Be Smart

Магазин розвиваючих іграшок Be Smart

Отзывы о работе в Be Smart, зарплаты

1. 22 мая 2022

Хамське відношення до персоналу, неадекватні власники. Мінімальні зарплати, постійний психологічний тиск. Виглядає, що Мережа має великі заборгованості перед постачальиками, навіть міліція приїзджала неодноразово. З іграшок лише китай, ціни на який накручують в декілька разів. Не рекомендую

2. 22 декабря 2021

Працювала в цій мережі. Отримала чудовий досвід у сфері продаж. Робота приємна , ставлення керівництва хороше. Досі згадую з теплом цей магазин)

3. 27 января 2021

Працювала в магазині Besmart в Рівному,гіршого ставлення до працівників я не бачила ще ніколи! Адміністратор магазину Роман не вміє спілкуватись як з персоналом так і з клієнтом! Товар приймаєш сама,тянеш важкі коробкі сама і на магазині теж можеш бути сама цілий день! Коли клієнтів багато і не можеш розірватись,то ще й змушують відправляти товари новою поштою і бігати шукати потрібні їм позиції. Платять копійки за 15 робочих днів 5000 ,а роботи на всі 10 000! Не раджу тут нікому ніколи працювати!

4. 9 ноября 2015

Крім того, у свій вихідний вам прийдеться безкоштовно розклеювати рекламні плакати і ходити вивчати ціни у конкурентів.

5. 6 ноября 2015

Принцип підбору продавців-консультантів такий: вимог багато, але це пусте. Якщо все таки вирішили, що Ви підходите, тиждень ви будете ходити безкоштовно стажуватися, потім не менше місяця стажуватися на голій ставці 70грн/12год. Потім попрацюєте місяць-два, підберуть нових стажистів і скажуть Вам "до побачення". Стандартна схема, навіщо платити працівникам з/п, якщо стажисти можуть працювати задарма. Під час роботи ви змушені будете тулити клієнтам явний брак та поламані іграшки, а вдруг не прийдуть повертати..

Добавьте зарплату в компании Be Smart

Добавить отзыв о работодателе Be Smart

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Be Smart?