ЗАВОД 410 ГА

Отзывы о работе в ЗАВОД 410 ГА, зарплаты

1 94 95 96 97 98
  1. 24 февраля 2023

Такі самі балаболи,обіцяли дати заробітну плату за січень,так і дали,кормили сніданками,ще і відправили на всій рахунок,козли одним словом

А чому козли а ви, чого туди ходите чим ми займаємось сидите , сплетнічаємо і можемо зробити вид ,що працюємо напиши звіт робочого дня
    і зрозумієш.

2. 23 февраля 2023

3. 22 февраля 2023

Все будет в порядке. Пришла молодая команда с желанием разобраться с предприятием и навести порядок. Планируется реструктуризация по ЗП и постепенный расчет с сотрудниками. Дайте время новому руководству изменить ситуацию к лучшему

нам повернули ПДВ де вони коли отримаємо за лютий 2022 року чи молоді чи старі нам …..розрахункові коли рік як звільнився лікарняні де а ми молода команда нам уже старих давайте Генькевич оце людина і вислухає і допомогав і платив вчасно.

Великолепный был руководитель! Не ляпал языком как Пащенко-муд@к и работал спокойно. А мы не ценили…

4. 22 февраля 2023

5. 21 февраля 2023

На заводі переміни, новий директор, державний службовець, бувший голова ОДА, юрист за освітою… Тітлянов звільнився, це для тих хто не в курсі… І не один він піде слідом

А чому він звільнився а чому не розрахувався ми на нього працювали скільки місяців скільки можна мінять а толк де

6. 20 февраля 2023

Может Пащенко и Титлянова правоохранительные органы должны призвать к ответу за поставку левой продукции, откаты, свои фирмы у кормушки, невыплату зарплат???
    Пащенко понарушал что только можно!
    Саша, завод- это не у папиной сиськи держаться! Ты и как руководитель дно, как и человек гниль. Только языком умел работать. И то, некоторые ЗАВОДСКИЕ девчата говорят- не очень.

Про стрельбицкого не нужно забывать это он юр сопровождение делал

7. 19 февраля 2023

8. 17 февраля 2023

@Титлянов Е., ви трішечки не вірно сформували своє речення.»Не скільки я віддав заводу»-а скільки я з нього набрав собі в кішеню,обділяючи інших!Є на світі справедливість і колись кожен отримає по заслугах,вернеться воно вам да буде пізно!

9. 17 февраля 2023

Ну и ну, какие разборки. Не красит компанию такие отзывы, стоит подумать 100 раз

10. 16 февраля 2023

Добрий день,а можна взнати як ця гнида вусата получила міліон,за що?

А в лицо мне это скажешь, гнида?
    Или представься хоть, боягуз несчастный!

11. 14 февраля 2023

Добрий день,а можна взнати як ця гнида вусата получила міліон,за що?

12. 11 февраля 2023

Пащенко понарушал что только можно!

13. 11 февраля 2023

Звертаюсь до нового директора підприємства та головного бухгалтера! Скажіть Ви також незнаєте коли буде нарахована звільненим співробітникам в 2020,2021 роках заробітна плата,а також лікарняні???

А старого немає бажання притягнуть до відповідальності чи у нас так накрав написав заяву утік і кінці у воду.Чому новий директор повинний за усе відповідати є колектив зверніться колективного і найти того, хто розкрав украв і сидить дома з карткою.

14. 10 февраля 2023

А, ще це моє особисте спостереження, дівчата які прибирають усе виконують добросовісно і на мою думку нехай ідуть до дому чому вони повинні тинятись по заводу або сидять у роздягальні і чекають коли пропікає час.Скільки себе пам.ятаю ми на роботу, а дівчата з роботи бо справились. Ще на 6 чоловік 5 керівників це жах нехай звітують за свій оклад і усе зрозумієте скільки просто висиджують ..

15. 8 февраля 2023

@Титлянов Е., Ви хочете сказати, що ви цілий рік працювали без зарплати і після року звільнення іще не будете бачити грошей… Якщо так, я вибачуся!

