Отзывы о работодателях Луцк

Шинака-Украина

«Шинака-Україна» – одна з найбільших будівельних компаній Західної України.

Тигрес

Корпорацію «Тигрес» складає група юридичних та фізичних осіб, основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

ПП ПЕЛИКАН

NJ developers

NJ Developers — креативная студия по созданию сайтов.

Кочулап Володимир Адамович

ЧП Алибекова Т. Я.

Продмаркет-Волинь

Продмаркет-Волинь занимается дистрибуцией кондитерских изделий ведущих производителей.

Сальвэ

Сальвэ

Мережа аптек «САЛЬВЕ» / «Сальвэ» — це 102 структурних підрозділа, з них 86 аптеки та 16 аптечні пункти.

Импульс

Прирост плюс

Елитерма

ПП «Елітерма» — впровадження енергозберігаючих систем опалення та водопостачання (сонячні колектори, теплові насоси).

Трофимчук В. В., ЧП

Луцккондитер (Поларт-Инвест)

Кондитерская фабрика «Луцккондитер»

WOG

WOG (ООО «Золотой Экватор») — национальная сеть автозаправок.

Кадрове агенство Vesta

Колибрис

Колибрис

Сеть супермаркетов «Колібріс» (Торговый дом АВАНТА) насчитывает 43 супермаркета, успешно работающих в Волынской, Львовской, Ровенской, Житомирской, Тернопольской, Ивано-Франковской, Хмельницкой, Винницкой областях.

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Бізнес-екіпаж

Центр підбору персоналу «Бізнес-екіпаж»

ВГП

ПАТ «ВГП» — керуюча компанія одного з провідних виробників продукції санітарно-гігієнічного призначення, в портфелі брендів якої знаходяться торгівельні марки «Ruta», «Рута Light», «Феско», «Пухнаста сімейка».

Захидинкомбанк

КБ «Захидинкомбанк» — универсальный банк, предоставляющий услуги юридическим и физическим лицам.