель должен честно и обьективно проводить оценку и подчиненному, а чвертьбог Панасюк проводит ее так, как ему выгодно, при этом не руководствуется здравым умом, а расставляет пешки , создавая себе послушную свиту. Еще пример из его прошлого, когда был супервайзером в Виннице, то за год супервайзерства не провел ни одной оценки , ни одного тренинга для своих подчиненных, а в те времена это считалось обязательным условием -раз в цикл ( 1 месяц) каждому ТЕ по одному тренингу. И это он каким то образом закрывал в системе.А это натуральный обман компании, как такой человек — обманщик может дальше двигаться и руководить еще большим коллективом.В Ровно, будучи супервайзером, пописывал у ТЕ формы аудитов, которые не проводил. Дабы избежать в будущем таких случаев, надо учиться требовать также от своих руководителей выполнения их служебных обязанностей.Настоящий руководитель все делает в рамках Законов и правил. Надо учиться отстаивать свои права, как это делают в Европе и расчистить дорогу настоящим, честным и правильным сотрудникам.

18. 27 октября 2015

Обращение ко всем рядовым сотрудникам Филип Моррис Украина! Вы сами создаете себе ваших руководителей ***.С этими *** ( типа Панас…., Лисов…и др) надо поступать только радикальными методами, по другому они не понимают. Предлагаю, сплачиваться в профсоюзные организации, взять толкового юриста, и обьявлять официальное недоверие руководителям, за нарушение действующего законодательства. это все в рамках Закона, а Законов они боятся, так как их не знают. Например,Панасюку можно обьявить недоверие за нарушение Правил внутреннего распорядка, когда его подчиненные работают сверх установленного Законом времени. И запомните, что ни один руководитель не имеет с вас требовать обьяснительные официальные записки, не прописано, ни во внутренних документах компании, ни законодательно, требование официальных обьяснительных- это превышение должностных обязанностей, за что можно также выражать недоверие руководителю. Только с помощью знаний всех внутренних документов и Законов можно победить этих долбодятлов.

19. 27 октября 2015

да видно серьезно насобирали информации о Капустян . ( ХОТЯ ЭТО И ТАК ОЧЕВИДНО БЫЛО ) пусть дальше пишут .Я вообще думаю что нужно менять поставщика каждые 1.5 года да и такое жирное мистечко (куратор Капустян )вообще менять каждые пол года чтобы не успевали сработаться .

20. 27 октября 2015

вот вам реальная ситуация в компании, а не красивая картинка о «равных возможностях и т.д.» !Капустян да уж , а мы все думали сплетни .

21. 27 октября 2015

Lina :

Да она там прилипла в столовой . скорее бы ее уже убрали !

22. 27 октября 2015

да она со столовой не вылазит ! все думает как еще цены поднять … и каждое утро пробует и пробует … когда же ты уже наешься ??? да говорят ее папаша продвинул .ну ждем продолжение

23. 27 октября 2015

да нужно за Капустян в главный офис написать , пусть ей устроят проверку , а то уже возомнила о себе. да вообще такое ощущение что она там хозяйка столовой . Говорят этот Арнольд вообще не решает нечего только Валя .так что наелась .

24. 27 октября 2015

25. 26 октября 2015

ой что у Вас тут творится

26. 24 октября 2015

А какая зарплата у руководителей? например начальник отдела…?

27. 20 октября 2015

Шановні працівники ФМУ! Поясніть будь ласка, навіщо ви виносите всю цю «брудну білизну» всім на показ? Невже не вистачає сміливості вирішувати ваші внутрішні питання та стосунки між собою, в середині компанії? Як мінімум, це не етично та низько.

Вообще то этот ресурс создан для того, чтобы была возможность получить реальную информацию от работников об атмосфере внутри компании, о чем здесь и пишут. Если Вам это не интересно — не читайте. А что касается «сміливості вирішувати ваші внутрішні питання та стосунки» — так это работает когда общаешься с равным себе по должности, а когда «я начальник — ты дурак» работает принцип «прав не тот, кто прав, а тот, у кого больше прав». Я считаю, что отзывы, которые публикуются здесь действительно дают реальную ситуацию в компании, а не красивую картинку о «равных возможностях и т.д.»

