Укрпочта

Укрпочта

Украинское государственное предприятие почтовой связи «Укрпочта» (УГППС «Укрпочта») — национальный оператор почтовой связи.

Отзывы о работе в Укрпочта, зарплаты

1. 15 апреля 2024

Многие областные дирекции по всей Украине как юрлица ЛИКВИДИРОВАНЫ.Основную массу сотрудников по каждой области уволили, а это до 1000+- человек.Управление ушло под Киев. Думай(те)!

2. 13 марта 2024

Укрпочта — первый вор личного времени рабочего. Нужно прихолить за 30 мин до начала рабочего дня, чтоб загрузились программы и закрывать рабочий день тоже нужно пол часа, т.к. программы тормозят. В месяц выходит по 17 часов переработки и никто их не оплачивает. Когда я подняла этот вопрос меня подняли насмех и посоветовали «не считать время переработки, а прилагать усилия, чтоб люди подписку оформляли на газеты». Какие газеты? Ау! 21 век, кому нахрен нужны ваши газеты? Отношение к персоналу скотское. Не влазьте в это болото.

3. 3 марта 2024

Работала на этой проклятой почте начальником, никому не советую, штата нет, впахиваешь как лошадь, роботы до х**, работать некому, а когда кто-то устраиваеться, через месяц его по приколу отправляют на другое отделение, а в этот период, за то что ты делаешь его работу или за переработку по часам, естествено никто не заплатит, и тому человеку которого отправили тоже ничего не доплатят, а после того как с 01.01.2024 ввели «новую систему мотивации», все работники отделения сидят без премии на «голой» ставке, ни капли не жалею, что уволилась, худшая работа с ужасными условиями труда и очень низкой зарплатой (для примера обычный оператор новой почты получает на руки больше чем начальник отделения).

4. 24 февраля 2024

На любом отделении укрпочты Вы будете перерабатывать минимум 15 часов в неделю при полностью укомплектованом штате. Если штат недоукомплектован, будете работать 6 дней в неделю от рассвета до заката. За эти переработки Вам не заплатят ни копейки! Если Вы планируете работать кое как, это не прокатит с новой системой мотивации, Вас будут безбожно «демативировать» (урезать и так маленькую ставку). Но при этом будут уверять, что работая хорошо Вы получите очень большую премию. Не верьте это очень большая ложь.
    Здесь не ценят сотрудников от слова «совсем».
    Я скажу так, мне чуть за 40 и я работала во многих местах, но такой ЧУДОВИЩНОЙ ЭКСПЛУАТАЦИИ ЧЕЛОВЕКА как на Укрпочте, я не видела нигде.
    Если Вы альтруист и мозахист- вам сюда!

5. 24 января 2024

Хотіла влаштуватися в Укрпошту, при вході написано що шукають працівників. Приходиш, спілкуєшся з директоркою, вона розповідає про складнощі, плюси та мінуси роботи, ти вже поступово проникаєшся і потроху починаєш розуміти що як і до чого. Вона каже що ти підходиш і тобі потрібно просто приїхати в центральний офіс і сказати що тебе приймають. Ніхто не попередив що приїхавши в той офіс потрібно буде проходити співбесіду з якоюсь маленькою дитиною, ембріоном, котра ще не закінчила інститут. Ти їй не сподобалася, вона нетактовно каже куди тобі «треба» йти працювати, хоча ти їй особисто не хамиш. Їй байдуже що ти останні кошти витратила щоб туди приїхати… Тобі просто кажуть «Ми вам передзвонимо», на питання «Скажіть будь ласка що пішло не так?» Тебе ембріон тримає за розумово відсталу, вішаючи шокшину на вуха «ви нам підходите, ми вам передзвонимо».
    М. Київ.

6. 15 января 2024

Працювала на укр. пошті, жахливішої роботи я ще не бачила, ганьба тому смілянському, отримує пів мільйона на місяць при тому що працівники, листоноші отртмують копійки 6 тис грн, а яку роботу виконуютб, завдяки цим нещасним листоношам Укр пошта має дохід 12 млрд грн за 22 р., це Позор начальству укр пошти. СМІЛЯНСЬКИЙ КОЛИ ТИ ВЖЕ ПОДАВИШСЯ ГРОШИМА, ТВАРИНА!!!
    Ганьба!!!

