Укрлендфарминг

Укрлендфарминг

«Укрлендфарминг» – крупнейший украинский агропроизводственный холдинг, основной деятельностью которого является выращивание с/х культур.

Отзывы о работе в Укрлендфарминг, зарплаты

1. 2 февраля 2024

@Працівник, Христя, ти чи шо?!
    В логістиці із-за ручного управління Бережної та не своєчасного проведення ТО, а також несвоєчасної сплати по рахункам завжди були проблеми і з таким підходом будуть…

2. 1 февраля 2024

Якщо готові обманювати і водити за носа пенсіонерів-пайовиків то це робота для Вас. Перші два місяці працюватимете задурно, бо зп дають аж через два місяці і картку на зп зробите собі самі, вам дадуть папірець і скажуть піти в банк і зробити картку. На вас впродовж дня будуть кричати пайовики, бо їм не платять і не відомо чи заплатять, а ще мусите дзвонити і грузити людей щоб продовжили договір оренди,а люди вас посилатимуть бо їм не платять, або пропонують більше ніж ви.Не зробите норму дзвінків будуть штрафувати. Тепер про комфортний офіс:чай,кава,цукор, паперові рушники щоб витерти руки чи помитий посуд,це все за свій рахунок.Перекур в 11 і 16 по 15хвилин.Насолоджуйтесь.

3. 27 января 2024

Гіршої компанії і не бачила .це просто ужас .виплати за паї висять неоплачені за минулі роки .коли дзвониш то чуєш що у них проблеми.але навіщо писати договір коли вони його недотримуються і ігнорують коли їх просять оплатити заборгованість.просто жах.

4. 26 января 2024

Працюю в компанії вже 6 років, були різні часи в компанії. Але за ці роки точно можу сказати, що з/п виплачують завжди (так був час коли були затримки — але це повязано з початком війни в країні).
    Читаю коментарі, і дико стає. Люди, а де ви бачили бізнес який вам щось винен. Компанія вас наймає і платить кошти за ваші знання. Не можна прийти «0», а заробляти наче в тебе досвід в цій сфері 30 років.
    Працюю в агро напрямку, там все структоровано і зрозуміло, тому в цьому напрямку працювати — ОК. Всі фахівці на своїх місцях, команда як для мене сформована досить гарно. Погоджуюсь с тим, що над логістичним напрямком треба попрацювати, але це питання часу.

5. 21 января 2024

Олимпекс Агро кто остановит этот БЕСПРЕДЕЛ ????? ВОРУЮТ ВСЕ ОТ ТРАКТОРИСТА ДО СБ(Которые не чего не видят) особенно это касается РЕЙТЕРА ВАЛЕНТИНА

6. 19 января 2024

Я працювала в компанії 2 роки. Якщо чесно то звільнилася тільки із-за того, що компанія не розглядає віддалену роботу — і це мінус для мене. Якщо говорити в цілому про компанію, то вона орієнтована на бізнес, а не на благочинність. Можу точно сказати, що досвід в УЛФ можна отримати колосальний, а якщо себе зарекомендувати навіть є можливість переходити в інші напрямки.
    Можливо щось змінилось, але керівний склад в УЛФ завжди був різношерстний, є керівники які навіть не зрозуміло для чого і чим займаються.
    Логістика трохи стала хромати і водії на неї жаліються, але зараз в цьому напрямку у всіх хаос.
    З Бережною працювала особисто, то можу сказати що це один з сильніших менеджерів УЛФ. Зараз формує свою команду і це логічно, тому тут є невдоволені, бо почали їх заставляти працювати.
    Рекомендую компанію молодим фахівцям, сама починала з цього.

7. 18 января 2024

Працювала в компанії 4 роки. Давно звільнилася з особистих причин. Хаосу багато, багато дивних некомпетентних людей, але в Україні дуже мало компетентних людей. Хіба що красти гарно вміють. Всім треба вчитися новому і перестати красти. Ті, вибачте, ідіоти які пишуть що компанія не турбується про людей..ну це бізнес, головна ціль бізнесу прибуток. Ніхто і не має з вами носитися, з моїх спостережень найтупіші зазвичай рахують себе справжніми професіоналами. І ще одне — одна з причин чому я там працювала це талановитий управлінець Бережна. Я їй дуже вдячна за досвід і після неї я не зустрічала керівника такого рівня. Вона завжди була людяна. Те що кричить — ну так бляха 80% з вас просто дебільні ліниві сраки. Власник ставить задачі і її робота за яку вона отримує зарплату (не від вас недовольні,а від власника) це досягти намічених цілей, а не робити вас щасливими. Керувати такою махіною мабуть важко, з тиском жадібного уряду, податкової, в стані війни з крадівливими менеджерами середньої ланки,більшість з вас і собою керувати нездатні.

