Отзывы о работодателях Житомир

Царевка

«Царевка» – это гостинично — ресторанный загородный комплекс под Киевом. Он удобно расположился на 92-ом километре трассы Киев – Житомир – Чоп, в сосновом лесу, вблизи сети зарыбленных озер.

Юка-Инвест

Ми виробляємо холодильне та морозильне обладнання, відоме не тільки в Україні але й за її межами. ЮКА-Інвест 15 років на ринку. Ми пропонуємо роботу на сучасному обладнанні, комфортні умови праці, гідну заробітну пллату. Приєднуйтесь до команди!

Суперспрокс Україна

Компанія Суперспрокс Україна займається виготовленням всесвітньо відомих зірочок (запчастин) для ланцюгових передач на всі види мотоциклів.

СЛМ-Пласт

ПП СЛМ-ПЛАСТ займається виробництво металопластикових вікон та дверей.

Разан

Разан виготовляє навіси для авто. Навіси прибудинкові, навіси для бесідок, балконів, можливо з кованими елементами. Є можливість виготовляти і сходи і брами, але мы зараз виготовляємо тільки навіси.

Полбіорес

Компанія Полбіорес займається виробництвом і реалізацією альтернативного біопалива (тріска паливна), надає послуги подріблення деревиниб та послуги перевезення сипучих вантажів спеціалізованими напівпричепами-щеповозами.

Металофасад

Металофасад займається виробництвом металочерепиці та металопрофілю. Оптово-роздрібна торгівля будівельними матеріалами, господарсько-садовим інструментом та супутніми товарами.

Зерновита

Виробництво та гуртова торгівля продуктами здорового харчування (бакалія: крупи, макаронні вироби, хлібці). Зерновита прагне, надаючи суспільству якісні корисні і найкращі продукти, робити людей, які їх споживають, здоровішими, багатшими і щасливішими. Щоб всі ми, хто беруть участь у процесі створення продукту (персонал та партнери), постійно отримували від суспільства достойну подяку і увагу, що надихатимуть на подальший розвиток […]

Біо мед скло

Производство стеклотары.

Сарненський хлібозавод

Виробництво хлібобулочних виробів.

Північ-Спецодяг

Производство, оптовые продажи: спецодежды, СИЗ, спецобуви.

ЖЗОК

ПрАТ «Житомирський завод огороджувальних конструкцій» засновано у 1976 році. Основним напрямом діяльності підприємства є виготовлення металоконструкцій для несучіх каркасів будівель.

Атем-Франк

Изготовление отопительной техники.

Брусилівські ковбаси

Виробництво ковбас.

Pufetto

Pufetto — інноваційний український бренд меблів, що активно розвивається.

Tala Voda

Компания Tala Voda основана в 2018 году (г. Киев, Украина) коллективом, который занимается глубокими исследованиями и изучениями в области влияния воды на здоровье и общее состояние человека с 2011.

Bent Iron

На сегодняшний день Bent Iron имеет собственное производство металлоизделий. Производит промышленное котельное оборудование. Также является лидерам рынка по производству змеевиков в Украине. Компания поставляет и обслуживает секционные ворота, роллеты и системы автоматики.

ОНВИ

Стабильная металлургийная компания ищет сотрудников.

Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ

«Кромберг енд Шуберт Україна Жу» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Volkswagen, Seat, MAN, Skoda).

Житомирський Картонний Комбінат

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» — українське підприємство яке виробляє продукції з картону будь-якої складності, що володіє високою якістю.