Egersund Seafood

Egersund Seafood

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Холдинг Egersund Seafood є одним з найбільших виробників риби в Норвегії. Ми працюємо з 1921 року, а перша поставка риби в Україну відбулася 1996 року.

Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в Egersund Seafood, зарплаты

 1. Гость
  20 декабря 2018

  Хотел устроится на должность кладовщика. Сходил пообщался-более бредовых требований не слышал. Пол в холодильной камере (и саму камеру) моет кладовщик, мусор со всего магазина вывозит кладовщик(контейнеры в закрытом положении смердят на весь этаж, внутри вообще жесть). Ну и бонусом — надо набирать(руками) в кастрюли селедку. И все это за зп в 10тыс. Которая сама по себе не фонтан в нынешнее время.

 2. Egersund ніколи знову..
  17 декабря 2018

  Взагалі хто хоче одягти на себе ярмо і працювати ніби раб. То без питань вам туди дорога. Особистого життя у вас не буде . Перепрацювання на 20 відсотків від законних норм, на роботу виходиш коли заманеться керівництву " доречі директор який керую рідкісне *івно " . Економія на усьому.. форма, що бомжі ходять всі, плюс на прибиранні теж економія.. виганяють весь персонал по понеділках в свій законний вихідний. По зп.. це інша питання, як повезе ЗП приходить на карту, але так як хоче керівник , відслідкувати відсоток ( доречі там тільки відсотковий бонус) не реально , це тайна .. і якщо приходить менше.. то кожен раз йдеш до недодеректора "вибивати " свої кошти. Якщо ви хочете працювати в колективі, де люблять стукачів і пацюків це вам туди.. тому що директор дуже любить таких і виховує ці риси "гнилі" у колективі . Плюс будуть вам обіцяти золоті гори, але для організації ви як просто гарматне м’ясо , яке вас перепрацюю і викинуть , 14 часовий робочий день , але оплата йде тільки за 12, умови для роботи кухня 2 на 3 метране більше на 70 чоловік персоналу , плюс переодягальня не більша по розміру.. антисанітарія просто жахлива як в цеху по чистій так і самому магазині. Так картинка хороша але в середині ****ець. Самих покупців, обманюють , наприклад беруть морожену рибу "тріска чорна " кладуть в розморозку і потім вже як свіжу рибу продають в тричі дорожче . На самій вітрині з рибою є грибок який цвіте. І таких нюансів дуже багато.
  Достоинства:
  Те що можеш потім зрозуміти і цінити життя, коли звільняєшся з магазину ! Воля
  Недостатки:
  Та все мінуси.. керівництво це просто ****аболи, які весь час лякають штрафами, але по суті ссикуни коли діло доходить до реальної справи .сама риба так само все знаходиться в антисанітарії, як в усіх рядових магазинах , єдина відмінність це ціна. Тут вона просто космос.

Добавьте зарплату в компании Egersund Seafood

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Egersund SeafoodЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Egersund Seafood?