28. 16 октября 2015

29. 15 октября 2015

@Гость, Привіт вирішила також поділитися власними думками стосовно цих людей. Я працювала,як з Музикою коли він був ще ББ і СІА, так з Перекопною СПВ і ФОМ, тому застала іх трумфальний підйом, нащастя не надовго мене вистачило.Так от, Мар’ян будучи ББ був простим і приємним, відкритим до спілкування. Все змінилося, коли йому дали владу в руки, тут і почала лізти вся гниль з нього. Високомірність, лицемірство змінювалося хамством і приниженням людей. Але це стосувалося лише працівників нищих за рангом, керівникам він вміє гарно лизати, цього мистецтва його навчила Перекопна :)))) Стосовно тоі красуні 1,5 метри заввишки то вона має завдячувати своім підвищенням Євтушені Т. і власному вмінню лізти без мила в одне місце. Тому що так обркутити Євтушену (доречі достойного керівника, який завжди відстоював інтереси команди і в першу чергу думав про колектив, а потім про власні амбіціі) і втертися ій в довіру, треба було ще вміти. Тому я прекрасно розумію чому тут пишуть про іі безхребетність, це чиста правда, вона завжи спихає вину на когось з БТСі або на ФМУ всі винні, а вона ніколи нічого сама вирішити не може. Це справді дивно, нащо плати ФОМу ЗП, якщо хостеса і так на пряму має дзвонити до Маркіна чи Молодцовоі виясняти коли будуть гроші ? Якби свого часу Таня не пропхала іі на то місце, то була би далі вона СПВ. Я не один рік віддала, ті компаніі тому шкода, що сьогоні в цих коментарях обговорюється саме Львівсьй філіал. Робіть висновки шоновне керівництво ФМУ.

30. 15 октября 2015

@Korn, пишешь не впервые, будь объективным!

31. 15 октября 2015

@Гость, ну здесь точно о мозгах и речи быть не может, если ты думаешь, что он сам о себе будет писать отзыв))))

32. 15 октября 2015

правильный пост!!! :
    Марян Музыка — хороший руководитель, который всегда заботиться о штате, а злые завистники только и думают о том, где запихнуть свой злобный язык. Нет ничего проще, чем лить грязь в анонимных отзывах. И делает это человек, который не может признать, что её самолюбие затронули. Умный же понимает, что все примечания делаются только с целью улучшить роботу, то, что он выполняет свои обязанности — только говорит о качествах хорошего руководителя. Автору предыдущего отзыва хочется пожелать немного извывин, а перед тем наличия мозгов.

Хорошая попытка, Мар»ян!)))

33. 15 октября 2015

Да, когда Лисовой был еще водителем (где-то на Франка 31) компания была действительно №1 !!!

34. 14 октября 2015

Если тебе нечем заняться, кроме, как писать несвязные отзывы на разных языках без какого либо смысла, то мне искренне жаль. Займись развитием себя, как личности, как человека, самосовершенствуйся и может когда то и тебя будут называть «руководитель».

35. 14 октября 2015

правильный пост!!! :

Золотой руководитель)))))))) С большой буквы.Жесть.
    Полный бред!

36. 14 октября 2015

Ахахаха))) А те, що заграє — теж входить в його обовязки і позиціонує його як хорошого керіівника?
    А «Правильний пост» пише людина, яка з хостесами робить так само) Так би мовити, «криша» Маряна.

37. 14 октября 2015

правильный пост!!! :

:) не хватает только пассажей вроде «луноликий…», «все, к чему он прикасается, превращается в золото…» и т.д.

38. 14 октября 2015

39. 13 октября 2015

Слухайте, по моєму в Музики явно не всі вдома, вже аж смішно,як приходиш в той офіс. Заграє до хостес, а потім на другий день з багном мішає під кіоском і дивиться, за що би то оштрафувати. Придерається вже навіть до того,що ми ходим на перерву.А нам навіть нема до кого звернутися і пожалітися, бо Перекопна тільки підтакувати вміє, а своєї думки не має.Для чого їй платять зп якщо на жодне питання вона відповіді не дає а відповідальність перекладає на інших. Пишем тут коментарі, а результату ніякого.. нікому нема діла до наших проблем.

40. 6 октября 2015

Шановні представники HR і Лісовий перестаньте займатись пустими описами і «розбавляти» всю правду про роботу у Західному регіоні. Краще наведіть порядок, мотивуйте людей, створіть комфортні умови.На роботу люди в регіонах ходять «за день (зарплату)».З такою мотивацією долю компанії ви «заженете далеко вниз»! Таке враження ніби все робиться для погіршення показників компанії. А можливо це комусь і потрібно?

41. 1 октября 2015

@Korn, Вы наивны..Место для своих…Соискатели для соблюдения процедуры.

42. 29 сентября 2015

Кто нибудь может рассказать что подразумевает под собой должность «специалист по развитию территории»? Какие обязанности, перспективы, з/п?

43. 28 сентября 2015

@Гость, 6.5 превращается в 17 через 5-7 лет овертаймов и, вероятнее всего, переездв в Киев (для получения Киевской надбавки). Я, например, 4 года в компании, получил за это время три апгрейда и два промоушена и получаю чуть больше 11 тысяч.

44. 28 сентября 2015

Помните, что больше всех в колхозе работала лошадь, но тем не менее председателем колхоза она так и не стала.

Прикольно, значит в ФМУ есть рабочие лошади и есть те, кто все таки может стать председателем? Тогда велкам, лошадей они всегда готовы брать…

45. 28 сентября 2015

А через какое время входная 6.5 превращается в 17?

Это как в известном фильме: «Брюки превращаются….. Превращаются брюки….. » :)
    Ну лет за 5 навернео превратится… А доллар тогда будет 50… Вот это стабильность!!!

46. 28 сентября 2015

А через какое время входная 6.5 превращается в 17?

47. 27 сентября 2015

@Гость, входная зарплата, да может еще и в каком-то не большом городе.

48. 25 сентября 2015

Какие 17 тис.грн? кому и где столько платят? Мне предлагали 6,5 тис.грн. на торгового.

49. 25 сентября 2015

50. 24 сентября 2015

«И по поводу «социального обеспечения» — некоторые сотрудники, которые перешли например из ИТ отдела ФМУ в ИТ компании и в страшном сне не представляют, чтобы вернуться к «стабильной зарплате»… Стабильной настолько, что никак не отражает изменение экономической ситуации в стране…»
    Если я не ошибаюсь, то компания продает продукцию в гривне на падающем рынке. Прибыль компании падает. Но зарплаты не урезают, а каждый год поднимают на 5-10%. О какой экономической ситуации идет речь? Хотите в долларах — идите в ИТ компанию — она экспортирует продукцию за границу и прибыль считает в долларах. Там и резонно в долларах требовать (не просить конечно же!)

а почему бы и нет? что Вам мешает получать больше и в долларах?

1. 7 ноября 2015

Читателям – начиная с июля прошлого года наша любимая организация Филип Моррис начала стремительное падение. Многие говорят – это вызвано изменением структуры рынка, но реально самый большой бесперспективняк в западной эрии. Почему? Ну мля – класика жанра – рыба гниет с головы. А голову прислали такую, которая только умеет PR-иться и ничерта не понимает в своей работе. Цифферки – да, ими новый керовник с.лисовой умеет манипулировать. Очень грамотно занижает цели при планировании работы своего подразделения, и … вуаля – перевыполнение планов, он молодец! Вот только основные показатели все падают и падают (обьемы продаж, доля рынка и места на складах в Западной эрии всё хуже и хуже).
    Но основная проблема как раз не в рыночной ситуации, а в отношении к сотрудникам, которое демонстрирует новое руководство. Все сотрудники – пыль у ног «божества» лисового и его прихлебателей н.ковинько и к.мултан. Трудно комментировать как такую бездарь как ковинько взяли в ФМУ – может ожидали, что чему-то научиться, однако она так ничему и не научилась. В деле разбирается хуже самого захудалого супервайзера. Мултан просто стучит о всех и вся, старается выведать информацию из регионов и слить лисовому. Ну и конечно сирожа. Это великолепный манипулятор и самовлюблённый пиарщик. Только как менеджер (тут напрашивается крепкое словцо, однако пишем культурно) никакой. Узурпировал всю власть и является единственной и последней инстанцией, которая всё решает. Сейчас региональный менеджер это почти ноль по полномочиях. Он может только исполнять приказы и ждать когда ему скажут – как высоко он должен прыгать. Сам же сирожа позволяет себе саботировать работу своего же подразделения. И факты все есть, но они никому не интересны – он ведь (по его же утверждению) лучшый друг Кривцова, сделал ему одолжение и теперь Артем ему должен и полностью покрывает все его махинации.
    Убирает сирожа всех, кто ему неугоден – да просто рожей не вышли. 2015 год полностью был посвящен именно этому увлекательному упражнению. Надо было освободить места для «молодых талантов» — так Кривцов приказал, все кто больше 3-х лет в компании – или херячте до потери пульса или валите отсюда.
    И никакие правила для руководства в западных регионах не действуют. Стимулирование контрабанды за рубеж скоро станет просто обязанностью и целью сотрудника. Волошина и Дмытрив в приграничных территориях просто программы разрабатывают по отправке сигарет за рубеж через субопт, обьясняя, что это разрешение Свыше!
    Вот такие взгляды исповедует сиРОЖА. У него просто манечка величия. Он талант. В постоянном поиске. Ищет – кто виноват в той ЖЖЖЖ…нехорошей ситуации, которая твориться в «его» бизнес юните. Товарисчи – подарите же ему зеркало!!!

2. 17 ноября 2015

Кого что не устраивает — заявление и вперед покорять новые вершины, а не страдать *ерней — поливать грязью руководство. Как кто-то выразился — будь мужиком и выражай свое недовольство открыто в глаза, ведешь себя, как *удило!! Завали хлебало и сопи в две дырочки.

BB 2
Торговый представитель с авто 2
Хостесс 1

Добавьте зарплату в компании Philip Morris Ukraine

Добавить отзыв о работодателе Philip Morris Ukraine

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Philip Morris Ukraine?