Отзывы о работодателях Аудит, консалтинг

G Consulting

Консалтингова компанія, яка має багато напрямків роботи, в тому числі і пошук персоналу.

Tochka B

Наша компанія надає послуги з побудови ефективних відділів продажів клієнтам мікро та малого бізнесу. Ми допомагаємо нашим клієнтам побудувати надійну систему у відділі продажів, збільшити прибуток та поставити продажі на автопілот.

Культура Продаж

Наша компанія займається побудовою «системи» у відділах продажів. Ми допомагаємо компаніям побудувати у себе потужні, ефективні, прибуткові відділи продажу, які приносять компанії гроші. Ми успішно працюємо з 2020 року. Маємо вже понад 50 проектів у різних нішах бізнесу.

Solution 8020 LLC

Solution 8020 is a vibrant accounting and financial services firm based in Vancouver, WA, with a branch in Jacksonville, FL. We offer our services across the United States, catering to a wide range of clients. Services: We specialize in comprehensive accounting, tax preparation, and tax planning. Our goal is to help businesses of all sizes […]

Verum Standart Group

Популяризація та впровадження міжнародних стандартів для зростання бізнес-ефективності замовників.

Актив Груп Консалтинг

Компанія «АКТИВ ГРУП КОНСАЛТИНГ» є провідним консалтинговим партнером у сфері комерційної діяльності та керування. Наша компетентність охоплює широкий спектр послуг і включає: Консультації з комерційної діяльності — наша команда професіоналів допомагає підприємствам у вирішенні стратегічних питань, розробці бізнес-планів і здійсненні оцінки ризиків. Ми сприяємо оптимізації бізнес-процесів і підвищенню прибутковості. Управління холдинговими компаніями — надає послуги […]

Стар-Драйв

Консалтингові послуги по розвитку бізнесу на міжнародних ринках

Милагра

Надання бухгалтерських послуг.

Франч

Консалтинг в сфере франчайзинга. Создание, продвижение, продажа франшиз.

Finmap

Онлайн сервис финансово-управленческого учета для малого и среднего бизнеса.

Купол Консалтинг

КУПОЛ-КОНСАЛТИНГ специализируется на оказания услуг налогового и бухгалтерского консалтинга. Наша цель организовать учет на предприятии наших заказчиков так чтобы пользователи имели оперативный доступ к информации. Мы объединениям вокруг себя специалистов высокого уровня, четкой специализацией по каждому направлению бухгалтерского и налогового консультирования, для того что бы вся Команда имела возможность получать за свой опыт и знания […]

Асистанс Іншурс Онлайн

ТОВ Асистанс Іншурс Онлайн — компанія, що надає послуги технічного асистансу, інформаційного асистансу, медичного асистансу як на території України так і закордоном. Наша компанія впроваджує передові технології та системи управління асистансом для забезпечення ефективної та надійної роботи. Ми пишаємося тим, що надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, адаптуючи наші послуги до їх унікальних вимог. Наша компанія прагне високого рівня задоволеності клієнтів і довгострокових партнерських […]

Molfar

Компанія Molfar спеціалізується на OSINT & HUMINT-дослідженнях: шукає інформацію про бізнеси, перевіряє минуле людей, аналізує ринки та рішення на них. Використовуємо спеціалізований OSINT-софт та власні скрипти для дата-майнінгу.

PARU GROUP

Мы единственная Компания в России, которая использует собственные средства для обеспечения заявки Клиентов и гарантирует результат, предоставляя лучший сервис за адекватную цену Каждый третий тендер с нами завершается победой Работая с 2010 года, мы помогли нескольким сотням компаний выиграть тендеры и увеличить портфель заказов. Большинство из них стали постоянными Клиентами

kreston guarantee group ukraine

Группа компаний «Гарантия» с 2007 г. входит в мировую сеть независимых аудиторских и консалтинговых компаний Kreston International.

Фінансист Україна

Фінансист — сервіс управлінської звітності для бізнесу з оборотом від 20 млн грн.

Буена Фреско

Мы кoмпания buena предoставляем услуги пo бухгалтерскoму сoпрoвoждению малoгo, среднегo, а также бoльшoгo бизнеса .

Kononenko Fashion Company

Kononenko Fashion Company, оказывает консалтинговые услуги в сфере лёгкой промышленности: — поиск и подбор персонала. — разработка коллекций одежды с нуля от создания лекал до разработки экспериментального образца, пошив партий высокого качества!

SynergyCo

«Синерджико» – аутсорсинговая компания, которая объединила профессионалов в области бухгалтерского и налогового учета, юридических и IT услуг. Услуги аутсорсинговых компаний доступны в Украине уже не первый год, но до сих пор многие предприниматели и руководители предприятий не вполне представляют, что это такое, какие возможности открывает аутсорсинг бухгалтерии и других услуг.

Okami Community

Компания предоставляет услуги поддержки, сопровождения клиентов на аутсорсинге.