Отзывы о работодателях Гостомель

Вибір-К

Системи опалення, водопостачання. Гуртовий продаж комплектуючих, сервіс.

СП Евротрейд

Компанія «Eurotrade» надає повний спектр логістичних послуг. Сталий розвиток, внутрішнє навчання і безперервне підвищення якості послуг допомагає нам вдосконалюватися і залишатися конкурентоспроможними вже більше двадцяти п’яти років. Власна автошкола і спеціально розроблена система оцінки якості роботи водіїв. Кожен водій компанії проходить обов’язковий курс економічного (ECO-Driving) і безпечного водіння.

Ветропак Гостомельський Склозавод

Компанія «Ветропак» (Vetropack) є одним із провідних європейських виробників скляної тари. Випускаючи величезний асортимент скляної тари для промисловості, що виробляє продукти харчування та напої, а також надаючи широкий спектр послуг, компанія «Ветропак», можна сказати, постачає «скло, зроблене на індивідуальне замовлення»

Point S UA

Point S — найбільша в світі мережа шинних та автосервісів, що обїеднує незалежних підприємців. Ми є її українською частиною.

Компания Консалтинг-Инвест