Отзывы о работодателях Житомир

Eurogold Industries

Крупная производственная компания с иностранными инвестициями с годовым объемом продаж около 25 миллионов евро, работающая в 40 странах мира в индустрии товаров для быта.

Олсмарт

Компанія надає обширний спектр інжинірингових послуг: складання технічних завдань, проектних пропозицій, проведення наукових досліджень і техніко-економічних обстежень, розроблення технічної документації, надання консультацій щодо різноманітних електронних приладів на замовлення клієнта. У нашій команді працюють досвідченні інженери-конструктори, інженери-електронщики, аналітики та маркетологи.

Пластікер Вест

PLASTEKER waste management — компанія, яка працює в сфері заготівлі, сортування, тюкування вторинної сировини, Займаємо лідируючі позиції на ринку. Маємо свою промислову базу та виробничі майданчики в Києві, Житомирі, Умані, Херсоні і не збираємось зупинятись!

Вацак

Кондитерський Дім «Вацак» зарекомендував себе за 20 років плідної праці, як один із найкращих та професійних виробників солодощів країни. Мережа магазинів «Вацак» успішно розвивається, охопивши усю територію України. Розпочалося все з виготовлення тортів за домашніми рецептами з поступовою градацією до більш складних виробів, а ще — тістечок, печива, сушок та цукерок.

Фомальгаут Полімін

Група компаній «Фомальгаут» — український виробник будівельних матеріалів, який розпочав свою діяльність у 1994 році. ТМ Polimin стала національним лідером серед виробників сухих будівельних сумішей та об’єднала:

Ґрін Бін Україна

ТОВ «ҐРІН БІН УКРАЇНА» — це молода компанія з великим майбутнім. Ми збираємо та вивозимо тверді побутові відходи, великогобаритне та ремонтне сміття. У сфері нашого обслуговування понад 62% міста Житомира. Ми пишаємося нашим дружнім колективом та налагодженою роботою підрозділів.  Зробимо наше місто чистим!

Citrafon

Продажа мобильных телефонов и аксессуаров. Колонки, мр3 плееры, комп. аксессуары. Продажи услуг. Установка программного обеспечения на моб. телефоны, ремонт моб. телефонов.

Житомирводоканал

Предприятие в Житомире, обеспечивающее водоснабжение города

OneLove

Onelove Agency — студия общения.

Family Premium contact centre

Family Premium contact centre начал свою деятельность в городе Житомир с сентября 2017г. Сотрудничаем со страховыми и юридическими компаниями.

Лига Инструмент

В магазине «Лига Инструмент» представлен широкий ассортимент электрооборудования бытового и профессионального уровня ведущих мировых брендов такие, как Metabo, Makita, DeWalt, Black&Decker, Stanley, Интерскол, Mega и многие другие.

AVD trade

Укршпон Трейд

Виготовлення лущеного шпону

4K Soft

Частное предприятие «4K-SOFT» было сформировано 31 мая 1993 года. Сейчас мы Fullstack разработчики мобильных iOS & Android приложений и Web-разработчики. Сотрудничаем только с интересными и сложными проектами. Для сотрудников создаем все условия для качественной работы и развития своих навыков.

СГУ-ТРАНСФЕР

Партнер-ДК

Компанія Партнер-ДК — офіційний дистрибутор непродовольчої групи товарів на території України. 15 років ми працюємо для Вас!

ArchService

ТМ ArchService (LTD Servise estate centre) — специализируется на архитектурно-инженерном проектировании, инженерно-геологических изысканиях, топографической съемке.

Житомир-Агробудиндустрия

Випуск залізобетонних виробів, Конструкторские разработки на заказ.Выпуск нестандартного оборудования для производства бетона/железобетона, металоконструкций. Изготовление металлоформ. Изготовление оборудования для перекачки и хранению цемента, конвеерные системы и их элементы.

Дозор Україна

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дозор Україна» є розробником програмних рішень для управління транспортом. Сьогодні Дозор Україна — це команда фахівців зі створення та впровадження програмного забезпечення для супутникового моніторингу і охорони транспорту, контролю палива та спостереження за людьми.

Імекс Кіреді