Агротеп

Агротеп

Транспортна компанія ТОВ «Агротеп» займає лідерські позиції з регулярних перевезень вантажів по території України, країн ЄС та СНД з 1993 року та є дійсним членом Асоціації міжнародних перевізників України (АСМАП).

Отзывы о работе в Агротеп, зарплаты

1. 15 января 2024

Дуже голіма контора, проходний двір. Брехливий голуб, обкурена Настя.Водій це бидло. Не виконують своїх обіцянок — потіряєте свій час, навіть не думайте!!!

2. 21 марта 2022

Незнаю як фірма но служба безпеки работает идеально невидя
    человека только по номеру телефона определяет способности людини та її здібності Супер.

3. 22 января 2022

Выполняешь поставленные задачи — получаешь хорошую оплату и в Украине. И домой попадаешь два-три дня в месяц к семье. И здесь хотяб слышат.

4. 20 января 2022

Проработав пару год, коллектив толковый!
    В авто не надо копаться, по рейсах вопросы решають.
    Зп после рейса, если без косяков и клиент норм попався!
    Нормальна кампания!

5. 14 декабря 2021

хороша фірма, машин багато нових, в основному рефи, їздять скрізь, але з водітелів зробили дойних коров. женя та ярослав з логістики примушуюсь платити, не хочеш на Лемборг -плати, мало днів і можеш тільки на польшу теж плати, вигрузився в середу в голандії і хочеш до вихідних загрузитися додому треба платить, бо станеш до понеділка, за книжку плати, шоб на германію не їхать через чоп це теж за гроші. скидають смс з номером карти і сумою. зараз підняли зарплату але який смисл? все зїсть мзда. Хто не платить той по 5-10 днів може стояти в гаражі і тіпа нема загрузок, книжок, дозволів. хто платить тим все знаходится. багато водіїв звільняються бо то крючок. раз заплатив мусиш потім весь час давати.

6. 5 августа 2021

@ Ігор , Скажи будь ласка чи підписав договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність і чи вираховують бабки, як вони кажуть за можливе пошкодження авто, мені заявили сумму 15000гр

7. 4 июля 2021

фирма как фирма, нормальна и стабильная, зп самая оптимальная по сравнению с остальными транспортными компаниями в нашей стране

8. 24 мая 2021

зп завжди вчасно, цікаві люди роблять на фірмі, всі ініціативні, ростуть.

9. 22 мая 2021

Звучит будта тебя просто не взяли на должность

10. 16 мая 2021

Слышал хорошие отзывы о компании, но увидев их вакансию на должность логиста, я так сказать — был «враженний». Компания по международным грузоперевозкам, с автопарком свыше 250 единиц (практически все Евро 6), ищет логиста с окладом 12000 — 15000 грн.!!! Май 2021 на дворе…

11. 13 апреля 2021

ЗП сразу після рейса як тільки здав документи! Гайки не крутиш, свої рембокси, малярка іще й помиють. Дафи нові євро шості, пяті почті всі продали, машин шість осталось, новачкам дають перші пару рейсів поїздить на них зараз, тим шо без опиту, і то вже скоро не буде, продадуть і євро 6 візмуть, всього машин десь 250 в парку. Роблю тут с 2002го року, колектив хороший, ті хто нехароші, довго не сидять, люди завжди шось підкажуть якшо не знаєш, колонні на телефоні весь час і логісти, зп хароша якшо робиш, нема такого шо гонять і упахають тебе як чорта, просто роби як людина і буде все ок

12. 12 марта 2021

Пригласила на собеседование Швадченко Людмила 0952066450. Я перенес дату собеседования заранее уведомив, и извинился (на мой взгляд, это по-человечески) Пришел в назначенный день и время, начал звонить Людмиле, что я пришел, трубку Людмила не берет, прошло 30 минут телефон был отключен. Плюс ко всему территория закрыта (пром зона) никого нет.
    Вывод: Рекрутер данной компании, на мой взгляд, уже утратил положительные человеческие свойства. Не тратьте свое время на данную компанию.

13. 24 декабря 2020

Скажіть будь ласка чи всі підписують договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність. І чи зі всіх вас вираховують по 2000гр в місяць поки не назбирається сума в 15000гр за можливе пошкодження авто. Запитую водіїв які там працюють.

14. 30 ноября 2020

Праработал в Агротепе 15 летб контора зачетная без подставы! На загрузках не кедают и норм рейсы дают В шею не гонят туда обратно не мотался. Молодцы ребята!

15. 26 мая 2020

Проработав в компании около 10 лет водителем международником, пришлось уходить из-за того, что директором стала наследница 25-ти летняя девица без опыта работы и с наркотической зависимостью, без морали, чести и знаний.
    Зарплату обещают, но не выплачивают, как правило вообще. Постоянный поток новых водителей. К водителям относятся как к быдлу. Обещают поездки в Европу, но в основном это Румыния.
    Кто хочет обрести геморрой, Вам в АГРОТЕП!

Добавьте зарплату в компании Агротеп

Добавить отзыв о работодателе Агротеп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Агротеп?