Аптека Бажаемо Здоровья

Аптека Бажаемо Здоровья

Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»

Отзывы о работе в Аптека Бажаемо Здоровья, зарплаты

1. 1 ноября 2023

І ще, за додаткові години якщо ти виходиш на переоблік чи дівчата у відпустці і ти працюєш за двох, то за додаткові години вам нічого не виплатять, і ті хто пише що, ось йдіть напрацьовуйте години і набивайте на інших аптеках🤣🤣🤣 розсмішили, а ви спробуйте і тоді зустрінемося тут у коментах
    Всім гарного дня

2. 1 ноября 2023

Доброго дня, хоча який він добрий якщо пишу тут коментар, ви мене вибачте, але підкажіть мені будь ласка, людина яка працює на три посади пояснюю ( двірник який не має навіть зимнього одягу в якому він має прибирати біля аптеки, прибиральниця та фасувальник) скажіть будь ласка з якого дива людина має робити на всіх цих трьох посадах якщо в нього договір підписаний як фасувальник? Та ще й за 7000грн в місяць? Коли фармацевти отримують до 20 к і вони кричать що їм мало, то з якого дива ми повинні робити все це та ще й за 7к, майте совість і зробіть нормальну адекватну ЗП, я не кажу щоб підняти її як до фармацевта, хоча би до 10 тисяч грн.
    Я дуже розчарована компанією «Бажаю Здоров’я» немає жодної поваги до своїх підлеглих.
    Бажаю Бажайці найшвидшого краху!!!

3. 1 ноября 2023

@Гость, а вы на сто процентов ком.директор и даже знаю кто, удачного вам плавания в гнилой фирме рыба гниёт с головы

4. 25 октября 2023

Шкода, що зараз фармацевт став у один ряд із офіціантом, бо що той, що той — обслуговувальний персонал та і кредо одне:» Клієнт правий завжди!». Невже пішли намарно роки навчання в коледжі, університеті(а це 3-4 роки коледж + 4-5 універ в середньому), невже це норма, коли ми вчили у навчальних закладах одне, а в реальності все до точності навпаки? Пам’ятаю, як нас навчали, що ми покликані допомагати людям бути здоровими, а тепер що? Власні торг марки, пріоритети, плани на виручку і т.д. Тільки от на офіціанта і навчатися взагалі-то ніде не треба, і з/п майже така ж, і графік роботи подекуди навіть менший, аніж у фармацевтів(13-14 годин).. Дуже прикро…😔
    Р.S.: Нічого проти офіціанта не маю, просто до прикладу взяла.
    А про мережу «Бажаємо здоров’я » чомусь завжди складалось враження взірця, але прочитавши відгуки, зрозуміла, що і тут не все так гладенько, на жаль

5. 20 октября 2023

@Гость, ви мабуть якийсь ком.дир.😂😂 ця мережа вже давним давно забила х*р на працівників. Гребуть всіх кого попало,бо ніхто не хоче працювати тут.. навіть ходячи на заміни зп нижча ніж у інших мережах,повірте теж знаю зп в інших мережах, наразі це ні для кого не секрет. Власники та ком. директори не мають ні за що найнятих працівників, таке враження що ти маєш жити на тій роботі бо ж треба каси набивати. Про особисте життя ти маєш забути, бо ж у бажайці працюєш, маєш думати як же то аптеку піднімати, бо це ж тобі треба. Людяного відношення тут абсолютно немає!!
    А щодо того що клієнт завжди правий то це повний п***єц, вибачте, скоро клієнт на тебе сечу зможе вилляти бо він кончений дибіл, а ти маєш стояти посміхатись, бо ж це клієнт, а ти тут так «за дякую» стоїш, без прав і якихось лементарних особистих кордонів, на фармацевта можна що хоч казати і тут ніхто розбиратись не буде, зразу ти дурний і т.д, бо КЛІЄНТ — грошііііі🤩🤩. Дуже знецінена праця фармацевтичних працівників, шкода. Воно нажаль так всюди — ми просто обслуговуючий персонал.
    Маю велику надію, що колись бажайка повернеться до свого престижного рівня, а наразі не рекомендую бажайку як хороше місце для роботи.