Так ми хочемо сказати, що борг по зарплаті з лютого по жовтень 2022 року. Борг в пенсійний фонд з січня по жовтень 2022 року. І так, звільнилися в жовтні, а розрахункових досі не отримали! Не працювали тільки березень-квітень. І це за умови, що з грудня 2022 року по грудень 2023 року гроші на завод заходили, і не маленькі.

Як зашли так і ушли,я ще за 2021р чекаю,сподівання були що виплатять при звільненні,а в них здалося грошей немає!!!сьогодні вже 2023р,також грошей немає бо Війна в країні,ось така ситуація,доведться подавати до суду ,бо вже їсти завтраки надоїло,їм подобається коли подають до суду,щоб репутація ПІДНІМАЛАСЬ що грошей не платять,хто працює подумайте ,що чекає Вас з такою репутацією Заводу!!!

16. 1 февраля 2023

Я ще маю борг з 2022року і теж при звільненні нічого не выплатили,і сидять нічого незнаю що є борги!якщо треба буде обьєднуватись чи в суд чи на якісь збори,залюбки долучусь,просто вже принципово що просто вкрали зароблені гроші,а нинішній керівник включає мороз!!!

Ви морозів свої слухали останні 2 роки а це прийшла нормальна людина дайте йому розібратись.

17. 30 января 2023

Іще дуже велике прохання,щоб кожний займався своє роботою а не ліз куди не треба от про що появився такий командир звати її Наташа яка хоче керувати не тільки дівчатами але й тими,хто залишився з РСУ ви про що вони повинні мести ремонтувать а ще що треба а чим займається по зову генерал для чого він там сидить.Зверніть увагу на такого праціника,Емельянов це був керівник якому дубльори не потрібні За Пенькова нічого не можна сказати усе уміє усе знає і з дівчатами як з рідними завжди порядок оце керівники на останній приклад Олег з РСУ теж людина була не лінива .А головне вона дуже уже переробилась дайте її відпочинок днями розповідає, як важко керувать бо усі….І дівчата інтересні працюють уже багато місяців але сьогодні розповідають, що немає ні відра ні тряпок ні моющого ви про що, а з чого ви мили і чим а тепер чекаєте зарплатню за 5 місяців ви омивали тільки Тетлянова і усіх прихильників нехай вони вам премію виплатять відрами, щоб ви звернули увагу на цехи там жах і нікому немає діла визвала своїх і омивали білий дім, а там і так добре, хто там тож роботяги .Я теж на роботі але у нас у цеху ніхто за 5 місяців не зайшов ні разу.Танічка у нас працювала оце людина а де вона чому її не визивають,Люба Галя оце дівчата.Галина Іванівна поверніться до дівчат оце бригадир а кеівником, якщо не Піньков то Емельянова.Тоді усе буде добре повірте.На 6 чоловік і то менше в РСУ 5 кеківників так
    не можна.Це просто наболіло.Зверніть увагу бо ви та людина кому ми залюбки хочемо повірити і віримо що буде усе добре.

18. 28 января 2023

А кто остался на заводе Иванов Кравченко Кузнецов,все с большим опытом и профспециалисты

Поступила пропозиція Іванова Кравченка прибрати з заводу і завод не відчує їх відсутність.А Паню і Перепелицю треба берегти бо вони пахарі а то балаболки.

19. 27 января 2023

[вырезано], вас три года назад уволили, а вы бегаете с вопросом «когдаааа?». В суд подать ума не хватило????

20. 27 января 2023

21. 27 января 2023

22. 27 января 2023

Ненавистники мои нехорошие!
    Никто же не знает как я люблю завод и сколько я отдал ему! Да, злорадствуйте! Но я вернусь! Вернусь в роли Генерального директора! И каждого писаку я найду и поговорим по душам.
    Никто не сможет меня в чем-то упрекнуть. Я честно работал на родном заводе!

Ми готові до зустрічі назначай ти законно не виплачуєш зарплатню, яку ми заробили ти кого лякаєш хоть сьогодні признай ,що ти не правильно поступав з людьми які на тебе працювали, це твої підлеглі пояснюють що ти вирішував кому так а кому ні ти про що.Хоть ми тобі і в прислугах були в чому наша вина .

Головний ненависник це ви Тетлянов за, що ви з нами так це жах принижувати це ваш коньок але відпускать вас ,щоб ви не відповіли це не по розумному. .Ви за нас повинні відповідатиЗа все добре що ви зробили нам тім,хто не працював у вашому кооперативі за рахунок заводу довго довго будемо дякувати Вам ..

23. 26 января 2023

Хочу при случае тоже написать отзыв ,что действительно кто захочет прийти на Завод 410 очень хорошо подумайте,разве если только Вам дома скучно и Вы пенсионер то можете идти,так что б проез был бесплатно ,потому что зарплаты действительно либо просто не дают,либо по настроению пару раз в год.Особенно обращаюсь к ребятам которые приехали и хотят заработать ,то бегите подальше ….обман полный во всем!!!

До нас поступають так як ми їм дозволяємо зайдіть у любий цех це жах а ми тільки молимось і вимиваємо білий дім там де люди самі можуть винисти свої бутилки із під Шампанського туди і бумага є туалетна і моюще з гарним запахом а робочі нехай самі за собою приберуть вони що люди як кажуть Головне щоб костюмчик сидів.Наша прибиральниця маленька а які вона кульки з мусором виносить коробки із під піци ми її дякуємо але думаєм,що новий директор усе поміняє і усе буде добре.

24. 25 января 2023

25. 25 января 2023

26. 24 января 2023

Если сравнить время управления Ганькевича и Пащенко — это небо и земля! Ганькевич ВСЕГДА платил зарплату. Пусть не всегда высокую, но зарплата была. И работа делалась. И техника выпускалась.
    А при мажоре Пащенко все стало колом. Ни работы, ни зарплаты, ничего. Только по телевидению браво рапортовал.
    Балабол однако!

27. 24 января 2023

28. 24 января 2023

Іди в церкву постав ліжко і молись 24 години а потім будеш вибачатись дайте людям змогу попасти на прийом до нового керівника. Ганькевич на простої нам усім платив 2\3 від окладу дуже багато людей отримали допомоги в розмірі 3 тис.За що ми йому дякуємо ми отримали частину 13 зар плати але він вам був не вподоби.Жігісас позбувся кабінету і посади а тепер знову повернувся але сам з внуком.Кооператив працював і працює за рахунок заводу але отримують по списку тільки свої вірні друзі .

29. 24 января 2023

Ну и что это поменяет?
    С каждым новым директором заводу все хуже и хуже.
    Сейчас это и заводом назвать тяжело.
    Жигинас как работал, так и будет работать. Отличный приспособленец!

Такого, як він ще пошукать треба це, як треба служити усім що при всіх бути у руля.Генькевич чу чуть подвинув але він знову повернувся уже не сам а з внуком.

30. 24 января 2023

Працювали тільки ті кого ти визивав , але питань по заробітні платі не задавати. Виплачував тільки тим за лютий, хто працював, а кого не визвали той по сьогоднішній день не отримав.

31. 23 января 2023

32. 23 января 2023

@Гость, почему тогда нарушал нормы Законодательства по выплате зароботной плате,люди уволены а выплаты где??? преданный ты Заводу человек!!! с удовольствием встречусь с тобой,а лучше привезу тебе детей дамой ,и обьясни когда они есть захотят что ты честно платил зарплаты !!!

33. 23 января 2023

Никто не сможет меня в чем-то упрекнуть. Я честно работал на родном заводе!

Шо опять?) А если серьезно — зарплату людям верни и в пенсионный фонд ЕСВ заплати! Люди без денег и страхового стажа! Работники завода пенсию оформить не могут!

34. 23 января 2023

35. 23 января 2023

36. 22 января 2023

Выгнали пинком?) это хорошо! А есть подробности?

37. 22 января 2023

Ну и что это поменяет?
    С каждым новым директором заводу все хуже и хуже.
    Сейчас это и заводом назвать тяжело.
    Жигинас как работал, так и будет работать. Отличный приспособленец!

38. 22 января 2023

Не звільнився, а вигнали — пиньком під з@д! Але відповідальності за розвал заводу з нього та Пащенка ніхто не знімає! Заводоуправлінню виплатили усю зарплату за 2022 рік — по 31 грудня включно!

39. 21 января 2023

На питання, стосовно суду і чи є результат, то поки на суд не подавав… То про результат розказати нічого

40. 21 января 2023

41. 20 января 2023

Можно журналистов подключить,и опозорить руководство так,что бы больше вообще никуда не смогли устроиться!!!

я думаю им абсолютно ничего не страшно! если не платят налоги,зарплаты людям,а также многим кто уволился еще в период 2020,2021,2022 года не выдали зарплаты.,директор Пащенко свалил,поставили другого,а этот типа ничего незнаю,вот и работайте колеги дальше!!!

42. 13 января 2023

Ахренеть, моєму юристу прислали два тижні тому листа, що типу у заводу грошей немає ви ж розумієте війна, ми робимо все що можемо… А тут читаю люди отримали зп із скрипом… Я іще кажу юристу почекаємо із судом, все таки не хочеться сваритися, ситуація дійсно складна… Ах с*ки

та какое там жалеть,а куда они дели все деньги которые были???Пащенко вынес??? или очередную яхту купил? люди поувольнялись выплат нет,я тоже собираю уже документы в суд. Пусть со своего кармана [вырезано] достанут. ОН чудо директор дает кому хочет и как хочет,зарплати особо и до войны не платились ,вечно денег нер,а наличку которую получают куда девают???

Подскажите пожалуйста Вы получили какой то результат ? подали в суд?

43. 13 января 2023

колеги чего молчим! всех все устраивает,деньги платят,проблем нет,смотрим дальше как обворовывают и это все молча.Может всетаки телевиденье пригласим ,прославить директора и вцелом Завод 410?
    ведь что б им тоже было что запомнить. Если даже увольняются люди не дают зарплаты. Это вообще просто противно работать уже на таком предприятии,хотя работаю много лет.Что сказать ПОЗОР Заводу 410 и его директору. Ни на одном предприятии Укроборонпрома такого нет!!! БАРДАК полным ходом и нет никакой ответственности!!!

44. 4 января 2023

Крыса просто! Пришел, развалил завод и скрылся!

Все от беказанности ,вот и разграбил завод,если бы руководитель боялся ответственности то не забрал бы зарплаты у людей,а теперь они рассказывают что война и денег нет,вопрос а куда делись???

45. 28 декабря 2022

Крыса просто! Пришел, развалил завод и скрылся!

это сын отца который работает в Укроборонпроме!а Вы такое пишите!

46. 28 декабря 2022

идея очень хорошая ,но им помоему там фиолетово все,многие люди ходят и терпят и в этом тоже большая проблема!!!присоединяюсь к Вашему предложению,давайте что то делать!

47. 28 декабря 2022

48. 27 декабря 2022

49. 27 декабря 2022

50. 27 декабря 2022

1. 1 сентября 2013

Для опыта пойти поработать туда можно,но не более того.
    p.s. много «интересных» событий проиходило и происходит,писать долго.
    p.p.s. угрозы из серии «вычислю по ip» это ПЯТЬ )))

2. 12 февраля 2018

Совсем апокалепсис!!! Такого что бы на маркетинг гнали никогда небыло!!!

Инженер 1 категории 1
Комплектовщица 1
Менеджер 1

Добавьте зарплату в компании ЗАВОД 410 ГА

Добавить отзыв о работодателе ЗАВОД 410 ГА

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЗАВОД 410 ГА?