Отзывы о работодателях Удаленно

BERH Stores & Consulting — FZCO Inc.

eCommerce consulting program that teaches people how to build an eCommerce store from scratch.

Франч

Консалтинг в сфере франчайзинга. Создание, продвижение, продажа франшиз.

Веллсі

Надання дизайнерських послуг (обробка фото, створення графічного дизайну, WEB-дизайн, оброка відео, створення сайтів та ін.) для клієнтів з ЄС. Оптова торгівля. Імпорт, експорт.

Rotary Club Kyiv International

Rotary Club Kyiv International являеться частью глабальной системы Rotary Rotary — это самый старый (117 лет), самый надежный и один из самых больших фондов в мире (1,2 млн людей, более 4 млрд. долл. помощи ежегодно)

Renex

RENEX NY CORP provides World Class Customer Service through provision of Quality Products from thousands of brands. Our team focuses on Highly Curated products so each customer can buy with confidence and be satisfied. We provide customers with services and specialize in E-commerce, retail operations, fulfillment, and storage of retail goods and services. RENEX NY […]

EdHub

Успішно працюємо в ніші онлайн-освіти протягом 8 років. Лідери ринку України останніх 5 років Працюємо тільки з топовими освітніми проектами SMM/ Smart Lead / Traffic Master

Anchen

Производство и продажи диетических добавок к рациону питания.

Experts Medical

Experts Medical — це платформа для підбору та організації лікування за кордоном. Наша місія допомагати кожному пацієнту одужувати завдяки лікуванню у найкращих світових фахівців. З 2018 року ми допомогли профінансувати лікування на 20 877 370 грн.

Humess

ПРО НАС Завдяки лабораторним тестам ДНК, ми допоможемо вам підтримувати високі показники здоров’я та завчасно попередити розвиток захворювань. Humess — це команда науковців, лікарів з України та Великобританії, чия глобальна місія — оздоровити націю. Науково доведено, що 50% свого життя люди проводять зі слабким чи помірним здоров’ям. І саме тому, ми створили в Україні унікальну […]

Siri-Pro

«Siri Pro» — інноваційний сервіс віддалених помічників. У нас тільки талановиті співробітники, які закохані у свою справу — це наша основна цінність та гордість! Місія компанії — забезпечення найкомфортніших умов для клієнта тоді, коли це насправді необхідно. Відчуваєш, що ти один із нас — ласкаво просимо до нашої команди!

Direct Call

Direct Call — контакт-центр специализирующийся на проведении исходящего и входящего телемаркетинга, обслуживание горячих и информационных линий, проведении опросов, разработки и тестирования сценариев, проработка легенд коммуникаций.

NatLine

NatLine — компанія, що розвивається в сфері інтернет-маркетингу та продажів. Хто ми такі? Ми компанія, яка працює з 2016 року у сфері Health and Beauty. Ми швидко розвиваємось та не стоїмо на місці. У нас згуртований колектив, де кожен співробітник може досягти максимальних результатів, та мати ту заробітну плату, яку дійсно заслуговує. Ми навчаємо та […]

Playliner

Аналитика мобильных игр Разработка клиент-серверных приложений