6. 17 октября 2023

В мене немає слів, залишились тільки неприємні враження від аптеки»Бажаємо здоров’я» і комерційного директора Владислава Олександровича.Я маю вищу фармацевтичну освіту і стаж роботи в фармації 28 років.Я ВПО, була вимушена виїхати з Нікополя через бойові дії.Виїхала на свою батьківщину в Черкаську область з дітьми.Хотіла влаштуватися в аптеку»Бажаємо здоров’я» .Залишила свій номер телефону і подала резюме.Вже рік і два місяці мені
    відмовлюять, Вам не потрібні спеціалістиз вищою освітою? За цей період змінилося чотири співробітника.В аптеці працюють мед.сестри.
    Завідуючою аптеки працює людина , яка немає ні фарм ,ні мед.освіти взагалі.Вона працювала прибиральницею в цій аптеці.А потім її поставили завідувачем.Під час розмови з генеральнм директором, він мені відповів, що завідуюча набирає собі колектив.Це просто жах.До чого ви прийдете.Після тієї розмови , стало все зрозуміло і зовсім перехотілося йти працювати в вашу аптеку.

7. 13 октября 2023

Ау, люди! Пишете всяку срань! Ці гнівні пости про «зраду» можуть писати лише обіжені… це реально *ерня якась😳 читаю, коси дибки!!!
    Вся фармація змінилася і це факт, у всіх є своя торгова марка, у всіх є карточки, стандарти. Ідемо в ногу з часом🤣
    Я працюю в цій мережі і в порівнянні з іншими тут комфортно, тебе не штрафують і це вже велика перевага. Той хто хоче більше заробити , може піти на заміни і заробити додатково копійочку. Стараєшся розширяти чек — буде більше зарплата, короче, той хто хоче заробити — тут може заробити достойно і всі ті коментарі про зп залишіть при собі, я знаю в кого які зарплати! Тож з цього всього на сьогодні Бажайка сама нормальна фірма для тієї людини, яка хоче чесно працювати і зможе достойно заробити.

8. 12 октября 2023

@Офігевший,
    Готовтесь, що невдовзі вас вже на роботі не буде. Керівництво завжди і при всіх осбтавинах на боці клієнта. У мене так було, я вибачався і мене все одно звільнили, бо я нагрубив неадекватній, коли вона в мене швиряла ампулами, їх розбила і я же за них ще і заплатив. Вам в лице можуть плюнути, обізвати, а ви повинні опустити голову і мовчати, бо це покупці. А наші покупці ой як багато собі дозволяють, навіть перекручують, що їх чуть не били Вони приходять вже ізначально невдоволені, а ще телевізор їх навчив, чуть що, зраду жалійтесь куди тільки можливо

9. 9 октября 2023

@Оксана, боже що ти несеш ? а по твоєму скільки має заробляти фармацевт 6000? націнки є всюди! а сам ким працюєш прибиральником ?

10. 9 октября 2023

ОТ поясніть ситуацію. прийшла неадекватна людина в аптеку . почала обзивати прийшла пяна. почала кричати та переходити на особисте. я сказав що обслуговувати не буду. вона сказала давай книгу жалоб я дав вона щось накатала. Що типу я неадекватний. А потім вона ще позвоне на гарячу лінію і зроблять мене винним. І будуть просити щоб я звонив просив вибачення… Що за фігня?

11. 21 сентября 2023

@Гость, скажу так, шо зараз всі аптеки стають просто пунктами ОБМАНУ, дурять людей, втюрують їм всяку хер*ю за шалені бабки. Оці бонусні картки — це взагалі кидалово на гроші » накопичення 1%», Боже, що за лохотрон. А нас за це ***ть.
    І ще моя порада усім людям: якщо є така змога, БУДЬ-ЯКІ ЛІКИ ЗАМОВЛЯТЕ ЧЕРЕЗ ТАБЛЕТКУ, ТОМУ ШО НАЦІНКИ В УСІХ АПТЕКАХ ПРОСТО ШАЛЕНІ!!! Починаючи від 5 грн і т.д., буває таке, що різниця між аптечною ціною і ціною на tabletki.ua — 100-200грн. Ні на чому! Тепер ясно, звідки беруться з/ п 20000 і більше у «фармацевтів» — лохотронщиків. Не дайти цим злодюгам вас намахати.
    Будьте здорові!

12. 11 сентября 2023

Працюю тут вже більше року.
    Працювати можна але позавозили свій товар кончений і хочуть щоб ми його продавали і він взагалі не лікує …
    То середній чек піднімай … то промо продавай . Це повна [вырезано] .

13. 21 августа 2023

Не рекомендую идти работать в эту сеть, зав.аптекой и фармацевт воруют деньги с кассы, будьте готовы утром открыть аптеку, а выручки за предыдущий день нет ни в сейфе, ни в кассе. Лучше дольше ищите работу, но без таких особей

14. 17 августа 2023

Мережа аптек просто жахлива, низькі заробітні плати а вимог багато, в мене була регіональним менеджером Олена Григорівна( дарницький район) так це просто жах при відкритті аптеки нічим не допомагала, відносилась просто ніяк ще й потім такі дрібні гроші виплатили за стажування і відкриття аптеки, відношення як не до людей, нікому не раджу тут працювати

15. 16 августа 2023

Ще майте на увазі, що при звільненні вам не віддадуть останню зарплатню, бо повісять на вас терміни за останні три місяці, хоча це і протизаконно, адже терміни мають списувати за рахунок підприємства. Але керівництво просто не рахує ці препарати під час переобліку, створюючи таким чином недостачу…

16. 2 августа 2023

зробили вони ці бонусні картки, для того щоб було до чого доколупуватись. Тепере ще плюсь одне питання чого мало зареєстрованих покупців. Жах твориться в бажайці, мережа перетворююється на супермаркет, пробують »подражати» подорожнику. Про зарплату годі й говорити, все видимують для того аби платити менше, постійно щось змінюють тіпа вам буде краще і т.д., а насправді все для того щоб ніхто не розумів як воно нараховується. Зневага до персоналу просто нереальна.
    справді, колись було дуже престижно працювати в бажайці, це було дійсно АПТЕКА, а зараз чорт зна що.
    Змінюйтесь на краще, поки ще не пізно.
    Всім здоров’я, та миру.

17. 26 июля 2023

Вражена байдужість керівництва до фармацевтів , які працюють без нормальних вихідних,понаднормово ще й мають заробляти собі З/ П .
    В мережі Бажаємо здоров‘я найнищі зарплати , не йдіть сюди працювати вам постійно будуть виносити мізки за середній чек , за промо+ , за все що завгодно аби вас принизити . Дівчата стараються але цього ніхто не помічає , працюють і за санітарок за маркувальника за завідуючу …
    В цій мережі вашої зарплатні невистачить вам навіть на виживання . Будьте готові , що сорокових товарів буде дуже багато,яких вам замовить мережа не питаючи вас , потім фармацевти їх за свої зарплати перекривають .
    Мережа опустилася до рівня « базар» постійно треба щось парити особливо їх профі товари , сумнівної якості….

18. 26 июля 2023

Шановне керівницьтво цікаво як ви розраховуєте план виконання товарообігу, промо на аптеку, таке враження що як що аптека зробила план, то наступний буде такий що ще пів року його не виконаєш.і нарешті спробуйте вже самі власну марку виробництва, бо наступного разу люди відмовляються чомусь її купувати??? Не шкода людей, не соромно перед найманими працівниками, хоча мабуть ні. Виживання, маркетинг….

19. 26 июля 2023

Доброго дня, компанія бажає гарних результатів роботи аптек (во всіх аспектах), при цьому відношення до співробітників (во всіх аспектах бажає кращого д….О) яка подача така й віддача. Що далі все краще….. Основний аспект зарплатня 😏 просто п…. Слів невистачає

20. 13 июля 2023

Добрый день!Предложили вакансию в сети ,прождала 1,5м в итоге не взяли . Очень не порядочно ..!! г Одесса .Юлия Юшанова.0675262515

21. 7 июля 2023

Працювала в цій мережі більше пів року, зі всіх фарм.мереж ця найгірша:
    — маленька зп, яка не перевищує певної поділки, незалежно чи є торг чи немає;
    — ц*нічна регіональна (м. Львів), яка думає що вона акула бізнесу, та насправді просто як погане насіння скрізь пхає свої аптеки, які не приносять нічого. Зверхн* відношення до працівника!!!
    — вічні моніторинги, збирання чеків з інших аптек, невідомо для чого;
    Жодна здорова мережа не збирає чеки для моніторингу!!! Це для видимості роботи завідувачів та регіональних мережі «БЖ»!!!!!!!!!
    — неоплата понаднормових годин, в цій мережі просто шукають л*хів, на яких буду впахувати;
    — на жаль, не повезло із завідувачем, яка могла собі позволити ляпати д*рості кожного дня, переходити на особисті теми, гноб*ти, морально давити, виживати з аптеки, це вічний моральний тиск, робота перетворюється на кат*ргу!!!
    — через буквально 2-3 місяці таких умов праці не хочеться навіть елементарно говорити з клієнтами, бо що чек вийде на 50 грн чи на 2500 то ЗП буде однакова!!!!!!!!!
    А звичайно співбесіда ідеальна, обіцяють ЗП 300000000, хороші і чесні умови праці!

22. 29 июня 2023

В даній мережі основне — до якого комерційного попаде аптека, тому що вони представники офісу і з вищими за них керівниками ніхто не спілкується (напишіть листа на сайті, то прочитають). І є дуже адекватні, лояльні, з якими приємно працювати, а є інші, нові, які просто намагаються вижити колектив з аптеки, через свою некомпетентність чи то просто власне бачення ситуації. В той час, як вакансії всюди! А взагалі, то дуже непогані умови, немає штрафів, тупих корпоративних вимог, таємних покупців та інших дурниць! Власникам реально респект за принципи, яким вони не зраджують вже багато років💙💛

23. 26 июня 2023

Добрий день! Відношення що від вищого руководства, (ком. Дир. що від місцевого(так мовити зав)що призначають не зрозуміло як, аби кого призначити ( до колективу таке вдношення хочеш терпи а нехочеш пішов…) і це незважаючи скількі проробив, якій фахівец. Таке відчуття що мережу пустили як по річці…, а далі що? З/п вже опустили далі нікуди. Топові аптеки нищать недбалістю навичок опиту та знання роботи керівництва. Дуже шкода за мережу😞

24. 6 июня 2023

Скажіть мені, як це виходить, що в аптеці працюють два першостольника, а завідувач отримує зарплатню на третину меньше, бо їй рахують середню як за трьох? Не тому, що щось не зробила, а тому, що в офісі намалювали одиничку на папірці — штатному розписі? Плани також складають із розрахунку лише кількості штатних одиниць, не враховуючи жодних інших факторів. У фармацевтів просто вкрали по 3-4 тисячі, коли знизили відсоток бонусу за «Таблетку». Короче, не раджу сюди йти працювати ні фармацевтам, ні завідувачам

25. 21 мая 2023

Раніше були чудові аптеки ,зараз все зовсім інакше ,дуже погане ставлення до працівників ,вічні проблеми ,та на мою думку вище поставленні ком директори щось вічно махінують із з/п та іншими проблемами ,всі проблеми в аптеці рішайте самі за свій рахунок та ще в свій час (((
    Останнім часом хочуть при мінімальному вложенні заробити максимум вигоди ,на бідних простих фармацевтам та інших працивніках (((
    Приклад ,спитайте як нараховується з/п ніхто не зможе відповісти щось вразумне (((

26. 10 мая 2023

@Гость, Так у вас і так є гАряча лінія, яка бронює і консультує. Те, що до вас зателефонувала людина похилого віку уточнити вартість, не означає, що гАряча лінія не працює, можливо людина за неї просто не знає.

27. 7 мая 2023

@Лантух бездарность,
    Доброго дня ! Не можу погодитися з Вашим твердженням… я пропрацювала в мережі Бажаємо Здоровʼя 12 років і знайома з Лантух Інною Олексіївною особисто. Це хороший фахівець і вона працювала уже на завідуванні, під її керівництвом аптека росла , а не впала ʼʼна колінаʼʼ. Це людина яка звикла працювати на результат і завжди допоможе порадою в правах. Дуже не приємно було читати такий відгук про неї. Тому Інна Олексіївна є багато людей , які Вам дуже вдячні за допомогу! А щодо хейтерского відгуку , можу сказати , що кожен чим наповнений, тим і ділиться.

28. 3 мая 2023

@Гость, повністю підтримую! і так багато роботи, а треба між клієнтами в черзі, відповідати на телефонні дзвінки, консультувати по телефону, ще й робити Інтернет-замовлення.
    В інших мережах, є горяча лінія, по якій і консультують, і роблять замовлення. Є чат-боти, по яких клієнти самостійно роблять замовлення, це зручно. А з сайтом аптека.нет, і працювати складно.
    Ціни підняли, реклами ніякої, тільки вимоги…

29. 1 мая 2023

Доброго дня! Питання навіщо потрібна горяча лінія ,якщо за консультацією або узнати ціну все одно звонять в аптеку? І ти повинен замість того щоб консультувати людей в черзі , орать в телефон ціну бо звонить якась глуха бабулечка у якої на фоні ,ще грає радіо і співає Олег Вінник пісню про вовчицю.Мене обурює те що, якщо в мережі аптек є горяча лінія то люди повинні дзвонити туди,там ж за це зарплату полатять. А ми походу виконуємо функцию горячої лінії. Тоді вона не потрібна.В інших мережах якщо є горяча лінія то телефон в аптеці потрібен тільки для зв’язку між керевництвом і співробітниками.

