Бетолан

Бетолан

Компанія Бетолан пропонує широкий вибір продукції: виробництво тротуарної плитки, бруківки, добірні елементи мощення, малі архітектурні форми, елементи парканів, стінових колотих рваних блоків.

Отзывы о работе в Бетолан, зарплаты

1. 31 июля 2023

Виробництво просто треш; це є в них сімейний бізнес власниця Галина і власник Ігор. За власника Ігора це не людина а людисько товаришів по роботі обіжає обзиває ставиться до них як найгірше як до бидла це серйозно бо на своїй шкурі відчув.
    2. По роботі. хоче знімає гроші хоче ні, бо він є майстром по виробництву і як ви зрозуміли власником ну то таке, вимогливий аж до того щоб руками збирати розсипаний цемент нерекомендую цю роботу працюєш з понеділка по п’ятницю пальці горять в крові цемент роз’їдає,і кроми цього ти ще кожний замєс витягаєш вручну з товаришами які мають силу там працювати: можна писати дуже багато нюансів ще і їх є і буде бо це не власник а чоловік який з тебе знущається з пів восьмої ранку до шостої вечора без права перекуру і з обідом:в нас був случай обід саме менше 7 хв і пізніше в дні до двадцяти хвилин все остальне ти не розгинаєшся а тупо Работаєш як раб дійсно»РАБ»аж протівно власника бачити НЕРЕКОМЕНДУЮ цю роботу.З вас просто будуть вижимати соки обіцяти до тридцяти тисяч зарплати і все це як ви зрозуміли брехня брехня бо немає ні збуту ні подяку дякую за розуміння;!!!!!

2. 4 сентября 2019

Виробництво знаходиться по вул. Біла 85А По бувавши на співбесіді хочу зазначити дуже не приємне облича чоловіка з рибячою рожею виходячі з офісу підвів кудись по далі від офісу і почав розпитувати де і ким раніше працював і чи не забракне моеї фізичної можливості у нього працювати а потім запропонував по робити у нього місяць неофіційно мовляв тут всякі ходять через 4 дні тікають з роботи.

Добавьте зарплату в компании Бетолан

Добавить отзыв о работодателе Бетолан

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бетолан?