Аптека Бажаемо Здоровья

Аптека Бажаемо Здоровья

Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»

Отзывы о работе в Аптека Бажаемо Здоровья, зарплаты

1 6 7 8 9 10
  1. 28 ноября 2022

Фірма котиться до прірви. Зараз веде таку політику, що потім прийдеться відповідати за ціноутворення, за обіцянки заплатити в подвійному розмірі (публічна обіцянка) і не виконання обіцянки. За примушування працювати аптек по довоєнному графіку, і їх не хвилює що після 20.00 вже не можливо виїхати від роботи, примушують працювати до 21.00 і пропонують йти пішки додому!!!! За роботу яку ти робиш замість завідуючої коли вона у відпустці і тобі ніхрена не доплачують, то й робити ту роботу будем так як ви платите.
    Шановні, війна не вічна, за все прийдеться відповідати.
    І требувати виручки довоєнних ви не маєте ніякого права, так як багато Українців виїхало з країни, багато втратили роботи, навіть ви «шановні» які працюєте весь час звільнили дуже багато людей, люди останнє віддають військовим а не аптекам, так що збавте обороти, бо коли почнуть газувати співробітники, вам місця буде мало. Все більше розчаровуюсь в БЗ і складається враження що працюю в «шарашкіній конторі»

Ну, на рахунок змушують працювати до 21:00- не правда.ви пишете комерційному та все обговорюється !! За виконання обов’язків завідувача на період відпустки також фірма до з/п добавляє! Не потрібно поливати брудом мережу.

2. 21 ноября 2022

Євгеній Олександрович, повертайтесь будь ласка! Без Вас ДУЖЕ погано.
    Різне було за період пропрацьованого часу під вашим керівництвом: від добре та класно до, що тут коїться і де наші речі?! але пройшов вже рік і без Вас щось зовсім кепсько.

3. 21 ноября 2022

@Гость, підписуюсь під кожним словом. Але мені здається, що сенсу з вищого керівничтва так само нуль, адже вони всі бачать в очах тільки гроші. Їх всіх нічого не хвилює, як ви працюєте, як добираєтесь. С*ати вони хотіли на працівників, їм треба тільки гроші.. хочуть заробити, а вкладати не хочуть нічого.

4. 20 ноября 2022

0.7% з таблеток, сміх та й годі. Добираєшся після роботи пішки 1 годину!!!! А комерційній пофіг. Одне діло літом пройтись, інше діло зараз, темно, холодно, йдеш замучена з роботи. Раніше ніколи на лікарняне не ходила, зараз вирішила, захворію піду на лікарняний.
    Світла нема, ви працюйте, закриватися не можна, приносьте з дому фонарики і свічки сказала комерційна, а фірма видати не хоче фонарики і свічки?
    Йдеш після роботи і думаєш чи хтось по голові стукне по цій темноті, так як на вулиці не горить ні один ліхтар, чи все таки доберешся жива додому. Просто вже заіпали.
    Перевірок на державному рівні нема, то ми вам свою пришлем!!! То може вже й переобліки почнем робити вночі??? Щоб не втрачати робочий день?
    Схаменіться!!!! Ви дограїтесь що скоро самі будете стояти за касами.
    Що не кажіть а в АТР ці всі питання вирішувались простою розмовою з комерційною, а зараз говориш як горохом об стіну, так і хочеться набрати вище керівництво…

5. 18 ноября 2022

Начальство всё не нажрется. Бегаешь как [вырезано] , собираешь заказ с сайта таблетки. А в итоге 0,7% что за х€Рь собачья?! Дальше что будет?!!! 0,1% или работать за бесплатно. Просто сволочи!!!! Все космически дорого, лекарства дорожает. А зп сотрудникам зачем поднимать?! Пусть скажут спасибо и на этом , так ?? Абсолютное неуважение к работникам!

6. 17 ноября 2022

В такое трудное время могли бы сократить рабочий день! На улице темень! Домой еле как добираемся по темным улицам! Начальству глубоко по*** им главное чтобы мы сидели и делали выручку. В темноте и холоде как собаки!

7. 13 ноября 2022

Капусенко, боялись. Был порядок. Можно было добиться справедливости. В Днепре была когда-то классная команда в офисе. Сейчас не то

8. 10 ноября 2022

Поверніть нормальну зп від таблеток юа, і можна нормально працювати, а то фірма круто наживається, в аптеках роботу роблять як робили, а зп то врізали.. по свинські дуже ви робите власники і керівництво!! Тільки Бажаємо здоров’я може сказати, що збільшили ЗП, а по ітогу врізали, дякую за цирк.

9. 9 ноября 2022

@Гость, не можна сказати що тут гірше чи краще. Всюди свої плюси і мінуси

10. 9 ноября 2022

Є відчуття, що пишуть з офісу за подорожник і оптові ціни;)) щоб виїхати на фоні штрафів. бо вже неодноразово тут було «а що там краще(там штрафи, там оформляють не так)» смішно трошки це виглядає(люди які цікавляться подорожником, писали б туди де пишуть про подорожник).. якщо я помиляюсь, прошу вибачити.

11. 8 ноября 2022

Штрафи є в даній мережі? У порівнянні з Подорожником де краще?

12. 4 ноября 2022

@Гость, ооо це да, ми всім колективом просто шоковані, говориш з колегами з інших мереж, то сміються як чують яка у нас ЗП, а смішного мало, хочеться плакати.

13. 4 ноября 2022

@Гость, погана зарплата. Дуже розказували, що змінили нам умови нарахування ЗП в кращу сторону, а вийшло, що в меншу. Поврізали все. Дуже прикро, що в такий час фірма хоче нажитися на працівниках.

14. 3 ноября 2022

Скажіть будь ласка хто знає яка зараз зарплата в Бажаємо Здоров’я?

15. 27 октября 2022

Дуже шкода , що підприємство ніяк не забезпечує роботу аптек у складний теперішній час, так як є проблемна ситуація з електроенергією у багатьох містах, нас не можуть забезпечити нічим, всю відповідальність покладають на працівників. Немає світла залишайся в аптеці і працюй як хоч, хоча ми не захищені ніяк, пульт охорони не працює, камери не роблять, тобто в будь якій ситуації МИ ПРАЦІВНИКИ несемо відповідальність, зараз повно неадекватних людей, які можуть завалитись в аптеку, погрожувати тобі в кращому випадку.. а якщо обчистять аптеку то щей скажуть закладати гроші. Бо ти сам винен! Цікавить питання чому ми маємо забезпечувати себе умовами праці (це я не про одяг, термос для чаю, теплі капці) чому ми маємо думати про забезпечення світла і безперебійної роботи аптеки: свічки, ліхтарики і т.д. , бо це наша ЗП?! То треба мати ого яку ЗП щоб запезпечити роботу підприємства! Це не є приватна власність працівників! Або ще краще дивіться ціни на сайті який раз через раз працює, а тел заряджати хто буде? Знаю що є мережі які забезпечили аптеки смартфонами, хоча б один на аптеку і так само павербанк. Чи ви думаєте якщо в когось є вдома то це має бути для аптеки?! Перепрошую, але ні, в когось вдома є ще сім’я і діти за яких батьки несуть відповідальність і мають забезпечити в першу чергу їх, а не мережу Бажаємо здоров’я, пробачте, але реально вже лопає терпіння. Тай кінці кінців рахунок поповняти?!(якби інтернет і гроші на рахунку не резинові)
    ВИБАЧТЕ, НАКИПІЛО! Хотілось би просто розуміння від фірми, зараз всі у важких умовах, але не дуже хочуть іти на зустріч, коли в місті проблема з транспортом і працівникам немає як добиратися додому, це не хвилює і не цікавить організацію, то чому нас має цікавити як аптека має працювати без світла, адже не просто працювати з ліхтариком і свічкою які маємо придбати самі.. хотілось би працювати командою, а так ваші проблеми це ваші проблеми, а проблеми фірми то це проблеми всіх.
    Зараз тут посиплються коментарі знайдіть краще і т.д. , але коли йшла працювати у БЗ то вважала що це крута мережа, і вони завжди себе так позиціонували, але коли всі постали у важкі умови то мережа швидко змінила риторику. ідеш з тої аптеки думаєш як зробити, щоб було краще, пропонуєш якісь варіанти… тільки падають виторги то ви безтолкові, нічого не вмієте.. як тільки піднімаються — то у нас найкращі працівники (людей треба цінувати завжди, а не тільки тоді коли гроші вам приносять) щодо зарплати то в БЗ зараз одні з найнищих ЗП, ми розуміємо, що фірма бгато втратила, адже було багато аптек на сході нашої країни. Не кричимо всім що от ви погані у вас ЗП погана, ні ми лишаємось, працюємо, бо для нас це не просто таблеточки продавати, живемо в такий час, і хочеться бути максимально корисними, але всі ось ці вибрики від фірми тільки забирають бажання!!!
    І НІХТО НЕ ЗВАЖАЄ ЩО ВІЙНЯ БЛЯХА В КРАЇНІ, І НАШІ КЛІЄНТИ ТАК САМО ЕКОНОМЛЯТЬ ЯК І ВСІ, БАГАТО ЛЮДЕЙ БЕЗ РОБОТИ ЛИШИЛИСЯ, ХТОСЬ ВТРАТИВ ГОДУВАЛЬНИКА, А ХТОСЬ ВСЮ СІМ’Ю!!! Власники, керівництво беріться за голову!!! Не можна лише у всьому бачити гроші!!! Ставайте людянішими!!!! Не хотіла нікого цим образити, повторююсь коли працюєш на фірму хотілось би якогось фітбеку від самої фірми! ДЯКУЮ!!
    Скорішої перемоги нам всім! Мирного неба! Слава Україні! Все буде Україна!

16. 24 октября 2022

Бажайка втрачає марку, колись була реально класна мережа, було престижно працювати тут.. А зараз взагалі відношення до працівників (фармацефтів і зав.аптек) нікудишнє, таке враження що за спасибі маємо працювати.

17. 18 октября 2022

я вас обрадую прийшла нова начальниця і вводить штрафи в період війни… звати її Татяна.
    а ще сказала що буде перевіряти туалети і щоб повутиння не було.
    що вона курить?

18. 17 октября 2022

Взагалі умови праці непогані. Зп вчасно. Але…є одне велике але..чому немає контролю над завідуючими?? Роблять що хочуть! Всі роботу завідуючого виконують первостольники.А вона ще й зарплату нашу в конверті забирає собі. То дасть щось , то не дасть.. Не можна якось цю чорну зп начислять окремо на карту ?? Керівництво, зверніть на це увагу!!!

19. 6 октября 2022

Дуже цікаво чому люди заходять з собаками в аптеку. Невже такими тупими потрібно бути , щоб не знати цього. Сюди часто заходять малі діти з колясками , люди в яких алергія може бути.
    Прийшла одна коза з собакою до коліна,на зауваження вона почала матюкатись та вийшла.
    Потім на наступний день приходить її чоловік спеціально теж з собакою.
    Знову на зауваження почались погрози та хамство. Говорити що ти працюй не звертай уваги на собаку.
    Поки отакі люди будуть в нашому суспільстві ніякої квітучої України не буде.
    Що за йоб*уте правило покупець завжди правий. Хто це придумав?

20. 22 сентября 2022

@Гость, де ви таке чули? Та ще й сума дві тисячі??

21. 16 сентября 2022

Дівчата, які зараз умови праці в Одесі? Скільки годин працюєте і яка зп? Раніше вакансій в бажайку було дуже мало, а зараз, дивлюсь, що побільшало. Я вже в багатьох мережах працювала і не знаю чи варто спробувати ще тут або просто шукати роботу не в фармації, бо це рабство вже нема сил витримувати. Дякую за відповіді!

22. 13 сентября 2022

Мене цікавить чорна зп. Завідуючі її крадуть!!! Чому немає ніякого підпису що я її отримала чи якоїсь розпечатки???

23. 30 августа 2022

Ще до війни в Бажайці доводилося мити підлогу, виконувати обов‘язки завідуючої і робити свою роботу.

24. 21 июля 2022

я роки 2 тому працював у подорожнику там дійсно велика сума штрафу за тайника… причому відправляли спеціально таких людей щоб завалити

25. 19 июля 2022

@Гость, Штрафів немає, оформляють на повну ставку.

26. 19 июля 2022

Скажіть будь ласка чи кращі тут умови праці порівняно з Подорожником,у яких штрафи за таємних покупців 2000 в місяць чи Аптекою оптових цін яка оформляє на 0.25 ставки .

27. 15 июля 2022

Скорочують санітарок? Господи, а вони чим не вгодили фірмі? В мене повний штат, але дівчата хочуть звільнитись, і якщо вони звільняться, я незнаю де шукати спеціалістів. Подзвонила всим знайомим безробітнім, всих хто в декретній відпустці, ніхто не зацікавився навіть.
    Важко зараз працювати, але поки тримаємся

28. 14 июля 2022

Як написано в попередньому відгуку «що ви зробили щоб залишити в штаті санітарку?» Відповідаю сьогодні відпустила нашій месній бабульке глід (настоянку).Вона перед касою його випила і обісцялася ….сижу і плачу , а треба іти і мити підлогу бо воняє люди тікають.Потім зайшла дитина з морозивом і мамою і поки я ходила за ампулами для мами це морозиво почало капати на підлогу мама його забрала ,а дитика пішла обнімати і цілувати мої вітрини…сижу плачу пошла знову мити підлогу і витирати вітрини.Забігла якась тітонька поставила на стільці свої сумки скупилася і пішла собі,дивлюся стільці мокрі ,взяла ганчірку помила стільці сижу плачу і думаю якщо хтось зайде і ще мені напаскудить в аптеці приб’ю.Тут заходить дядечка з собачкою.Вона така маленька гарненька з бантиком ,но щось пішло не так собачка сіла какать….Дядечко Слава Богу сам за своєю собачкою прибрав.Але підлогу всеодно я помила.І вот у мене питання коли ж я повинна відпускати людей якщо я сьогодні цілий день мию підлогу????

29. 14 июля 2022

@Т.К., Это видимо ответ с офиса! В трудовом договоре не указано, что первостольник должен мыть аптеку, не закрываться во время сирены. В то время как в других сетях, есть тоже трудности, но штатную единицу санитарки — не сократили! Может руководству стоит позвать на помощь Капусенко ?

30. 13 июля 2022

Т.К. :
    @Гость, Так, зараз не просто працювати, бо людей менше, але в БЗ завжди йшли на зустріч, нашого комерційного давно знаю, відповідальнішої людини ще не зустрічала. Подібні ситуації краще вирішувати в колективі, Не варто тут висловлюватись, і раджу подумати, що ви зробили для того, щоб вернути в штат санітарку?! Немає нормальної виручки, то й не буде розширення штату!…

А що ж можна зробити? Ти одна на зміні, тільки сядеш форму робити, хтось і зайде, дьоргають по цитрамон/анальгін, а ти одна на зміні. Я зніму заборону і напарниця зніме заборону, задвоїлось, остаток збільшується. Тільки сядеш їсти, хтось зайде/позвоне, ти одна на зміні! Щоб підлогу помити ти 10 раз одягаєш/знімаєш рукавиці, бо ти одна, і мий підлогу і відпусти людину. І це починає бісити, бо ти нічого не можеш зробити за один раз повноцінно і якісно!!! Тебе весь час відволікають! Настрою 0, бажання працювати 0.
    Аптека дає зараз 750 тисяч (війна/літо/т.д. ) а ти одна на зміні. І це не період відпусток. Це люди звільняються, а йти працювати в БЗ інші не хочуть! Комерційні міняються кожні пів року, ми вже навіть не запам’ятовуємо їх імена.
    Обходять БЗ 10-ю дорогою. А раніше в БЗ без «блату» неможливо було працевлаштуватись. І раніше з гордістю вішали в аптеках плакати з нагородою «Панацея» а зараз соромно вже сказати що ти робиш в БЗ.
    Оце рівень!!!!

31. 13 июля 2022

32. 12 июля 2022

Працюю в мережі «Бажаємо Здоров’я» вже майже 10 років, всим задоволена, у нас дуже хороше керівництво, з яким завжди можна вирішити будь які проблеми.
    Якщо Вам не подобається щось, то зверніться до свого комерційного директора і тільки разом все вирішите. Я не розумію , навіщо обливати брудом мережу і залишатися там працювати….. Знайдіть собі іншу роботу, де Вас все буде влаштовувати. Слава Україні!!!!

33. 11 июля 2022

Дуже дивує відношення керівництва до співробітників.Позвільняли санітарок.Виявляється фармацевт може сам мити підлогу безкоштовно!!!!Адже коли людина на зміні можна помити підлогу, і вікна, і полички бо людей не багато.Авжеж можу, я ж завжди мріяла безкоштовно мити підлогу!!Взагалі я дуже багатофункціональний співробітник.Я можу замінити зав.аптеки коли вона в відпустці, я можу замінити санітарку бо її звільнили і такий бонус для керівництва БЕЗКОШТОВНО,адже війна грошей немає.Але виручка повинна бути як до війни , бо війна це не аргумент і літо це не аргумент і що багато людей виїхало це теж не аргумент.А якщо виручка впала то зав.аптеки повинна написати пояснюючу чому вона впала і що треба зробити щоб її підняти виявляється що вона ще й маркетолог.На повітряну тривогу закриватися можна ,але не нужно бо виручка.Ти інструкцію підпиши ,бо якщо щось прилетить щоб у керівництва була бумажка що ви самі вирішила працювати коли тривога.Обід це взагалі моє улюблене можеш поїсти коли помиєш підлогу зробиш роботу завідувача ,відпустиш людей то може ще й поїси ,а якщо пощастить то зможеш зайти і до туалету.Зачиняти аптеку на обід не можна бо виручка.А жувати перед клієнтом то можна вони не помітять.Потім після трудового дня до 21:00 ти пішечком (транспорт в таку годину вже не їздить) йдеш до дому бо виявляється літо і 4-5-10км додому дійти це не проблема. А взагалі у фармацевта 13 часовий робочий день, а максимально повинен бути 12 ,тобто за той 1 час який ми перепрацьовуєм платити не обов’язково. Є ще багато чого де до робітників ставлення м’яко кажучи не дуже людське.Багото хто скаже не подобає чого ти тоді тут сидиш?Відповідаю бо умови в інших мережах практично такіж самі,а гроші в цей тяжкий час треба всім.

Я вам більше скажу ти можеш в одному місяці мати 3 посади, завідуюча/фармацевт/санітарка. А зп отримати одну, ніякого заохочення, для простого люду нема. Зате зав як іде у відпустку отримує 60% від середньої премії першостільника. От в мене питання може ці 60 % треба ділити між тими двома першостільниками??? Хоча б щось можна доплатити дівчатам які одні тянуть аптеку? Значить зав сидить у відпустці і має 5-6 тис від нашої премії, а ти бігаєш на 2 робочих місця, то затяни накладні, то скинь показники, то бугалтеру зроби терміново скан копії 30 листів, товар розклади, людей відпускай, на телефон відповідай, то блін місячний звіт зроби, і в свій вихідний ще йди [вырезано] його відправляй. І це просто за «дякую» ??? Щось здається що, математику в школі керівництво прогулювало. І зробити якусь нову формулу нарахування зп вони не можуть.

34. 10 июля 2022

35. 6 июля 2022

@Гость, Ну не знаю… Працюю в Києві 1,5 року. З початку війни не виїжджала. Заплати як і обіцяли. Подовження режиму роботи вирішували всі разом в аптеці. Комерційний — Местецька. А хто у Вас?

Вам пощастило.
    Я не в Києві працюю. Але нас з зп просто на#бали. З початку війни я теж нікуди не виїжджала. А графік роботи з 8 до 21 нам озвучили в приказному тоні. І всі наші аргументи, що деяким співробітникам додому добиратися 11км, їх не хвилює. Всі повинні працювати по довоєнному графіку.

36. 27 июня 2022

37. 27 июня 2022

В країні йде війна причому повномаштабна а вони на всьому роблять бабки… в людей грошей немає , повтрачали роботи віддають все на ЗСУ волонтерство. зробили до 21 00 роботу коли в деяких людей немає змоги доїхати додому . і Дійсно керівництво сказало нас це не турбує — звільняйтесь!
    Персоналу і так не вистачає , багато кого звільнили . Люди які тут працювали ро 2 і більше років їх прибрали… рпри цьому пишуть що у нас висококваліфіковані люди працюють, багато кого понабирали без досвіду зате інших з освітою позвільняли…. який же в країні безлад твориться.

38. 24 июня 2022

Шановні, війна не вічна, за все прийдеться відповідати.

39. 24 июня 2022

працюю в компанії з початку війни. спочатку враження були хороші. але потім керівництво почало казати що нам не важливо що людей менше виручка впала , ви маєте робити гроші. Вони прямим текстом сказали , що нам пофіг що в країні війна це не показник.
    скажіть мені це адекватне керівництво після таких слів??
    В документах написано що у нас найкращі працівники яких ми поважаємо. ОООо да повага та розуміння людяність зашкалює.
    Київ!

40. 26 мая 2022

Сплошной негатив.Одесса, Посёлок Котовского , Добровольского проспект, 109а, аптека №11 взяли предоплату 200 гр за заказ лекарства и обещали позвонить.Через неделю ,ничего не получил,а провизор утверждал, что ничего у меня не брал.

41. 20 апреля 2022

@Гость, Мы сегодня получили. Обратитесь ещё раз к коммерческому.

42. 20 апреля 2022

@Гость, Доброго дня. В «Бажаємо здоров’я» штрафів немає.

43. 19 апреля 2022

Уволилась в марте, до сих пор не выплачивают зп, и не собираются. Пишу ком.дир. и заведующей — все молчат.

44. 18 апреля 2022

Чи є в даній мережі штрафи і за що? Підкажіть будь ласка,можливо хто працює в Вінниці.

45. 28 февраля 2022

@Гость, возможно БЗ хотят оставить только в областных городах как ваш….а в мелких городах они закроются. В Кривом Роге закрылись более 5 аптек, без оснований, хотя давали приросты!!!!

46. 27 февраля 2022

@Гость, Брехня!Аптеки закрываются,например в Никополе,Марганце!При этом выгоняют людей целыми коллективами,классных специалистов,не дав доработать до пенсии!!! При этом сохраняют аптеки,где работают глубокие пенсионеры,которые и специалисты посредственные!

47. 23 февраля 2022

@Гость, бред какой-то. Я работаю в Днепре в БЗ. В сети явный прогресс. Увеличивают штат, обновляют вывески, зп вовремя, увеличивают ассортимент. Походу негативом поливает ленивый уволенный сотрудник или подыхающий конкурент

48. 22 февраля 2022

В аптеках не хватает кадров, идут сокращения, новые люди не приходят на работу на предприятие банкрот. Нагрузки бешеные на одного сотрудника, а зарплаты маленькие. Люди увольняется и убегают. Аптеки закрывают одну за другой. По Днеповской области закроют сеть

49. 19 февраля 2022

Верните НН обратно! !!! Она очень классный ком.дир, человек который ночи мог ответить на любой вопрос! !! Это человек с большой буквы. Я не понимаю почему есть люди, которые пишут негативно о ней? ?? Сколько я работаю здесь говорила и помогала и лояльно хотносилась ко всему, и когда была ревизия, приезжала и помогала, и если были вопросы по ЗП и.т.д то какие проблемы можно было набросать её и она доходчиво объясняет. У нее не было высокомерия по поводу сотрудников! !!! Мы очень ее уважаем и хотим чтобы она вернулась потому, что ушла она незаслуженно! !!!

50. 16 февраля 2022

@ Заинтересованное лицо , ещё предложите Чумак вернуться,вообще [вырезано] будет

1. 14 июля 2019

Ох…
    Вы не представляете как сейчас тяжело работникам города Каменское.
    Во многих аптеках ставки сократили, нагрузки ужасные, работаешь за себя и за того парня…
    Интернет заказы прими, товар разнеси, людей отпусти, на телефонный звонок ответь…
    Хотя,да-это наша работа…
    А заведущие вообще загнанные…
    Зачем человек учился, ведь высшее образование-это постоянно стоять за кассой, при этом быть системным администратором, санитаркой, строителем, психологом(чтобы коллектив не сбежал от бешеной нагрузки), вымагателем ( а то видите ли нужный товар дают с натяжкой), бухгалтером…
    Вообщем рабы, что первостольники, что заведущие.
    При чём — переработку не оплачивают, зачастую на месте остается Один первостольник за кассой,при этом аптеку закрывать Нельзя (нужды в стороны — мы же роботы), люди стоят в очереди, при чем очередь иногда очень большая. Защиты никакой нет, иногда приходится целовать покупателя который не прав прям в опу…
    Фирма очень испортилась.
    Планы не реальные.
    Ну да-да незаменимых людей нет.
    Есть только лошади и идиоты.
    А да и ещё калькулятор на ножках.
    Всё, устала писать…
    ИМХО

2. 31 июля 2018

Работаю в данной сети несколько лет. Условия работы адекватные, хороший коллектив, стабильность. График работы хороший 2\2, отпуск оплачиваемый. За продажу промогруппы дополнительно получаешь деньги. Твоё желание и возможности, твоё умение и можно зарабатывать. Нет никакого прессинга. По работе сталкивалась с коммерческими директорами Еленой Анатольевной и Ангелиной Андреевной. Замечательные, хорошие руководители, дружелюбные, грамотные, нимфа у них я не увидела. Всегда можно с ними посоветоваться. Сеть хорошая по сравнению с другими. Одна из лучших сетей!

Зав. аптекой 2
Заведующий аптекой 1
Ночной фармацевт 1
Фармацевт 9

Добавьте зарплату в компании Аптека Бажаемо Здоровья

Добавить отзыв о работодателе Аптека Бажаемо Здоровья

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Аптека Бажаемо Здоровья?