Подорожник

Національна мережа аптек «Подорожник»
Більше 1000 діючих аптек по території України.
Представлені в усіх областях та районних центрах України.

Отзывы о работе в Подорожник, зарплаты

1. 16 марта 2024

@Оксана, а в подорожнике вы советуете скажите не бады собственного производства?всякие пустышки типа гепабам,магнебам и т.д…Чему вас в принципе учат «бизнес тренера»

2. 11 марта 2024

@Гость, якщо не будемо радити щось дешевше , то зарплати нам не бачити. Ми заручники рабства під назвою «Подорожник», по-іншому не вийде. А що,може, краще в анц, де замість ліків з доведеною лікувальною дією проводять заміни на бади власного виробництва чи може в оптових добре, де треба буди останнім підлабузником і жоп0лизом, щоб тебе не вижили з аптеки?? Де краще, скажіть, ми підемо туди і не будемо радити людям всяке ….

3. 7 марта 2024

Люди якщо вам пропонують фармацевти в аптеці щось «точно таке саме але трішки дешевше, або просто шось пропонують» не ведіться ніколи і не запитуйте в аптеках подорожник, порадьте щось! Люди які працюють в подорожнику ніколи не порадять щось шо вам допоможе, порадять лише що їм добʼє бонус до зарплати!

Для людей які хочуть іти працювати в аптеку подорожник, укладайте перед стажуванням договір, тому що по ішному, ніхто вам нічого не виплатить за стажування

4. 29 января 2024

@Олеся, вы сами ответили на свой вопрос. Если вы отказываетесь давать номер, то по любому нужно чей либо сотруднику ввести:свой, чужой, родственника, жены, мужа и т.д. Иначе он будет оштрафован за то,что не сумел выпытать именно Ваш номер. Такова политика сети, а не набивания кармана сотрудника. Выхода другого нет. Это не с целью наживы, а наоборот, сохранения зарплаты

5. 27 января 2024

Подорожник, а расскажите пожалуйста, почему, когда я отказываюсь назвать свой номер для бонуса, то в чеке внизу указывается, что бонусы пойдут на какой-то левый номер, то есть указан телефон не мой? Увидела уже дома. Конкретно случай в Харькове, рынок ХТЗ.
    Это нормальная практика или кто-то из провизоров набивает себе карман?
    Спасибо

6. 14 января 2024

Компания жадная настолько что не будет давать даже хоз товары !!!! Это все вы будете покупать за свой счёт,даже мыло для рук!понимаете уровень жадности?? Не дать сотрудникам даже елементарных вещей!
    За сроки плати,за невыполнения плана сдирают 1-3000,штрафы особенно в зимнее время,хотя знают что многим сотрудникам тяжело добираться. Вопрос,какие штрафы у офиса который заказывает [вырезано] продукцию которую потом фармацевт должен за свой счёт выбить по срокам ?) Или может офис тоже скидывается на товары первой необходимости,такие как мыло для рук?)))я молчу уже за клей и бумагу) себя же не обидели ? Тогда какого черта ваши сотрудники это делают? Позор!!!!

7. 13 января 2024

читаю отзывы, вывод один: всё, как у всех, как и везде.
    шо «доброго дня», шо «витаминка», шо «подорожник» — разные сорта одного гамна.
    сочувствую всем, хто пошёл работать в аптеку.

8. 10 января 2024

Не благодарите за честный отзыв.
    И так… зарплата — ваша ставка 10980,и это ваш чистый заработок при выполнении плана то и втм. Если вы валите план втм с вас (от этой суммы снимают 2000 гривен,если ТО то 1000 гривен. Если валите всё, с вас снимают 3000 )) и вы получаете 6000 плюс то что набьете голдами. А много вы набьете этой копеешной продукцией?! Это ещё вопрос. Так что средняя зп 12-13000. Выплаты… это отдельный [вырезано]) сумму в 13000 могут разбить в 6 -7 платежей,периоды есть выплат,а дат точных нет. Как хотите так и собирайте эти куски и выживайте ❤
    Сроки,ещё одна [вырезано],с вас принудительно снимают за сроки и купленный вами товар просроченный получает офис ❤
    Требование за 13000 зп это жесть,впоть до того что созданы опросники на вайбер где вас оценивают люди(не объективно ). Человека оценивают за 13000 в месяц))
    За перевыполненый план вам доплатят дулю с маком,и повысят план на след месяц ❤ когда эти жлобы задумаються в какой [вырезано] превратилась компания совсем не ясно))

9. 2 января 2024

Добрий день.
    Співробітники висловлюють свої проблеми,з якими зустрічаються на роботі,компанія повинна знати все що,де,коли і вияснити чого так
    Якщо лідеру можливостей цікаво що конкретно відбувається в аптеках на якій підставі звільнення то напишіть телефон за яким кожен працівник зможе зателефонувати і конкретно розповісти чим займається колектив аптеки

10. 31 декабря 2023

@Гость., у вас хоть прибиральниця миє, а в нас прийшла 10 хвилин ганчіркою потіліпала і все , а ми потім перемиваємо. Невже мережа така бідна що не може взяти прибиральницю на ставку

11. 30 декабря 2023

Хороші відгуки пишуть лише працівники! Особливо Ігор «працювала завідучою, хотіла спробувати себе в іншій ролі, задоволена». З яких це пір, Ігор це жіноча стать?Скажу як колишній працівник, Мережа жахлива! Плани, штрафи,платиш за протерміновані прппарати.

12. 25 декабря 2023

Так.Лічильник це вже остання крапля ідиотизму .Прибиральниця мусить поли мити раком.Мед. представники входять навприсядки .Люди заходять по кілька чоловік, хто поміряти тиск, хто просто поздороватись ,бо ми тут живем.Аптека знаходиться при базарі.Починаю ненавидіти людей, які просто заходять поздороватись і спитати ,чи ти тут ще жива ,бо вони не купують щоразу,як заходять.Маразм.!!!

13. 17 декабря 2023

А что вы хотели? Сейчас везде минималка официально, остальное «чёрное»- на карту. Я вот например ещё помимо «подорожника» работала в «911»,там именно так с выплатой, как и в «подорожнике». Что поделать…с одной стороны вроде как вам лучше(налоги не минусируют да и пенсии в нашей стране уже не надо ждать поколению 1990-ых+)
    Работать здесь как и в других известных сетях сложно(планы, планы, планы). Всем наср@ть на твоё желание НЕ жить на работе. Подорожник то вообще превратился в супермармаркет: заколки, резинки для волос уже есть, скоро будут семейные трусы, чашки-ложки втюривать( Это уже всё что угодно, но только не аптека, вы меня извините конечно. А так в принципеничем не отличается от других сетей 👎

14. 14 декабря 2023

Зав аптекою застосовує Мобінг – це поняття, ознаки, причини та яке покарання чекає кривдника за вчинення

В Україні все частіше можна почути про випадки мобінгу на роботі, або ж цькування працівника з боку його колег, підлеглих або керівництва, яке вчиняється з метою приниження гідності співробітника. Донедавна це питання замовчувалося та не виносилося на публіку, але нещодавно, 1 грудня 2022 року Верховна Рада України прийняла закон №5749 про мобінг, який передбачає відповідальність за цькування і приниження на роботі. Про те, що таке «мобінг», причини його виникнення та механізми захисту від цього деструктивного явища, розповідає завідувачка Онуфріївське бюро правової допомоги Лілія Трепачова.
    Мобінг — це діяння роботодавця або окремих працівників трудового колективу, які спрямовані на приниження гідності та честі працівника, його професійної репутації у формі психологічного та економічного тиску, зокрема, зі застосуванням створення стосовно нього напруженої, ворожої, образливої атмосфери, зокрема, що змушує особу недооцінювати власну професійну придатність та зміни місця роботи.
    Причини виникнення мобінгу можна поділити на:
    зовнішні причини «на рівні соціуму загалом і групи зокрема» – це причини пов‘язані з життєвим циклом колективу, законами існування груп, культурою, мораллю, тобто вони не залежать від індивідуальності особистості. Виділяються наступні зовнішні причини мобінгу: розподіл статусів в колективі, примітивні реакції
    Основними ознаками мобінгу є:
    діяння постійно повторюються;
    існування чітко визначених сторін — жертва (потерпілий), кривдник та спостерігач (за наявності);
    бездіяльність чи дії кривдника, які призводять , до страху, тривоги або навіть спричинення соціальної ізоляції потерпілого на роботі, примушування змінити місце роботи.
    Форми мобінгу:
    авторитарний мобінг – здійснюється з боку начальника, який застосовує деструктивний стиль керування;
    зміщений мобінг – агресія спрямовується на третю особу, може бути реакцією на авторитарне знущання;

дискримінаційний мобінг – його жертвою стають особи, які відрізняються від загального колективу
    десигналізаційний мобінг – різновид дискримінаційного, застосовуваний по відношенню до особи,
    відбірковий мобінг – його метою є позбавлення даної особи з групи, дії стають щораз жорстокішими, поки мета не буде досягнута.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)” формами прояву мобінгу є:

Психологічний утиск;

Економічний утиск.

Це може бути:

нерівна оплата праці;

погрози та залякування;

висміювання;

безпідставне позбавлення премій та бонусів;

нерівномірний розподіл навантаження;

негативне виокремлення працівника з колективу;

зниження кваліфікації;

позбавлення перспектив кар’єрного зростання.

Варто пам’ятати, що працівникові, який став жертвою утисків під час виконання трудових обов’язків відповідно до положень статті 5-1 КзпП України гарантовано правовий захист від мобінгу (цькування), дискримінації, упередженого ставлення у сфері праці, захист честі та гідності працівника під час здійснення ним трудової діяльності, а також забезпечення особам, які зазнали таких дій та/або бездіяльності, права на звернення за захистом своїх прав.
     Працівник, який відчуває приниження і цькування на роботі, має право:

Звернутись з скаргою до Управління Державної служби з питань праці, яке реалізує державну політику у сфері нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

15. 11 декабря 2023

Відгук про склад.
    Це не робота а жах. Зарплату виплачують в 4-5 етапів. Приходила зп від fuvbet. Мій шок в шоці. Вводять програму російською мовою а всі це їдять і мовчать. Елементарного нема — зеркала в туалеті, тримача до паперу і губки на кухні. Клінінгу нема вже понад 6 місяців,приходить тільки якась баба з шматою раз в тиждень. На Миколая працівникам на складі подарунки не дали,ні дітям солодке ні самим працівникам. Зато в аптеці дали)) Робота до останнього замовлення, тобто якщо я мала працювати до 18 то бувало майже щодня що до 19,20,21. Є довіз з Іскри до складу і назад але тільки тоді коли всі контролери закінчать роботу. Короче помойна яма

16. 11 декабря 2023

@Гость, навіть не думайте йти в цю мережу, там штраф на штрафові, з вас зроблять продавця з базару, змушуватимуть впарювати їхні препарати

17. 7 декабря 2023

@Гость, ну, якщо Вам важливіше, як буде існувати компанія, аніж Ваше здоров’я і життя — то не біжіть, сміливо підтримуйте улюблену роботу, аби бува не розвалився «подорожник» раніше свого часу. Це найгірша мережа, на мою думку, адже тут не думають про те, що можливо ти розраховуєш приміром на з/п 15000, а вони -бац!- Штрафчик і мінус 2000. Взагалі неясне нарахування з/п;дивна стара та щей кацапська програма 1С; космічні плани на виручку; а косметика -цар і бог мережі, по суті, це товар із завищеною в рази ціною;щотижня приходить нова хе*ня із новими назвами, а, по суті, діючі речовини ті самі що і в уже давно знайомих лз ДІЄВИХ, на відміну від цих бадів😒
    Звісно, людина звикає до всього з часом, і до поганого, зокрема. Вище перелічене -не крик ображеної колишньої працівниці, а застереження, щоб інші здравомислячі не втрапили в таку халепу під назвою «подорожник».

18. 6 декабря 2023

@Гость,кому такой совет,славный???

если я побегу,следом бежать будет ,,регионаный деректор»потом подружка

Всему свое время

Вот если будет такие отзовы
    Хто будет идти сюда работать?

БЕЖАТЬ из ПОДОРОЖНИКА советуют

19. 6 декабря 2023

Найгірша мережа. мусиш продавати препарати власної торгової марки(фуфло) щоб мати зп. Це вже навіть не аптеки,а просто супермаркет. зп в конверті. щомісяця придумують нові штрафи. потік кадрів шалений. добре подумайте чи воно вам треба…

20. 6 декабря 2023

Видимо,потому что вы не подружка «регіонального директора»поэтому приходиться все делать.Бегите,чем дальше тем лучше для вас же будет и нервы сбережете

21. 4 декабря 2023

Пишуть, що є пропозиції для студентів без досвіду роботи, що навчимося, простажируєтесь. Усе добре. Ты ж пртїджаєшь до НР розмовляють із ним. Ты підходить їм, кажуть приїде до аптеки, приїжджають туди. П тобі кажуть ще й не коректно, що ти тупий і ні на що не здатний. Навіщо ви гаяли мій час. Навіщо в цій компанії стоять вакансії для студентів, якщо ми потім тупі. Я б розумів якщо це сказали вже після стажування. Але не до.
    Шкода згаяний час.

22. 1 декабря 2023

@Гость, не виконаєш план з виручки — штраф(мінус від з/п). Тому розраховувати на стабільну з/п не варто.Багато залежить від місця розташування аптеки, напливу людей і т.д. Багато людей — буде виконаний план. За косметику буде повна нервотрьопка, бо народ клюнувши на яскраві реклами не дієвих засобів одного разу, на інший раз уже клюне, а плани то висять над головою( Не раджу Вам йти сюди… Оберіть якусь нормальнішу аптечну мережу, бо тут ви добре нахлебчетесь всього, але тільки не добра(

23. 30 ноября 2023

Подскажите пожалуйста,кто здесь работает!!! Как начисляют зарплату( процент,СТМ или ,что то ещё) сколько реально выходит на руки за месяц. Какие условия работы? Как со штрафами и т.д Хочу переходить в эту фирму,но пугают вечно открытые вакансии… спасибо

24. 28 ноября 2023

…Почему фармацевты должны работать на ЗАВЕДУЮЩУЮ,а не на фирму
    Фармацевт(принимает товар,разлаживает товар,делает ценники,разлаживает ценники,собирает нелеквиды,…выполняя ТО,ВТМ отпуская пациентов СТОЯ за кассой 13 часов в итоге плохой фармацевт
    А Заведующая в магазине шопится,домой полежать пошла,в школу на НП почту и рабочий день окончен,друдяга

25. 25 ноября 2023

Доплачивать ЗП себе умеют только Зав,что штрафы накладывать на фармацевта умеют им РД в помочь
    недоЗав со средним образованием понабирают.Те строят хер зная что из себя,иди универ закончи умник разводила РД и ДД

26. 25 ноября 2023

Кропивницкий пыль РД

Все на откатах,позор аптекам

Все мало зав аптекам,РД когда вы уже буде те сыты

Львов ЦО обратите внимание

27. 23 ноября 2023

Я хочу сообщить компании подорожник, если они читают сообщения, что Руденко и вместе с ним куратор в Одессе, воры обманывают как компанию так и сотрудников не доплачивая зарплату и ложа себе на карман. Примите к сведению и увольте данных особ.

28. 8 ноября 2023

На співбесіді ви не цікаві як співпробітник, а хочуть взнати які системи КПІ існують на ваших попередніх фірмах , взнають щоб ще придумати

29. 6 ноября 2023

Фірма просто дно….
    Не думала що колись писатиму такі відгуки .
    Але це найжахливіше, що може бути .
    Змушують продавати свої гамно -препарати, штрафи, повний контроль своїх співробітників і ніякої поваги.
    Сподіваюся, що ця шарашкіна контора скоро закриється і на її місці буде справжня ,гідна компанія.

30. 1 ноября 2023

Нічого окрім зарплати в конверті і нервового зриву від «лідера можливостей» ви не отримаєте.
    Все це болото під маскою благодійності і фармопіки глиною та крейдою.

31. 27 октября 2023

Хто відповість.Які обов’язки зав аптеки???
    Про фармацевта зрозуміло що раб,зав [вырезано] заносить бо якщо ні то зав РД розкаже що ти поганий робітник і тебе потрібно шртафануть і звільнить

32. 25 октября 2023

За зовнішньою картинкою красивого офісу і аптек, повний жлобізм з минулого сторіччя. Сучасні підходи до роботи і людей — не чули і не бачили.
    Хворійте в офісі, в тривогу в офісі, в свята — також в офіс.
    Оформлять вас на мінімалку, хоча рекрутер скаже що все буде прозоро.
    Що таке нормальний аванс за половину відпрацьованого місяця, в компанії не чули, ці сльози капнуть на картку.
    Більша половина вашої неофіційної зарплати це крі, які потрібно заслужити, бо ти повинен бути ефективним за свій конверт в цих райських умовах.
    Віддалена робота — не чули, розрахунок при звільненні — не знаємо.
    Розраховуйте на свою мінімалку — вона точно прийде.
    Працівників аптек взагалі шкода, вони просто раби, бо вся їх зарплата суцільні крі, я такого ще не бачив ніде.
    А, приємний бонус, весь топ менеджмент говорить матом.
    Подорожник — лідер можливостей

33. 20 октября 2023

працював там в центральному офісі у Львові Це кримінальна структура гопніків з 90-х не зважаючи на красивий офіс та шикарний зовнішній вигляд — перше враження оманливе Це найгірша компанія в якій я працював праця в цій компанії загрожує вам матеріальними втратами та втратами нервів ви не заробите а навпаки втартите гроші офіційно все виглядає добре але насправді ви ризикуєте грошима і нервами небезпечно працювати в них

34. 7 октября 2023

@Ольга, бажаємо, дд та соціальна мережа, то повне дно. Одна компашка, а може ще гірше. У нас зп по факту була 7 тис . Плани по мтм тм космічні.

35. 4 октября 2023

Доброго дня. Мала необережність працювати в цій мережі. Обіцяють одне, а роблять інше. Скаженні плани, скаженні штрафи. РД просто знущаються. Протерміновку викупляють фармацевти за свої гроші і відправляють на Львів(те що самі купили). При звільнені заставили повернути халат і бейдж. Котрий видали за 1.5 роки ає 1. Хоча повинні кожні пів року видавати. Не зв’язуєтесь з ними узами роботи ПОЖАЛКУЄТЕ.

36. 28 сентября 2023

Найгірше те,що ми працівники вибиваємо терміни за власні кошти, пакуємо чек та ліки і відправляємо на головний офіс. Що ви робите з ними, так піклуєтеся про нас, щоб ми не пили протерміноване, я неодноразово приймав, і нічого не сталося, більше тисячі аптек і кожна з них кожного місяця вам відправляє протерміноване, куди ви його складаєте чи де перераховуєте в нові упаковки? Ганьба вам, в такий важкий час так знущатися з працівників, щоб ви, ваші діти і правнуки ліки вживали як їжу, будьте ви прокляті,хто це придумав.

37. 25 сентября 2023

@Гость, а ще не забувайте, що уже в подорожниковських аптеках ставлять лічильники при вході а аптеку для того, аби вирахувати скільки людей зайло в аптеку і скільки вийшло нічого не купивши. І за це ї*@тимуть теж саме вас: чому не змогли переконати клієнта купити хоч щось?

1. 29 марта 2015

мережа орієнтована на вижив усіх соків з працівників. торгівля організована дуже добре, але фармопіка як така відсутня — конвеєр покупців — продав і забув. графік роботи по 13 годин на день — 15 днів на місяць, і це при умові що всі фармацевти присутні. бо коли відпустки чи хвороби — пашеш тижнями( і це по 13 годин) часу на себе, на сімю, на друзів майже нема. зарплата — обіцяють золоті гори, але за умови виконання драконівських планів продаж, їх виконують хіба старожили які болт забили на своє особисте життя. якщо ти просто фармацевт — ти повинен цьомати *опу завідуючому — бо якщо не сподобаєшся йому втратиш половину зарплати. як на мене добре лише керівництву — яке очолило цей потік ліків і грошей.

2. 8 октября 2013

Класна мережа, дуже комфортно та затишно у ній працювати, достатньо привітні керівники, завжди допоможуть із будь-якими запитаннями, хороший рівень зарплат, реально недурять те що обітцяють — те і платять!
    Марія.

Провизор 6
Фармацевт 20

Добавьте зарплату в компании Подорожник

Добавить отзыв о работодателе Подорожник

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Подорожник?