Золотой Урожай

Золотой Урожай — производство муки и мукомольной продукции, хлебный бизнес (более 10 хлебокомбинатов), изготовление макаронных изделий, консервированной продукции, масложировое направление, а также оказание различного рода услуг и многое другое. Численность персонала более 5000 человек. Подразделения компании расположены по всей территории Украины.

Отзывы о работе в Золотой Урожай, зарплаты

1. гостьь
    16 января 2017

З початком нового 2017 року з’являються і нові зміни в трудовому законодавстві України. Зокрема йдеться по Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 №1774-VII.
    В даному Законі докорінно змінено суть поняття «мінімальна заробітна плата», яка викладена в новій редакції в Кодексі Законів про працю (КЗпП) та Законі України «Про оплату праці» від 24.03.1995 року №108/95-ВР.

До прийняття цих змін мінімальна зарплата визначалась, як розмір зарплати за просту некваліфіковану працю, нижче якого не могла провадитись оплата, до якої не включались доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати. У новій редакції цю норму виключено.

До мінімальної зарплати застосовується нове визначення – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Законом про Держбюджет 2017 (від 21.12.2016 року №1801/VII) встановлено розмір мінімальної заробітної плати – 3 200 грн. Також, новим є те, що внесено зміни щодо визначення системи оплати праці, на сьогодні це тарифна та інші системи, що складаються на основі оцінки складності кваліфікації працівника та виконуваних робіт.

Особливий резонанс викликали зміни щодо контролю за дотриманням законодавства про працю, тепер проводити перевірку роботодавців з питань дотримання норм трудового законодавства та застосовувати фінансові санкції можуть: інспекції з питань праці (Державна служба України питань праці), Фіскальна служба та органи місцевого самоврядування.

Закон став суворішим до недобросовісних роботодавців, оскільки влада посилила покарання у разі порушення трудового законодавства.

Новим Законом ст. 265 КЗпП доповнено — встановлено відповідальність за: недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні — у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (з 01.01.2017 — 9600 грн); недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод при проведенні перевірки з питань виявлення порушень щодо фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків — у 100-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (з 01.01.2017 — 320 тис. грн).

Отже, в загальному, відповідальність яка застосовується до роботодавців така.

1. Фінансова відповідальність (згідно ст. 265 КЗпП):

— 100 мінімальних заробітних плат (320 000 грн.) – у разі перешкоджанню перевірки державному інспектору неоформлених працівників трудовим договором, виплати заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску;
    — 30 м.з.п. (96 000 грн.) – за кожного працівника який: працює без договору; оформлений на неповний робочий день, але фактично працює повний робочий день; видана заробітна плата без відрахування на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податку; порушено терміни виплати або виплачено не в повному обсязі заробітну плату;
    — 10 м.з.п. (32 000 грн.) — за кожного працівника якому оплата праці здійснюється без дотримання держаних гарантій (неоплачена понаднормова робота, у вихідні та святкові дні, за роботу у нічний час);
    — 3 м.з.п. (9 600 грн.) — за затримку виплати заробітної плати більше ніж на 1 місяць або виплат не в повному обсязі, а також у разі не допуску інспекторів до перевірки;
    — 1 м.з.п. (3 200 грн.) у разі неподання або несвоєчасного подання повідомлення про прийняття працівника на роботу та інші порушення трудового законодавства.

2. Адміністративна відповідальність ( застосовується якщо порушення в судовому порядку не визнано грубим):

— 30-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-1 700 грн.) – за порушення вимог законодавства про оплату праці;
    — 100-300 н.м.д.г. (1 700-5 100 грн.) – за повторне порушення протягом року або якщо вчинено щодо неповнолітнього, вагітної жінки, самотнього батька або матері, що виховує дитину віком до 14 років або дитину-інваліда;
    — 500-1000 н.м.д.г. (8 500-17 000 грн.) – допуск до роботи без оформлення трудового договору (контракту);
    — 1000-2000 н.м.д.г. (17 000-34 000 грн.) – повторне порушення протягом року щодо допуску до роботи без відповідних документів;
    — 50-100 н.м.д.г. (850-1 700 грн.) – у разі не усунення порушень за вимогою інспекторів;
    — 20-40 н.м.д.г. (340-680 грн.) – за порушення законодавства про охорону праці.