7. 12 января 2024

@Гость, Усе чесно написали. Який керівник Укрпошти, такі там і умови.Патологічно хворі злодюги,А програмісти то взагалі окрема секта. Дякую вам, що написали.

8. 31 декабря 2023

Хочеться окремо додати інформацію про так звану гарячу лінію Укрпошти. Не рекомендую там працювати і взагалі витрачати свій час, начання триває 6 годин потім вас відразу ставлять в лінію на консультацію. Коли ви чогось не розумієте, то ваші проблеми та проблеми клієнтів, які не отримують відповіді. Оплата 35 грн. в годину це якщо вхідних дзвінків не менше 11 в годину, рахується також середня тривалість розмови, якщо вище норми то сплата ще менша. Керівництво обманює реєструючи навчання якого по факту не було. Дуже шкода що національний оператор перетворився на помийну яму, якщо поштове відправлення загубилося ви більше ніколи його не побачите, і відшкодування також. Про порушення термінів доставки- поштове відправлення що мало доставлятися 3-4 дні, буде їхати місяць в кращому випадку, його можуть просто надіслати на індекс якого не існує, при цьому ніхто розбиратися не буде.

9. 23 декабря 2023

Работа для женщин физически наравне с мужчинами.Начало к7.00 разгрузка машины,затем погрузка.Тяжелейшие клетки с посылками,распределение по районам.Вес от 100гр.до 20кг.все переносится вручную напротяжении 14 часов.Правда 2 дня работаешь,2 отдыхаешь.Женщинам после 45 думаю будет сложно.Болит всё тело.Выдержала 4 смены и уволилась.Но зарплата порадовала.Спасибо работодателям! У кого крепкие мускулы вполне такая работа подойдёт.

10. 21 декабря 2023

Почтальон даже минимальную зарплату не получает,хотя требования никак не уменьшились, на 0,8 % ,позор а не Укрпочта

11. 15 ноября 2023

В мене питання: отзиви спiвробiтникiв хтось читае з вiдповiдальних осiб? Нi! Тому, це марна трата часу. Сама робота цiкава, але необуздвнiсть окремих начальникiв вiддiлень, хамство, приниження операторiв, мати….- це Кодекс поведiнки у колективi Укрпошти? Таке враження,що деякi начальники вiддiлень виповзли з з якоīcть дири у лici та зокрема слова х.. нi як спiлкуватися не можуть.

12. 13 ноября 2023

Це навіть роботою важко назвати. Це огидна бубонна чума на тілі ринку праці України. Тут усе створено для того, щоб тебе вхарювало якщо не від клієнтів, то від умов праці. Тотальне таке комбо.

-Гидкий графік роботи. З 8:00-20:00.З понеділка по суботу, а то і у неділю. Майже усі відділення великих міст. Натомість працівників на відділення може бути троє. Ніколи не можна піти у відпустку по-людськи, у піковий час приймання комунальних, щоб просто психологічно відпочити від тої концентрації хамства нашого люду,з яким зустрічається щодня. Ти просто жалієш своїх колег, які вимушені працювати у твою нікчемну відпустку терміном 2 тижні, без вихідних. Бо бронь боже залишитися на відділенні з нашим людом одному. Доплат за перепрацювання звісно ніяких ніколи не буде.

— Просто упорота програма АРМ. Постійно висне, чеки може видавати по 3хв.Постійно вибиває. Зміну може відкривати і закривати по пів гарні години. Майже щоденна відсутність БД.

— Приймання чи пакування пошти — це чисте пекло. Як і інкасація. Я такого цирку за усе своє життя не бачила. Щоб гроші інкасувати у залі, за стійкою, без бар’єрів, без захисту. Де кожне рило над тобою звисає по іншу сторону і просить видати газету/листа/посилку і т.і. Хоч 20 табличками *технічна перерва * обстався.

— Таємний покупець. Це щось чарівне😂За проходження на 100 балів тебе чекає подяка у робочому чаті. По суті, це така барижна операція, за яку у разі його завалу, тебе відправлять у якесь село, чи відділення, у якому позвільнялися усі працівники після «професійної» роботи територіальних менеджерів.

— Хамське керівництво. Тут вище чітко сказали про регіональних менеджерів. Ці нікчеми дійсно не можуть себе тримати у рамках банальної ввічливості навіть у робочих чатах. Спершу доведуть цілий колектив до звільнення, а потім дивуються, що за 6000 тис. ніхто не летить у цей шмат лайна, під назвою укрпошта. А розгрібати потім плоди їх роботи вимушені працівники інших відділень, тягнучи своє у придачу. За велику подяку у робочому чаті😂

— Окрема тема — це звісно клієнти.У нас дуже багато бидла. Такого тотального. Дорослі нікчеми, які не спроможні вистояти у черзі більше 5хв.Воно буде стояти друге в черзі і вже покаже усю палітру своєї
    » вихованості «. Скажу одне-дуже рада, що звільнилася і докладу усіх можливих зусиль, щоб ніколи більше у житті не працювати у сфері обслуговування.

Дуже тішить, що молоді у цій недокомпанії майже немає. Благо, одразу усе розуміють.+тут немає ніяких. Той шмат твого життя і часу, яке ти тут проводиш не оплатиться ні заробітною платою, ні досвідом, ні хорошими колегами. Якщо хоч трохи відповідальний і старанний працівник — використають і виблюють при першій же можливості, і отямитися не встигнеш. Не витрачайте свого дорогоцінного часу і здоров’я.

13. 8 ноября 2023

А що за зарплатня 4400????нехай Смілянський на таку проживе!!!! Стид і срам!!!!!Поскорочували людей,хіба людина може обслуговувати дві дільниці і за такий мізер,чого не зроблять проїзді?????

14. 9 октября 2023

Огиднішого відношення до працівників від обласного начальства Черкаської області і не придумаєш.Залякування, шантажування тим, що якщо не будеш продавати товар, то будеш звільнена за статтею. Це взагалі як? Це що за бариги в керівництві? Хочете змарнувати час і нерви, то ідіть туди. Праця в Укрпошті, це нова форма рабства.

1. 23 октября 2017

Пан Горбенко!!! Сколько можно опускать Херсонскую компанию? Сколько можно принимать на работу некомпетентных сотрудников вообще не имеющих соответствуещего образования и даже мало-мальски понятия о работе которую предстоит выполнять? Сколько ещё будут длиться издевательства и обирательства простых рабочих Укрпочты зазжравшимся руководством на местах, где Ваше обещаемое поднятие оклада для трудящихся центров и подразделений? Что,как всегда — пустышка!? Почему существенно и с постоянной тенденцией вверх растёт оклад у тех кто спокойно попивает кофе в кабинетах, прохаживается по магазинам и собирает сплетни для сведения счетов! Прошу заметить — в рабочее время! И всё это в то время когда простые трудящиеся, почтальоны, начальники отделений, сопровождающие, водители ишачят на них(да и на Вас) в надежде что их труд будет оценен. При Вашем непосредственном участвии был закрыт Генический почтовый центр. И что? Ну да, нужно очень большой склад ума чтоб сделать в целях мифической экономии холостые пробеги при доставке почты из Каховского центра на каждом маршруте порядка 100км! Браво! Если бы я была на Вашем месте — то от экономического отдела, как от пережитка прошлого которого уже нет ни в одной мало-мальски уважающей себя ,,конторе,, уже бы давно не существовало! Последний итог — ПОЗОРИЩЕ!!!

2. 31 января 2018

Зарплати достойні для тих хто працює і хоче заробляти, зміни відбуваються!

Водитель руководителя 1
Операционист-кассир 1
Почтальон 5

Добавьте зарплату в компании Укрпочта

Добавить отзыв о работодателе Укрпочта

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрпочта?