Континент-Груп

Континент-Груп

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

ООО «Континент-Групп» — производитель окон и дверей из ПВХ и алюминия различной конфигурации и самого разного предназначения. Кроме стандартных конструкций, на заводе изготавливаются окна и двери необычных форм, размеров и способов открывания. Огромные, сложные раздвижные и складывающиеся конструкции для самых современных интерьеров, панорамные окна, окна с перекрещивающимися и гнутыми импостами, ламинированные и окрашенные окна и двери.

Отзывы о работе в Континент-Груп, зарплаты

 1. Олександр Юрійович
  24 марта 2020

  Зараз шукають Регіонального менеджера в м. Сміла. Був 10.03.2020 у них на співбесіді. Хочу розповісти про н’юанси, бо потратив свій час та кошти і ніякої користі не отримав. НЕ ВВАЖАЙТЕ ЦЕЙ ВІДГУК НЕГАТИВНИМ, маю на меті донести отриману інформацію можливому претенденту, бо сам він її не отримає і відповідно не підготується. Нажаль конкретики по роботі на цьому підприємстві в Інтернеті (останнім часом) не знайшов – одні емоції.
  Вони звернулися до мене самі (як Континент-груп), попередньо неодноразово переглядали моє резюме на Work.ua (я їх не шукав, є і інші пропозиції по Черкасам). Запропонували зустрітися в Смілі та пройти співбесіду (спілкувався з Інною). Було дивним, чому шукають в Черкасах – невже в Смілі (де досить багато виробничих підприємств) перевелися менеджери; але пропозиція зацікавила тим, що це виробниче підприємство (для мене це пріоритет при пошуку роботи менеджера), можливість навчання (не маю досвіду продаж вікон і дверей), доставку з Черкас власним автобусом, та досить непоганою для початку зарплатою (10000 грн. — причому суму Інна повідомила, бо мої побажання були скромніші). На питання що з собою треба взяти — тільки паспорт (!). Я також звернув її увагу на відсутність водійських прав, але Інна сказала що це не проблема.
  По факту, співбесіду проводили Інна и Юлія (працівник відділу кадрів), умови оплати – 8000 грн. за стажування (3 місяці), 10000 грн. – при виконанні планових показників (самі показники – після стажування). Аванс (1-10 число), зарплата(10-15 число), бонус(до кінця місяця). Робота з ERP-системою. Повна сплата – тільки після отримання всіх документів по угоді. Регіональний менеджер відповідальний за укладення договорів, працює з залученим клієнтом (переробними ПВХ, забудовники) через менеджера з постачання (який безпосередньо оформлює замовлення та доставку товару). Пояснити, яким чином розподіляється прибуток між двома менеджерами не змогли («у нього своя схема розрахунків»).
  На що треба звернути увагу:
  • Відділ кадрів Континент-груп або не знає, або свідомо ігнорує Закон України «Про захист персональних даних» — перед початком співбесіди Інна надає мені анкету з необхідністю заповнення персональних даних в обсязі більшому, ніж зазначений в моєму резюме, без отримання письмової згоди на обробку персональних даних. Т.б.т. – вони не несуть відповідальності за збереження даних про адресу проживання, телефон (хто спіткався з нічними дзвінками типу «Папа, я в міліції, скинь 5000» мене зрозуміє).
  • В анкеті потрібно вказати контактні телефони з попередніх місць роботи — мова йшла про те, що треба тільки паспорт(!!)
  • Ні до співбесіди, ні після я не отримав інформацію про регіон, який буде закріплено за менеджером – для Черкас 10000 грн. не сама мала зарплата, а якщо це Харків, Львів ( анкету ви заповнюєте не маючи цієї інформації)???
  • Потрібні водійські права і авто (як перевага).
  По закінченні співбесіди Юлія зазначила, що на протязі двох днів подзвонить і повідомить результати. 16.03.2020 на електронну пошту (після неодноразових дзвінків з проханням повідомити результати) прийшла відповідь про відмову у зв’язку з :
  1. Не достаточно опыта в сфере продаж (вони зараз в резюме пишуть потребу в досвіді від 2 років — мій досвід: 27 місяців роботи менеджера по продажу(запчастини, обладнання), 15 років – активні продажі продуктів корпоративним клієнтам) .
  2. По отзывам- не было успешных продаж (на питання від кого надійшов такий відгук відповідь не отримав , з усіма попередніми роботодавцями залишились позитивні відносини, вважаю що не відповідає дійсності ) .

  3. Пункт в Анкете " возможность трудоустройства на более высокооплачиваемую работу"- руководитель сделал вывод, что кандидат недостаточно целеустремлен и не вовлечен в работу (навіть не можу коментувати??? ) .
  Сподіваюся,що зазначена інформація буде корисною.

Добавьте зарплату в компании Континент-Груп

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Континент-ГрупЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Континент-Груп?