8. 15 января 2024

НЕ РАДЖУ
    Пів року працювала у відділі логістики та диспетчеризації, і більшого ЦИРКУ ніж там я не бачила.
    ОКСАНА керівник відділу диспетчеризації максимально не обізнана та не компетентна не те, що в логістиці, а просто в спілкуванні з людьми, не відповідає на жодне із поставлених запитаннь стосовно роботи, та не надає належних завданнь. Головна її ціль посміхатись керівництву, та псувати людям життя. Всі хто не погоджується з думкою ОКСАНИ автоматично попадають під звільнення.
    На роботу винятково приходять наївні студенти, якім не повідомляють про зміни у робочому графіку, а потім просто ставлять перед фактом, і ще, змушують відкривати ФОП.

9. 10 января 2024

Працювала у відділі диспетчеризації більше року, і все було чудово поки заступником був Антон. Потім видно Катя, керівниця відділу ( найбільше моє розчарування), вирішила поставити свою подружку Оксану( яка гарненько вміє вилизувати злачні місця керівництва, але максимально не компетентна на займаній посаді), зробила всі умови щоб Антон пішов. І тут понеслась душа в рай. Тупість Оксани зашкалює, вона наскільки боїться критики що їй легше звільнити людину чим прислухатись і покращити роботу свою і відділу. Диспетчерів ні за що не мають. Водіїв ніхто ні в що не ставить. Якщо не дай Бог в тебе є своя думка і що гірше вона відрізняється від думки керівництва тебе не то що звільнять, ще й твою зп тобі не віддадуть. Я рада що пішла звідти і моя призвела вже спокійна і ні одна з тих мразот її не розкрадають. Навіть якщо це буде остання робота на землі я б не радила сюди йти

10. 4 января 2024

@Гость, пропрацювала недовго, не дочекавшись зп, бо за поточний місяць виплачують її в кінці аж наступного, робота заключається в тому щоб сидіти кормити обіцянками пенсіонерів які чекають свої кошти, які деяким навіть і не прийдуть. При звільненні розрахувались зі мною не повністю, сказали що зп надійде двома платежами, в результаті прийшли типу офіційні копійки, про другу виплату всі забули.

11. 28 декабря 2023

@Гость, прочитайте нижче коментар від колишнього працівника. Цим все сказано. НЕ РАДЖУ ЙТИ ТУДИ НА РОБОТУ! ГІРШОЇ РОБОТИ Я ЩЕ НЕ БАЧИЛА!!!

12. 14 декабря 2023

Менеджер по роботі з клієнтами (пайовиками, з навчанням) хто що скаже за дану вакансію ? Умови, Зп, затримка по зп, чи офіційне працевлаштування і виплата зп , відношення керівника до підлеглих ? Завчасно всім дякую.

13. 13 ноября 2023

Пропрацював півтора року волієм. Відношеня до водіїв як до ганчірки. Витерли ноги і викинули. Зарплата не відповілає тому що обіцяють коли беруть на роблту. Олним словом РАБ.

