Укрлендфарминг

Укрлендфарминг

«Укрлендфарминг» – крупнейший украинский агропроизводственный холдинг, основной деятельностью которого является выращивание с/х культур.

Отзывы о работе в Укрлендфарминг, зарплаты

1. 3 августа 2021

Это не компания, а сборище уе….в, что в центральном офисе, что на местах, везде расставляли своих холуев, которые подлизывают своему начальству с ЦО, на всем на чем можно нае….ют персонал фирм и.т.д. Пи….ы.

2. 30 июля 2021

@ Гость ,
    Смішно аж за край. Ви дійсно вважаете його гарним спецом….
    На елеваторах жодного трейдера жодного сторонього кліента. нема бізнесу все убого. А брати системне зерно дописувати 3% по влазі будьякий дурень зможе а потім через Одесских трейдерів запульовати )))))

3. 29 июля 2021

А толку з того, шо ви отут про того старого діда пишите. Поки він уйде, то остальних по місцях уже давним давно поувольняют. Не зря ту шайтан машину запустили, і ганяют через неї всіх. Вони так себе прикривають, мол дивіться це ж на місцях отам ворюги, це ж вони всьо розвалили.

Где денится Владимир Иванович,элеваторам и комбикормовому производству придет конец!!!А полиграф выполняет заказы Бережной.

4. 29 июля 2021

@ Гость ,

Сущенко не пройшов ту шайтанку, літом 2020 сидів бледів…. Але Ексель пробачила, чи не так, на лічильник поставила…
    А кто пройде машину??? Може недолугий син Ехель пройде, навряд він містер 10%;
    Хто, якщо задачі на низи ставлять виключно центральний офіс….

5. 28 июля 2021

@ Гость , центральный офис тоже проходит через «эту машину», а те кто не прошли, то у них все в переди)

6. 28 июля 2021

Та шайтан машина, це добре, проте спочатку хай її пройде Бережна (ексель в юбці), Сущенко — старий крадун… Штогрін — унилий боцман, а потім вже охоронці та трактористи.
    Скільки премій нараховано, а скількі виплачено на низи? Все осіло в Екселі….
    Та справа не в майбутьому, справа в кармі та чоловічих вчинках.
    Так вот, дід на найпотужнішому єлеваторі через компанію ООО «Агротренд» заводил крадене з цього ж елеватора зерно. Нічого особистого і складного, лише вітер…. Одне питання, ИТ керівник знає про це, і скільки % отримав Спаський с Лободой?

7. 27 июля 2021

8. 27 июля 2021

О ***** загорів… Зі штогріном почекайте. Зараз про старого крадуна Сущенко.
    І так уявіть: Два найпотужнішних елеватора, 1 млн в рік обіг. Сущенко ставить фунгіцидну установку, ця установка обробляє все зерно. Собивартість до 34 грн на тонну, тобто десь 34млн., 4 роки 136 млн., а откат то 20%., круто…
    Дідугану кєшбєк гарантує його рідненька доця, яка в фірмі фунгіцідній головний бухгалтер.

далі буде, про ремонт колісних пар 4 тягам в 2016-2017 роках

9. 23 июля 2021

а що там не так зі Штогрином та перемоткою двигунів?

10. 21 июля 2021

Як там пан Рейтер з Придніпровського РУ ? Ніяк не може з Тарасом наїстися ,хто небудь зупиніть цю двійню бо не залишиться ні землі ні людей. Крадуть по безбожному .

11. 14 июля 2021

А как там поживает старый * Сущенко? Много ярких схем дед внедрил в своей работе.
    Вот первая:
    Вагоны которые купили для холдинга, ляля… Сами не могут загрузить «Работой», легче сдать тов ЗЕКТОР и откатик 20 грн-нешек за тонну как безобидный КЭШбек…..
    Потом расскажу про тему с дочкой старого жулика и двумя крупнейшими элеваторами….
    А отдельно микро электронщик Штогрин и его перемотка двигателей )))

12. 14 июля 2021

@ Гость ,
    Наташа, ЗНАЙДИ СОБІ РОБОТУ))))
    Не обливай нікого брудом)

13. 8 июня 2021

Ми то зможемо працювати i на кнопочки тикати, як ви кажете, а та сторожиха нехай походить в нiч через нiч попрацюэ. Давайте спробуэмо цю цiкаву роботу у потолок поплювати, i на всi вашi махiнацii, завозки i продажi зерна зi складiв тихонько щоб нiхто не зная, закривати глаза i мовчати за вашi набивания карманiв, та же залишати вигiдних вам людей при скороченях, а людей чужих звiльняти . Подискутуэмо далi?

14. 7 июня 2021

Скажіть, будь ласка, а для чого існує гаряча лінія, вони взагалі там щось розуміють, ніколи не передзвон ять і не вирішують ніяких питань, це ще одні пусторобочі на яких тратять гроші. Їм говориш про землю, а вони навіть не знають що таке пай, говорять, що людина вправі віддавати пай будь якому орендатору», то в чому заключається їхня робота, відсіяти пайовиків від фірми ще більше? Чи, любими засобами їх втримати, вони взагалі не розуміють про що вони говорять, з ними що не проводять,ніяких бесід про такі важливі питання як земля?

Обидно, что их работа важна для холдинга и у них достойные зп. А на селекторах потом тянут обычных работников (которые вынуждены за копейки работать). Фирма просто не заинтересована сохранить земли. Они сокращают людей которые непосредственно рядом с пайщиками, но берут совсем далёких от аграрной сферы операторов. К ним человеку невозможно пойти с вопросами…у оператора нет заинтересованности помочь…чтобы у пайщика не возникло мысли забрать свою землю. Да и все знаю разницу в личном общении с квалифицированным специалистом и роботом-оператором…

15. 7 июня 2021

Так у него и сторожа работают в конторе, на компьютерах, а мы мантулим с переработками, а те выряженые ходят . Отсидят на компе и дома ночюют, даже не знают как охранники тяжело работают и в праздники и через день в ночь ходят.а те секретарями у него работают, печатают ему доносы на нас всех. Потому что он не знает даже как компьютером управлять. В каждом колхозе по такой красаве есть. Он это лисун сбушник. Такие как лисун конечно нужны, а те кто вправду работает их под сокращение выгоняют. Зачем охранять имущество главное бумажку напечатать. Поверьте нам, может на него вправду найдете, самого большого вора, он это умело делает, ещё в ментовне научился

просто противно читать! Причём этот Лисун когда высшее руководство в Киеве душет людей?! Сокращают, увольняют, зп урезают..зато там набирают штат, которому платят по-киевским расценкам. А над рабочими в сёлах издеваются, так как работы нет и выхода у людей нет! А охрана…так пусть пойдут в контору и кнопают! Смогут?! Пусть попробуют как это! Просто «на кнопки нажимать», а не в окно смотреть и потолок плевать! Прям самая тяжёлая работа…мантульщики, блин. ЧУЖАЯ РАБОТА ВСЕГДА ЛЕГЧЕ!!!

16. 6 июня 2021

Таке як ваш, Лисун, ще є в Старосинявський філії, Безверхня люда, теж продала багато землі, і за людей в яких закінчився срок дії договорів, підписала документи, продовжила дію. Зато свою землю і своїх родичів відала в оренду місцевому фермеру, він її кум,якому здавала багато років всю інформацію по землі.

17. 4 июня 2021

Да, таких как лисун нужно ещё поискать. Помощи сделает только видимость, а продаст всю землю другим фермерам аж бегом, что у него очень хорошо получается. И поверьте, он уже готов к этой процедуре. А все что он оформил не востребованные паи, это не его работа, а бывшего юрист Станислава Дейнеки, а у Лисуна на это просто не хватает ума, оно в одном слове из трёх букв делает 4 ошибки. И это лицо компании. Такое у вас лицо,. Да?

18. 31 мая 2021

19. 28 мая 2021

Земельщик это понятно. В агроресурсе служба безпеки лисун в.н. в 2012 году в с. Красном поспособствовал отходу земли в крупных масштабах. Его лепший друг Иванов Владимир помогал пайщикам переоформление рака на другого фермера. А лисун это все знал и ни пальцем не пошевелил предотвратить это. А на этеваторе в Красногорске сколько с его помощью вывезено оборудования и металлолома продано . А ещё презенты огромные возил руководству в Днепр чтобы его не трогали. Сейчас принял на работу себе двоих помощников метнов-алкашей. Посмотрим как будет воровство в крупных масштабах продвигаться дальше. А работяг на детектор подписывт. Вы лисуна-вора в законе проверьте. На машине рабочей жену по всем магазинам и родственникам катает. А к рабочим за 1 литр соляры цепляется.говортт или делись или дело составлю. А сам запчасти у себя на сто с нашего колхоза продает. Цепляется налейте мне говорит отравы для травы. Вот и вынуждены ему давать, а сами потом недостачи имеем. И его очень много интересно он наработал. Ещё,ТК примеру готовится к заработку на земле в с. Максимовском. Там договора у большинства пайщиком до 2021 года. К сожалению земли у вас ещё в половину гектар станет меньше благодаря службе безпеки.

20. 26 мая 2021

По Старосинявський філії теж земельщик, спускає землю не замалий кеш, але безпека на це не реагує, вони заодно з нею

21. 25 мая 2021

Яка гаряча лінія?! Якщо по Деснянкі головний земельник Третяков спустив і спускає земельку за кеш і всім пох, куди дивиться безпека? Ганяється за соляркою? Скоро сіяти не буде де!

22. 24 мая 2021

23. 8 апреля 2021

@Гость, Я рідко тут буваю! Але по даному коментарю я був свідком коли ця компанія хотіла впарити Епіцентру дані долота!! Приїхали до офісах у Вінниці і благали Клунника взяти на випробування свій непотріб, який після випробування відходив менше оригіналів!!!!! А коштували більше ніж оригінал.
    Доречі за проплату я не чув щоб хтось домовлявся суперечити не можу!!
    На мою думку дану компанію і підпускати до входу офіса не можна не те що брати у них їхню продукцію виготовлену у підвалі.(долота які вони самі виготовляють просто непотріб який хочуть продати за космічну ціну)

Не розумію, так а навіщо тоді п.Клунник ховався від них? спостерігаючи організаторські «здібності» пана Клунніка, можу з вірогідністю 99 із 100 стверджувати, що ніяких випробувань не проводилось. Він навіть на простіші речі не здібний — лише щоки вміє надувати і понти ганяти за досить немалу зарплату 60тис.грн. Швидше всього кинув десь ті зразки на відділку і все на тому закінчилось Або продав собі ж через своїх торговців і заробив на пиво. А зараз вигадує казки про білого бичка.

24. 6 апреля 2021

Чим ви можете допомогти, і де ви знаходитесь?

25. 5 апреля 2021

Доречі за проплату я не чув щоб хтось домовлявся суперечити не можу!!

26. 1 апреля 2021

Клуник такий злодужка, і беруть на роботу з такою репутацією, значить комусь це вигідно, а СБ, як провіряє кандудатуру?

27. 1 апреля 2021

Якщо вже там не працюєте, то немає чого писати і заходити на відгуки, залишайте коменти там де працюєте. Захисник бл*ха муха.

28. 31 марта 2021

До фірми відношення не маю. Декілька років тому трацював, але вчасно знайшов іншу роботу, з кращою зарплатою і нормованим графіком.
    Але просто справедливість перемагає… Не приємно чути про фірму такі відгуки, коли там працювали все влаштовувало, а вигнали то потрібно лити бруд…… Просто так і ні за що ще нікого не звільняли, напевно були на те причини??? МЕНЕ НЕ ВЛАШТОВУВАЛО, ЗНАЙШОВ ІНШУ РОБОТУ, І НІКОГО НЕ ЗВИНУВАЧУЮ. В НАШ ЧАС ВІСІ ПРАЦЮЮТЬ НА СВОЮ КОРИСТЬ!!!!

29. 31 марта 2021

Махінації ???
    В нас філію взагалі закрили ??

30. 31 марта 2021

ТОВ АГРО-КРАЙ :
    Виженіть отого *** Клунника С.С ***,запчастини замовляє нові,а встановлювати заставляє відремонтовані чі б/у,як баран може бути керівником……

Клунник — обычный жулик. Несколько лет назад он работал в Винницкой АПГ (Эпицентр). Набрал у моих друзей образцов запчастей на 20 тыс грн на испытания. Обещал оплатить после испытаний. А потом исчез и перестал отвечать на звонки. Потом всплыл у вас в УЛФ.

31. 30 марта 2021

Або напишіть мені будь ласка у вайбер, дуже треба!

32. 30 марта 2021

Ви там працюєте?? Можете мене набрати? 0956400508

33. 30 марта 2021

А ти хапуга, яке маєш право називати так людей, люди «повилазили» з надією на нового керівника, який їх почує, можливо, допоможе, а той Шульц, крім вас шістьорок нікого не слухав і не вірив.

34. 29 марта 2021

Шульци були такі добрі як і ти, ще й до тебе доберуться з твоїми махінаціями.

35. 28 марта 2021

Доброго вечора) Всім свій час!
    Шуляцю потрібно було ще починати звільняти пару років тому, хитрих і марних трутнів, то можливо до цього часу заспокоїлись….
    Аграфірма не з найкращих, але яка є…..
    Головне всі роки було добре, а коли стали трасти, контролювати і виганяти, то і фірма не така, керівник не такий, колеги не такі….. А де ж Ви були раніше, чого мовчали????? Коли Шульців звільнили, то з кожного болота вилізла жаба, яка квакає)))
    P. S Розумна людина шукає кращого і до того стремиться, а дурне і тупе шукає крайнього і винного, бо до кращого не вистачає мозгів…

36. 28 марта 2021

37. 22 марта 2021

@Гость, це ви мабуть говорили з Авангардом? Бо в УЛФ Людмили немаэ і отдели по персоналу у компаній різні..тому напевно ви не по адресу. у авангарда тут своя окрема сторінка.

38. 21 марта 2021

Працюю в ЗАК Дубно. В компанії створені нереальні умови для роботи. Навантаження колосальне.Після скорочення 2021 роботу скорочених працівників переложили на тих хто залишився. ЗП не підняли ні на копійку. Окрім цього практикуються регулярні демотивації.Керівництво має нас за скотів. Зачекаю до посіву і в один прекрасний для мене момент звільнюсь.

39. 19 марта 2021

неделю назад в этой компании появилась вакансия руководителя по продажам. отправил резюме. на следующий день со мной связалась HR Людмила. После 5 минут общения речь уже шла в формате — когда я готов приступить к работе. Я взял паузу на несколько дней чтоб обдумать условия и более детально выяснить информацию по компании и по условиям работы в ней. Для информации — я имею гораздо больший опыт работы в системных национальных компаниях чем требовался в данной компании но так сложилось что готов был идти работать, строить и развивать. Через 2 дня как договаривались перезвонил и позадавал Людмиле интересующие меня вопросы, на те которые она не смогла ответить обещала уточнить у коммерческого директора и дать мне ответы. И все, пропала. Прошло 3 дня ответов нет. Пытался дозвониться, человек трубки не брал в течении всего рабочего дня. На следующий деня я попытался опять дозвониться, через час моих звонков Людмила взяла трубку. Напомнив о себе, кто я и что я жду от нее ответа на вопросы которые она должна была уточнить у коммерческого директора для начала сотрудничества она невозмутительно отвечает -«так мы уже взяли человека и он уже работает».Как если мы 3 дня назад общались и уточняли условия работы??? При этом на сайте Работа и на официальном сайте компании висит данная вакансия не закрыта и обновлена сегодняшним днем. Одним из моих вопросов на собеседовании был вопрос по негативным отзывам сотрудников о компании, невыплату заработной платы… Людмила меня заверила что это все в прошлом — «мы лояльны и открыты к сотрудникам, мы честно и своевременно выплачиваем зарплату». Людмила Вы или просто не профессиональны и просто не должны работать на этой должности или безответственный сотрудник или просто лгунья. Нужно быть профессионалом и отвечать за свои действия, и даже если кандидат чем то не подходит компании то отзвониться и сказать — «извините но компания не готова предложить Вам условия на которые Вы претендуете» а не 2 дня не брать трубку а потом врать. Не рекомендую идти в данную компанию. Сложилось впечатление что некомпетентность и бездарность присутствует на всех уровнях.

40. 19 марта 2021

@Працівник, Е.В. вы хорошего мнения о себе.

41. 15 марта 2021

НЕ РЕКОМИНДУЮ UKRLENDFARMING ЦЕ ПРОСТО ЖАХ ВИГНАЛИ МАЙЖЕ ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ. ДИРЕКТОР ЧМО ПОМОРЩЕНЕ Х*ЙЛО. ЯК МОЖНА БУЛО ТАК ВЧИНИТИ З ПРАЦІВНИКАМИ ЯКІ РОБИЛИ СВОЮ РОБОТУ ЛЮБИЛИ ЇЇ. ТА ЩОБ ТЕБЕ БОГ ПОКАРАВ ЗА ТВОЇ ВЧИНКИ ЩОБ ТИ ЗБАНКРОТИВСЯ ДО 0.Я ЩЕ ДИВУЮСЬ ЯК ТАКИХ ЛЮДЕЙ ЗЕМЛЯ НОСИТЬ. ТУТ МОЖНА ПИСАТИ ВІЧНО ПРО ЦЬОГО ПРИДУРКА

42. 12 марта 2021

Працівник, молодець, гарно цьомнув. Буде Вам від ОВ медалька. 60% працівників відправили на біржу, і це правильний напрямок роботи?

43. 11 марта 2021

Обычный агроном к видеоконференциям не допускается,даже чисто теоретически.Фарс.

44. 7 марта 2021

Доброго дня. Випадково прочитав відгуки про компанію, де я майже 5 років працюю. Такого бруду я ще не читав ніде. Просто нісенітниця якась. Все в нашій компанії змінюється. Змінюється на краще. Як би , і що б не писали, але ми йдемо правильним шляхом. Неприємно читати досить неприємні речі про людей, яких я добре знаю, які є досить хорошими керівниками. І дуже смішно, коли людина, яка не може одне слово без помилок написати, дає оцінку керівникові. Просто комусь перекрили доступ до «кормушки» от і пишуть… Дуже добре, що Олена Василівна взяла все в свої руки. Я її особисто не знаю, але неодноразово був присутній на відеоконференціях, які вона проводила з керівниками підприємств. Це людина, яка дуже розуміє свою справу. А те, що деякі люди не хочуть працювати, не її треба винити. І не Центральний офіс.
    На рахунок оплат і затримок, у всіх компаній бувають важкі часи. І ми їх переживемо.
    Р.С.
    Я звичайний агроном. Звичайний працівник.
    Будь які відгуки негативні в мою сторону прошу залишити при собі.

45. 5 марта 2021

Скільки Шульц звільнив людей в2020р, завд, ку своїм шістьорка, но нічого є Бог на світі, і з ним так повелись, і до шістьорок доберуться, їхній час вже близько і СБ не поможе, яке їх кришує….

46. 28 февраля 2021

шульцы хоть ушли с миллионами и сотнями га земли. и шо? берите пример.

47. 27 февраля 2021

, Супер, шістнадцять років вірою і праадою, викинкли як скотину. Так що ваш коментар підтримую повністю. А бажаю я їм гарного і довгого життя. Нехай їдять падонкі і лопнуть. Чим більше будуть їсти тим скорше лопнуть!

48. 26 февраля 2021

а колодяжний з мартиненком прокралися так не посадили????

49. 22 февраля 2021

@Гость, норм умови, платять стабільно. з/п фіксована ставка, що говорили на зустрічі, то і отримую.

50. 20 февраля 2021

Стоит ли идти менеджером на яйца в Киеве. Как условия, что по зарплате?

1. 28 ноября 2012

Тяжело работать, сплошная бюрократия, что-то добиться и изменить — нереально,выше головы начальства не прыгнешь. Про выходные и праздники можно забыть, также как и о нормальном рабочем днем. Работа с 9 и не до 19, а до поздней ночи. Если уходить домой в 19 — можно сразу увольняться. Суббота и воскресенья — всегда рабочие. Задержка по зарплате 2 месяца, вся зарплата черная. Не советую тут работать, разве что недолго. Долго — просто не протянуть.

2. 12 ноября 2012

Хочу поблагодарить компанию за развитие и новые знания, которые получаю каждый день. Я точно знаю, что многозадачность, которую приветствует компания, сослужат мне только хорошую службу в будущем. Для скептиков оговорюсь, уходить из компании никуда не собираюсь!!! Очень мощный отдел развития и обучения, сильные внутренние тренеры, постоянные программы обучения очень разного направления от коммуникаций, тайм-менеджмента до статуса внутреннего тренера, который можно получить в рамках проекта обучения. Сильная и мощная модульная программа ( между прочим дорогостоящее удовольствие если посещать такое обучение вне компании), а в компании бесплатно и в рабочее время можно получить диплом и попробовать себя в обучении других людей. Так, что судите сами иметь или не иметь, работать или нет, я советую работать и развиваться вместе с Укрлендфарминг. Мне по пути с такой компанией.

HR 2
Экономист 3
Юрист 1

Добавьте зарплату в компании Укрлендфарминг

Добавить отзыв о работодателе Укрлендфарминг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрлендфарминг?