Укрлендфарминг

Укрлендфарминг

«Укрлендфарминг» – крупнейший украинский агропроизводственный холдинг, основной деятельностью которого является выращивание с/х культур.

Отзывы о работе в Укрлендфарминг, зарплаты

1 25 26 27 28 29
  1. 1 февраля 2023

1 лютого, а зарплатою за грудень і не пахне. Про підняття зарплати, яке останній раз було 4 роки назад і то, на 10%, взагалі ніхто мови не веде. Хоча за 4 роки мінімальна заробітна плата піднімалася не раз, то в компанії своє бачення про гідну оплату праці. Відношення до людей бидляцьке.Замість того, щоб цінувати людей, які ще мають бажання працювати в цій компанії, роблять все для того, щоб люди звільнялися. Шукають лохів, які задарма готові батрачити. А самі у Києві з жиру бісяться.

2. 1 февраля 2023

Заробітні плати в компанії не зрозумілі, коли озвучуєш їм яку ти отримував на попередньому місці роботи, то реакція неадекватна. Шановне керівництво, якщо ви наймаєте спеціаліста на посаду і не спроможні платити достойну зп, то нащо називати себе лідерами? Компанії меньші за вас більш платіжно способні ніж ви.

3. 1 февраля 2023

Був на співбесіді, це жах! Сидить керівник з короною на голові і веде себе як бидло. Якщо вони так спілкуються з людьми на співбесідах, то нащо беруть таких керівників. Хай йдут працювати в села, а не гріют одне місце в кріслі. Людей за людей не приймають. Після такої співбесіди бажання працювати в цій компанії зникло.

4. 31 января 2023

В Країні іде війна а керівництво ніяк не на жреться.В овшорах миють наші зарплати. На вулиці 31 січня 18:44 а на карточці 000000000000000000.

5. 23 января 2023

Хочу піти працювати водієм, я без досвіду роботи. Чи варто йти на Укрлендфермінг?

6. 12 января 2023

@Оксана, А ви далі колл центру і нічого мабуть не бачили) і яку думку відстоювати звичайному оператору теж незрозуміло. А києвський матріархат давно з колес злетів, ті люди які працювали і працюють це чудово розуміють.

7. 9 января 2023

Сиділи за комп’ютером, і керувати, можна писати що компанія нормальна, але якщо ти простий працівник, рота тобі не дадуть відкрити на свою думку,ще й принижать і вижинуть.

8. 3 января 2023

Працюю вже 5 років. Думаю, що багато відгуків дуже перебільшені.
    з/п платать кожного місяця, ту суму про яку домовлялися (правда переглядали з/п останній раз у 2021 році).
    Керівник в колл центрі норм, а вот заступникам потрібно підтягнути комунікацію з людьми.

А так компанія норм, якщо вмієте відстоювати свою думку

9. 19 декабря 2022

Компанія цікава і велика, але є декілька причин чому не варто в ній працювати:
    1. Це колектив — злі та невиховані, без розуміння того, що вони теж влаштовувались на роботу і як це важко — адаптація в великому колективі.
    2. Це керівництво, яке не те що не зважає на потреби робітників, а взагалі не звертає увагу… Вимагаючи лише продажі без усілякої підтримки.
    3. Це оплата, влаштовуючись кажуть, що оформлення з першого дня, що все вчасно і взагалі без проблем, а на практиці, стажувався неділю, ні телефону, ні компьютера, да взагалі навіть ручки не дали, просто біднота. Оформлення вирішив не чекати, бо в такій компанії працюють лише люди які не можуть знайти, адекватну роботу. А ще й намахують державу і заставляють відкривати ФОП, щоб не платити офіційну зарплатню і збільшити свій прибуток, а те що людям потрібна офіційна робота і справедлива зарплатня, це їх не турбує.
    Висновок такий, якщо це останній шанс знайти роботу, то погоджуйтесь, якщо ви не вірите в себе і свої можливості, то погоджуйтесь. Якщо ви готові бути кожен день в стресі, погоджуйтесь. Усі інші варіанти, я б радив подумати.