14. 21 октября 2023

Я працювала у відділі колл центру близько 1,5 роки. Мабуть єдине, що сподобалось — це колеги, насправді дуже хороші люди, які прийдуть на допомогу. По зарплатні були свої нюанси, коли її не виплачували 3-4 місяці на початку повномасштабного вторгнення, як раз коли гроші людям потрібні були. Потім все таки віддали, але примусили відкрити ФОПи.
    Стосовно вищого керівництва і керівників у самому відділі — це окрема тема) Начальник у колл центрі трішки неурівноважена жінка. Коли я тільки влаштувалася на цю роботу, колеги казали, що звикнеш, тому що «це людина така запальна, дуже віддана своїй роботі». Але коли на тебе кричать і принижують, ніякими хорошими словами це начальника не описує (маю з чим порівняти, оскільки зараз працюю в іншій компанії, де з начальником на «ти» і ніхто собі не дозволяє підвищувати голос одне на одного). Взагалі до відділу колл центру, я так розумію, це нормальне ставлення, оскільки у офісі банально не було холодильника. Сподіваюсь, що вже є :), кава/чай за свій рахунок звісно ж.
    Коли були масивні обстріли столиці минулого року, тих, хто йшов в укриття (поблизу було метро, туди спускалися), примушували брати собою роздруківки з базою клієнтів і дзвонити. Але ви уявіть це, де у метро купа людей, їздять поїзда, шумно, а ти з цією роздруківкою телефонуєш і береш замовлення. Робота роботою звісно, але з боку компанії було би розумно відпустити людей додому, де їм безпечно, і щоб вони працювали у комфорті.
    Дуже розважило, коли була у центральному офісі і там виявляється 2 ліфти — один для звичайних працівників, а інший — для керівництва) Мені згадалось, коли у чорношкірих людей в Америці окремі туалети були, тому що в туалет для білих їм не можна було :)))
    Можливо, якщо працювати на високій посаді, то і ставлення з боку керівництва буде інше. Але якщо ви йдете працювати звичайним менеджером-оператором, то готуйтеся до того, що будуть принижувати і всіляко демотивувати працювати якісно.
    Всім добра і мирного неба!

15. 19 октября 2023

Працював в цій компанії довготривалий час, в головному офісі на Житомирській. Звільнився по сімейним обставинам, але подобалося що гарний колектив, працював на гарній посаді, тому затримок по зарплаті не було. Виплачують завжди. Умови могли би бути кращими. Але тут треба дивитися хто за чим приходить. Досвід дають колосальний! Після цієї компанії. Беруть з руками і ногами.
    Роботи дуже багато і немає віддаленого формату. Але це на подумать для керівників.

16. 4 октября 2023

Пропрацювала в даній компанії декілька років і не давно звільнилась. Хочу сказати, що у відділі диспетчеризації зараз повний бардак і погане відношення до співробітників. Керівництво зовсім не займається своєю роботою. Хочу подякувати заступнику диспетчеризації, який недавно звільнився Антону за людяність до колективу і професіоналізм

17. 2 октября 2023

заступники у вас, Оксана — то ЖАХ — так бояться конкуренції, що зливають людей на етапі стажування))) але дякую… з такими як ви працювати буде складно

18. 28 сентября 2023

А в нас начальник відділу кадрів поліграф не пройшов-звільнили. Цікаво, що збрехав? Мабуть ручку вкрав і не признався🤣🤣🤣. Це вже взагалі дебілізм у цій канторі.

19. 28 сентября 2023

@Гость, три роки це не показник, пропрацюйте 10 і тоді давайте оцінку компанії. Деякі працівники даної шарашкіної контори, (інакше не назвеш) 5 місяців взагалі без зарплати сиділи і це люди, які пропрацювали не 3 роки, як Ви і знають, що пишуть. Ось таке відношення до спеціалістів, які практично піднімали показники компанії. Та що Ви знаєте…

20. 18 сентября 2023

Працювала в цій компанії понад 3 років, так скажу, що роботи багато, проблеми теж бувають. Іноді залишалися після роботи. Чай і кава теж за свій рахунок,  а в цілому мені було норм. Коли читаю, що зарплату не платять, то взагалі маячня. Як люди можуть писати, що не платять зарплату, якщо навіть не працювали там.

21. 14 сентября 2023

@Шукач роботи, короче я тоже проходил собиседование пришел сегодня на «стажировку» посмотрел надо валить тут зарплату явно платить не будут, очередной раз убеждаюсь что агро***ня тупо развод…. Хуже скамма

22. 13 сентября 2023

Гость, що проходив співбесіду в Житомирі. Моя вам порада -не зв’язуйтеся з цією компанією. Ну хіба ви хочете відчути себе безмолвним і тупим рабом, і працювати за копійки, які вчасно ще й не платять, тоді ДА ІДІТЬ

23. 12 сентября 2023

Приходив на співбесіду в ЦО на Житомирській, тепер хочу дізнатися, як справи з виплатою зп, чи є затримки, в повному обсязі платять?
    Перепрацювання?
    Дякую!

24. 2 сентября 2023

А як вам підняття зарплати на елеваторах перед сезоном? Одні виходить працюють, бо їм підняли зп і гарно, а інші 6тий рік підняття не бачать, але та кyrва вирішила, що на мінімалку прожити можна. Ще й суботу робочий день придумала, який не табелюється і не оплачується. Порада: тікайте з цієї компанії, якщо є така можливість. І ні в якому разі не йдіть сюди працювати.

25. 14 августа 2023

@Zim, та брехня той їхній поліграф, це лише напів законний привід звільнити незручних керівників. Показники нікого не цікавлять- власнику роздрукують потрібні бумажки.

26. 11 августа 2023

В Тернополі шукають директора, бо пішов за людей. Люди в протест керівництву написали заяви на звільнення( усі працівники). Директора зробили винним у тому, що не зміг керувати працівниками.Звільнили.

Як мені відомо, є така річ ,як не проходження поліграфа. Роблять так, щоб людина не пройшла поліграф, тоді звільняють. Можливо решту керівних посад тому і шукають.

27. 25 июля 2023

@Гость, Ви самі дали відповідь. Бо з бЕРЕЖНОЇ питають за результати, а вони мʼяко кажучи провальні. Амбіції нажаль у неї перед здоровим глуздом, хоча власнику вона доповідає навпаки. От за провали одразу назначають стрілочників. Заодно і своїх людей поставить. А от зі «своїх» взагалі спросу нема. Вони навіть бюджети не формують і не захищають, повна броня. СБшники роблять вигляд, що їх контролють, але не занадто :-)))

28. 24 июля 2023

Кто подскажет, почему начали искать директоров элеваторов, кто руководит направлением в Компании? Неуравновешенная Бережная так- же не дает работать специалистам?

29. 15 июля 2023

На елеваторах компанії є така річ, як проходження поліграфа. Ось директору не сподобався майстер, майстер не пройде поліграф. Так в 21 році звільняли людей через непроходження поліграфа так і зараз в 23. Весело те, що ніхто не надає результати. Просто ви не здали, ви злодій.
    Знаю, що власне один директор не пройшов, але через тісні зв’язки з потрібними людьми, працює.

30. 9 июля 2023

с Голубівка.Найгірша контора !!!
    Зарплатня копійки так їх щей не платять!
    Крадуть все на ліво та на право.
    Проте хто хоче бистро заробити вам сюди!
    Такі як монастирский мишко он з агрономами злигався та вивезли ввесь аміак безводний весною цією! Тепер купив собі лексуса джипа а на роботу приїздить тільки горілки попити! Молодець!!
    А ЯКИЙ ТЕПЕР ВРОЖАЙ КУКУРУЗИ БУДЕ ЯКЩО ВВЕСЬ АМІАК ВИВЕЗЛИ ЗДАВАЛИ КОЖНОЇ НОЧІ ПО ДВІ МАШИНИ ПЕРЕДУВАЛИ ПРЯМО НА ПОЛІ!! МИ З ХЛОПЦЯМИ СВОЇМИ ОЧАМИ БАЧІЛИ ЦЕ. ТАК ХАЙ ТЕПЕР ПРИЇДУТЬ З КИЕВА ТА ЗРОБЛЯТЬ АНАЛІЗ ГРУНТУ І ПОДИВЛЯТЬСЯ СКІЛЬКИ ТУДИ ВНЕСЛИ АМІАКУ І ЗАПИТАЮТЬ У АГРОНОМІВ З МИШКОМ ДЕ ДІВСЯ АМІАК!!!
    А МИ ЧЕСНІ ПРАЦІВНИКИ СИДИМО БЕЗ ЗАРПЛАТНІ В ЦЕЙ ЧАС ЯК ДРУГІ З ЖИРУ БІСЯТЬСЯ І НА РОБОТУ НЕ ХОДЯТЬ БО ВОНИ ТЕПЕР БАГАТІ ДЯКУВАТИ ФІРМІ І СЛУЖБІ БЕСПЕКИ ЯКА ПЕРЕД НОСОМ НІЧОГО НЕ БАЧІТЬ АБО ТАКОЖ В ДОЛІ!!
    МОЇ ТОВАРИШІ ВЖЕ ПІШЛИ З ЦІЄЇ ФІРМИ. І Я ТАКОЖ ЗВІЛЬНЮСЬ ЯКЩО НЕ НАВИДУТЬ ПОРЯДОК З ЗАРПЛАТНЕЮ НОРМАЛЬНИМ ПРАЦІВНИКАМ ЯКІ РОКАМИ ПРАЦЮЮТЬ ТУТ ЗА ЗАРПОАТНЮ А НЕ ЗА ТЕ ЩОБ ДЕСЬ УКРАСТИ!! І ХАЙ ПОКАРАЮТЬ І ПОВИГАНЯЮТЬ ЦИХ ВОРІВ !!!
    БО ДІДОВ ТЕПЕР ПЕЧЕТСЯ ЩО КУКУРУДЗА СЛАБА , ТАК А ДЕЖ АМІАК ТИ ДІВ ?????

31. 21 апреля 2023

@Гость, так броні не має ,на східний регіон за один день принесли 75 повісток ,і 30 тракторів стало .Людей не цінують ,кажуть хіба в Україні мало людей щоб на тракторі працювали .Тут на один трактор не знайдеш людей ,бо як чують що через воєнкомат працевлаштування,то всі розбігаються

32. 21 апреля 2023

Ооо на рахунок Моргуна Р. М ви праві на 100%. Це паразит ще той, не дивно що він довго ніде не працював у компаніях нормальних, людині абсолютно наплювати на механізаторів принципі на всіх повна зневага та приниження хто нижче нього. Вникати у проблем не хоче, якщо щось не так допобачення…

33. 18 апреля 2023

@Гость, о Ви праві. Це просто жах, що там робиться. Моргун не просто розвалює компанію, а робить це швидко і з великим задоволенням, а ще не зрозуміло коли воно нажереться. Умови жахливі, 6 грн за гектар. Це смішно. І як можна забирати податки із офіційної з/п і з конвертів( за допомогою яких вони обходять оподаткування). Дуже цікаво. А ще вони не роблять броні для працівників. Кажуть самі вирішуйте свої проблеми. Тобто на працівників їм всеодно.

34. 9 апреля 2023

Вони як дали роботу так і забрали,всіх по розганяли і перевели на мінімум.

35. 31 марта 2023

ще в цьому році зарплатню не платили……………жесть…………….

36. 31 марта 2023

хто хоче тут працювати.повинні зрозуміти-запрат тут не платять…від слова взагалі….навіть і мінімалки

37. 31 марта 2023

якщо хтось хоче працювати без зарплати пів року -тут таких чекають

38. 28 марта 2023

На жаль в Україні все і скрізь майже кидалово. Куди не підеш скрізь майже, що офіційно мінімалка, а все інше доплати, премії, що не оподатковуються Не говорю про цю фірму бо не знаю, що і як, а говорю загалом з чим мав справу. Так ось, в рідній країні дома відносяться як до «бидла», а потім жаліються, що люди виїжджають і не хотять працювати. І такі ж їдуть за кордон і там сіють це насіння обману і зверхнього відношенн, А зара хто з настаннявійни не встиг поїхати працювати, заробляти та постачати кошти в країну лишаються тут і мусять щось вибирати краще з усього цього.

39. 24 марта 2023

А скільки Ваша компанія вкрала кредитів в НБУ під липові оцінки майна, депозитів населення, кредитів державних банків? Липове ПДВ?

40. 21 марта 2023

@Гость, а подскажіть яку велику компанію ви відкрили? Скільки роботи для людей дали? Давайте подивимось на ваші успіхт чи ви лише грязью полити все можете. Всі такі умні сидячі на дивані дома. Ви зробіть фірму, платіть людям великі гроші, зробіть шоб гіхто у вас не крав і ми всі підем до вас работать. Ато кодлом називати людей за очі — це гидко

41. 12 марта 2023

На верно работаєш каким то начальником что так хвалиш ето кодло, есть люди какие и не работают, а деньги получають и бензин дають даром.

42. 8 марта 2023

Працюю давно, по перше хочу сказати, що платять чесно, так є затримка, але всім про неї сказали і при прийомі всім кажуть, це не сюрпріз і всі з тим соглашаються якщо йдкть на роботу, а потім удівляються. але з начала війни не урізали нічого як інші фірми і все виплачується. Тут всім дуже легко писати, а зрівняйте з конторами які закрились після начала війни одним днем і зникли і у людей ні зарплати ні трудової не осталось. Або фірми які зрізали на половину зарплати. Водітелі і трактористи заробляють від свого об‘єму роботи і хто працює має нормальні гроші. А нічого не роьити то і не буде зарплати. На себе ніхто не дивиться, куча людей приходить тільки зсипати зерно і злити солярку, і ці ж люди тут потім пишуть. Кілька тисяч людей в компінії, а тут зібрались пару десятків недовольних. Спробуйте

43. 2 марта 2023

@Пакемон, гарантий никаких. Соглашаясь на минималку + вторая часть в конверте, вы ничего не докажете, если вас обманут с зарплатой. Это Украина, тут всё через ж…

44. 2 марта 2023

@Гость, Вам потрібен не телефон офісу, а писати заяву в Держпраці. Тоді вони все швиденько виплатять, як шовкові.

45. 27 февраля 2023

Вітаю. Також поділюся своїм досвідом роботи водієм у лендфармінг.Але описане вище- точна історія,що трапилась у гаражі Івано Франківська

46. 24 февраля 2023

Приглашают на собеседование водителем на тягач.Говорят платят минималку, остальные на руки,не кидалово ли будет по факту?

47. 19 февраля 2023

@Оксана, Оксана , Меня зовут Аня.
    я была на собеседование на HR/
    И мне сказали что задержка 1,5 месяца !

48. 12 февраля 2023

Яка зарплата у диспетчера автотранспорту? Як вона розраховується, від чого залежить?

49. 10 февраля 2023

Зарплаты платят одним минимум, а родичам и тем кто [вырезано] лижет начальству в 2-3 раза больше. Как считают вообще не понятно. Батурин это вообще бермудский треугольник. С начала войны что хотят то и делают. Забирают 70% заработанных трактористами себе по карманам и это считается норма. Что-то доказать не реально. На трактора садят без прав кума свата брата. Командировочные половине платят, остальные обойдутся. Запчасти инженеры продают на лево, сам директор ночью приезжает сливает солярку и вешает на работников. Никому не советую эту шарашкину контору.

50. 1 февраля 2023

Може підкажете номер телефону з центр офісу.Нікуди не можу додзвонитись.Місяць не можуть виплатити розрахункові

1. 28 ноября 2012

Тяжело работать, сплошная бюрократия, что-то добиться и изменить — нереально,выше головы начальства не прыгнешь. Про выходные и праздники можно забыть, также как и о нормальном рабочем днем. Работа с 9 и не до 19, а до поздней ночи. Если уходить домой в 19 — можно сразу увольняться. Суббота и воскресенья — всегда рабочие. Задержка по зарплате 2 месяца, вся зарплата черная. Не советую тут работать, разве что недолго. Долго — просто не протянуть.

2. 12 ноября 2012

Хочу поблагодарить компанию за развитие и новые знания, которые получаю каждый день. Я точно знаю, что многозадачность, которую приветствует компания, сослужат мне только хорошую службу в будущем. Для скептиков оговорюсь, уходить из компании никуда не собираюсь!!! Очень мощный отдел развития и обучения, сильные внутренние тренеры, постоянные программы обучения очень разного направления от коммуникаций, тайм-менеджмента до статуса внутреннего тренера, который можно получить в рамках проекта обучения. Сильная и мощная модульная программа ( между прочим дорогостоящее удовольствие если посещать такое обучение вне компании), а в компании бесплатно и в рабочее время можно получить диплом и попробовать себя в обучении других людей. Так, что судите сами иметь или не иметь, работать или нет, я советую работать и развиваться вместе с Укрлендфарминг. Мне по пути с такой компанией.

HR 2
Экономист 3
Юрист 1

Добавьте зарплату в компании Укрлендфарминг

Добавить отзыв о работодателе Укрлендфарминг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрлендфарминг?