ЗАВОД 410 ГА

Отзывы о работе в ЗАВОД 410 ГА, зарплаты

1. 23 декабря 2022

Хочу оставить отзыв о заводе 410 ЦА, всех кого заинтерисует это предприятие не слушайте что Вам расказывают,перспективы никакой,денег не платят месяцами,а то и годами,начальство ВОРУЕТ страшно ,потом оказывается у них нет денег на выплаты зароботной платы,также все переработки не оплачиваюся,заработать денег как они говорят нереально,ИХ ВОРУЮТ И НЕ ВЫПЛАЧИВАЮТ!!!
    ХОТИТЕ работать бесплатно !!! Завод 410 ВАС ЖДЕТ!!!

2. 22 декабря 2022

Маємо пропозицію оцих ,які виносять коробки із під піц і роблять їм .уют і Доместосом туалети вимивають перекрить їм кислород ви за що пригиняєтесь,якщо ти одна друга і третя прибираєте туалети то такої роботи кругом навалом щей цінять людей за цю працю .Я єкономіст і отримую і тепло і куди піду коли мені уже 70 на носі. А потім розповідаєм що нас не поважають а за що ви в першу чергу поважайте самі себе.

В п.ятницю виплатили я отримав за березень

Мені ніхрена не виплатили, теж звільнився ще в минулому році,Вам в довільному порядку чи через Суд віддало зарплату підприємство??? Бо читаю багато хто подає потрібно мабуть теж подавати дивлюсь толку без суду небуде!!!

3. 19 декабря 2022

В п.ятницю виплатили я отримав за березень

Виплатили тільки тим хто ходив. Хто звільнився чи розірвані трудові відносини не отримали не копійки.

4. 18 декабря 2022

Мій юрист, який займається справою знайшов судові рішення заводчан, хтось судився недавно хоч звільнявся іще у вересні того року. Тобто за цей час коли платилася зп на завод, я про осінь 2021 року, коли віддали перед новим роком зп,а тим хто звільнився не перепадало нічого… Тому очевидно, що це практика стара, щодо невиплат, хто звільнився, особливо зараз… Щодо хто працює зараз, я казати не буду, не знаю. Тому чекати немає сенсу, що совість проснеться, тут тільки суд

5. 17 декабря 2022

6. 15 декабря 2022

Керівництво заводу взагалі розуміє як вони зневажають працівників? Як принижують? Вони взагалі розуміють що хтось ходить голодний на роботу? Хтось іде пішки? Чиясь дитина недоотримує м’ясо або цукерку? Хтось не може собі купити ліків? Хтось не може піти до лікаря?
    Мабуть сім’ї керівництва жирують і не думають про простих працівників, роботяг.
    Ефект бумерангу ніхто не відміняв. І кожен отримає по заслузі.

7. 12 декабря 2022

@Гость, це взагалі протизаконно,хоча вони людям не виплатили ще заробітних плат за 2021р,но на них Закони не діють,а гроші як крали так і крадуть,Дай Бог щоб пішло на користь їхнім сімьям!!! так як чужі чекають коли їм куплять їду бо немає заробітної плати її просто вкрали

8. 9 декабря 2022

Добрий вечір колеги,бачу моє повідомлення видалили,так пишу ще раз,коли оголошення йде про повітряну тревогу ми йдемо до сховища не знаєм скільки буде тревати ця тривога,так до чого я види за цей час що ми знаходимося в сховищі з нас знімають цей час ,цей таракан усатий має знас знімати ці години,він на цьому гнида має з нас 200-300тисяс гривень яких він і не платить,ще і поїхав за наші кошти і відрядження,іди вже із завода що мало накрав,таких як він та його попередник Пащенко треба вішати на майдані щоб другім не було поважно.Слава Україні,смерть ворогам,такім як вказав

9. 9 декабря 2022

Добрий день шановні колеги,вчора дізнався що цей [вырезано] усатий знас знімає години коли ми перебуваємо в ховищі скільки можна цього козла терпіти,коли він падло нажресця

10. 8 декабря 2022

Как там старики на заводе Иванов Кравченко Кузнецов идр..

11. 7 декабря 2022

Эээй, есть кто живой? Расскажите как там сейчас некогда родной завод поживает)))

12. 28 ноября 2022

а хто скаже коли заробітна плата буде??? і взагалі скільки можна мовчати,може вже потрібно щось робити з боргами по заробітній платі,тим більше вже люди до суду подають,так можна обьєднуватися.

13. 21 ноября 2022

14. 17 ноября 2022

Для тих хто обере це чудо підприємство Завод 410 щоб працювати,подумайте ,та почитайте обов’язково відгуки співробітників,про те що підприємство не виплачує заробітні плати по пів року,повний бардак і бездіяльність,і не вірте обіцянкам інакше будете працювати зовсім безоплатно

Поверьте есть работники,которые согласны заводу доплачивать лиж бы продержать в кооперативе.

15. 17 ноября 2022

Щодо змісту листа Укроборонпрому…
    Що був отриманий лист із зверенням колишнього працівника заводу про невиплату розрахунків на адресу заводу і копію Укроборонпрому. Прошу надати копію пояснення працівнику щодо такої ситуації та надати відомості по заборгованості перед ним

Читаю и не верю своим глазам, что кто то пишет и получил ответ да такому работнику памятник надо поставить, но увы не скоро это будет с нами в первую очередь мы себя не уважаем, Эти наши правители хорошо, еще с нами поступают нет света или возд. тривога не платить, сидеть до 16.30 не хочешь другой прийдет обман .От кто пришел и держитесь нас других таких не будет.Я с многими общаюсь и слышу пожелания, чтоб вам никогда не заплатили.

16. 17 ноября 2022

Директора Мотор Сичи уже авестовали когда уже Тетлянова и Пащенка посадят, довести предприятие Укроборонпрома до такого состояния

Пащенко разве еще в Украине???

А чему удивляться коллективчик наш 6 рабочих и 6 начальников.Мне например не стыдно а противно но изменить ничего нельзя.Я работник РСУ вижу
    только начальство.Люди где, где наши девчонки которые все делали штукатурка, уборка,мелкие ремонты и прочее.

17. 11 ноября 2022

Пащенко разве еще в Украине???

18. 9 ноября 2022

19. 7 ноября 2022

директору якщо честно то немає смислу задавати питання,він що незнає про борги по заробітним платам???

20. 6 ноября 2022

Затримка розрахунку при звільненні
    У разі невиплати з вини роботодавця належних звільненому працівникові сум у строки, визначені статтею 116 КЗпП, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку, але не більш як за шість місяців. ( ст.117 КЗпП України).
    При наявності спору про розміри належних звільненому працівникові сум роботодавець повинен сплатити зазначене в цій статті відшкодування у разі, якщо спір вирішено на користь працівника. Якщо спір вирішено на користь працівника частково, розмір відшкодування за час затримки визначає орган, який виносить рішення по суті спору, але не більш як за період, встановлений частиною першою цієї статті.
    Отже, за загальним правилом, у зв’язку з несвоєчасним розрахунком із звільненим працівником, роботодавець повинен виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

21. 5 ноября 2022

Щодо змісту листа Укроборонпрому…

22. 5 ноября 2022

Я задав Укроборонпрому, прислали копію звернення до Директора із роз’ясненням ситуації їм і мені, тепер чекати, тобто нічого не змінилося, побачу що буде далі… Тиждень почекаю, тоді у суд, юрист готує документи

А можна коротко озвучити про, що сказано в звернені до директора із роз’ясненням ситуації? Або фото листа.

23. 4 ноября 2022

24. 4 ноября 2022

Так почему долги не выплачиваются????

Доречне питання! Тільки його потрібно задавати керівництву заводу, Укроборонпрому, Держпраці, уряду та іншим. Хоча кому платить? Людям які мовчки 10 місяців ходять на роботу і не отримують заробітної плати? Своїм мовчанням вони заслужили таке відношення до себе!

25. 2 ноября 2022

Так почему долги не выплачиваются????

26. 2 ноября 2022

Ось і цілуйте свого Пащенко далі,зарплати довго будемо чекати, не дивлячись на зміну керівників
    потрібно підніматися вже!
    Податковий борг
    Податковий борг на 01.01.2022 — 107 737 132.31 грн
    Заборгованість по заробітній платі
    Борг по заробітній платі — 495 788.87 грн.

Пригальмуй, цей податковий борг тягнеться від твого «найкращого» Г…..а і його команди і борги теж звідти

27. 1 ноября 2022

потрібно підніматися вже!

Податковий борг
    Податковий борг на 01.01.2022 — 107 737 132.31 грн

Заборгованість по заробітній платі
    Борг по заробітній платі — 495 788.87 грн.

28. 1 ноября 2022

@Гость, Пащенко звільнився, тепер все у владі Тітлянова, а він х*й хотів класти на всіх, я так зрозумів, хоч бачився раз з ним, але іще той хапуга

Самое штрашное,что он нанятый менеджер и все.Почему молчим где все наши деньги или вы думаете,что 180 человек вышли на работу в том числе и я и это все.Не платит не будет платить нам кооперативные кое как натягивает и то не все и не всем.Единственное предложение не вийти никому на работу и поставить вопрос рассчета.По другому ничего не будет.

Полностью поддерживаю ,а ещё подавать жалобы в прокуратуру,министерство труда,укроборонпром ,иначе толку не будет ,нужно сообщить о задолженности по зарплате,а ходить просто ждать уже тоже смысла не вижу ,тем более война,и завод единственный который не пострадал

29. 31 октября 2022

30. 28 октября 2022

Те, що пащенко звільнився не знімає з нього відповідальність за не виплачену зарплату з лютого місяця та не виплачені виплати в пенсійний фонд (ЕСВ) з січня місяця. Працівники завода, як без зарплати, так і без страхового стажу. А тітлянов просто воровата, знахабніла ***, яка побачила безкарність пащенка і сама робить усе що хоче. Кошти на заводі є! Під лежачий камінь вода не біжить, тому якщо і далі мовчки ходити на роботу — будете голі, босі, голодні та й ще без пенсії. Пишить, дзвоніть на гарячі лінії: Уряду, Київа, Укроборонпрому, Держпраці, прокуратури. Про Ваші проблеми ніхто ж не знає!)) Це єдиний завод в України де не було бойових дій і де не платять заробітну плату!

31. 27 октября 2022

32. 26 октября 2022

33. 25 октября 2022

@Гость, Про факти несвоєчасної виплати заробітної плати громадяни можуть повідомити, звернувшись до Головного управління Держпраці у Київській області (04060, м. Київ, вул. Вавілових, 10, тел.: (044) 481 50 00, (068) 422 48 75) та Контактного центру міста Києва (тел.: 1551).

34. 25 октября 2022

Друзі всі хто не отримав зарплати пропоную обьєднуватися та подавати до суду. Тому що з такими керівниками толку небуде,а люди які прийшли тільки працювати не віддавати своїх грошей їм на ЯХТИ.

35. 25 октября 2022

шановні СУПЕР директори Тятлянов Є.О та Пащенко О коли віддасте заробітні плати???? якщо немає у Завода грошей то віддайте свої,які накрали раніше!!!

36. 24 октября 2022

Пишу для людей у которых появится желание работать на Заводе 410,вобщемто проработав много лет скажу одно,полный безпредел, зароботную плату платят раз в 3 месяца в лучшем случае,а большенство доходит и до 6 месяцев,кормят только обещаниями,даже на данный момент очень многим людям которые уволились в феврале-июне месяце не выплатили заработанные деньги.Так что прежде чем идти работать на Завод 410 подумайте,обещают что платят на самом деле не верьте. Иначе будете работать безплатно!а также почитайте внимательно отзывы сотрудников ниже,это не обман,разводят на зарплаты!!!

37. 18 октября 2022

@Гость, Уважаемые руководители если вы думаете,что не будете отвечать за свои поступки ошибаетесь.Я в вашем кооперативе но и в данный момент вы не выплачиваете тоже тормоознули правда за февраль всем выплатили, но а как тем людям кому перечисления не делают в пенц фон для перерасчета не выплатили за февраль и не могут получать пайок так, как они числятся на работе.Мы красиво пристроились ,что покупается для кооператива все со счета заводских заработанных денег и откат только ваш и мой с вами.Сижу в бомбоубежище с вами и переживаю за Тетлянова он бедненький рискуя собой не присуствует с нами надо должное отдать все таки переживает за кассу заводскую рядышком всегда.Пока есть два лагеря порядка не будет.

38. 15 октября 2022

Стосовно вирішення питання про виплати,тим хто звільнився, я писав нижче, що хочу судитися. У мене є юрист, він готовий взятися за цю справу. Як варіант, він пропонує створити колективний позов на завод щодо виплатити. Тому кому цікаво, можна об’єднатися

Як з Вами зв’язатись?

39. 14 октября 2022

Интересно.
    Напиши кто ты и как к тебе обратиться.

40. 14 октября 2022

41. 13 октября 2022

Денег нет но платить зарплату себе есть, начальство относится к рабочим как к мусору. Люди без денег и работы уже полгода за что жить? Одни работают другие нет это что за [вырезано]

42. 13 октября 2022

@Гость, А що говорити за тих, кому не віддали гроші після звільнення, зп з лютого місяця і компенсації за невикористані відпустки, а уже жовтень… Сам ти лошара! А від заводу повний ігнор і пояснення щодо таких дій, на дзвінки не відповідають! Все можна зрозуміти і ситуацію, яка виникла, але тупо просто поділити людей, кому дам, а кому ні… Афігенна позиція! Залишається тільки судитися, що й буду робити, сума то не мала, у крайньому разі для мене.

повністю за,томущо суми вже не маленкі у багатьх ,навіть люди звільнилися і теж не розрахували,вважаю що потрібно вже підійматися і щось робити,навіщо цей Завод коли немає чим платити,або платять тільки собі,іншого пояснення теж немає

43. 12 октября 2022

44. 12 октября 2022

ув.товарищ Тятлянов Е.О не бери пример с Пашенка отдай з.п людям,и они тебе в лицо плевать не будут,и прокленать когда есть нечего детям будет,ведь это добра не принесет ,человеческие обиды и слезы!!!

Та хорошо за вас, бездельников, Титлянов взялся! Чувствуется рука руководителя! Привыкли на 9 приходить, в 2 уходить и зарплату требовать!
    Фигушки вам, лодыри!

та не взялся ,а просто украл вместе с товарищем Пащенко,потомучто люди которые уволились еще в мае,июне месяце ждут еще расчетные,а где вообще Законы ??? или действительно для такого как Титлянов и друг Пащенко их нет??? и Говорить что это класные руководители не стоит,хороший руководитель в первую очередь думает о рабочих,а не своем БРЮХЕ как его набить чужими деньгами.!!!

45. 8 октября 2022

Фигушки вам, лодыри!

46. 7 октября 2022

47. 6 октября 2022

Стрельбицкий и семейство еще работают, гостиницу прихфатизировали уже ???

48. 29 сентября 2022

Не надо говорить не правду я хожу и получаю правда немножко маловато менеджер решил, что и так будет хорошо.За июнь я имею ввиду уже всем выплатили за февраль март, а кто не получил главный специалист с люлькой решает дать или не дать.Попроситесь и может смилюется над вами и тоже одарит вас мы сейчас не завод, а ООО а дальше продиктуют в ОК как правильно.Обидно не за себя, а за того парня,что он так их обижает такое впечи
    тление ,что он или мы у него дома попутал берега.Но ничего, кто высоко летает,тот очень больно падает я уверенный, что не загорами падение.

49. 24 сентября 2022

Ну что, поднял там завод этот балабол Пащенко Саша? Да так поднял, что завод лежит в руинах. Своим бездарным руководством за два года похоронил предприятие. И нахлебники его такие же бездари. Всех поименно знаем и запишем.
    Да Пащенко настолько обо***лся, что по-тихому решил слинять, чтоб помидорами не закидали. А какие бравады были: и миллиард гривен прибыли в 21м году, и 20 самолетов отремонтировал, и зарплату рабочим повысил! А на самом деле пшик!
    Фуфел ты Пащенко! Бездарный руководитель и дурак. Без своего папочки сидел бы с голой ***ой! Развалил под ноль завод , обос***ся и сбежал по-тихому!
    Единственное радует, что эта ситуация обнажила ху ис ху. Кто из себя представлял интерес как специалист, тот нашел себя. А кто был бездарем, кричащем о своих трудовых подвигах, так и остался кукарекать на руинах завода. Никому не нужный «специалист» на никому не нужном «предприятии».

50. 21 сентября 2022

когда зарплаты выдадут ,сколько можно ходить даром на работу,где совесть??? хотя какая совесть дети нажраные ,обеспеченные,а другие то пусть голодные сидят!!! [вырезано] когда же вы нажретесь.???

1. 1 сентября 2013

Для опыта пойти поработать туда можно,но не более того.
    p.s. много «интересных» событий проиходило и происходит,писать долго.
    p.p.s. угрозы из серии «вычислю по ip» это ПЯТЬ )))

2. 12 февраля 2018

Совсем апокалепсис!!! Такого что бы на маркетинг гнали никогда небыло!!!

Инженер 1 категории 1
Комплектовщица 1
Менеджер 1

Добавьте зарплату в компании ЗАВОД 410 ГА

Добавить отзыв о работодателе ЗАВОД 410 ГА

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЗАВОД 410 ГА?