Континент-Груп

Континент-Груп

ТОВ «Континент-Групп» — це величезна виробничо-збутова компанія, що об’єднує сотні співробітників і експортує свою продукцію в європейські країни. Стрімке зростання супроводжується якісним розширенням Групи компаній — освоюється виробництво нових товарних напрямків, впроваджуються інноваційні технології, удосконалюється продукція.

ТОВ «Континент-Груп» — одна з перших компаній в Україні, що почала виготовляти віконно-дверні системи з ПВХ та алюмінію різної конфігурації і різного призначення.

На сьогодні Компанія має такі направлення:
— ТМ Framex — ВІКОННІ ДВЕРНІ ФАСАДНІ СИСТЕМИ. Виробництво віконно-дверних алюмінієвих та ПВХ систем. Балконних систем, фасадних та розсувних систем.
framex.com.ua
— ТМ Biland – Виробництво ігрового обладнання для дитячих площадок, вуличних тренажерів та елементів благоустрою міст.
biland.com.ua
— ТМ Decomax – Виробництво ПВХ панелей для стін та стелі. Власні екструзійні машини, лінії ламінування, флексодруку, термопереносу. Наявність сучасного європейського обладнання дозволяє підтримувати стабільно високу якість продукції, що підтверджено сертифікатами якості та гігієни.
decomax.com.ua
— ТМ Eterna – Виробництво декору з кераміки. У колекціях представлені багатофункціональні підлогові і настільні вази для живих квітів і сухоцвітів, вази для фруктів і цукерок, аромалампи, свічники, статуетки та елементи декору. Використовуються українські натуральні матеріали.
eterna-ceramics.com.ua
— ТМ KOMFORTA — Виробництво меблів з ротангу має понад 25 колекцій сучасного дизайну для кафе, ресторанів та готелів, садів та для домашнього комфорту. Всі вироби ТМ KOMFORTA виробляються з екологічно чистої та нетоксичної сировини, що підтверджено сертифікатами СЕС.
komforta.biz

25 Років успіху
20 Профільних систем
10 Країн експорту
600 Фахівців
5,000 Партнерів
50,000 Реалізованих проектів

Отзывы о работе в Континент-Груп, зарплаты

1. 18 сентября 2023

В компании царит атмосфера сплошного хаоса.Работать невозможно.На место руководителей ставят людей, которые абсолютно далеки от того как правильно выстроить процессы.Работать некому.Есть ощущение, что компания начала идти ко дну.Надеюсь, что хозяин вовремя это заметит и что-то все таки начнёт делать.

2. 27 июля 2023

Доброго дня! Сподіваюсь мій відгук буде не лише прочитаний представниками компанії, а й будуть прийняті певні міри. Я купувала ПВХ панелі (6м), сподіваючись, що український виробник не підведе. Однак, після монтажу, панелі були деформованні, це підтвердив акт огляду та виявлення дефектів зроблений представниками Епіцентру у місті Рівне. Але не це саме неприємне, Найнеприємнішим було те, що я стикнулась із тим, що завод-виробник вирішив, що це не їх дефек і надав відповідь, що їхня продукція вся якісна! Виходить, що даний виробник не відповідає за якість своєї продукції! Шкода, що в такий тяжкий для країни час, залишаються такі недобросовісні виробники!

1. 1 августа 2023

Дякуємо за приділений час і залишений відгук. Ваша думка дуже важлива для нас. Ваше звернення було передано керівництву та розібрано.

Вам був направлений оф.лист, в якому надана розгорнута та обґрунтована відповідь щодо Вашого звернення. Поставлена панель ПВХ виготовляється відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-146:2008, згідно з класифікацією якого ця продукція відноситься до класу жорстких основних виробів для внутрішнього використання (ЖО).
      Необхідно враховувати вимоги зазначеного нормативного документа щодо кліматичних умов застосування: до виробів класу ЖО застосовується категорія УХЛ 4, яка передбачає об’єднання помірного та холодного мікрокліматичних режимів, експлуатацію в опалюваних приміщеннях та зі штучною вентиляцією (регулювання температурних умов, немає низьких температур, низька концентрація пилу).

Вами були надані зразки товару, які були перевірені у лабораторії. Виміри зразків, наданих Вами, підтверджують, що вони відповідають зазначеним вимогам. На цій підставі Товариство Континент-Груп наполягає, що поставлені панелі ПВХ відповідають якісним показникам згідно норм та вимогам чинного законодавства України.

1. 21 апреля 2021

КонтинентГрупп ведут себя не добросовестно, пишут в объявлении, что зарплата регионального представителя, менеджера 15000-30000 грн, а на собеседовании озвучивают всего лишь 8000 грн. Даже обман, то что они набирают региональных представителей, менеджеров, хотя название должности они всё время меняют, а по сути это оператор колл-центра, который сидит на месте и обзванивает регионы. И таких в зале сидит 50 человек. Все обязанности в объявлении это фейк. При зарплате в 8000 грн. без всякого оформления трудовых отношений, надо ездить их развозкой в 6 ч. 40 мин, каждое утро в Смелу на 8-00!
    Если в других компаниях стажировка неделю, то у этих месяц, а испытательный срок три месяца! Когда их рекрутер Вам звонит и затаскивает на собеседование в Смелу, то говорит, что менеджеры у них получают минимум 20000 грн, тогда почему у них такая текучка кадров и набирают в Черкассах, что в Смеле *** не осталось?)))

Электрик 1

Добавьте зарплату в компании Континент-Груп

Добавить отзыв о работодателе Континент-Груп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Континент-Груп?