Микрокредит

ТОВ «МИКРОКРЕДИТ»

Отзывы о работе в Микрокредит, зарплаты

1 2 3 4 5 6
  1. 15 февраля 2017

Влаштувався на посаду кк 2 місяці тому, дали базу клієнтів. Впринципі , працювати можна.

2. 12 февраля 2017

@Гость, про Шевчика,ніхто хорошого неможе сказати,там де він є там і насре,я нерозумію хто його держе,офіса дуже погано працюють,невиконують плани,приріст прострочкі зашкалює,видають кредити кому попало,даже самі говорять клієнтам,що говорити коли дзвонить Київ. Людмила Пенцак всі ці офіса відкрила,поставила на ноги,а такі як Шевчик їх ройнує.Віталік втікай сам,бо необерешся ПОЗОРУ.

3. 11 февраля 2017

Оставляю отзыв о компании Микрокредит, где я проработала 2.5 года-довольно не короткий период, как по мне. Я работала только кк, хотя у меня была возможность стать и мк, с карьерным ростом тут проблем точно нет.
    Коллектив работает слаженно-только так мы достигали поставленных целей. Спасибо, что помогли мне набраться опыта в этой сфере

4. 10 февраля 2017

Читала я відгуки… читала-читала… та й вирішила і сама висловитись…
    В мене також є досвід роботи в Мікрокредиті. Пропрацювала я там правда менше року. Але якщо чесно нічого аж такого жахливого я там не побачила. Одне на рахунок бухгалтерії. Там насправді порядку немає: і зарплату можуть затримати, і перерахунки не вчасно роблять.
    Беспосереднє керівництво… Шевчик Віталій Вікторович. Абсолютно не згідна з коментарями на рахунок нього. Хоча й молодий, але толковий керівник, і взагалі людина професійна. Не було жодного разу щоб зарплату нарахував не справедливо. Конфліктів не було жодних. Завжди готовий прийти на допомогу, якщо потрібно. І взагалі — трудоголік, якби міг то й жив би на тій роботі.))) Якщо він на когось і прикрикнув — значить було за що. Особисто я не почула жодного разу підвищеного тону. Те що халатності терпіти не буде — правда, на голову вилізти не дасть. Але в разі чого і прикриє. Підняв Ковель, зараз піднімає ще кілька філій. Людина працює, хоче чогось досягти і по-моєму в нього це не погано виходить. Так що не заздріть, а підніміть свої попи, і буде вам щастя.
    Доречі, жодного разу ніяких канцтоварів я за власні кошти не купувала.
    На рахунок оспіваної в коментарях Міщенко абсолютно нічого сказати не можу, так як особисто не знайома, а її особисте життя мене не цікавить.
    Пішла я з особистих причин. Проте не раз я той Мікрокредит згадую.
    Зарплати там дійсно не дуже високі, проте це і є робота переважно для молодих та активних людей. Будеш працювати — будеш і мати, за просто так гроші ніхто дарувати не буде.
    Часто працівники міняються?… для компаній подібного типу це властиво.
    На рахунок кредитів — в порівнянні з іншими фін.компаніями та банками там все дуууже прозоро. Переплати дійсно високі, але людині відразу повідомляється сума, а чи брати чи ні її особисте рішення.
    Загалом мій відгук позитивний.

Як віталька пеню в карман брав,да точно трудоголік,як здавав інших-профісійний,як на офісі по вечорам дорослі ігри грає з кк-толковий,мені даже гидко писати про нього-бролера,але я всім очі відкрию на цю тварь

Ви правильно підмітили,знаючи Шевчика він дуже високої думки за себе,ця людина нічого з себе не варта,як його пригрозити зразу здає задній,ПОЧИТАЙ ВІТАЛІЙ ЯК ТЕБЕ ХВАЛАТЬ-не стидно-ПОЗОРИЩЕ.

5. 10 февраля 2017

@Гость, баран це Шевчик,сам знаходиться в лайні по самі помідори,оно *ополиз першої масті,шось з себе корчить великого біг-боса,а насправді шваль сама останя,немайте діло з Віталькою,нерозказуйте нічого лишнього бо розтрубить на всю країну,це не мужик а падаль

Шевчик сам собі яму риє, я читаю відгуки негативні за нього,думала щось хороше написати,але незнаходжу нічого доброго.Віталій роби висновки,міняйся.

6. 9 февраля 2017

7. 9 февраля 2017

8. 9 февраля 2017

Отзывы оставляю редко, но решила написать, чтоб поделиться положительными впечатлениями. В компании в нашем офисе все работают слажено, дружно. Я работала консультантом 2 года, изначально зарплата была не большая, но с каждым месяцем росла. Через два года я стала менеджером команды, очень признательна за доверие руководства ко мне.

9. 22 января 2017

Робота по мені , я вчуся на стаціонарі , працюю по 4 години в день коли мені зручно, робота не важка : годину клею рекламу , дві години працюю по телефону в офісі з клієнтами та маю час на спілкування з колективом та людьми і маю за це зарплату , яка мене влаштоває, якщо мене немає то допомагає менеджер . Закінчу навчання піду працювати в банк, тому що вже в мене є досвід роботи і мене готові брати на роботу. Дякую за можливість вчитися , для мене це важливо.

Ця робота дійсно для студентів,маленька зарплата,ходити розклеювати оголошеня.

10. 20 января 2017

11. 18 января 2017

Давайте поважати один одного! Мене влаштовує робота , хоча не завжди легко, але всюди є нюанси , завжди треба залишатися людиною . Якщо не твоє то поміняй , все в твоїх руках, пішов будь людиною не поливай брудом будь вище за таке, працюєш то працюй відповідально і все вийде !

12. 18 января 2017

Прочитала отзывы, судя по всему, больше всех работой недовольна Западная Украина. Постоянно пишут, что их что то не устраивает. Я работаю достаточно в компании, хочу сказать что коллектив прекрасный, дружный, нету сплетен и интриг. Отличный и толковый МК, РМ. Если быть нормальным человеком — то и работается хорошо. А если у вас на уме только разборки, то не нужно вводить в заблуждение те коллективы, которые дружно и слаженно работают. С руководством тоже можно найти общий язык, если вы адекватно даете информацию. Так что работать можно и нужно, еще никого не обидели. И нечего писать, что в Микрокредите работают одни неудачники! Посмотрите сначала на себя «удачники»!!!!

Який хороший мікрокредит-навєрно зарплпта висока аж 300-700грн,канц товари ви не докуплюєте за своі гроші,премію дають,перевіряють вас як злодіів-«дуже класна компанія»-несмішіть,поважаюча себе людина порацювати там небуде
    рацюють в кращому місті

Оце дааааа,баран прийшов на роботу,не зрозумів що від нього хочуть,получив 300-700 грн ,а винні хто ???РМ ЗМ МК???5 років вже в компанії ,набачилась вжееее……..Але так приємно зайти на цей сайт,почитати,як же ж може людей розривати жаба,що люди заробляють а вони ні!На таких і заробляють,пишіть на здоров»я!!!!ПОВАЖАЮЧА СЕБЕ ЛЮДИНА,НЕ ПИСАЛА Б ЦЕ ГІМНО,не влаштовує тебе робота?ВАЛИ…..Та ж ні,треба полити всіх брудом,світ винний що я такий))))))

13. 18 января 2017

@Гость, мова йде про 5-ти річний досвід у сфері кредитування, а не про роботу в компанії. Ви самі читаєте не уважно(((

14. 17 января 2017

Трудился в своё время в МикроКредит и хочу написать положительный отзыв хотя бы по той причине, что лучшего места работы в плане опыта найти сложно! И касается это как общения с клиентами, так и внутриколлективные, скажем так, моменты. Школы жизни отличная!)

15. 17 января 2017

Ірина :
    Доброго дня! Хочу також залишити відгук про компанію Мікрокредит. Працюю в ній з 2014 року (з першого дня відкриття офісу). За цей період ніразу не пожалкувала, що перейшла у цю компанію. За свій 5-ти річний досвід у цій сфері, у мене є з чим порівнювати! Мене трішки обурюють негативні відгуки, так як такі висловлювання можуть собі позволити люди, у яких неверикий світогляд і які не змогли вирости в першу чергу у своїх очах, а не те що в інших! Вважаю що у нашій компанії працюють хороші люди, хоча такі різні. Які б ситуації не виникали, тут можливо найти підтримку, та розуміння.
    Я дуже люблю свій коликтив, який не дуже великий, але такий дружній! Вважаю, що атмосферу в компанії створюєм ми самі. Яке у вас відношення до роботи та людей, таке і очікуйте до вас.

ви працюєте в фін установі з 2014р зараз 2017р-який 5-ти річний досвід,отакі як ви і працюєте невміючи рахувати,такі і негативні відгуки про мікрокредит,нормальні йдуть,а залишаються……..

16. 16 января 2017

17. 16 января 2017

Взяли на роботу в Мікроредит в грудні минулого року. Дали базу клієнтів і поділилися досвідом роботу. Напрацював на невеличку премію, маю надію, що в наступному 2017 році премія буде більша!

18. 9 января 2017

рацюють в кращому місті

19. 7 января 2017

Дуже хочеться написати щось хороше, оскільки тут така маса негативу! Але чому? Ну не подобається вам робота, то знайдіть кращу. Люди, треба бути трошки добрішими один до одного, навіщо вже так((( Я в мікрокредиті недавно, але ніби все тут в порядку, колектив хороший, рм підтримує, завжди пропонує якісь акції , щоб я змогла більше заробити. Хочу всіх привітати зі світами та побажати бути трошки добрішими та кращими в новому році!

20. 6 января 2017

21. 6 января 2017

Работаю консультантом уже 2 года, хорошая компания, читаю отзывы и поражаюсь(( В нашем городе такого нет, коллектив у нас классный. О зп могу сказать, что получаю нормально, хотелось бы больше конечно,но я не нахожусь на работе целый день

22. 31 декабря 2016

Де потрибно економити, вризати, скорочувати то це в першу чергу керівному «апаратищу» 100 %

23. 31 декабря 2016

Постійно слухаю від клієнтів як багато вже я їм заборгувала за їх позитивні відгуки про мене. — ???
    — Безкінця почали звонити і питатись чи влаштовує консультат.
    А консультант має знайти, оформити, гроші назад «позбирати» , справи написати, — всю роботу зробити. Для результативності краще б домогли з боржниками від 100 днів працювати і їм побільше уваги приділяти ніж до консультанта чіплятися, обертати з ніг на голову.

24. 29 декабря 2016

@Гость, согласен на все 100.. С этим никак мириться нельзя, пускай с таким беспределом мирятся только жо*олизы!!!

25. 29 декабря 2016

Вихідні на новорічні свята- дякуємо за аж один вихідний день (01.01.17 неділя) і за новорічну премію, аж ніфіга так як на новорічний корпоратив( видно керівництво дуже «цінує» своііх працівнтків!!!!! 50% працівників потраплять під скорочення через підвищення офіц.зарплати. Дякуємо за скупість та свинство керівництва, яке на собі не економить.

26. 8 декабря 2016

для чого набирати людей по оголошенню які не мають навиків працювати з людьми які беруть кредит у фінансовій установі особливо ваша перевірка яка приїжає раз на місяць чи раз у пів року вони не вміють розмовляти з людьми хамлять несуть бред.МІКРОКРЕДИТ ПРОВОДЬТЕ БЕСІДУ ЗІ СВОЇМИ ПІДОПІЧНИМИ ЗА ШО ВИ ЇМ ПЛАТИТЕ ГРОШІ НЕХАЙ НЕ КОРЧАТЬ З СЕБЕ НАЧАЛЬНИКІВ ТОМУ ЩО НАЧАЛЬНИК У НИХ ОДИН А ВОНИ ЛЮДИ ПО ОГОЛОШЕНЮ ЯКІ МАЮТЬ ВІЛЬНИЙ ГРАФІК І ПРАЦЮЮТЬ НЕ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ ТОМУЩО ВОНИ НЕ МАЮТЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ НАЙКРАЩІ ПРАЦІВНИКИ ВАШОЇ УСТАНОВИ ТІ ЯКІ ПІШЛИ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ ТІ ЯКІ ПРАЦЮВАЛИ З САМОГО ПОЧАТКУ

27. 7 ноября 2016

Давно не заходила на страницу отзывов о компании. Товарищи коллеги, хватит заниматься фигней, а занимайтесь РАБОТОЙ!!!! Если вы так ненавидите друг друга, то выскажите все в лицо и не засирайте эфир. После ваших дебильных комментариев нельзя нормально набрать людей на работу. Нормальная компания и руководство, надо уметь работать и общаться с людьми и все будет у вас хорошо!!!

на дибільну роботу-нормальні люди непідуть,а визказують ті,які нахлібались вашого лайна

28. 7 ноября 2016

Агов…Де комєнти????? Зразуж видно, що вагітність втихомирила нашу всіма відому «поетесу»…яка сама з собою переписувалась на «vnutri.org»…Вважаю, що всім було весело від тієї переписки, знаючи цю «особу» та її можливості…Ніщо і ніколи не змиє позору з тебе, Тетяно!Нехай всі ображені, обдурені, скривджені будуть на твоїй совісті…

Ви дибiли ,це на Вашiй совiстi ,хай буде чiпати вагiтних жiнок,вона про вашу писанину дiзнаэться через людей,чiпайте себе i спочатку в собi шукайте причину,а як Вас обдурили то ви лох))))

яке гарне виховання,працюєте фін.установі-це хто так навчив обзивати дебілами,лохами-яка фірма такі працівники-недоразвіті

29. 27 октября 2016

Работала в Микрокредит 2 года, да, согласна, для того, чтоб заработать, нужно работать. Претензий к начальству нет, все очень внимательные. Коллектив у нас был хороший, дружный.

30. 19 октября 2016

31. 10 октября 2016

Нормальная компания. График меня устраивает,честно сказать, консультантом работать лучше , свободное время есть . Я все успеваю, хотя и база клиентов у меня большая. В общем , все ок. Спасибо региональному, который всегда поддерживает, вообщем мои отзывы положительные.

32. 7 октября 2016

Работаю недавно , но с целом всем доволен. Рабочее место, график. Никаких сложностей в обсуждении любых вопросов.

33. 7 октября 2016

Работаю уже 4 месяцА, это моя первая работа и меня тут всему научили, девочки всегда помогают и подстраховывают и для меня это важно. Могу тут набраться опыта в сфере кредитования.

34. 7 октября 2016

35. 5 октября 2016

Працюю в компаніїї досить давно, задоволений, колектив хороший.

36. 24 сентября 2016

Нормальная компания. Нужно только работать.Только не все хотят. Поэтому и жалуются и виновных ищут.

37. 16 сентября 2016

38. 8 августа 2016

@Гость, ахах причём тут Мищенко))))Она даже не заходит на сайт этот))))

Точно міщенко

39. 4 августа 2016

@Гость, ахах причём тут Мищенко))))Она даже не заходит на сайт этот))))

40. 28 июля 2016

@Гость, а мне вот интересно кто это существо которое знает и Холодную и Шевчика одновременно и уверен что они сами пишут?

Они и есть эти существа…

41. 24 июля 2016

Міщенко почерк настояще существо

42. 5 июля 2016

43. 1 июля 2016

Хто Шевчик піднімає офіси,несмішіть,хіба руйнує,

44. 30 июня 2016

Загалом мій відгук позитивний.

Зарплату Віталька ненараховує,він її підщитує по показниках,скільки зробив стільки маєш.А філії,які він нібито піднімає-розпадаються одна за одну,прострочкі валять,зборів немає-горе директор.

45. 29 июня 2016

@гостья…, На украинском языке есть такая пословица «Кожна жаба хвалить своє болото». Виталий из Ковеля- хвалит сам себя, чуствуется почерк, Холодная устала писать от другого имени. СМЕШНО. Отрицательные отзывы о компании- чистая правда. У кого есть сомнения и желание работать за копейки- Микрокредит только рад! Дверь откыта, вакансии есть всегда, приходите!

46. 23 июня 2016

47. 21 июня 2016

@Гость, а мне то как смешно ,с каким позором нужно было вылететь что б спустя столько времени все равно залазить в отзывы и срать людей,которым ты же недавно улыбалась и в *опу лезла.

48. 18 июня 2016

@ГІСТЬ,
    Мне вот очень интересно,»найкращих працiвникiв» это кого имели ввиду?Это не тех сотрудников которые в этом Бердичеве воровали деньги с род носа у той же Холодной,и не та ли Холодная которая канцелярию за свою ЗП таскала на офис?Вы пишите «грошi собi в кишеню збираэ»а ви видели что она получает?вместо того что б сплетни собирать работали б хорошо.А ЦО проверял не Холодную а людей которых уволили,которые ту же Холодную представляли,из-за которых она сама чуть не ушла с компании.Боже,в мире столько прекрасных работ,и должностей почему вы до сих пор обсыраете людей,Приятно когда о тебе говорят ,ну плохая она ну ещё какая там….от этого ничего не меняется,она на хорошей должности при хорошей зп и сра….ь она хотела на письма Ваши.Свою работу она заслужила,и неспособом воровства на глазах у всех,и фиктивов)Об….йте дальше прикольно почитать))))

Трогательно…Ща заплачу…Видно, как обосралась…, что ОТМЫТЬСЯ не может…Пить надо меньше и курочками закусывать…тогда обвинять никого не придется.Тоже мне «идеал»…Прикольно почитать)))

49. 17 июня 2016

Имейте смелость представиться, а потом коментировать!
    От того, что я ещё проработаю пол-годика мозгов не убавится,а прибавится и опыт и деньги!!!

прибавитись може тільки куча проблем на вашу голову,шкода вас що ви такий сліпий.

