ЩастяKids

Сад можливостей «ЩастяKids». Це 3000 кв.м. креативного простору для розвитку і виховання, сповнені атмосферою любові, турботи, ніжності та уваги. Кожна дитина навчається за індивідуальною програмою розвитку, що складена спільними зусиллями дбайливих педагогів та уважних психологів та базується на здібностях, нахилах, вподобаннях, потребах та талантах кожної дитини. Ми — садочок оздоровчого типу, де на першому місці завжди індивідуальність та психо-емоційний стан дитини.

Отзывы о работе в ЩастяKids, зарплаты

1. 22 мая 2022

@Гость, наспрaвдi в садку Щастя Кiдс, процвiтае хамство, та затримка заробiтной плати. Також хочу звернути увагу податковоi та перевiрите цей розсадник заробитноi плати у конвертаз

2. 6 мая 2022

Прочитавши попередні відгуки різного характеру,можу сказати одне- я щаслива, що працюю в такому прекрасному садочку і дуже рада, що доля мене звела з такими класними людьми, як цей колектив. Працюю я в садочку з січня місяця. Перших два тижні було важкувато адаптуватися, але коли робота приносить задоволення, то ти готовий вершини підкорювати, переступати через фізичну втому, але ця втома така приємна. За керівництво садочку, хочу сказати окремо. Гендиректор Леся Миськів і директор садочку Лавриненко Оксана- це неперевершені, досвідчені, щедрі, дружелюбні не тільки керівниці, а й прекрасні люди. Дуже підтримують, хвалять, входять у будь яке положення працівників і допомогають, як морально так і фізично. Так, я в цьому колективі досить недовго. Але, знаєте, вони усі — неймовірні! Усі разом і кожен окремо. Ось Аліса, наш інструктор з фізичного виховання, вигадує такі руханки для малят, що вони усі виходять із залу з посмішками і дууже задоволені. А Ліза вихователь групи»Смішариків» є найкращим у світі художником, тому що малює з дітками чудові картини. Олег, наш психолог, це крутий режисер дитячих настроїв. А чого вартують смаколики нашої улюбленої Тоні( кухар). Хто хоч раз їх спробував, закохується на все життя! А це дуже багато чого варте. Мені пощастило неодмінно! Ніколи не пожалкую, що я знаходжусь в цьому середовищі дорогих моєму серцю людей. Бо робота- це мій другий дім!❤

3. 5 мая 2022

Дивний відгук. Працюю в садочку з вересня. Зарплатня була завжди вчасно, оформлили відразу. Можливо це стара інформація..

4. 17 февраля 2022

@Ірина, И это правда, специально не оформляют официально, а потом кидаю на зарплату, и нагло улыбаются.

5. 17 февраля 2022

Отзывы пишут сами про себя, на самом деле, атмосфера в коллективе напряженная, зарплату задерживают месяца на два, что бы получить ее надо долго выслуживаться перед директорами. При увольнении кидают на зарплату и отпускные. Лучше с ними не сязыватся.

6. 23 января 2022

Працюю в садочку «Щастя Кідс» від початку навчального року. Супер приємною несподіванкою стала душевна сімейна обстановка в колективі! Заробітна плата — гідна, перераховують вчасно, без затримок. Дуже рада що отримала роботу в цьому закладі!!!

7. 19 августа 2021

Дуже вдячна, що маю роботу в Щастя кідс. Людяність та щирість,підтримка керівника- це все тут. Найкращі умови та достойна оплата.

8. 2 августа 2021

Насправді в ЩастяКідс високі вимоги до професіоналізму працівників. Тому, мабуть, не всім так легко вдається сюди працевлаштуватися. Я пропрацювавши більше року можу сказати, що працівників, що віддаються своїй справі на 100%, постійно розвиваються та покращують свою роботу, тут дуже цінують! До того ж керівництво регулярно організовує навчання та тренінги для працівників, щоб підвищувати їхню кваліфікацію! І ті хто хоче рости, розвиватися, витрачати на навчання час та сили, почувають себе тут дуже комфортно. Здебільшого колектив садочку молодий, тож сповнений натхнення та енергії та не бажає стояти на місці просто відробляючи гроші. Більшість працівників за власною ініціативою готові працювати більше, ніж повинні, задля того, щоб зробити щось справді круте!
    Тому це місце справді підходить для тих хто готовий працювати на результат, а не просто «відбувати номер»))

9. 28 июля 2021

Хочу сказать что в «Счастье кидс» работать комфортно и весело!!! Отличный коллектив и замечательное руководство. Работаю давно, все устраивает,есть перспективи и карьерный рост.

10. 28 июля 2021

Моя улюблена робота це «Щастякідс», найкращі умови тут,завжди зрозуміють та підтримають! З виплатами все вчасно. Хто працює той заробляє.

11. 28 июля 2021

Всім доброго дня!
    Хочу залишити відгук про цей садочок в якому так і не поппрацювала!
    Приїхавши на зустріч все було домовлено і узгоджено залишались лише деякі нюанси!
    А саме зробити медичну книгу, утчнити куди приїхати за адресою і коли приступити до стажування!
    І коли час прийшов я стала набирати по телефону, але ніхто не відповідав!
    Згодом мені прийшло смс повідомлення, в якому було вказано, що роботодавець перепрошує за те що не відповідала. У них вже пройшли стажування інші педагоги, тож вона їх обрала!
    Це при цьому що їхати не близько та ще й такий вчинок зробити бо поїхала б і роботи не було і гроші втратила!
    Тож як бачите ставлення до людей залишає бажати кращого!

12. 23 июля 2021

Хочу залишити відгук про садочок Щастя Kids.
    Повний розвод для працівників. Заохочують тим, що надають житло за половину оплати.
    Виділили спеціально день що б потрапити до них на співбесіду, приїхавши з іншого міста. Сказали пройти медичну книжку і приїздити на стажування. Коли все зробила, телефоную, що я готова приїхати. Вони мені відповіли, що на цьому тиждні дівчата пройшли стажування і вони їх беруть на роботу. Хоча ніхто до цього і слова не говорив про це.
    Я вже пакую речі, готова виїзджати.
    Це взагалі в голову не вкладається.
    Категорично не рекомендую садок Щастя Кідс. Не витрачайте даремно ні коштів, ні часу.
    Наглі і безсовісні!!!

13. 22 апреля 2021

Працюю в «ЩастяКідс» вд самого започаткування. Скажу, що це найкраще місце для роботи, керівництво лояльне завжди йде на зустріч працівнику, не розумію тих хто вище пише про невиплату, тому що хто працює той завжди ціниться и вчасно все отримає. Тут все про дітей та для дітей. Люблю свою роботу и не планую ничого змінювати.

14. 16 февраля 2021

Пригласили на испытательный срок , рассказывали что им надо воспитатель на среднюю группу оказалось что нужно вообще на группу которая в будущем будет. Вообщем нашли причины чтоб отправить домой ,потому что им не выгодно платить

15. 11 ноября 2019

Ни в коем случае не связывайтесь! Не порядочные люди, зарплату так и не заплатили!!! А вначале — красиво рассказывали о любви к детям…. Фу!

16. 2 июля 2019

Кидають на зарплату! Не оформлюють, а потім говорять — ви нам не підходите, це був випробовувальний період і тому нічого не заплатимо. Постійно вакансії висять.

Воспитатель 2

Добавьте зарплату в компании ЩастяKids

Добавить отзыв о работодателе ЩастяKids

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЩастяKids?