Отзывы о работодателях Черновцы

Vintage_kbeauty_ua

Сеть магазинов бижутерии и косметики. С каждым днём мы розвиваемся и ростем, именно поэтому нам нужны девушки готовые помогать людям стать красивыми. У нас есть ставка и процент от проданного, поэтому вы сами сможете контролировать свою зарплату.

MTA, мережа магазинів цифрової техніки

Ми, компанія МТА, — національна мережа магазинів та сервісних центрів цифрової техніки, а також швидкозростаючий та технологічний інтернет магазин MTA.ua. Чим ми відрізняємося від інших? Виконуємо обіцянки. Нам однаково цінна довіра нашого співробітника, клієнта або партнера, ми будуємо довгострокові відносини. Продаємо якісний товар і послуги. Ви зможете пишатися тим, що робите та отримуватимете приємні відгуки і вдячність клієнтів Навчаємося та розвиваємося. Ви гарантовано зростатимете як професіонал […]

Mikros

Клініка «Мікрос» — це абсолютно новий крок у розвитку стоматології. Наша команда молодих лікарів, за час своєї медичної практики уже здобула безліч схвальних відгуків, задоволених клієнтів та повагу серед колег. Сьогодні ми невпинно продовжуємо рух вперед. Наші лікарі не стоять на місці, ми постійно розвиваємося та підвищуємо кваліфікацію, щоб мати змогу надавати дійсно якісний сервіс для наших клієнтів. Клініка «Мікрос» обладнана сучасним устаткуванням […]

OilStart

« Oil Start » — це мережа модульних АЗС, яка швидко розвивається, щоб забезпечувати своїх покупців лише якісним пальним та обслуговуванням! Ми знаємо як важливо заправлятися вигідно та оптимально для авто , саме тому « Oil Start » надає вигідні пропозиції, як для оптових так і для роздрібних споживачів нашої мережі, надаючи паливо виключної якості. Доступні ціни та зручне розташування АЗС — зробить […]

Santalin

Продаж Сантехніки Продаємо сантехніку 15 років на ринку Працюємо з світовими брендами Kolo, Cersanit, Volle, Impresse

Токабо

ООО «МЕБЕЛЬ «ТОКАБО» (г. Черновцы). Полный цикл обработки древесины. Изготовление мебели из натурального дерева.

Новаенергія

Деревообрабатывающее предприятие Новаенергія производит: мебельный щит, мольберты, столы, пелеты.

Лоріпласт

ТОВ «Лоріпласт» — це виробництво європейського рівня, як по якості, так і по рівню обслуговування клієнтів.

Rymasoza

Виробництво Бренду весільних суконь Rymasoza.

Dream bridal couture

Пошив свадебных платьев.

Алюм-Сервис

Производство и торговля ролеты, ворота, солнцезащитные системы.

Power-metal Group

«Power-metal GROUP» — це повномасштабне підприємство з технологічно гнучким виробництвом, що спеціалізується на проектуванні та виробництві різноманітних виробів з металу.

Polywarm Deutschland

Polywarm Deutschland — производитель полотенцесушителей и трубчатых радиаторов. Антикорозийная обработка металла, двойное полимерное покрытие, толщина труб, рассчитаны на отечественные системы отопления. Усовершенствование технологии пайки соединительных швов разрешило производить полотенцесушители, которые не уступают лучшим европейским примерам. С ассортимента нашей продукции Вы можете выбрать полотенцесушители такого профиля, размера и мощности, которые идеально впишутся в Ваше помещение.

Болена

Фабрика вікон «Болена» — багатопрофільне підприємство, що успішно функціонує на українському ринку вже понад 20 років. Наша компанія має власне виробництво по виготовленню металопластикових конструкцій та здійснює діяльність як на території України, так і за кордоном.

Milla Nova

За декілька років головний креативний дизайнер бренду Milla Nova Міра Бревуш змогла побудувати на основі невеликого весільного ательє справжню bridal-імперію.

Carveli

Международная компания Carveli — лидер в области производства и поставок на украинский рынок мебели, света и декора от ведущих мировых производителей. Итальянский шик и европейский комфорт при бескомпромиссном качестве — главные составляющие успеха бренда Carveli. Причина заслуженной популярности этой мебели — безукоризненное качество и всегда актуальный дизайн.

Aptiv Services Ukraine

Aptiv — світовий лідер у галузі технологій. Компанія налічує більш ніж 180 000 працівників, ​​124 виробництв та 12 великих технічних центрів, які знаходяться у 44 країнах світу. Ми вирішуємо найскладніші проблеми мобільності завдяки нашому глибокому досвіду інтеграції програмного забезпечення та систем, пропонуючи нашим клієнтам відповідні ринкові рішення.

Янг Бизнес Клаб

Первый в Украине бизнес клуб для молодых предпринимателей

Sunny princess

Дизайн-студия свадебной моды Sunny princess.

Happy Hearts

Happy Hearts — міжнародне дейтингове агентство, яке співпрацює з провідними сайтами знайомств з усього світу.