10. 18 декабря 2022

Прихічно неадекватне керівництво. Як такі можуть керувати, людьми, їх ніхто не поважає,приниження і зневага до людей даром їм не пройде, в майбутньому їх ці гроші не врятують, від бумерангу ще ніхто не відкупився

11. 9 декабря 2022

Працювала у цій компанії оператором у колл центрі. Керівники і вище керівництво — це жах. Мене ще на жодній роботі так не демотивували як робили це тут. Постійні погрози звільненням, дивні придирки стосовно роботи, центральний офіс взагалі за людей не вважав і зараз не вважає, я впевнена. Будь-які адекватні пояснення і аргументи пропускались крізь вуха. Тут ви не будете розвиватися. Немає заходів і тренінгів,які б могли покращити ваші навички продажу.

12. 8 декабря 2022

Хтось цікаво взагалі контролює виплату зар плати (я вже мовчу про її нарахування)? Головне що керівники та бухи отримали, а інші люди нехай так.

13. 11 ноября 2022

ПОЗОРИЩЕ НА ВЕСЬ СВІТ, А НЕ ХОЛДИНГ. САМА БІДНА КОМПАНІЯ НА ВСЮ УКРАЇНУ. ЗАРПЛАТУ НЕ ПЛАТЯТЬ, ПАЇ НЕ ПЛАТЯТЬ, МАЮТЬ ШАЛЕНІ СУМИ БОРГІВ ПЕРЕД ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ. ДУРЯТЬ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ПРЯМО В ОЧІ І НЕ ЧЕРВОНІЮТЬ. ЯК ВАМ НЕ СОРОМНО❗ТУТ ТІЛЬКИ ДИРЕКТОРА ТА ГОЛОВНІ БУХГАЛТЕРА ЖИВУТЬ НА ПОВНУ, МАЮТЬ ПО 30-50 ТИСЯЧ ЗАРПЛАТИ, ВСІМ ІНШИМ ПЛАТЯТЬ МІНІМАЛКУ, І ТУ ЗАТРИМУЮТЬ ПО 2-3 МІСЯЦІ.
    ❗❗❗ П О З О Р И Щ Е ❗❗❗❗

14. 3 октября 2022

@Гость, НЕ ВЕДІТЬСЯ. ЦЕ ШАРАШКІНА КОНТОРА. ВИСОКУ ЗАРПЛАТУ ОТО ВСЬОГО, ЩО ОБІЦЯЮТЬ НА СЛОВАХ, А ПО ФАКТУ ПЛАТЯТЬ МІНІМАЛЬНУ, А РІЗНИЦЮ МОЖЛИВО! ЧЕРЕЗ ПІВРОКУ ВІДДАДУТЬ, ЯКЩО ЗВИЧАЙНО ДО ТОГО ЧАСУ НЕ ЗВІЛЬНИТЕСЬ, А ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ І НЕ ОТРИМАЄТЕ! А ПАХАТИ НА ДЯДЮ БУДЕТЕ ЯК РАБ, КУДИ ПОШЛЮТЬ ТЕ І БУДЕТЕ РОБИТИ, А НЕ ЗАХОЧЕТЕ, ТО ТРУДОВУ У РУКИ І НАЗАД ДОДОМУ. НІХТО НІКОГО НЕ ТРИМАЄ І СПЕЦІАЛІСТІВ НЕ ПОВАЖАЮТЬ І НЕ ЦІНЯТЬ. 100 РАЗ ПОДУМАЙТЕ ПЕРЕД ТИМ, ЯК ІТИ ТУДИ НА РОБОТУ!!!

15. 29 сентября 2022

Який жах! Так нечемно. Ви там вже працюєте і боєтесь що на Ваше місце?

16. 27 сентября 2022

@Гость, що за дурне питання? Вам пропонують роботу ким? Різноробочим, керівником, спецалістом налагоджувальником устаткування, бухгалтером, технологом?

17. 26 сентября 2022

Пропонують роботу на кукурузяному заводі в зорі. Говорять що висока зарплата. Хто що скаже, чи варто йти?

18. 17 сентября 2022

Сволочи редкостные месяцами не платят а за их бонусы враньё полное , зарабатывает только хозяин и директора

19. 5 сентября 2022

Беруть на роботу телепнів середньої ланки керівників по знайомству. А ті морально принижують, зневажають і цькують. Через таких не налагоджений процес роботи, шукають винних, адекватних звільняють, а телепень далі працює

20. 29 августа 2022

Єдине чому можна поправцювати в даній компанії, це досвід, але маєте бути готовими до реальних постійних принижень з боку центрального офісу, там підібрані кадри реально щоб задушити будь яку ініціативу та бажання працювати та розвиватись. Але все ж таки дякую цій компанії що допомогла пристосуватись до реалій життя. Не доведи Господи знову туди повернутись

21. 18 августа 2022

У 2021 році на елеватор в м.Дубно був прийнятий директором Яшан. У даного керівника на момент прийняття на роботу були відкриті кримінальні провадження. Но це нічого не означає, якщо ти маєш доброго друга в упрравлчючій компанії. Хто хоче переконатися, це можна перевірити по Опендатаботі.Згодом розкажу про цирк, який був з поліграфами. Чекайте…

22. 9 августа 2022

З Києва ж команда відкрити ФОП (2шт)на кожному з підприємств. Офіційну зп (мінімалку) платять через банк на картку працівника, решту нараховують через ФОП, та роздають готівкою. Зрозуміли, щоб не платити податку. Затримка зп 3 місяці. Якщо звільняєшся, розрахункові по мінімальній зп, за решту забудь.

23. 8 августа 2022

не советую идти даже на собеседование. ищут рабов. то есть работу будете делать за 10-х, а платить не будут

24. 7 августа 2022

@Гость, Не раджу. Можуть звільнити за незначну помилку в таблиці Excel :)))))) Грьобані тупоголові економісти

25. 7 августа 2022

Хочу устроиться водителем в эту компанию.Полтавская обл.м.Заводское.Я без опыта

26. 6 августа 2022

Хтось може розказати як працювати земельником в цій компанії? ЯКІ вимоги і що потрібно робити?

27. 30 июля 2022

@Гость, це точно і землю зливають через суди сотнями гектарів,ферми зрізали, метал частково вкрали,всі все знають кажуть з Києва така установка

28. 30 июля 2022

читав відгуки тут. але не звернув увагу. Не раджу влаштовуватись тому що,
    зарплату не видають. канцелярія відсутня. ставлення керівників хамське.

29. 28 июля 2022

***но а не кантора,нікого не слухайте! Податки не платять,зарплата налом,затримують вже три місяці,при тому у вас навіть стаж не йде робочий,не дай Боже там працювати

30. 25 июля 2022

«Прозора компанія» як її любить хвалити директор КЦ Близнюк О.С. зовсім не прозора, звільняють людей без розрахунку і як завжди годують завтраками, післязавтраками і тд.
    Бухгалтерія повідключала телефони, вилно виходять уже на фінішну пряму!
    Чекайти судових позовів шановні за кожну гривню відповісте!
    Сюди не варто йти ні за які гроші, буде рабами, яких постійно принижують і які повинні бути вдячні, що працюють в цій клоаці.
    Змусили оформити ФОП , на який також зп не виплачується!
    Міцного здоров‘я вам , [вырезано]!

31. 24 июля 2022

Компанія нормальна, працюю вже не перший місяць. Чудово, що взагалі робота є. платять трохи із затримками, та час такий. Треба обирати чи зарплата із затримкою, чи взагалі її не буде.

32. 20 июля 2022

Не дай Боже вам зв’язатися з цією гопконторою. Це стосується і контрагентів і працівників. Зарплату не платять. На сьогодні заборгованість за 3 місяці. Навіть, коли звільняєшся, розрахункові і ті треба вибивати, бо не платять вчасно. Зате робочий день розписують поминутно. І всім ти щось винен і повинен. Податки з першого дня війни не платять. Стажу за 2022 рік в працівників немає. Що стосується оплат за послуги, товари і матеріали -до останнього морозяться. Солідність цієї компанії закінчилася в 2014 році.

33. 20 июля 2022

Я вже писала відгуки, але вони десь пропадають. Я б хотіла, щоб мені пояснили чому звільняють працівників в яких є малесенькі діти 7 місяців , мій чоловік проробив більше року, тобто рік все влаштовувало. Через місяць звільнення знову відкриті вакансії. Змусили відкрити ФОП щоб зменшити податкове навантаження ще й не виплатили всієї заробітної плати в останній день.

34. 20 июля 2022

Нормальна Компанія, працюю третій місяць, платят по ринковим розцінкам з/п, є мотиваційна частина за додаткові проекти.
    Платять із затримкою, але так зараз платять всі(

35. 18 июля 2022

Предлогают работу водител на зкрновоз СЕ база в БЦ ,зп платят? Стоит идти?

36. 12 июля 2022

На улице уже июль месяц, а зарплату за февраль даже не думают отдавать. Позор фирме!!!

37. 6 июля 2022

Был на собеседовании на менеджера , по факту это оператор кол цента. Что бы там работать надо открывать на себя ФОП, работать по субботам , и первые деньги вы увидите после 2=х месяцев работы, и то не факт , говорят большие задержки с выплатами. Не ходите даже туда

38. 24 июня 2022

Наведите порядок в Олимпекс Агро или же не будет больше этой фирмы. Воруют всё и полный беспредел.

39. 13 июня 2022

6 червня, під тиском звільнення, змусили написати заяви за свій рахунок за березень. Тобто, ходили цілий березень на роботу, більше того в суботу безкоштовно ходили, але в червні київське панство вирішило, що в березні нікого не було. Також в червні змусили підписати згоду від 1 квітня на переведення на мінімальну заробітну плату. Чого змусили, запитаєте ви? А тому, що сказали- або підписуєте, або ми вас звільняємо, але 1м квітнем. І те, що на дворі червень, і ти ходив 2,5 місяці на роботу, то твої проблеми. Розрахункових ніяких ні за березень, ні за квітень, ні за травень, ні за червень, ніхто тобі не дасть. Іди собі з трудовою щасливий, що ти 3 місяці робив на пана за спасіба. На сьогодні за 2 місяці заборгованість по зарплаті, і платити її ніхто не збирається, навіть вже ту мінімалку, на яку перевели. Скажіть, люди добрі, чим це відрізняється від знущання років? Та нічим!!!

40. 10 июня 2022

Це компанія, якій повністю начхати на людей і на все. Це компанія, яка турбується тільки за свої кармани. В країні війна, а вони замість того,щоб хоч якось підтримувати виробництво хоча б в тих регіонах, де спокійніше і можна вести діяльність, самі ж його повністю знищують. Худобу здають, закриваючи цілі ферми та звільняючи людей без попередження про скорочення,примушують писати заяви за згодою сторін. Землю самі ж віддають конкурентам при цьому пайовиків про це не попереджують, а потім шукай вітра в полі, де твій пай і хто його має платити. Для чого було їздити на ті мітинги в Київ, якщо Ви самі як ті «орки» все розвалюєте і нищите те, що роками будувалось? Війна — це для них привід не платити податки та ЗП працівникам,навіть для тих регіонів, які не в окупації. Працівників відправили сидіти вдома, прикриваючись висловом «Підприємство не працює»,спочатку змушували писати заяви за свій рахунок, а зараз просто ставлять неявки. Написати заяву на основну відпустку, щоб хоч якісь кошти отримати на хліб не дозволили, зате перед Новим роком всіх примушували писати заяви на відпустку по вихідних днях, бо ж днів багато, керівництво ЦО свариться, ми їм пішли на уступки, а вони ось так тепер віддячили. Зате директор та головний бухгалтер працюють та отримують ЗП, а за своїх працівників заступитися не можуть, бо бояться і слово сказати, за свої тільки жопи переживають. Звіти по ЗП до цих пір з початку року не здані, а значить і зарахування стажу не буде. Давно пора відправити відповідні органи на перевірку, щоб перевірили чи законно все робиться, хоч в цій фірмі законного нема нічого ще з початку її заснування.

41. 30 мая 2022

Нормальна робота в УЛФ закінчилась десь в 2015 році, потім почався суцільний треш — звільнення працівників цілими департаментами, скорочення на місцях (це взагалі якась хвороблива залежність щороку звільняти десятки своїх працівників), ганебне відношення до орендодавців.
    Якщо вирішите вступити в цю контору, то варто бути готовими до принижень з боку центрального офісу, до звільнення в 1 день, бо так захотілось при приїзді в регіон Бережній, до відсутності права на лікарняний, відпустку, своєчасну і повну оплату праці, до відсутності перспектив і росту.
    Це вже дуже крайній випадок для роботи і на нетривалий час. Шкода, що «дуже кваліфікований» менеджмент вбив спочатку дітище Цехмістренка «Райз», а потім і УЛФ.

42. 26 мая 2022

Ворюги, спочатку солярку продали а тепер вимагають повернути, а гроші хто мені за неї поверне? Забирайте, щоб вас вдавило! Сахару я в неї не пожалів!

43. 21 мая 2022

А до всього нижче описаного, ще додам. За цей рік жодного дня стажу людям не зарахувалося. Бо податки не платять, і дурять і людей і державу. Поцікавтеся в пенсійному фонді, коли було останнє зарахування вашого стажу. Ви будете здивовані. Особливо ті, кому кілька місяців до пенсії осталось.

44. 20 мая 2022

З лютого не платять заробітну плату взагалі. Керівництво має універсальне пояснення: з наступного тижня, і так уже три місяці. Прикртваються війною, так само як бункерне ху¥ло загрозою нападу. Бережній повністю чхати на людей, але керівництво вимагає їхати в офіс (працювали віддалено), але забуло дати гроші на дорогу. Хто не згоден — відсторонений від роботи. Змушують відкривати ФОП, щоб не платити податки. При цьому зарплату не платять. Потрібно вже звертатися у відповідні органи, це мародерство власного народу.

45. 11 мая 2022

Може хтось підказати куди звертатися через невиплату зарплати? Люди в окупації без грошей, а керівництво цо жирує

46. 11 мая 2022

Мабуть потрібно вже звертатися у відповідні органи. Тому що підприємство працює, люди на роботу ходять, табелювання ведеться, нарахування заробітної плати також, дохід підприємство отримує. Ну просто вирішило прикритися війною і на#б@ти державу.

47. 10 мая 2022

Купили насіння зроблене в зорі. Такого сміття нам ще не продавали. В минулому році ніби все було добре. А зараз каміння та бите ніби не віяне взагалі.

48. 10 мая 2022

А нам, ще за лютий місяць не дали. Нелюди, і до кого звернутися?

49. 10 мая 2022

Досі не дали зарплату навіть за березень, і всіх гонять в офіс. Керівництво, ви там в своєму розумі??? У нас є сховище в офісі? Влада закликає не повертатися в Київ, ви всіх змушуєте їхати. Ви як рашисти, тероризуєте працівників! Змушуєте відкривати ФОП. Щоб вам пусто було таким горе-керівникам.

50. 10 мая 2022

Київські орки, [вырезано], віддайте людям чесно зароблену заробітну плату за 3 місяці. Оборот яєць і зерна за період війни дай Боже, то куди ж ці гроші йдуть? Це знущання і вбивство своїх же працівників.

1. 28 ноября 2012

Тяжело работать, сплошная бюрократия, что-то добиться и изменить — нереально,выше головы начальства не прыгнешь. Про выходные и праздники можно забыть, также как и о нормальном рабочем днем. Работа с 9 и не до 19, а до поздней ночи. Если уходить домой в 19 — можно сразу увольняться. Суббота и воскресенья — всегда рабочие. Задержка по зарплате 2 месяца, вся зарплата черная. Не советую тут работать, разве что недолго. Долго — просто не протянуть.

2. 12 ноября 2012

Хочу поблагодарить компанию за развитие и новые знания, которые получаю каждый день. Я точно знаю, что многозадачность, которую приветствует компания, сослужат мне только хорошую службу в будущем. Для скептиков оговорюсь, уходить из компании никуда не собираюсь!!! Очень мощный отдел развития и обучения, сильные внутренние тренеры, постоянные программы обучения очень разного направления от коммуникаций, тайм-менеджмента до статуса внутреннего тренера, который можно получить в рамках проекта обучения. Сильная и мощная модульная программа ( между прочим дорогостоящее удовольствие если посещать такое обучение вне компании), а в компании бесплатно и в рабочее время можно получить диплом и попробовать себя в обучении других людей. Так, что судите сами иметь или не иметь, работать или нет, я советую работать и развиваться вместе с Укрлендфарминг. Мне по пути с такой компанией.

HR 2
Экономист 3
Юрист 1

Добавьте зарплату в компании Укрлендфарминг

Добавить отзыв о работодателе Укрлендфарминг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрлендфарминг?