Альфа Пак

Альфа Пак

Альфа Пак — упаковка, ротопечать, пакеты, конусы, коробки.

Отзывы о работе в Альфа Пак, зарплаты

1. 3 января 2016

Вот кому-то наступили! Гузей с января 2015 бизнесует штатах, а какой то черт все не успокоится и весь год строчит про него. Там управляет совсем другой человек! разберись вначале, Вася!

2. 1 октября 2015

Судя, по всему как расписали Вы «начальство», значит, Вас задевает то что люди пишут. Если рассмотреть все отзывы, Вы активно их читаете особенно отвечаете, хваля себя. Вы не отвлекайтесь а то заказчиков потеряете))!

3. 1 октября 2015

Коли я працюю в команді, то розумію що наприклад, 9:00=9:00, а не 9:15 і не 10:00 Я розумію, що загальна домовленість організує не тільки мій час, але і час моїх колег, а порушення мною домовленостей дезорганізує не тільки мене, а і колег, які в цьому не винуваті. У випадку різноманітних накладок, я завжди дзвоню і попереджую колег попередньо.
    Стандарт Компанії 7
    Я завжди планую свою роботу і погоджую свої плани з колегами. І завжди планую і оголошую попередньо проміжні результати своїх робіт. Я завжди показую проміжні результати в заплановані терміни.
    Стандарт Компанії 8
    Я не пропускаю наради, які створені для обміну інформацією і погодження планів. Я знаю, що наради відбуваються потижнево. А не рідше одного разу в місяць відбувається „велика нарада”, присвячена обговоренню діяльності Компанії, проведених робіт з Клієнтами і т.д.
    Стандарт Компанії 9
    Для блага Клієнта, знаходячись в робочий час по за межами офісу, я чітко повідомляю про своє місцезнаходження.
    Стандарт Компанії 10
    Я знаю, що таке імітація діяльності. Це коли замість того, що ПОТРІБНО зробити, я роблю, те що хочу. Або замість того, що потрібно, роблю іншу, психологічно більш приємну і ліниву роботу. Наприклад:
    • Замість того, щоб спілкуватися з Клієнтом, я в тисяча перший раз переміщаю предмети на робочому столі;
    • Замість розроблення важкого проекту, „спілкуюсь з партнерами”;
    • Замість того, щоб писати звіт, форматую його;
    • Замість того, щоб обдзвонювати Клієнтів … заповнюю … і т.д. і т.п.
    Я знаю, що це називається „лінню другого рівня”.
    Я вмію відрізняти діяльність від її імітації. В ситуації невизначеності я не „сачкую” від дійсно продуктивної роботи .
    Стандарт компанії 11
    Я знаю, що на питання: „Чи буде зроблено, чи ні?” відповідати: „Постараюсь” – непристойно. Я ніколи так не відповідаю або „Так” , або „Ні”. Я також знаю, що перераховані нижче вирази заборонені до вживання, і відповідно їх не використовую:
    • „Перший раз чую”
    • „Дзвонив але не додзвонився”
    • „Приходив, але Вас (його, її, їх …) не було”
    • „Шукав, але не знайшов”
    • „А я думав …”
    • „Це винуваті колеги ( Клієнти, адміністрація, неправильні/відсутні документи, державні органи і т.д.)”
    • „ Це було ще до того (до мене, тоді …)”
    • „А я говорив ( попереджував, робив …)”
    • „А мені ніхто не говорив”
    • „А чому я?”
    • „Не чув”
    • „Не знаю”
    • „Не передавали”
    • „Хотів, як краще”
    • „Я хотів, але не вийшло”
    • „Хотів передзвонити, але не було картки / телефону”
    • „Я сказав, а він (вона) не зробили”
    • „ Мене в цей час не було, здається, хворів (був у відпустці, на зустрічі і т.д. і т.п.)”
    Стандарт компанії 12
    Я вважаю не етичним обговорювати, замовчувати і скривати проблеми або обговорювати їх з-за спини (в тому числі з колегами), а не обговорювати їх конкретно і вголос.
    Всі проблеми вирішити не можливо, але будь-яку з них можна перевести в задачу – джерело нових ідей. Таким чином, я працюю за принципом: проблема – задача – рішення. Я знаю, що будь-який інший спосіб розгляду проблеми – незалежно від моєї волі – розвивається в плітки. Тому я вважаю неетичним по відношенню до моїх колег робити по інакшому.
    Стандарт компанії13
    Я знаю правила: „ Натяки не розуміються”. Якщо існує проблема, то я дію по стандарту 12. Якщо почую натяк, чітко відповідаю „Натяки не розуміються”.
    Стандарт компанії 14
    В тому числі, я не стидаюсь відкрито обговорювати питання заробітної плати. Але я знаю, що в компанії для цього є нормальна робоча процедура, яку я використовую. Якщо діяти по процедурі, то моє прохання буде гарантовано розглянуте. Мої пропозиції, спрямовані на покращення системи заробітної плати, будуть розглянуті в першу чергу. Інші методи доведення інформації про заробітну плату не приймаються. Я розумію, що у відповідь на своє прохання і/або пропозицію, можу отримати як згоду, так і відмову. І у випадку отримання аргументованої відмови, ображатися вважаю не пристойно. Я також знаю, що питання стосовно заробітної плати є комерційною таємницею і розголосу не підлягає.
    Стандарт компанії 15
    Я ніколи не скажу нічого дурного про свою компанію стороннім, попередньо не обговоривши проблему з керівництвом.
    Стандарт компанії 16
    Я знаю про чотири небезпеки, які підстерігають кожну людину: жадність, завись, ревність та лінь. Щоб оберегти себе від них, я постійно спілкуюсь з колегами, працюю разом з ними і несу відповідальність в тому випадку, якщо підвожу їх. Я відкритий для спілкування і регулярно ділюсь результатами.
    Стандарт компанії 17
    Я ніколи не ображаюсь по дрібницям і, тим більше, ніколи не шукаю причини для образи. Я знаю, що пошук образи – це звичайна інтрига.
    Стандарт компанії 18
    Я знаю правило: „Страдати дозволяється”. Це означає, що ніхто не буде жаліти мене через дрібниці. Одночасно я знаю, що в дійсно складній ситуації колеги завжди прийдуть мені на допомогу.
    Стандарт компанії 19
    Перед тим, як пред’явити до кого-небудь претензію, я спочатку самому собі задам три контрольні питання:
    1.яка ДІЙСНО суть претензії – проблеми?
    2.що Я САМ НЕ зробив для вирішення проблеми?
    3.що реально і кому пропонується зробити для вирішення проблеми?
    Потім відповім на питання письмово і відкладу відповіді на два дня. Перед тим як повідомити оточуючих, уважно перечитаю п. „а”. Якщо претензія не зникне, виконаю все залежне від мене по п. „б”; якщо претензія знову не зникне, перепишу п. „в” у вигляді переліку задач і запропонованих рішень, а також зрозумілого плану реалізації.
    Я знаю, що інакшого способу пожалітися в Компанії немає, і розраховую на те, що і мої колеги поступають аналогічним чином.
    Стандарт компанії 20
    Я знаю, що в тому випадку, якщо виникає спірна ситуація, пов’язана з винагородою від співпраці з Клієнтом (наприклад, якщо на винагороду претендують декілька людей), керівник має право, працівникам, які сперечаються дати два дня на те, щоб вони домовилися.
    Згідно цієї домовленості і буде прийнято рішення . Якщо домовленість не буде досягнута – винагороди лишаються всі. Іншими словами, я поважаю принцип: „Вигідніше домовитися, чим безперервно сперечатися”.
    Стандарт компанії 21
    Найкраще, що я можу зробити для колег в складних ситуаціях – це допомогти, не попрікаючи. Найкраще, що я можу зробити, попавши в складну ситуацію – це попросити колег про допомогу, не попрікаючи за відмову і не мщу за згоду.
    Стандарт компанії 22
    Я розумію, що будь-яке спілкування з зовнішнім світом – це реклама компанії. За рекламу і PR відповідають ВСІ, а не тільки наш мало чисельний підрозділ маркетингу і реклами. Пам’ятаючи про це, я намагаюсь кожного фактичного і потенціального Клієнта перетворити в безкоштовного рекламного агента. В тому числі, не забуваю передавати підготовлені для цього матеріали і розказати фірмову легенду (історію).
    Стандарт компанії 23
    Я знаю, що компанія вкладає серйозні кошти в навчання, а також в купівлю і застосування нових методик і технологій. Тому, я вивчаю і використовую передані мені методики і технології. Більш того, намагаюсь створити власні, з тим щоб передавати досвід колегам. Я розумію, що спілкуватися з Клієнтом потрібно технологічно. Тому я використовую підготовлені для мене мовні модулі (для спілкування по телефону, для відповідей на складні питання і т.д.), які збільшують імовірність угоди.
    Стандарт компанії 24
    Я сміливо берусь за нову і не знайому мені справу і не переживаю видатися слабим і некомпетентним.
    Стандарт компанії 25
    У випадку появи в Компанії конфліктного Клієнта, я (незалежно від посади) вивожу його із зони спілкування з іншими Клієнтами, використовуючи фразу: „Йдемо, я готовий Вам допомогти!”. Потім, відводячи такого клієнта в окреме приміщення, я вирішую з ним усі питання у відповідності з методикою, якою мене обучили.
    Стандарт компанії 26
    Я розумію, що не маю права вступати в ділові переговори по бізнесу – питання, які не входять в сферу моєї компетентності, з ким би то не було (включаючи знайомих), не попередивши попередньо моє керівництво. Слово „попередньо” в даному стандарті ключове! Якщо я отримую пропозицію з сторони і не маю можливості попередньо повідомити про можливий контакт, я повідомляю про таку пропозицію в той же день, коли її отримав.
    Стандарт компанії 27
    У взаємовідношеннях з бізнес-партнерами я завжди дію на користь „Альфа Пак Трейд”. Я захищаю сферу інтересів Компанії і роблю все можливе, щоб у взаємовідносинах з підрядниками не відбувалося необґрунтованого дорожчання робіт і зниження якості. В ситуації невизначеності я приймаю таке рішення, яке однозначно захищає сферу інтересів Компанії „Альфа Пак Трейд”.
    Стандарт компанії 28
    У випадку пропозиції мені особисто комісійних з сторони будь-якої організації або приватної особи, я зразу ввічливо припиняю відповідні переговори і повідомляю про отриману пропозицію своєму керівнику. Таким чином, відповідальність за подальші контакти з відповідною і/або приватною особою передається моєму керівництву, яке і вправі приймати відповідні міри.
    Якщо я взнаю, що даний стандарт не виконаний моїм підлеглим, я приймаю міри до звільнення даного підлеглого (без обґрунтувань).
    Я розумію, що такі ж права у відношенні до мене має і мій керівник.
    Стандарт компанії 29
    У випадку появи в офісі (дзвінка по телефону) будь-якого представника будь-якої державної організації з будь-яким питання, я зразу ввічливо провожу (переключаю) відповідного представника до свого керівника, ніяких розмов з ним не веду і на всі питання відповідаю: „Будь – ласка, це до мого керівника”.
    Стандарт компанії 30
    У випадку звернення до мене будь – якого представника будь – якої конкуруючої компанії з будь – яким питання, я зразу ввічливо провожу відповідного представника до свого керівника, ніяких розмов з ним не веду і на всі питання відповідаю: „Будь – ласка, це до мого керівника”.
    Стандарт компанії 31
    Я знаю, що вся інформація, яка представлена в Компанії, прочитана або почута на робочому місці, у спілкуванні з партнером і/або Клієнтом – є власністю компанії і розголошенню не підлягає. Я також усвідомлюю і розумію, що розповсюдження даної інформації може завдати матеріальної і/або моральної шкоди моїй Компанії, а я несу повну відповідальність за нанесення будь – якої шкоди Компанії.
    Я приймаю всі можливі міри до виконання даного стандарту і розраховую на те, що і мої колеги роблять аналогічним чином.
    Стандарт компанії 32
    Я знаю, що Стандарти Компанії, перераховані тут, можуть бути змінені (відмінені, уточнені, покращенні …) не частіше, ніж один раз в рік. При цьому відповідні зміни (обґрунтування) повинні бути підготовлені в письмовій формі їх ініціатором.
    Ми знаємо, що слідування загальним домовленостям захищає і розвиває наш бізнес, об’єднує нашу Компанію в одну велику сім’ю і дає можливість нашим справжнім сім’ям ставати багатшими, а нам самим – отримувати задоволення від роботи. Порушення ж загальних домовленостей лишає нас цього.
    Можливо, прийнявши все це до уваги, Ви погодитесь з тим, що наша відвертість, не дивлячись на певну строгість, була продуктивно. А якщо так, то все перераховане вище – Ви повинні терпеливо пояснювати новим колегам, які входять в колектив.
    І якщо Ви будете настирливим і терпеливим, то Ви вправі розраховувати на те, що і колеги будуть поступати аналогічним чином.
    P.S. Так, і саме головне …
    Стандарт компанії 33
    Якщо Ви придумали спосіб, як порушити ці стандарти, не порушуючи їх, Компанія має право запитати Вас:
    „А для чого Ви шукали такий спосіб?”
    Керівництво Компанії „Альфа Пак Трейд”.

4. 1 октября 2015

Последнее время наша компания Альфа Пак пользуется популярностью!:) Спасибо всем сотрудникам за отзывы о нашей компании и бесплатную рекламу, «плохая реклама — тоже реклама». Естественный отбор по Дарвину никто не отменял Кто то борется за свое место под солнцем, а кто то жалуется, что его не устраивают все вокруг. Альфа Пак это компания, которая по законам естественного отбора оставляет в своей дружной команде только сильнейших! Начинать всегда нужно с себя, и в первую очередь смотреть на СЕБЯ со стороны. Уважаемые кандидаты, которые хотят развиваться и становиться сильнее вместе с нами добро пожаловать в нашу команду!

Вы не развиваетесь Гузеи, научитесь хотя бы договариваться между собой (директора) какую команду давать подчиненному. Каждый из Вас тянет одеяло на себя, а подчиненный не понимает, какую именно задачу сделать. Компания может развиваться, но не при таких директорах ((

5. 9 августа 2015

Никому не рекомендую работать в этой компании. Компания КИДАЕТ людей на деньги.Зарплату выплачивают 15 числа, так вот этих денег за пол месяца можете не получить, и еще сделают так что Вы будете им должны, не понятно за что.

6. 20 июля 2015

Директор не понятно кт и чего хочет— оратор и продажник ! Ставит задачи не конкретно, причём каждый новую,Замдиректора самоблюбленная хамка каждый из них хочет разного ставят задачи разные и при этом не знают о том что поручил второй. В итоге что б ты не сделал — ты будешь виноват!!! Объем работы на одного человека — при 8ми часовом рабочем дне, необходимо потратить 10 часов, для того что бы на завтра осталось по меньше доделывать. Постоянные собрания, на которых разговоры не о чём—постоянное показание ораторского мастерства-не более! Это короче Вы нарабатываете клиентов у Вас их плавно отбирают зарплату не выплачивают или выплачивают минимум — а Вам говорят план не выполнен извините вы нам не подходите»

7. 10 июля 2015

не дотягивает до уровня дыбила? Руководитель неадекватный, как можно равняться на него?!

8. 9 июля 2015

Сильнейших в вашей компании НЕТ и быть не может. Все нормальные и адекватные люди давным давно покинули вас.В Альфа пак можно только тупеть, под стать хозяину (Гузею И.М.), который из-за свой тупости нормальным людям мозг выносит.

9. 8 июля 2015

Последнее время наша компания Альфа Пак пользуется популярностью!:) Спасибо всем сотрудникам за отзывы о нашей компании и бесплатную рекламу, «плохая реклама — тоже реклама». Естественный отбор по Дарвину никто не отменял :) Кто то борется за свое место под солнцем, а кто то жалуется, что его не устраивают все вокруг. Альфа Пак это компания, которая по законам естественного отбора оставляет в своей дружной команде только сильнейших! Начинать всегда нужно с себя, и в первую очередь смотреть на СЕБЯ со стороны. Уважаемые кандидаты, которые хотят развиваться и становиться сильнее вместе с нами добро пожаловать в нашу команду!

10. 7 июля 2015

Хорошая компания! Зарплату выплачивают без задержек,и обещанных премий и надбавок до повышения вы не доживете)) дружный коллектив, который съест вас и не подавится. Работа ведется слаженно, четко, профессионально-не кто не знает кто что делает ,кто за что отвечает, и чем это закончится. Особенно отмечу, что новых сотрудников обучают и помогают влиться в коллектив и новую работу-и ставят не реальный план к выполнению! В общем — все, что нужно для нормальной работы и развития-стол стул, гемморой,вынесенный мозг к вечеру, испорченные нервы.Руководство — НЕВОСПИТАННАЯ , не уравновешенная, не адекватная «Женщина» с поведением БЛАТНОЙ ЗЕЧКИ после длительного срока- супер. ДОРОГИЕ СОИСКАТЕЛИ- ДУМАЙТЕ ГОЛОВОЙ И ЧИТАЙТЕ ОТЗЫВЫ СОТРУДНИКОВ, ПРЕЖДЕ ЧЕМ ИДТИ СЮДА РАБОТАТЬ. НИГОТИВНЫЕ ОТЗЫВЫ ПРАВДИВЫ.

11. 16 июня 2015

Никому и никогда не рекомендую работать в Альфа Пак Трейд. Компания гнилая. ЛОЖ,ЛИЦЕМЕРИЕ И ПОДЛОСТЬ- ВОТ ЭТО ДЕВИЗ Альфа Пак Трейд И ЕГО ХОЗЯИНА Гузея И.М. Руководство врёт сотрудникам, клиентам и поставщикам. Культура общения в коллективе на самом низком уровне. Зам. директора без мата разговаривать вообще не умеет, а еще женщина. Ведет себя как ЗЕЧКА, и общается с людьми соответственно своему воспитанию. Хозяин жлоб редкостный, за копейку удавиться. Каждый месяц будет рассказывать о том ,что повысит зарплату со следующего месяца,а потом делает вид, что первый раз об этом слышит. И так каждый месяц. О премии забудьте (сделают всё, что бы вы её не получили), а вот удержания из мизерной зарплаты постоянно делают. Текучка кадров ужасная. Никто на долго не задерживается. На собеседовании рассказывают сказки о том какие они классные (люди верят и соглашаются работать), а поработав там понимаешь куда ты попал и БЕЖАТЬ,БЕЖАТЬ, и как можно быстрее. ДОРОГИЕ СОИСКАТЕЛИ- ДУМАЙТЕ ГОЛОВОЙ И ЧИТАЙТЕ ОТЗЫВЫ СОТРУДНИКОВ, ПРЕЖДЕ ЧЕМ ИДТИ СЮДА РАБОТАТЬ. НИГОТИВНЫЕ ОТЗЫВЫ ПРАВДИВЫ.

12. 26 апреля 2015

Стандарт Компанії 6

Стандарт Компанії 7

Стандарт Компанії 8

Стандарт Компанії 9

Стандарт Компанії 10
    • Замість розроблення важкого проекту, „спілкуюсь з партнерами”;
    • Замість того, щоб писати звіт, форматую його;
    • Замість того, щоб обдзвонювати Клієнтів … заповнюю … і т.д. і т.п.
    Я знаю, що це називається „лінню другого рівня”.

Стандарт компанії 11
    • „Перший раз чую”
    • „Дзвонив але не додзвонився”
    • „Приходив, але Вас (його, її, їх …) не було”
    • „Шукав, але не знайшов”
    • „А я думав …”
    • „ Це було ще до того (до мене, тоді …)”
    • „А я говорив ( попереджував, робив …)”
    • „А мені ніхто не говорив”
    • „А чому я?”
    • „Не чув”
    • „Не знаю”
    • „Не передавали”
    • „Хотів, як краще”
    • „Я хотів, але не вийшло”
    • „Хотів передзвонити, але не було картки / телефону”
    • „Я сказав, а він (вона) не зробили”

Стандарт компанії 12

Стандарт компанії13

Стандарт компанії 14

Стандарт компанії 15

Стандарт компанії 16

Стандарт компанії 17

Стандарт компанії 18

Стандарт компанії 19
    1. яка ДІЙСНО суть претензії – проблеми?
    2. що Я САМ НЕ зробив для вирішення проблеми?
    3. що реально і кому пропонується зробити для вирішення проблеми?

Стандарт компанії 20

Стандарт компанії 25

Стандарт компанії 26

Стандарт компанії 27

Стандарт компанії 28
    Я розумію, що такі ж права у відношенні до мене має і мій керівник.

Стандарт компанії 29

Стандарт компанії 30

Стандарт компанії 31

Стандарт компанії 32

P.S. Так, і саме головне …

Стандарт компанії 33
    „А для чого Ви шукали такий спосіб?”

Керівництво Компанії „Альфа Пак Трейд”.

13. 26 апреля 2015

• Принцип 1. Все добре, що веде до спрощення.( Зрозуміло, без наслідків для якості).
    Так, одна справа „зберегти файл”, а інше „зберегти файл, так, щоб його міг знайти і колега”. Якщо Ви спрощуєте роботу (роботу – колезі, процес купівлі — Клієнту і т.д.) – Ви праві.
    • Принцип 2. Якщо при вирішенні складних питань Ви спокійно слідуєте процедурам і Стандартам Компанії, а не емоціям і образам – Ви праві і маєте рацію.
    • Принцип 3. Якщо те, що Ви робите захищає Компанію – Ви праві.
    • Принцип 4. Якщо Ви робите більше, ніж від Вас очікували – Ви праві.

Якщо Ви з цим погоджуєтесь, Ви повинні це підписати, а не погоджуєтесь – запропонувати обґрунтоване вдосконалення або покинути компанію.

Стандарт Компанії 1
    Я вважаю непристойно ускладнювати роботу. Я роблю все, щоб робота колег спрощувалась.
    Я роблю все, щоб будь — яку функцію зробити більш технологічною і виконаною. Я знаю, що спеціальне ускладнення загально відомих і простих функцій (подзвонити по телефону, підготувати план власної роботи або звіт за день і т. д.) визве у колег відчуття психологічного дискомфорту і підозрілості. А це не припустимо.
    В ситуації невизначеності я приймаю таке рішення, яке максимально спрощує роботу колег. Я розраховую на те, що і мої колеги поступають аналогічним чином.

Стандарт Компанії 2
    Я намагаюся зробити свою роботу можливою до передачі, а результат своєї роботи можливий до відтворення під час моєї відсутності.
    Якщо такого не відбувається, то це означає, що робота виконана не якісно. Або робота ще незакінчена.
    В ситуації невизначеності, я приймаю таке рішення, яке робить можливим відтворення результату під час моєї відсутності.

Стандарт Компанії 3
    В тому числі, я згідний з тим, що неякісно оформлені документи договори, замовлення, акти і т.д.) не повинні підписуватись…
    Я розраховую на те, що і мої колеги розділяють таку ж точку зору.

Стандарт Компанії 4
    Я знаю, що будь-яке доручення, пов’язане з Клієнтом, виконується „день в день”. Якщо це неможливо, то я повинен подзвонити Клієнту і повідомити про те, що про нього пам’ятають.
    Я розраховую на те, що і мої колеги поступають аналогічним чином

Стандарт Компанії 5
    Аналогічно, я знаю про те, що внесення інформації в базу даних Компанії робиться в день отримання інформації, і не допускаю затримок з внесення . Я знаю, що затримка внесення інформації в базу на один день вважається запізненням, а на два дня – укриванням.

14. 15 апреля 2015

Это просто грязь. Сначала с тебя выжмут все что можно а потом план не выполнил (который подымается не обосновано)новых клиентов переделят и тебя попросят

15. 15 апреля 2015

Если хотите работать и зарабатывать — ВАМ НЕ СЮДА,не при каких условиях не идите туда, директор оратор, говорит просто не замолкает может уговорить любого (он продажник), НО ЭТО ЛИШЬ РАЗГОВОРЫ И ПЫЛЬ, уходите, ищите себе достойную работу. Если вы читаете хорошие Коментарии, это пишут сами собственники с Альфа пак трейда!!! ТАМ НЕТ НИ ЧЕГО ХОРОШОГО http://www.vnutri.org/alfa-pak/

16. 29 марта 2015

Это правда. Но на самом деле все еще ХУЖЕ, нежели написано в этом отзыве.

17. 25 февраля 2015

Комментарий «Нового гостя», как не зля точно описал всю ситуацию в компании, видно, что человек хотя бы три месяца продержался, а там это уже срок!!!! Текучка кадров ужасна, наверно каждый месяц, кого то ищут, ставятся задачи изночально не подъемные, ситуация в офисе постоянно напряженная, о каких либо премиях или повышениях забудьте, там практикуют на оборот удерживать из зарплаты все, что можно. Если хотите работать и зарабатывать — ВАМ НЕ СЮДА,не при каких условиях не идите туда, директор оратор, говорит просто не замолкает может уговорить любого (он продажник), НО ЭТО ЛИШЬ РАЗГОВОРЫ И ПЫЛЬ, уходите, ищите себе достойную работу.

18. 25 июля 2014

Если вы обладатель таланта брать откаты,приходите работать в альфа-трейд!

19. 7 января 2014

Была в этой компании на собеседовании год назад. Придя в назначенное врямя, час ждала пока придёт директор (тучная женщина с натянутой улыбкой), 20 минут ждала пока она с кем то поговорит, потом ещё 20 пока она походит по офису, потом она спросила есть ли у меня опыт активных продаж, после ответа -нет, сказала, что я им не подхожу…..Тогда у меня возник лишь 1 вопрос, зачем меня приглашали на собеседование, если у меня в резюме ясно написано о моём трудовом опыте, и отобрали они это резюме сами ( я им его не высылала). Недавно случайно обновила резюме на ворк юа. и мне опять позвонили из этой компании, на этот раз звонил мужчина,мне уже стало интересно и я полезла искать отзывы)))Что можно сказать, похоже отзывы о том , что там 2 бестолковых руководителя и текучка, действительно правда

20. 13 апреля 2013

Довелось и мне поработать в ООО «Альфа Пак Трейд». Придя в офис, Вас может сбить с толку красивый его внешний вид – и Вы подумаете, что попали в серьезную компанию. Да и на самом деле в компании, как в сказке: «Пойди туда – не знаю куда, принеси то — не знаю что!». А это все потому, что руководит компанией два самодура: она и он, при этом один из них не знает, что делает другой, и наоборот — в результате чего Вам ставятся абсолютно разные и несовместимые по смыслу задачи, а потом каждый из них говорит, что он ту или иную задачу не ставил вообще, или ставил противоположную. Условий и ресурсов для работы у Вас не будет не смотря на все возможные обещания (впрочем и другие обещания тоже не выполняются руководством)! Будьте готовы к бессмысленным совещаниям на тему: «не о чем», которые длятся по 2 часа и мешают Вам работать. Руководство очень любит «лить воду», забирая свое и Ваше драгоценное время, мотивирую тем, что свою работу Вы сможете и внерабочее время доделать. Зарплата неофициальная, отпуск – 2 недели в год (если у Вас хватит терпения работать там целый год), карьерного роста (впрочем как и финансового) у Вас не будет, опыт работы Вам не грозит, доверять Вам не будут и через год. Итог такой: «ОНО ВАМ НАДО?!», не тратьте свое время понапрасну!

21. 17 января 2013

был на собеседовании.
    Плюсы офис шикарный, минусы очень не понятно кого ищут
    Мол возьмем 5 выживет сильнейший…
    Еще плюс сразу сказали ответ ( нет)
    Директор женщина приятная вежливая

22. 11 апреля 2012

Замечательная компания, дружный и веселый коллектив. Адекватные, умные руководители. Не приживаются те, кто не дотягивает по уровню (уровень виден по орфоргафии некоторых отзывов).

23. 2 марта 2012

Сейчас эта компания дает объявления о поиске сотрудников под названием Альфа (ALFA). Будьте внимательны.

24. 22 февраля 2012

@Лена
    Лена. Вы бы перед тем.как работодателя гнобить.научились бы буквы писать !
    Вас уволили ? Абсолютно правильно сделали!

25. 21 февраля 2012

Директор чорт. Я на собеседовании его раскусил и сразу послал.

26. 13 февраля 2012

Я работала в этой компании-положительные отзывы пишут по просьбе руководителя.

27. 3 февраля 2012

Ужасная компания. Неидите народ туда. Змеиная нора. Там такая тикучка. Менеджер может задержаться на 3-4 месяца небольше. Втаптывают и ровняют землей. Там были такие специалисты, каторые несмогли доказать свои знания. Они знают свои знания. Вбивают в мозг нелогическое мышление. Народ почитайте на других сайтах об этой компании, Вы меня точто поймете о чем я хотела сказать. А ТО ЧТО НАПИСАННО С НИЗУ, ЭТО ООООББББМММАААННН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28. 7 ноября 2011

Хорошая компания! Отличное руководство, условия работы, красивый офис.
    Удобно добираться от м.Оболонь. Зарплату выплачивают без задержек, дружный коллектив. Работа ведется слаженно, четко, профессионально. Особенно отмечу, что новых сотрудников обучают и помогают влиться в коллектив и новую работу! В общем — все, что нужно для нормальной работы и развития.

1. 13 апреля 2013

2. 11 апреля 2012

Добавьте зарплату в компании Альфа Пак

Добавить отзыв о работодателе Альфа Пак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Альфа Пак?