СПфарм

СПфарм

Аптечная сеть «СПФарм» успешно работает на фармацевтическом рынке с 2006 года.

Отзывы о работе в СПфарм, зарплаты

1. 13 марта 2024

@Вікторія, Вибачте. але згідно чинного закаонодавсва роботодавець ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ оформити працівника з першого дня роботи, та подати відомості про нового співробітника. При звільнені згідно законодавства підприємство повинно розрахуватися з співробітником на день звільнення. Тобто ваше підприємство порушило трудове законодавство, та ще вкрало гроші у співробітника.

2. 12 марта 2024

Вітаю, Марино! Ви мали доступ до інфоблоку під час навчання, під час роботи (2-3 дні і то, зникали), і після звільнення. Весь регламент нашої компанії прописаний.
    Ви пропрацювали два дні і посеред тижня зникли. Написали смс, і у той же час зникли і більше не з’являлися у мережі.
    Для того, щоб отримати виплату, треба відпрацювати тиждень з моменту попередження. А не зникнути на день і поставити нас перед фактом. Тим паче, ви навіть не були ознайомлені з інфоблоком, раз так на нас образилися)

3. 8 марта 2024

я теж витратила свій а зп не отримала,пішла з роботи через поважну причину,а мені написала ок залишаєтесь без виплат хай щастить,скотиняки чесне слово!!!

4. 19 февраля 2024

Sanches,добрий день! Пише вам та сама неадекватна Вікторія. Хочу зазначити, що я Вам не хамила, а просто повідомила, що як кандидат ви нам не підходите. Ввічливо попрощалися і все. Але ж ви мене в спокою не хотіли залишити, хамили, прислали відео «як опрацьовувати заперечення покупців». Звісно, як тренер, я цього не знала. Дякую вам за піклування про нашу компанію і тренерів. Тільки не зрозуміло, при чому тут заперечення до вашого питання, чому вас звільняють? Не логічно. Бажаємо Вам успіхів у пошуках роботи. Ви ще знайдете своє місце! Нехай щастить!)

5. 3 февраля 2024

@Sanches, дякуємо за відгук. Але насправді хамили ви а не Вікторія, ми перевірили. Вам нікто не хамив.
    І знов питання, причому наш Колл-центр до мережі аптек?)) Будьте уважні в майбутньому!

6. 31 января 2024

Такої неадекватної коч(Hr, Tim lid) я ще не бачив.)) Спочатку нахамила) призначає зустріч на навчанні, а сама пише голосові повідомлення в Телеграм. При тому що всі адекватні призначають відео конференції в Зумів, Гугл-міті. На питання по роботі не відповідає принципово.дуде не якісне відпрацювання заперечень та інформації з її сторони. А звати цю пані, Віка. Хоча вона важажає що її мають називати Вікторію. Дуже не вихована

7. 31 января 2024

Також хочу додати з приводу зарплатні. Наші працівники отримають нормальні гроші. Так, погодинка в нас не 20000, тому що ми орієнтуємось на результат. Але в нас дуже крутий бонус за кожне оформлене замовлення.

8. 31 января 2024

@Гость, Добрий день!
    1. За 8 років компанії SPPFARM (farmatech) ще ні кого з працівників не залишили без заробітної плати, якщо якимось чином з вами це сталось — напишіть по тим контактам з ким ви спілкувались, вирішимо це питання.
    2. В нас нема лівої бази, всі клієнти є цільові, і це можуть доказати менеджери яки з нами працюють вже два роки.
    3. Шахрайство? Ми мабуть єдиний коллцентр який каже правду що продає — засоби, а ні препарати (як це в інших). Всі наши товари є реально якісними, легально виробленими та сертифікованими на території України. Ми показуємо сертифікатм менеджерам та покупцям. Також ми абсолютро безкоштовно при потребі відправляємо наші засоби менеджерам, щоб вони бачили що продають та могли, наприклад, надати якісний засіб для суглобів своїм старшим родичам (при потребі).
    До того ж в нас не тільки продаж засобів для краси та здоров’я, а ще й навчальні курси (IT, англійська, тощо).
    4. Ви бачили куди ви писали свій відгук? Причому тут наш кол-центр до мережі аптек? Ви мабуть і стажування так само уважно проходили як і відгук залишали;)
    Гарного дня!

9. 20 декабря 2023

Кол Центр SPPFarm(Фарматек),- це купка шахраїв, що в телефонному режимі продають нікому не потрібні бади націнивши в тричі за непотріб.Проходила у них стажування.
    Так от то є рідкісний жах, вони напевне кожний тиждень — три набирають нових людей, оскільки кидають як клієнтів так і працівників. Пропонують низьку погодинну і чималу доплату за замовлення, але клієнтська база в них не те що холодна — вона зовсім ліва, потрібно дзвонити по одним і тим же номерам і довбати людей які майже всі тебе просто посилають. Не витрачайте час на цей лохотрон.

10. 2 ноября 2011

Да, правда!
    Я работал добросовестно, но не заплатили!

11. 1 ноября 2011

044 362 08 04 (рабочий)

Электронные адреса компании:
    [email protected]
    [email protected]

О компании (цитата с их сайта):

Сайт http://www.e-tabletka.com — интернет представительство фармацевтической компании «СПФарм». Компания «СПФарм» является эксклюзивным дистрибутором медицинского оборудования для лечения ран V.A.C.therapy. Аптечная сеть «СПфарм» является участником социальных проектов и предоставляет нашим покупателям специальные цены производителя товара в рамках проекта. Аптечная сеть «СПФарм» (лицензия номер АВ 419134) успешно работает на фармацевтическом рынке с 2006 года. Наши аптеки и аптечные пункты расположены в Киеве и Житомире. Постоянно ведется работа по дальнейшему расширению аптечной сети. Аптечная сеть «СПФарм» предлагает Вам быстрое и качественное обслуживание. Вашему вниманию предлагается широчайший выбор современных лекарственных средств (более 6 000 наименований), изделий медицинского назначения, высококачественный инновационный материал для лечения ран, лечебная косметика, биологически активные добавки, питание, средства личной гигиены. Наши опытные специалисты окажут квалифицированную помощь в подборе препаратов, а наши цены Вас приятно удивят. Наш сайт всегда готов предоставить полную информацию о наличии препаратов в наших аптеках.

Факты негативного отношения к работникам:

Набирают медицинских представителей для работы с врачами по двум направлениям:
    1. Мотивация за проценты направлять пациентов с рецептами именно в аптеки сети (формы обслуживания пациентов — розничная продажа в аптеках или доставка на дом и в стационар);
    2. Продажа или сдача в аренду дорогостоящего оборудования для лечения ран V.A.C. Therapy, эксклюзивным дистрибьютором которого является «СП Фарм».

Медпредставители побегают по врачам, но зарплата им не выплачивается.

Конечно, врачи не слишком спешат брать в аренду дорогостоящее оборудование для лечения ран, и тем более не в состоянии купить его; а пациенты даже с рецептами на бланках от «СП Фарм» не идут целенаправленно именно в их аптеки (есть в Киеве более дешёвые аптеки «36,6» ТОВ «Лекфарм», «Аптека НЦ» и т.д., или-же пациент просто идёт в ближайшую аптеку, у той-же «Аптеки Низких Цен» ТОВ «Элегант Груп» и у ККП «Фармация» гораздо больше аптек по Киеву, чем у «СП Фарм»).

Тем не менее, медпредставители тратят своё рабочее время на переговоры с врачами и, по крайней мере, в ряде случаев достигают устных договорённостей, так что работа всё равно должна быть оплачена.

Добавьте зарплату в компании СПфарм

Добавить отзыв о работодателе СПфарм

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании СПфарм?