ЗАВОД 410 ГА

Отзывы о работе в ЗАВОД 410 ГА, зарплаты

1. 9 июня 2023

Отримаю рішення, то скажу особисто. А поки хай розкажуть ті хто отримав позитивне рішення, бо таких багато

2. 9 июня 2023

А чому з цього ти робиш таємницю навпаки не підстрікай а дай направлення нам усім, щоб отримали і ми свої .Бо такої роботи ще не було за мої багато років прийшов пересидів і пішов і оклад це не погано.Молодим не має смислу ходить стаж не зараховується а пенсіонерам, як бонус до пенсії.

3. 8 июня 2023

@Гость,а можно поподробнее? В каком суде и как подавали, иск или судебный приказ

А поки ви там працюєте, люди відсуджують свої розрахунки після звільнення і суми скажу різні від 30-100 тисяч зп і стільки ж компенсації, до 200 і 600 тисяч зп і стільки компенсація. Переглядаю фактично кожен день рішення суду по справам. Сам подав недавно. Чекаю результату

А можно поподробнее? В каком суде и что подавали, иск или судебный приказ?

4. 8 июня 2023

@Гость, Я не зовсім розумію кому потрібний зразковий порядок коли немає людей головне тих, хто дійсно працює..Повні тільки кабінети дуже багато вас.Коли уже буде розрахунок і вирішуватись питання виходу на роботу спеціалістів, які дійсно щось можуть робити.

5. 8 июня 2023

6. 30 мая 2023

Молодцы новая команда, стопами титлянова пошли.
    Сколько закрыли чисто на себя и своих за февраль -март?

Бо працюємо тільки ми на усіх а скільки того кооперативу почекайте може і вам виплатять бо більшість людей будуть визивати скоро буде робота будуть гроші давайте разом мріяти.

7. 26 мая 2023

@Гость, Хіба що через суд, бо так казки будуть довго розповідати, мені уже рік, а є люди яким 2-3 роки

іще один рік не зарахували в стаж а так надіялась що через 2 роки не пенсію і що далі знову тільки обіцянки.

8. 18 мая 2023

9. 18 мая 2023

@Гость, А хто підкаже коли можна буде розрахункові отримати

10. 18 мая 2023

Це що за 2 місяці а чого так мало а працюю багато повірте стидно суму озвучувати за які це місяці а ми чекали перемін нового директора а помінялись тільки призвіще і обличчя а нарахування по старі схемі.Але скоро і на нашій улиці буде свято.Я думаю ми самі винні,що з нами так поступають.

11. 17 мая 2023

Молодцы новая команда, стопами титлянова пошли.
    Сколько закрыли чисто на себя и своих за февраль -март?

12. 16 мая 2023

Яким дивом на волонтерських засадах юрвіддіду 410 допомагає ілляшин і партнери?

13. 16 мая 2023

Такой авиаремонтной организации как «Завод 410» уже больше года не существует! Доживает свои дни юридическая организация, но не более того. Ремонтировать авиационную продукцию не может. И все кого там держат- действительно волонтеры. Долги свои никто никогда уже не увидит, судиться нужно было раньше, бараны. А сейчас вы выброшены на обочину и как раньше кто-то постоянно трубил: «Да мы специалисты! Да у нас опыт! Да мы незаменимые!», господа, вы уже давно никому как специалисты неинтересны. Вы полный ноль и завода уже нет.
    Скажите спасибо Пащенко и Титлянову, ведь именно они и развалили завод!

Усі присутні які прибувають на території ходять з задоволенням повір я і ми кожний день як на свято.Так можна працювати віримо що зарахують і розрахуються.Надія непокинула нас.Ще такої роботи не пам.ятаю щоб тільки прийшов вийшов і 8 годин на рахунку тільки б не закрили .

а що видають з/п, що ви приходите як на свято? Чи ви альтруїст і вам в кайф працювати без з/п?

Коли ти пишеш що спеціалісти ноль поінтерисуйся як їх цінять на Антонова тоді будеш приблуда писати дурницю.Ніхто не ноль хто в цехах працював люди з великим досвідом виплачують 2 рази на місяць і чекають до себе спеціалістів а не з двома лівими руками це про тебе немає слів, щоб тобі написати без матюків .Вспомниш прийде час і будите перепрошувать їх щоб повернути але уже бездарів щоб поменшало ,які ноль дійсно костюмчик і машина і то щоб перекусить безкоштовно в заводскій столовіна немає слів і бажання тобі розповідать ти перший ноліще.

Вивчай українську мові скоро буде єкзамен тоді послухаємо тебе хто ти .

Ми і з обочини не будемо голодні а ти попробуй без лівих правих отримувати за те що ти присутній був на заводі.

14. 16 мая 2023

15. 13 мая 2023

Рік не можу отримати розранкові і не тільки я нас таких багато.Благо кооператив працює хоть щось але звільнилась бо мало раніше було краще.Крупа поки є хоть щось отримуємо .Дякуємо тобі низенько низенько але ти не прав що розбазаруєш матеріали які береш на складах і управляєш як своїми купить не хочеш за свої чи на машину не хватає то зустрінемось заберу ключі поки не розрахуєшся повністю.

16. 8 мая 2023

Как устроиться на завод,сейчас берут и какая зарплата…

Хвайна заробітна оплата приїхав перейшов прохідну 8.00 і до 16.30 .Приїхавши до дому не можу зрозуміти а робота де, що робимо чай, кофе вийшов на сонечко подихав і знову у кабінет і так весь час..На цьому підприємстві я зрозумів що таке туди сюди.Надія помирає остання чекаємо розрахунок.

17. 5 мая 2023

18. 5 мая 2023

19. 3 мая 2023

А кто этих [вырезано] ставил !!!????мы что ли ????умняк

20. 3 мая 2023

Г*внюки !!!когда будет зарплата и расчет!!!!?????@Гость,

21. 2 мая 2023

22. 1 мая 2023

На таких Титлянов и ездил..

Да мне для стажа деньги ненужны….

А Волонтёрам броню дают…

23. 1 мая 2023

На таких Титлянов и ездил..

Да мне для стажа деньги ненужны….

24. 1 мая 2023

1 мая где копейки наши за 2022 год работаем сейчас как волонтеры обедаем в столовой все хорошо так держать.

25. 1 мая 2023

26. 30 апреля 2023

@Гость, Немає ЗП, не платять, завод банкрот, якщо хочете працювати волонтером то велком🙂

27. 29 апреля 2023

28. 12 апреля 2023

Как дела на Заводе.заводчане что то долго очень тихо…

Та завода нет уже. И вы сами его развалили своим нытьем, своим писанием и выливанием негатива наружу. Была нормальная работа и зарплата- писали сюда всякую гадость на всеобщее обозрение. Теперь нет ничего. Радуйтесь.
    А завода больше нет. И не будет.

Хоть одне слово було не правильним ти про що нас завжди обнанювали і до сіх пор працює тільки дім біленький там де міняються люди, а толку усі основні цехи закриті ви про, що.А що працює Кравченко то це жах а спитати можна чому ви виходите і чим ви займаєтесь.Але це приклад для молодих не будеш працювать будеш до 80 керувать . Молодь задумайтесь.

29. 11 апреля 2023

А завода больше нет. И не будет.

а ты кто такой умный? каким нытьем и какие гадости что годами зарплату не платят,так может это ты ее забрал??? и живешь нормально ,а мне не дали еще за 2022год это по твоему нормально! зачем такое предприятие которое денег платить не может??? меньше воровали было бы все нормально!!!

Яку гадість тут написано ,а те що людей звільняють чи люди звільняються зарплати не дають це нормально по Вашому??? навіщо таке підприємство ??? розграбували що навіть і зарплати не виплатили!!!

30. 10 апреля 2023

А деньги а как же генофон Завода Иванов Кравченко Кузнецов…….

31. 10 апреля 2023

32. 10 апреля 2023

33. 6 апреля 2023

34. 6 апреля 2023

я тут чекаю ще з.п за 2022 рік ,а Ви вже щомісячно хочете.,Пане деректору дайте відповідь куди поділи гроші,коли БОРГИ віддасте???

35. 6 апреля 2023

Пане директору, зарплата буде в цьому місяці? Чи вас назначили директором, щоб ви тільки обіцянки давали робочим і вичавлювали з них всі соки?!

36. 10 марта 2023

Звертаюсь до нового директора підприємства та головного бухгалтера! Скажіть Ви також незнаєте коли буде нарахована звільненим співробітникам в 2020,2021 роках заробітна плата,а також лікарняні???

Іще дуже велике прохання,щоб кожний займався своє роботою а не ліз куди не треба от про що появився такий командир звати її Наташа яка хоче керувати не тільки дівчатами але й тими,хто залишився з РСУ ви про що вони повинні мести ремонтувать а ще що треба а чим займається по зову генерал для чого він там сидить.Зверніть увагу на такого праціника,Емельянов це був керівник якому дубльори не потрібні За Пенькова нічого не можна сказати усе уміє усе знає і з дівчатами як з рідними завжди порядок оце керівники на останній приклад Олег з РСУ теж людина була не лінива

А, ще це моє особисте спостереження, дівчата які прибирають усе виконують добросовісно і на мою думку нехай ідуть до дому чому вони повинні тинятись по заводу або сидять у роздягальні і чекають коли пропікає час.Скільки себе пам.ятаю ми на роботу, а дівчата з роботи бо справились. Ще на 6 чоловік 5 керівників це жах нехай звітують за свій оклад і усе зрозумієте скільки просто висиджують ..

на другому поверсі з душком правда але прибирає кажуть замінить немає ким а та що на 3 страшно кажуть ковтне,
    а прибирає погано апетитна клянеться тільки до пенсії а потім покине це крісло.

Одне велике прохання нові команді вирішуйте самі хто і кого відправить, а кого залишить бо дуже багато нормальних людей і ясними головами звільнились а оці хто сьогодні вони можуть на двох лавочках сидіть працювати і працює на дві сторони, це так на всякий випадок.Бо Ганькевич послухав і звільнився а вони тепер наступному підказки підсовують.

Стрельбицкий при любой власти будет

37. 10 марта 2023

Новому керівнику на всякий випадок, хто себе поважає розрахувався, а залишились ті що уміють сидіти на двох лавочках.

38. 10 марта 2023

39. 27 февраля 2023

40. 27 февраля 2023

Такі самі балаболи,обіцяли дати заробітну плату за січень,так і дали,кормили сніданками,ще і відправили на всій рахунок,козли одним словом

вас усіх до одного потрібно відправить роботяги вим не смішно говорить.
    що відправили чим ти там займаєшся конкретніше і за, що тобі платить нехай мені 72 прийшов добре не прийшов то на картку поправлять а ви молоді чого крутитесь чого чекаєте дайте людині розібратись ви самописці ходячі.На другому поверсі з ранку запашок стоїть або після вчорашнього або сьогодні трішечки але щось миє і кажуть замінить немає ким.

41. 27 февраля 2023

хотелось бы в это верить,только где возьмутся те деньги??? я жду з.п с 2022 года,и таких как я оказалось много как сказал мне мой юрист,очень хотелось верить но придется подавать в суд ,одни воры сидят на Заводе 410.

42. 27 февраля 2023

Пан кетлянов ми що на ти перейшли я з тобой г* не пив щоб на ти переходити

Г*, я твою фамилию не каверкал.
    Я представился, представься и ты, с***ло!

43. 26 февраля 2023

Титлянов Е.А. :

Добрий день,а можна взнати як ця гнида вусата получила міліон,за що?

А в лицо мне это скажешь, гнида?
    Или представься хоть, боягуз несчастный!

Заберите с собой стрельбицкого и его семейство родовое

44. 25 февраля 2023

Пан кетлянов ми що на ти перейшли я з тобой г* не пив щоб на ти переходити

45. 24 февраля 2023

Титлянов Е.А. :

Добрий день,а можна взнати як ця гнида вусата получила міліон,за що?

А в лицо мне это скажешь, гнида?
    Или представься хоть, боягуз несчастный!

Тільки зустріну і привітаюсь даю слово це ти погане саме погане слово що ти творив і думав не буде кінця

46. 24 февраля 2023

А думали дурня валять і отримувать не той час уже усі розумні.

47. 24 февраля 2023

Все будет в порядке. Пришла молодая команда с желанием разобраться с предприятием и навести порядок. Планируется реструктуризация по ЗП и постепенный расчет с сотрудниками. Дайте время новому руководству изменить ситуацию к лучшему

нам повернули ПДВ де вони коли отримаємо за лютий 2022 року чи молоді чи старі нам …..розрахункові коли рік як звільнився лікарняні де а ми молода команда нам уже старих давайте Генькевич оце людина і вислухає і допомогав і платив вчасно.

Великолепный был руководитель! Не ляпал языком как Пащенко-муд@к и работал спокойно. А мы не ценили…
    </blo Ти веліколепний ти чому тут сидиш чемодан і до своїх ,якщо не знаєш української мови.

48. 24 февраля 2023

Ми віримо у вас так тримати але цікавтесь, хто чим займається і що конкретно робить.

49. 24 февраля 2023

На яхті покатав то радуйся мовчки базікалдо

50. 24 февраля 2023

На заводі переміни, новий директор, державний службовець, бувший голова ОДА, юрист за освітою… Тітлянов звільнився, це для тих хто не в курсі… І не один він піде слідом

А чому він звільнився а чому не розрахувався ми на нього працювали скільки місяців скільки можна мінять а толк де

А ви працювали на його кооператив і думали, що ви на висоті дурні дома сидять а ми низенько низенько ходимо і отримаємо.

1. 1 сентября 2013

Для опыта пойти поработать туда можно,но не более того.
    p.s. много «интересных» событий проиходило и происходит,писать долго.
    p.p.s. угрозы из серии «вычислю по ip» это ПЯТЬ )))

2. 12 февраля 2018

Совсем апокалепсис!!! Такого что бы на маркетинг гнали никогда небыло!!!

Инженер 1 категории 1
Комплектовщица 1
Менеджер 1

Добавьте зарплату в компании ЗАВОД 410 ГА

Добавить отзыв о работодателе ЗАВОД 410 ГА

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЗАВОД 410 ГА?