30. 29 апреля 2023

Чем Думает руководство наше когда берет на работу сотрудника ? Наш новый ком директор Инна Алексеевна не компетентный человек не то что как директор но как и фармацевт. Она не может в чем то помочь и подсказать, сама бы научилась. И что за гопник с ней следом вечно ходит ?
    Нужно уходить из данной сети так как сеть стала деградировать.
    Видно кому-то в Киеве не нравится что были сильные коммерческие детектора и их просто убрали что бы те не заняли в дальнейшем их место. И взяли не понятно кого.

31. 23 апреля 2023

за що звільнили Александрову??? Це була надзвичайна комерційна. Ми ніколи її не боялися, завжди знали що вона нам допоможе, підкаже!!!
    Ірина Миколаївна з Вами було дуже приємно, легко і класно працювати. Дякую Вам за це. Бажаю вам знайти таку роботу, де вас дійсно будуть цінувати та поважати, ви на це заслуговуєте! От дійсно ви були най-най. Бажаю вам процвітання.
    Ну а БЗ в котрий раз всім показала, що «срати вона хотіла на своїх працівників» . Але бумеранг працює, і якщо хтось думає що закону бумеранг не існує, заспокойтесь і чекайте, він просто ще до вас не долетів.

32. 22 апреля 2023

@Гость, спеціалісти дорого коштують. А їм треба по дешевше. Тому і беруть, аби кого. В Україні не залишилось аптечної фармації, як такої. Фармація не ввійшла навіть у ТОП-10 професій України. Це повне дно. Заочна форма згубила фармацію і жадоба до грошей. Поки закони нормальні не приймуть і не почнуть контролювати, порядку не буде. Зараз фармація — це позорна професія. Провізор — раб у бариг та банкірів, армянів та інш.

33. 19 апреля 2023

Доброго дня, колеги) я працюю в даній компанії понад 10 років. За ці роки було різне. Те що фарм. ринок змінюється то це не тільки тут а і в загальному. Конкуренціє зростає і виживають сильніші. Згадувати як колись була « трава зеленіша» не має сенсу. Світ змінюється, тому якщо не готові вдосконалюватися та бути лідером тут робити не має чого. Багато залежить хто у вас комерційний і хто завідувач, оскільки ваші погляди на все можуть бути різні. Моя порада якщо вас не влаштовує спробуйте змінити аптеку, комерційного. Всі Бажаю здоров’я і миру

34. 18 апреля 2023

Дуже багато обурення ,ні грошей ,ні нормального скороченого дня.А тільки одні зауваження ,все більше приходе бажання змінити місце роботи.Вимог багато а відношення до працівників як до роботів.

35. 17 апреля 2023

Хочу запитати керівництво, як вам добре святкувалося у ВеликДень? Чи повний був ваш кошик на свята? Вважаю у вас всього було вдосталь. Величезне дякую вашим працівникам, які старанно працювали протягом березня -квітня. Але кошики ваших підлеглих були пусті. Гнів вам і сором від всіх аптек України за те, що ви оставили людей без грошей на свята. Ганьба керівникам, які залишають працівників без зароботанних грошей,які не дозволяють в Одесі під час повітряних тривог закривати аптеки,які систематично недораховують заробітну плату (некомпетентність, чи щось інше). Які на початку війни обіцяли подвійну заробітну плату, тим хто вийде працювати,(бішість людей виїхали з міст подалі від обстрілів та до роботи з пригородів і назад назад добирались за свій кошт), а виплатили одну зарплату. З ким залишитесь ви?

36. 12 апреля 2023

Хочу також поділитися своїм відгуком про цю мережу аптек.
    Коли я прийшла працювати, дійсно брали не аби кого.І ставлення було набагато краще.Дуже соромно за керівництво ,що в цей тяжкий час , знецінюють труд своїх працівників . Всі стараються , щоб як можно більше продавати, виповнюють плани, промо( доречі не малі). Але у відповідь нам «дуля з маком», як то кажуть.А стосовно сроків , які фармацевти з завідувачами ледве-ледве перекривають , це норм?Так і про вчасну видачу заробітної плати , яку ми чекаємо як Хатіко.Кожен день хочу покинути працю , але все ж таки є віра в глибині душі , що зміни в мережі БЗ підуть на краще. Тільки коли?Скажіть…
    Аааа , а ідея з клейонками вообше топ))

37. 12 апреля 2023

Поміркуйте 100 раз якщо хочете зараз прийти працювати у цю мережу. Це просто обурливо — минулий місяць всі так старалися виконати поставлені цілі, щоб отримати гроші до Великодня, а отримали великий ляпас!!!!! Сказали що гроші будуть на наступному тижні після свята — це така ВЕЛИЧЕЗНА неповага до співробітників. Керівництво ви як себе почуваєте? Ви будете гарний кошик складати??? Плани ставлять такі щоб нічого зайвого не переплатити співробітникам. Якщо хтось захоче сюди ідти то, майте на увазі, що кожен місяць будете писати пояснювальні — чого ви не виконуєте плани і як ви будете їх виконувати в наступному. Працюю давно, але бажання звільнитись все частіше в моїх думках. І рекомендувати я своїм знайомим ніколи не буду цю мережу!

38. 11 апреля 2023

Ви хочете щоб ми переводили на наш сайт, ви думаєте ми це не робим ?тільки яка відповідь від клієнтів
    — сайт не зручний, в мене не виходит
    -там дороще ніж на таблетки
    -я знаю мені не подається сайт не зручний
    Це відповіді від людей
    І ви взагалі бачили різницю на нашому сайти знижка максимум 5-10 грн,а на таблетці 50,80,90 навіть 200,250 знижка .
    Питання де б ви замовляли лікі ?я думає це очевидно що на таблетці .
    І як ми повинні заробляти ?ви поставили мінімальну оплату за таблетку, через що можна так сказати урізали нам зарплату, а тепер максимально нереально зробили так, що люди не перейдуть на наш сайт, тому-що там дорого, а на таблетці дешевше

39. 11 апреля 2023

Доброго дня , шановне руководств, можна питання. Ви собі зарплату вже виписали ? А то звичайним первостольникам на 2 тис в началі місяці,і живи за ці гроші більше двух неділь. Виконали план, а зп до свята дуля .За всі рокі праці в цій мережі нас не залишали без гроша на свята.Хочь казали що потрібно підтягнути план та отримаєм ДО СВЯТА ЗАРПЛАТУ. Вибачте але це як можливо прожити в даний момент на 2 тис. А ті хто з дітьми , на квартирі орендованій ,кредити та ще можно багато перечислити. Ви не можете за дві неділі порахувати зарплату чи як ?
    Максимально паршиве відношення до людей, ви ніколи не думали чого у вас постійно потрібні люди в аптеку , заміни ? Ні, може ви переглянете своє відношення до співробітників щоб не було такой тікучки штатов. Зарплата була вище всіх мереж тепер сама нижча майже , а пашим як коні ми більше !!!
    Візьміть будьласка до уваги, та переглянте свою позицію до співробітників. Коли бажайка буде по зп перевищувати їнших мереж . ????
    З такім відношенням як ми можем звати своїх колег в цю мережу ,коли самі вже не витримуєм тут працювати і бажання звільнитися все більше та більше .

40. 6 апреля 2023

Скоро бажайка дограється ,будуть самі робити в своїй параші ,зі своїми комерційними .
    Понаставляють своїх планів ,ні вмерти ,ні жити .
    Виконуйте [вырезано] !Ніби зп всі гроші світу ,обіцяють одне ,виходить інше .
    Шановне керівництво ,переглянуте свої кадри комерційних .
    Або ми переглянемо інші мережі .

41. 1 апреля 2023

@Гость, а чим подорожник кращий.таємні покупці штраф за те до не впарюєш їхню торгову марку і палену косметику.

42. 17 марта 2023

А у завідуючих є графік роботи, якого вони мають дотримуватись? Чи можна приходити коли хочеш і йти)а то є деякі зав,що захотіла прийшла на 10 і пішла в 4, при цьому всьому допомоги і своєї роботи зроблено практично 0, а зарплатню отримала не погану.то може і первостільникам можна так роботи? Чи правила тільки для одних?

43. 15 марта 2023

Так дуже хороше керівництво , особливо коли хоче поставити куму своєї подруги на місце людини яка там пропрацювала 10 років. Коли прийшла до мережі,то це була найкраща в Україні,а з часом,коли почали брати на посаду вище ,колишніх завідувачів, а ті в свою чергу почали вислуговуватися перед керівництвом ,то звання найкращої вони змінили на найгірші.

44. 9 марта 2023

Хочу написати, щоб ні у кого не було ніякого бажання йти працювати до ціеї мережи. Коли я прийшла сюди працювати вона була найкращя. По зп, по відношенню до робітників. Зараз — це жах! Нас зрівнюють УВАГА с працівниками МакДональдс!!!! Мене, та всіх нас, людей з освітою! В мене нема слів! Зп сама маленька по Київу у мережах. Мотивації працювати 0! Наші ком.директора лише демотивують до роботи. Але є але, скрізь їм потрібні заміни. Вони звільняють людей за відмову продавати їх всраті промо+ через які люди сваряться, кажуть «не якісне, воняє, не допомагає» але ви це все продавайте, бо ви ж в Макдональдсі бачите, як працюют касири! Жахіття! Нікому не раджу цю мережу. Ні як для співпраці, ні як клієнту. Краще ніж того аудита няняли, зп підняли! Але ж як говорить одна з комерційних, «незаменимих людей Нет»
    Я не знаю кому подобається працювати в мережі, мені ні! Дуже добре що заява на звільнення вже написана. Коли я прийшла працювати в цю мережу, то без досвіду праці та екзамену не брали, зараз беруть усіх. Навіть тих, хто не знає як користуватися кмпьютером, у тих у кого знань 0. Сміюся, беруть реальних продавців. Мережа жах, директора жах.
    Скоро реально буде , як в Макдональдсі….

45. 5 марта 2023

Ужасна комерційна Боднараш
    Не вміє професійно підійти до роботи.
    Занадто емоційно вирішує конфлікти в колективах.
    Завищене «его» і «я»

46. 2 марта 2023

Працюю в мережі «Бажаємо Здоров’я» вже майже 10 років, всим задоволена, у нас дуже хороше керівництво, з яким завжди можна вирішити будь які проблеми.
    Якщо Вам не подобається щось, то зверніться до свого комерційного директора і тільки разом все вирішите. Я не розумію , навіщо обливати брудом мережу і залишатися там працювати….. Знайдіть собі іншу роботу, де Вас все буде влаштовувати. Слава Україні!!!!

говорять ті люди,які не працювали в Подорожнику або АОЦ

47. 2 марта 2023

Працював в цей мережі 5 років, але з війною треба було переїхати в інше місто. Приїхав влаштувався на роботу на початку вересня в БЗ. С днем фармацевта не привітали комерційна сказала ты ж новий у нас. Ну да новий, до цього працював в іншому місці але в БЗ, доїхав до Рівного і стал «новим». С ЗП кожного місяця якісь питання. Завжди вітали зі святами і навіть з 8 березня хоча я чоловік, але тут ні. Відповідає ну ты ж не дівчинка?
    Дуже разочарований, переїхавши в Рівне.

48. 16 февраля 2023

А как же не облапошить ,если знают что вы уходите?У меня в молодости тоже так было в другой сети и потом мне еще директорша угрожала,так как я письмо с уведовлением выслала прошу уволить и выплатить з/п за неиспользованный отпуск и т.д .Дорогие коллеги хватит быть рабочим скотом и давайте все не позволять себя использовать как тряпку,обявим бойкот рабовладельческим феодалам!

49. 22 января 2023

8 грудня 2023 звільнилась з мережі і очікувала решту зарплати в 12-17 числах січня. Але мені ніхто мене не подзвонив і ніяк не повідомив, що зарплату мені будуть видавати із затримкою.
    Виникли об’єктивні питання: «На якій підставі мені не видадуть моє зароблено промо і взагалі, яка зарплата мені була нарахована за грудень?»
    З цими питаннями я звернулась до комерційного директора.
    Вона надала мені відповідь, що я все вже отримала на картку. Коли я побачила скинутий мені розрахунок, то зрозуміла, що мені не тільки промо не видали, а ще не видали компенсацію за невикористану відпустку.
    І тут починається саме цікаве.
    На всі мої логічні питання і прохання розібратися з ситуацією, я отримувала від комерційного директора тільки шквал «емоційної істерики».
    В повідомленнях тільки і звучали «я не знаю як ще Вам пояснити»; «тему закрито»; «мережа Бажаємо здоров’я нікого не обкрадала». Тобто від очікуваного мною конструктивного діалогу я чула тільки «емоційну істерику» та не бажання вирішити це питання.
    Після надання мною фактичних даних і виписки змого рахунку, вияснилось, що мережа не доплатила мені зарплату в сумі 1900 грн.
    Мене просто поставили перед фактом, що зарплату за грудень мені зможуть виплатити тільки в ЛЮТОМУ (виявилась «помилка бухгалтерії»).

Концепцією даної мережі є слоган: «В нас немає слова «Ні».
    Скільки працювала в цій мережі, то завжди комерційні директори, завідувачі повторювали цей слоган, а також казали: «Клієнт завжди правий».

Керівництво, якщо ви прописуєте концепцію мережі і бажаєте, щоб всі працювали за нею, то почніть з СЕБЕ, покажіть власним прикладом, як потрібно працювати.
    Покажіть, що для вас дійсно важливі клієнти, співробітники, що ви команда.
    ПРОСТО ПОЧНІТЬ З СЕБЕ, побачте колоду в своєму оці.
    Висновок:
    1. Чи буду я коли-небудь працювати в мережі «Бажаємо здоров’я»? НІ.
    2. Чи буду клієнтом я та моя родина/друзі клієнтами цієї мережі. Категоричне НІ.
    3. Чи буду я комусь рекомендувати цю мережу? НІ.
    4. Чи шукало керівництво шлях до урегулювання цього питання.? НІ.
    5. Чи запитали мене, чи зручно мені забрати зарплату після двох місяців після звільнення? НІ.
    P.S. Всіх прошу — будьте фінансово обізнані (пам’ятайте про компенсацію за невикористану відпустку).

50. 12 декабря 2022

Дана марежа не бачить в своїх очай нічого окрім заробітку. Про повагу до працівників годі й говорити, тут не знають що це таке. До працівників які тимчасово внутрішньо перемістились із-за війни (на хвилинку керівництво і власники в країні війна, якщо ви забулись, а ви точно забулись, бо всі ваші дії на це вказують!) взагалі нема ніякої поваги про співчуття то нема що казати.
    Не буду писати вже тут за ЗП, погоджуюсь повністю з відгуками нище, тут вона зараз одна з найменших.
    Щодо роботи без світла то, краще промовчати бо цензурних слів не знайду. Якщо ж дадуть генератор, то спрос з вас буде ОГО, бо генератор дали, відробляй, і пофіг всім..
    На будь-яке зауваження, пропозицію — знаходять найдибільнішу відповіть, абсолютно абсурдну, по типу якщо у вас вимикають світло і ви щось там не встигли то прийди раніше або лишайся сиди після роботи (на думку ком.дир. у вас нема особистого життя, і вдома у вас є завжди світло, нащо ж вам додому, ви що помитись, поїсти, чи можливо з сім’єю час хотіли провести. О ні такого поняття тут нема),короче кажучи якщо працюєш в бажайці то маєш типу всього себе присвятити роботі.
    Скажу так, зараз вони тримаються, тому що нема куди піти, так як нажаль у нашій краіні ВІЙНА, і люди тримаються поки є така можливість та потреба, а вище керівництво прохаввло фішку, і вижимають всі соки. Щей якось аудита присалають

СХАМЕНІТЬСЯ! Або закривайте свою багадєльню!

1. 14 июля 2019

Ох…
    Вы не представляете как сейчас тяжело работникам города Каменское.
    Во многих аптеках ставки сократили, нагрузки ужасные, работаешь за себя и за того парня…
    Интернет заказы прими, товар разнеси, людей отпусти, на телефонный звонок ответь…
    Хотя,да-это наша работа…
    А заведущие вообще загнанные…
    Зачем человек учился, ведь высшее образование-это постоянно стоять за кассой, при этом быть системным администратором, санитаркой, строителем, психологом(чтобы коллектив не сбежал от бешеной нагрузки), вымагателем ( а то видите ли нужный товар дают с натяжкой), бухгалтером…
    Вообщем рабы, что первостольники, что заведущие.
    При чём — переработку не оплачивают, зачастую на месте остается Один первостольник за кассой,при этом аптеку закрывать Нельзя (нужды в стороны — мы же роботы), люди стоят в очереди, при чем очередь иногда очень большая. Защиты никакой нет, иногда приходится целовать покупателя который не прав прям в опу…
    Фирма очень испортилась.
    Планы не реальные.
    Ну да-да незаменимых людей нет.
    Есть только лошади и идиоты.
    А да и ещё калькулятор на ножках.
    Всё, устала писать…
    ИМХО

2. 31 июля 2018

Работаю в данной сети несколько лет. Условия работы адекватные, хороший коллектив, стабильность. График работы хороший 2\2, отпуск оплачиваемый. За продажу промогруппы дополнительно получаешь деньги. Твоё желание и возможности, твоё умение и можно зарабатывать. Нет никакого прессинга. По работе сталкивалась с коммерческими директорами Еленой Анатольевной и Ангелиной Андреевной. Замечательные, хорошие руководители, дружелюбные, грамотные, нимфа у них я не увидела. Всегда можно с ними посоветоваться. Сеть хорошая по сравнению с другими. Одна из лучших сетей!

Зав. аптекой 2
Заведующий аптекой 1
Ночной фармацевт 1
Фармацевт 9

Добавьте зарплату в компании Аптека Бажаемо Здоровья

Добавить отзыв о работодателе Аптека Бажаемо Здоровья

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Аптека Бажаемо Здоровья?