3. Кримінальна відповідальність:

— За незаконне звільнення працівника: штраф від 2000 до 3000 н.м.д.г. (34 000- 51 000 грн.); 3 роки без права займати посаду керівника; виправні роботи на строк до 2 років.
    — Повторне порушення або вчинення неправомірних дій до соціально — захищених категорій громадян: штраф від 3000 до 5000 н.м.д.г. (51 000-85 000 грн.); 5 років без права займати посаду керівника; виправні роботи на строк до 2 років; арешт до 6 місяців.
    — За умисну не виплату заробітної плати більше ніж 1 місяць: штраф від 500 до 1000 н.м.д.г. (8 500-17 000 грн.); виправні роботи на строк до 2 років; позбавлення волі на термін до 2 років без права бути керівником на 3 роки.
    — За нецільове використання коштів призначених для оплати праці: штраф від 1000 до 1500 н.м.д.г. (17 000-25 500 грн.); обмеження волі до 3 років; позбавлення волі на термін до 5 років без права бути керівником 3 роки.

Отже, як бачимо, на несправедливого та жадібного роботодавця, який намагається ухилитись від своїх зобов’язань чекають серйозні неприємності. Таким чином, влада намагається захистити права працівників та вивести з тіні «зарплату в конвертах».

2. Я
    9 января 2017

@Р.д.к, чтобы дождаться встречи со мной, нужно как раз прекращать пить Зипрексу. Ведь я за все время присутствия на этом сайте так ни разу и не зашел с корпоративного IP….

3. Р.д.к
    5 января 2017

Кадры умеющие думать, это не про вас ибо хватило бы мозга не заходить сюда с корпоративного ip. А я прийму зипрекса и буду ждать встречи с вами

4. Я
    31 декабря 2016

@Р.д.к, не переживайте Вы так за меня ) Главное, не забывайте Зипрексу принимать. Ну, а как созреет конкретное предложение- кричите сюда, я всегда готов обсудить хорошую работу )

5. Р.д.к
    31 декабря 2016

Ну вы же себя считаете грамотным кадром, во вы и оценивайте

6. Я
    30 декабря 2016

@Гость, в этой компании некому оценивать профессионализм принимаемых на работу. Потому как жесточайший кризис кадров. Это пытаются лечить приемом «волшебников». Что только ухудшает ситуацию с кадрами, умеющими думать.

27 декабря 2016

Умань и Святошин отжали? Когда? А юристы нафига сидят? Они ж там нехилые взятки таскают

Морган :
    @Гость, В Харькове много отличный специалистов кроме тех кого ты перечислил. Уход спецов только начинается. Если Балыхин не начьнёт заботиться о кадрах, не будет думать о завтрашнем дне, то в Харькове через месяц не будет ни одного спеца.

О какой предполагаемой заботе о кадрах вы говорите? Балдыхину плевать на уровень квалификации кадров, главное, что бы молчали и не опротестовывали его стремления в отжиме бизнеса у Лещинского. Кстати о уже потерянных активах: Крымхлеб, Уманский КК, Мариупольский МК. Святошинский МЗ, все Донецкие активы, Славянский МЭЗ, практически все Луганские активы (не подчиняются указаниям Киева) потеряны навсегда. На очереди Одесский каравай и Харьковские хлебозаводы, отжим которых банками вышел на финишную прямую. Вывод — Балдыхину нужно «косить» как можно больше из того, что осталось, а не заниматься желаемой кем то заботой о серой быдлоте. СПАСАЙСЯ КТО КАК МОЖЕТ!!!

25 декабря 2016

Я не говорил, что эти люди единственные спецы. Я сказал, что знающие и понимающие люди уходят и это действительно плохо закончится!

10. Я
    25 декабря 2016

@Морган,они только у вас там наверное еще и остались ))) Все остальные давно ушли. Процесс не начинается, он заканчивается. Шреку совершенно не нужны люди, могущие оспорить гениальность его идей )

1. Дядя Жора
    3 февраля 2013

Как вы уже все надоели всей Украине! Если бы вы только знали, друзья мои! Когда вы уже окончательно разоритесь, после чего все до единого, от уборщицы, до директора вашего холдинга (очередного), сдохнете с голоду под забором в вашем Донецке?
    Нас всех уже тошнит от ваших бухгалтеров и финансистов, вашего Лещинского, ваших сплетней и интриг, вечных поисков топ-менеджеров-волшебников всех направлений, ваших недоплат поставщикам, откатов и всей той грязи, которая связана с вашим холдингом! Какие же вы все-таки там все ничтожества! Чтоб вы околели, наконец-то, и оставили всех в покое!

21 августа 2012

с чего бы это ?
    У нас все на месте уходят слабаки , а гибкие люди остаются на месте!

Бренд-менеджер 1
Электрик 1

Добавьте зарплату в компании Золотой Урожай

Добавить отзыв о работодателе Золотой Урожай

Показать другой код

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Золотой Урожай?