50. 17 июня 2016

@ГІСТЬ,

1. 5 сентября 2015

Доброго времени суток всем, кто находится в активном поиске работы! Первый раз решилась оставить отзыв, жаль, что отрицательный, но возможно кому-то пригодится. Имела неосторожность поработать кредитным консультантом в компании ТОВ “Микрокредит”в г. Бердичеве. Признаться честно, первое впечатление о работе филиала и его сотрудниках у меня сложилось положительно. Но, к сожалению, как говорится, первое впечатление-обманчиво…
    Офис находится в центре города, на четвертом этаже ТЦ “Лимон”. Скромных три кабинета, небольшой квадратуры каждый, в котором сидит от двух до нескольких человек. Офис выглядит пустым и безжизненным. Экономия во всем, от канцтоваров до рекламных буклетов, от корпоративной связи до служебного автомобиля. Реклама для расклейки изготавливается вручную кружком “Очумелые ручки” из флаеров и распечатанных полосок с указанием номера телефона кредитного консультанта. Забавно, не так ли? Dress-code — отсутсвует. И, все это, “лицо компании”…Максимум, что может говорить о принадлежности офиса данной фирме, это табличка на стене лесничного марша.
    Да , я уже к большому счастью не работаю в этом “болоте”. Ушла сама. Слава Богу. Такого беспредела я ещё не видела нигде. Действительно, обещают золотые горы, а платят копейки, причем из этих же копеек умудряются вычесть сумму пополнения счета и стоимость стартового пакета так называемой “корпоративной связи”, при этом ничем не обосновывая.
    Директор, показалась мне добрым, трудолюбивым, порядочным человеком, не смотря на ее молодой возраст. Не отрицаю, все эти качества есть, но если бы не одно но…Молодой коллектив состоит из двух команд (менеджеры, кредитные консультанты). Атмосфера между командами не здоровая. Зависть, треп, сплошные сплетни. Главное, что эти сплетни собирает директор с вышеупомянутой мною положительной характеристикой, извините, при этом, сталкивая лбами своих же подчиненных. Не скрою, что в обеих командах есть и хорошие люди, не говоря о некоторых “персонажах” с вымышленными именами. В компании вообще нет никакого порядка, непонятно кто и чем занимается. Внутренний регламент вообще не выполняется, приветствуются “лже” прозвоны. Блуждает клиентская телефонная база N-банка. Доступ к печати свободный. Сейф постоянно открыт. Деньги вообще где попало…Работают не командой, а каждый сам за себя. Единственное, “командой” устраиваются ежеминутные перекуры во главе с директором. Это у них отлично получается. Скажу больше, это не серьезная компания, это просто пионерский лагерь под названием: “Стой там, иди сюда”.
    Подобных компаний в Украине развелось как грибов после дождя. Но это не кредиторы, а чистой воды аферисты! В случае же аферистов, они предпочитают распространять информацию о себе через соцсети и путем уличных объявлений. А это уж вовсе забавно… Одним словом, “уличный кредитизм”. Чтобы Вы понимали, это место работы для тех, у кого нету никаких человеческих ценностей, кто не уважает, в первую очередь, себя. Место для тех, кто привык “шестерить” и “лизать” зад, звените… Не знаю, как меня, взрослого, порядочного человека, с многолетним стажем работы, занесло в такую гнилую компанию. Слава Богу, что не пришлось замарать трудовую. В компании приветствуются: ЛИЦЕМЕРИЕ, ВРАНЬЕ, СКОТСКОЕ, в прямом смысле слова, отношение к людям. Конкретнее, к кредитным консультантам, которые являются “ДОБЫТЧИКАМИ” и, от которых зависят зарплаты менеджера и директора. Возникает вопрос… Почему такое отношение??? Всё равно правды никто не скажет, правду не любят, за правду оскорбляют.
    ПОРЯДОЧНЫЕ ЛЮДИ!ПРОШУ ВАС! ОБХОДИТЕ СТОРОНОЙ КОМПАНИЮ ТОВ “МИКРОКРЕДИТ”!

2. 31 января 2015

Обсирайте Обсирайте, тупарилі сплєтніки і тупоголові безробітники!!! Працювали в цій компанії певний час і не скаржились на зарплату коли працювали як слід!! , тепер коли розслабились, найшли крайніх!! Ваша робота ротом працювати і з тряпками в ногах бути!! *ОПОЛИЗИ!! Для вас компанія все робила щоб вам будо добре і опускала очі на вашу бездарність!! Слава Богу що не працюєте в компаніі бо таким як ви, місце туалети прибирати!!!Гарного пошуку….

Добавьте зарплату в компании Микрокредит

Добавить отзыв о работодателе Микрокредит

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Микрокредит?