Отзывы о работодателях Киев

ShowMax

Найпопулярніша медіашкола в Україні. Ми готуємо професіоналів зі спеціальностей: актор кіно та телебачення телеведучий, тележурналіст радіоведучий, диктор

City Capital Group Development

City Capital Group – компанія з будівництва та управління комерційною нерухомістю. Управління проектами в сфері девелопмента. Створюємо креативні простори та розвиваємо особливі об’єкти. Ми об’єднали наш досвід, професіоналізм команди та новаторський підхід, притаманний CCG задля реалізації знакових для Києва проектів: Арт-Завод Платформа, маркет-молл Даринок, БAZAR на Лісовій. Працюємо більше 20 років

SkinOn

Компанія СкінОн — це дистриб’ютор професійної космецевтики RENEW та ALPHASCIENCE, постачальник сучасного косметологічного обладнання та лідер у проведенні навчальних програм для б’юті-спеціалістів. Місія компанії — підвищення експертності косметологів шляхом надання гіпоалергенних космецевтичних препаратів та проведення інтенсивних навчань. Наша команда — це колектив успішних співробітників, що активно розвиваються, в якому головна цінність — це повага один […]

Fiorentina

Маленькая швейная мастерская исторического костюма.

Хочу Пиво

Хочу Пиво — сеть мини-маркетов разливного пива

Брок ресурс

Dante Fashion House

Dante Fashion House — это швейное производство, на рынке уже более 10 лет. Мы отечественный производитель, создаем одежду на собственном производстве. Мы любим то, что мы делаем! Наша команда-это трудолюбивые профессионалы с огромным желанием быть лучшими.

Партнер і Л

Мінвік

Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устатковання, Ремонт і технічне обслуговування електричного устатковання, Ремонт і технічне обслуговування повітряних і космічних літальних апаратів, Неспеціалізована оптова торгівля, Комп’ютерне програмування, Консультування з питань інформатизації, Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем, Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність, Консультування з питань […]

Ленгор

ТОВ «Ленгор» є частиною групи компаній, що вже понад 15 років успішно займається розрібною та гуртовою торгівлею виробами з дерева та предметами інтер’єру. Ми працюємо з упевненістю та відданістю, створюючи високоякісні продукти, які викликають захоплення у наших клієнтів. Наша команда складається з талановитих та креативних фахівців, які пристрасно та відповідально відносяться до своєї роботи. Запорукою […]

DeFacto

DeFacto — відомий міжнародний бренд одягу, магазини якого відкриті у багатьох країнах світу, розпочав свою діяльність у Туреччині у 2003 році. DeFacto — це понад 500 магазинів у більш ніж 30 країнах світу. Стратегія DeFacto — Ми будемо світовим модним брендом, який змусить вас сказати WOW. Місія DeFacto — Зробимо розкіш доступною для щастя.

G Consulting

Консалтингова компанія, яка має багато напрямків роботи, в тому числі і пошук персоналу.

Morandi

MORANDI — український бренд, який створює чудові колекції одягу та постільної білизни з якісних та натуральних тканин.

Hiitworks

hiitworks — фітнес для зайнятих. Групові тренування по 45 хвилин з максимальною користю у зручний час. Локації: Поділ, Берестейська, Теремки, Лівобережна, Палац «Україна», Лук’янівка, Позняки, Мінська.

УкрГост

Компания «УКРГОСТ» работающая в сфере продаж на рынке более 16 лет. Мы являемся крупнейшими дистрибьюторами лакокрасочных и строительных материалов в Киеве и официальными представителями многих европейских торговых марок.

Експрес-Т

«Експрес-Т» транспортна компанія, що вже понад 18 років забезпечує вирішення логістичних та експедиційних завдань будь-якої складності. У нас: 1134 авто в автопарку та 1498 працівників в команді. Ми йдемо шляхом постійного розвитку та вдосконалення, а тому постійно оновлюємо та розширюємо наш автопарк. Наша компанія зацікавлена в посиленні нашої команди, адже розуміємо наскільки важливо мати поруч […]

Аромат Кави

Компанія Аромат Кави здійснює оптовий продаж від офіційних дистриб’юторів, а також комплексне постачання торговим точкам та іншим суб’єктам кави, чаю та супутньої продукції (стакани, сиропи, топінги, мішалки, цукор і т.д.). Маємо власне виробництво в Київській області паперових стаканів (ТОВ ZiPigroup production).

TurboSTO

TurboSTO — найбільший міжрегіональний автосервіс нового формату з ремонту турбін, двигунів, паливної системи, рульових рейок та сажових фільтрів. Ми — лідер вітчизняного ринку надання спеціалізованих автопослуг — щомісяця ремонтуємо приблизно 3 000 авто по всій країні. Визнані кращими з ремонту турбін по версії Всеукраїнського конкурсу «Автоексперт» в 2020, 2021 роках.

Alternativa

Пошук персоналу середньої та вищої ланки в Україні, Канаді, США, Європі 80% замовлень це інженерно-технічний персонал: головні інженери, ГАП, провідні конструктори машинобудування, керівники конструкторських відділів, BIM-проектувальники з Revit, it, програмісти 20% продаж b2b, FMCG, маркетинг

Munchen

Сеть обувных магазинов «Munchen», можно охарактеризовать одной фразой: «Комфортный стиль жизни». Главной идеей сети «München» — представить ассортимент только проверенных годами, лучших в своём сегменте, европейских производителей. В этот список вошли такие бренды, как: Geox,Gabor, Tamaris, Caprice, Rieker, Callaghan и др. торговые марки, с которыми вы сможете познакомиться непосредственно в магазине. Каждая новая коллекция дополняется […]