Go to Germany

Go to Germany

Go to Germany – це команда професіоналів, які допомагають українським студентам тимчасово
поїхати на роботу в Німеччину.

Отзывы о работе в Go to Germany, зарплаты

1. 26 ноября 2022

Помню что года три назад (в 2019) я хотел устроиться в компанию Go To Germany на работу в колл-центр. Я сам львовянин, живу не далеко и как раз заходил после тренировки туда в офис на ул. Газовая. Таких как я было ещё 6 человек и три дня слушали лекции о том как происходит работа от худой рыжеволосой 20 летней девушки. Она была глупа , мне кажется так как в таком возрасте она не ориентируется во многих нюансах, я спрашивал на счёт уставных документов и имеет ли эта фирма лицензию на трудоустройство. Она была насторожена этим фактом и посовещавшись с директором решили со мной попрощаться ссылаясь на то что меня интересует не работа а я у них документы,мол, проверяю. Кстати, директор была русскоязычная и курила Iqos красный, поэтому я не знаю на каком этапе у них началась русофобия и быдляцтво о котором писал парень ниже. На счёт документов, конечно это ФОП который даёт консультации. Отзывов в интернете негативных масса. И не это есть негативом что они проделывали студенческие справки , а то что они не возвращали деньги в случае не предоставления услуг, обманывали людей по срокам. А деньги они брали не малые за воздух. Сейчас конец 2022 и я не вижу их в интернете. Но год назад видел их новый офис с тем же названием на ул. Черновола напротив Дома быта.

2. 31 марта 2022

Не раджу з ними зв’язуватись, гроші у форс мажорних ситуаціях можуть не повернути. Вказують на пункт 7.1 та 7.2, в якому ні слова немає про те, що у разі війни кошти ре повертаються. Пропонують якісь незрозумілі альтернативи. По телефону обіцяли, шо кошти повернуть, якщо ми не зможемо поїхати не через свої обставини, а по суті нічого вони не повертають. Доведеться вибивати з них кошти юридичним шляхом

3. 8 апреля 2021

Хотіла прочитати, що про цю компанію думають самі менеджери, які там працюють, але відгуки залишають лише клієнти їх. Чи хтось там працював? Може поділитись враженнями? Бо на співбесіді мені все сподобалось, але там про ніякі підводні камені мені не розказали. А сфера працевлаштування доволі слизька, не хочеться працювати в нечесній компанії. Напишіть, якщо хтось там працював, чи працює) дякую

4. 2 апреля 2021

На украинском рынке есть только 2 нормальных компании, которые трудоустраивают студентов в Германию. Go to Germany одна из них. Спасибо, за незабываемые месяцы в Германии.

5. 18 марта 2021

Всім доброго дня! Почитав відгуки про компанію, і здивований такою кількістю негативу! Я їздив вже два роки поспіль, цього року планую їхати втретє. У 2019 році все було супер, їздив на склад одягу, працював по 10-12 год на день, тому заробив добре, але і мав можливість відпочити, оскільки було 2 вихідних підряд, ми із друзями об»їздили багато міст Німеччини. У 2020 році затримався виїзд на тиждень, але для мене то було навіть на руку, так як була можливість закрити деякі питання із навчанням. Бачу, багато негативних відгуків саме про літо 2020, я розумію людей, але і компанію також: ніхто не був готовий до тієї ситуації, яка склалась. Єдиний мінус поїздки 2020 — довго тримали на польському кордоні, але то може бути коли завгодно. Влітку 2020 їздив на догляд за фруктовими деревами та збір урожаю, заробив добре, проте зрозумів що робота на сільському господарстві то не для мене, тому на літо 2021 знову збронював для себе вакансію робота на склад інтернет-магазину, привіт всім хто туди їде) я дуже задоволений що є можливість для студентів заробити хороші кошти, адже в Україні не знайти таку високооплачувану роботу людям без спеціальних навичок або кваліфікації. Всім рекомендую!

6. 9 марта 2021

Їздили з друзями від Go to Germany на роботу в Німеччину на м’ясний завод. В цілому ми залишилися задоволені, бо заробили те, що обіцяли, навіть більше, єдине, що на підприємстві було прохолодно , але терпимо та менеджери попереджали про такі нюанси. Загалом з компанією Go to Germany було приємно співпрацювати, рекоммендую!

7. 3 марта 2021

@Дмитро, Что за бред?)) ещё скажите, что они едят младенцев, бандэровцы))
    Я выросла в Сумах, говорю на русском и меня никто не кривлял. Со мной даже менеджеры старались на русском говорить.

8. 3 марта 2021

Привет. Я пользовалась услугами этой компании в 2019 году, ездила на ферму, где собирала малину, клубнику, голубику и другие ягоды.
    Касательно работы с компанией были свои минусы. У меня постоянно были разные менеджеры, которые очень красиво говорили. Сначала была Елена, потом Мария, перед выездом вообще мне сказали писать в вайбер, если будут вопросы, и любой менеджер будет мне отвечать. Это минус.
    Выезд был со Львова, стоил 100 евро. Компания организовала автобус, всю нашу групу привезли на место работы. Это плюс.
    О вакансии рассказывали, что нужно будет не только собирать, но и сортировать ягоды уже на самом предприятии, но из всей нашей группы из 30 человек, только двоих взяли на эту работу.
    Жилье было нормальное, как на ферму. Мы жили в контейнерах по 4 человека, парни отдельно, девочки отдельно. Поскольку я ехала с подругами, то нам было норм)
    В прошлом году я так же обратилась к ним, чтобы вернуть налог. Летом я оплатила им 80 евро и собрала все документы, но со мной после оплаты долгое время не связывались. Я уже начала переживать, что просто так отдала деньги компании. Я им звонила, мне говорили, что нету сейчас менеджера, который сможет проконсультировать меня по налогу, но деньги возвращать не хотели.
    В октябре мне перезвонила девочка Ирина, очень приятная), рассказала о моих налогах и в конце февраля мне пришла денежка, 315 евро. Не много, но приятно, что обо мне не забыли вообще))
    Спасибо Ирине. Рекомендую по налогу обращаться именно к ней.

9. 26 февраля 2021

Що я можу сказати з приводу роботи компанії GO TO GERMANY знаходиться ця контора у Львові . С першого погляду навіть не скажеш , що це місце де працює одне бидло . Привітні менеджери , які замилюють очі довірливим студентам , а ті платять гроші за ваканції яких навіть не існує . тому я хочу вам розповісти свою історію . Так скалаося що я колись поїхав від цієї компанії в Німетчину. Я приїхав у Львів та з іншими людьми чекав автобусу для поїздки до Німетчини . Що мене вперше вразило. Хочу вам сказати , що в цій компанії працює одне бидло воно не вміє навіть спілкуватися з людьми ,а саме коли врни чують що хтось розмовляє на Російській мові то вони починають дражнити кревляти цю людину . Я розумію що в цій конторі працює одне бидло тому закривав очі на це все . Люди хочу вам порадити НЕ ПРАЦЮЙТЕ НЕ ДЗВОНІТЬ НАВІТЬ НЕ НАМАГАЙТЕСЯ З ЦИМ БИДЛОМ МАТИ СПРАВУ. Вони працюють в один бік .А саме для людей (студентів) які живуть у Львові або поблизу вони підбирають нормальну ваканцію оскільки це їхня реклама . А для всих інших вони беруть гроші за консультацію , і на цьому все закінчується . Особливо це стосується людей які розмовляють на російській мові , ВАМ НЕ СТОИТ ДОЖЕ ЗВОНИТЬ ЕТОМУ ЗАПАДЕНСКОМУ БЫДЛУ. Ще одне що вам потрібно знати платите ви за візу роботу , а їдете як туристи , тобто вони вам жодних документів не дають які хоть якось вказували на те що ви там легально працюєте, тому якщо вас спіймають поїдете на Україну . Йдемо далі з приводу роботи навіть якщо ви вже там у моєму випадку я бучив як людей розвозять на різні ферми , комусь пощастить ви будете жити добре ( це стосується тільки мешканців Львова і всих останніх когутів які балакають на трьох чотирьох мовах та називають себе щирим Українцем. А хлопці з Днепра , Харькова , Киева .потрапили в таке болото навіть стидно говорити. Ще з самого початку болу видно як кординатори до них ставляться. І все діло в тому що вони живуть не у Львові , а балакають на РУССКОМ ЯЗЫКЕ . Щож друзі хто хоче спробувати як це буди обманутим лохом прошу завітайте до шарагі GO TO GERMANY яка знаходиться м.Львів, вулиця Могильницького 28 https://www.vnutri.org/go-to-germany/

10. 11 февраля 2021

Как любая другая компания которая типо занимается трудоустройством в Германию, кидальщики, надеюсь боком вылезет те деньги которые вы ска нажили от людей!! Пидо** *баные, кто то если сомневается в моих словах, пусть напишет мне в личку, всё лично объясню и докажу что они аферисты и их контора! Бендеры *баные! Вот сюда можете написать 0663604663

11. 21 января 2021

Я або пишу погані відгуки, або позитивні. То з цією компанією у мене є як позитивний так і негативний досвід. У 2019 все було супер вдалось поїхати і заробити, а от цього року ні. Хочая думаю що тут covid вплинув, але все ж таки поїздка не відбулася.поїздку мені перенесли на літо 2021

12. 18 января 2021

@Виталий Скробко,
    я тоже ездила на салат и капусту в прошлом году. А моим налогом они до сих пор не могут заняться, говорят, чтобы обращалась в феврале. Но вакансия мне понравилась, поехала бы еще раз.

13. 11 января 2021

Їздила у 2020 році на збір чорниці. Сказати, що було легко, то ні. Але робота є робота. Компанія мене попереджала, що буде не легко, але є можливість заробити хороші гроші. Тому вдячна компанії «Go To Germany» за можливість побачити світ і заробити гроші. Тепер хочу вивчити німецьку і поїхати ще у Німеччину, але вже не тільки на роботу)

14. 4 января 2021

Вже вдруге обираю цю компанію і вдруге задоволена. Минлого року працювала на м’ясому заводі. Робота не для дівчат, фізично було важко. Проте на цій роботі можна гарно заробити. Цього року працювала на зборі ягід. Робота була в основному на полі, але коли була погана погода роботодавець відправляв нас в теплиці.

15. 29 декабря 2020

Дуже ввічливі менеджери. Розмовіли все по суті, чітко і лаконічно. Дуже задоволена. Проблем з документами не було, тільки прийшли з затримкою в тиждень.

16. 28 декабря 2020

Мені написав менеджер попросив щоб я поділився враженнями від співпраці.
    Їздив на яблука, роботою задоволений. Але були нюанси, через корону мені скоритили термін перебування з трьох до двох місяців, і по житлу були нюанси. Робота менеджерів на 4, в основному претензії до того що довго треба було чекати на відповідь і взагалі важко зконтактуватися, але в кінцевому результаті, я все одно задоволений

17. 28 декабря 2020

Доброго дня. Хочу поділитись досвідом роботи з цією компанією. Я мала їхати на полуницю і малину влітку цього року за 510 євро. Мені за тиждень до виїзду сказали, що запрошення ще не готове і скоріш за все буде затримка з виїздом. В результаті затримка була на більш ніж три тижні. Враховуючи, що робота загалом тривала два з половиною місяці, то така затримка дуже вплинула на суму, яку ми там могли заробити. Перед виїздом нам дали знижку на вакансію — це плюс, але на фоні загального заробітку це майже не відчулось. Зараз мені зателефонували і попросили залишити відгук та запропонували вакансію на літо за 300 євро, але кажуть, що якщо я куплю сертифікат у їх телеграмі, то вакансія мені може обійтись і 150. Пропозиція підкупає, проте за досвід цього року ставлю 3.

18. 22 декабря 2020

радий був співпрацею з «GotoGermany», менеджер допоміг мені і моїй дівчинні заповнити всі документи. А тепер про роботу, МИ збирали клубніку . Роботи не було, що багато, дуже багато. Рай для України такі гроші і не снилися мені. Ми брали переробки (можна не брати, але для мене в пріоритеті заробляти гроші, а не валятися в ліжку) Роботали всі разом з мадярами та поляками. У двох українок був конфліктом з роботодавцем, вони вічно не були недовольні , мало збирали відповідно виїхали раніше. Робота не для слабких нитиків, які по любому поводу звонять мамам. Житло так себе по словам моїх колег, для мене норм. Моя ціль була заробити 4 тисячі євро вийшло 5600 чистим за 2,5 місяця рекомендую одним словом

19. 2 декабря 2020

Это ужасная компания…ни в коем случае не вздумайте обращаться к ним, ни при каких обстоятельствах. У кого есть данные этих руководителей, директоров, телефоны, где живут и т.п. пишите сюда

20. 25 ноября 2020

Yana1798 :
    Якщо ви просто вирішите подарувати кошти,то це вам до них
    Якщо ви любите писати і тижнями чекати на відповідь, то вам до
    “Go to Germany”
    Якщо хочете бути принизливими і морально виснаженими то вам теж до них
    «Go to Germany”
    Вони просто «Ас в своєму ділі»
    Якщо у вас лишні нерви і кошти тоді вам до них)
    !Найгірша компанія!

р
    Скинути 200€ і за 9 місяців почувши що трапилась форш мажорна обставина це теж до їх

21. 25 ноября 2020

Ездила от них в прошлом году на вакансию по сортировке салата и капусты. Все было в порядке, и вакансия, и работа менеджеров. В феврале подала документы на возврат налога. Мне вернули налог в размере 600+ евро в этом месяце (сейчас ноябрь). Нет никаких притензий к компании. Могу рекомендовать их знакомым.

22. 19 ноября 2020

Якщо ви просто вирішите подарувати кошти,то це вам до них
    Якщо ви любите писати і тижнями чекати на відповідь, то вам до
    “Go to Germany”
    Якщо хочете бути принизливими і морально виснаженими то вам теж до них
    «Go to Germany”
    Вони просто «Ас в своєму ділі»
    Якщо у вас лишні нерви і кошти тоді вам до них)

!Найгірша компанія!

23. 16 ноября 2020

Через компанію в Німеччину не їздив, але повертав податок. За послугу заплатив 80 євро, чекав 6 місяців. Повернули 422 євро. Рекомендую

24. 13 ноября 2020

Вітаю. До мене поступив запит від фірми написати відгук,, так як я уже два рази їздив від них.
    Раз так хочуть то я напишу так як є. Звісно трохи дивно, що вони попросили це зробити бо цей рік який мав бути третій
    в мене не состоявся. Два рази їздив на різні вакансії і серйозних проблем не було тому тут б поставив 5.але цей рік,
    я не поїхав і коштів назад не отримав. Я впринципі розумію усю ситацію корона і тд. Але кошти мені не захотіли повернути,
    а видали сертифікат, яким я не зможу скористатися бо не буду студентом,хіба комусь продати або подарувати, тому за цей рік ставлю 2.
    А разом два рази по 5 і один 2,ділю на три і ставлю 4

25. 10 ноября 2020

Повернулась в неділю з вакансії по збору яблук. Зі мною працювали ще 23 студенти і в деяких по приїзду виявили коронавірус і ми всі два тижні сиділи на карантині, який нам не оплачувався. На карантині в кожного була своя кімната. Ті, хто приїхав парами жили вдвох. Роботодавець кожного дня привозив нам харчі і це +, що ми не витрачали гроші на продукти. Також за цих два тижні нам не вираховували гроші за житло.
    Після карантину все було гаразд. Було багато роботи, в день ми збирали близько 100-150 кг яблук, залежно від сорту. Зарплата була за акорд. За різні яблука ми отримували 5-10 центів за кілограм.
    Вакансією я задоволена, роботодавець дуже хороший. Компанія також непогана. Буду рекомендувати своїм друзям.

26. 6 ноября 2020

Не рекомендую!!! Кидалово на гроші. В той час, коли інші агенства з обережністю ставилися до ситуації з пандемією, ця фірма до останнього дня запевняла, що все нормально. Ледь не за день до відправки заявили, що працедавець відмовився від працівників. Дуже некрасива ситуація з сертифікатами. Зараз розіслали повідомлення про те що сертифікатом можна скористатися до 31.12.2020 року, хоча термін дії до 01.01.2022. Якщо скористатися сертифікатом до 31.12.2020 ( зараз листопад) , коли готувати документи і дозволи?
    Некрасива ситуація і з поверненням податку ( ця послуга платна 60 євро), документи відправляють, не вивчивши їх з помилками і тоді немає поверненого податку. »Gotogermany» поверніть людям гроші і спокійно зачиняйтеся. Не буде вам щастя у цьому бізнесі.

27. 21 октября 2020

Привіт всім! Однозначно не рекомендую!! І запам’ятайте найголовніше, ці прямо кажучи прид** обіцяють золоті гори. Але по-перше не факт, що ви поїдете на роботу. Тому що, то в них якби щось помінялося, то ще щось, кароче відмазок в них достатньо! Але головне в тому, що ви хотіли поїхати і заробити, а в підсумку Вам навіть не повернуть кошти, так нібито вони виконали всі вимоги договору. Тільки по факту я нікуди не поїхав і ще й не віддали гроші. Тому думайте чи вартує вам викидати гроші на вітер, на ось такі псевдо компанії.

28. 17 октября 2020

Співпрацювала із компанією враження не із хороших обіцяли що поїду без проблем на вакансію літком,заплптила 200€ перед виїздом мені сказали що карантин і роботодавець неможе надати житло для проходження карантину ,дали сертифвкат на 400 € написала у вересні мені невідписували по жовтень я настирливо писала!!!почула що ніяких вакарсій небуде оскільки із коронавірусом ситуація невнормувалась ….як будуть вакасії ми вам повідомимо я на сайті дивлюсь вакансії є на зимовий період навіть на літо є а мені так ніхто і не пише і недзвонить …………розводять на гроші людей дуже жалко що втратила багато часу

29. 1 октября 2020

Ездила второй раз на клубнику от этой фирмы. Работа сложная. Несколько человек из нашей группы после двух недель отправили домой, потому что они не справлялись. Но там платят не так, как в польше. За аккорд 12 кг чистыми выходило около 8 евро. В день мы зарабатывали 90-100, но работали по 10-12 часов.
    Стоимость вакансий немного великовата, но те, кто быстро привыкнут к работе смогут быстро отбить.

30. 17 июля 2020

Познакомился с этой компанией прошлым летом, когда провожал свою девушку на работу в Германию. Тогда мне не удалось поехать с ней, так я не знал языка, а девушка работала в кафешке официанткой. В этом году я учил немецкий, чтобы поехать на ту же вакансию. Мы оплатили залог 400 евро(по 200 с каждого), но из-за коронавируса от нас работодатель отказался. Нам предложили вакансию на заводе, либо сертификат на 300 евро каждому. Мы выбрали сертификаты, так как это выгоднее.
    Ситуация не из приятных, но к фирме пока претензий нет. Менеджеры всю информацию мне предоставляли, и работодатель все подтвердил.
    Собираемся ехать зимой. Надеюсь, что поездка состоится.

31. 14 июля 2020

Так почну з того ,що перед оплатою уточнив менеджера чи встигнуть зробити запрошення на що отримав відповідь:так 100%. Оплатив 200€ мав би їхати 07.06 пишу відгук 14.07 тобто півтора місяці пройшло .Не мало правда?Це при тому ,що робота сезонна і продовжити її нема можливості. І протягом цих півтора місяці вони робили лиш те що годували обіцянками щось типу: запрошення має бути от от на днях ну або ми продовжимо вам термін роботи .Зараз вони пропонують мені сертифікат на ту суму яку я передплатив і що саме смішне якщо хочеш обрати вакансію на наступний рік тоді скидай ще 200.Компанія розвод для лохів ,будьте розумніші пошукайте інші варіанти.

32. 2 июля 2020

Это копания — которой нет в реестре , ее не существуе юридически , лицензии на трудоустройство нет , подписываете договор с ФОП и если у вас возникают спорные моменты , Исполнитель разговаривать не будет ! Вся информация о работе , графике и другое в договоре написано , что они не несут ответственность за информацию, четко написано мы « вам врем и это законно». Вам не гарантируют , что вы уедете этим летом , деньги они не возвращают никогда и даже если у вас страховой платёж , сертификат ( нигде не описано о условиях сертификата ) и вам не дадут информацию ! То что вам говорят что вы поедете нигде не написано что они обязаны вас отправить и то что они говорят это Отвечает действительности !!!!!ни в коем случае не давайте предоплату 100 или 200 € снача пусть сделаю свою работу и только потом оплачивайте ( так же условия работы , нет конкретики , имя работодателя и ТОЧНЫЙ адрес « найближче місто». Обман! вы потом будете долго доказывать и возвращать деньги , не подписывайте договор ни в коем случае !

33. 25 июня 2020

В этом году я должна была ехать на клубнику 15 мая. Приглашения пришли с опозданием на 2 недели, но нам сразу сказали покупать билеты на самолёт и 30 мая нас уже отправили бусами в Минск.
    Когда приехали работы было очень мало. Мы вообще переживали, сможем ли ми отработать все потраченные деньги на поездку.
    А вакансия стоила 500 евро, ещё 180 евро самолёт, и 100 евро на первое время. Со Львова до Минска компания нас довезла за свой счёт.
    Дней 5 мы работали по 2-3 часа, просто, чтобы отработать жильё. Сейчас в день нам получается заработать в среднем 100 евро. Но работы очень много. Работодатель говорит, что будет ещё больше.
    Оценка работы компании — 4, так как ми очень нанервничались перед поездкой)

34. 12 июня 2020

Не рекомендую цю компанію. Кинули на гроші.
    Я не є студентом (закінчив в 2016) і з цього приводу задав питання менеджеру. А саме, чи зможу я скористатися вашою програмою? Отримав відповідь що ніяких проблем, лише потрібно отримати печатку в своєму університеті. Щоб почати збір документів, потрібно внести передоплату в розмірі 100-та євро, гроші відправив. В університеті отримав відмову, тому що виявилося, що їм доведеться підробляти документи, нібито я проходжу зараз навчання і є студентом. Ніхто про це мене не попередив, а підробляти документи і порушувати закон я не хочу. Пояснив ситуацію менеджеру і попросив повернути гроші, на що отримав відмову.

Не рекомендую данную компанию. Кинули на деньги.
    Я не являюсь студентом (закончил в 2016) и этот вопрос уточнил у менеджера. А именно, смогу ли я воспользоваться вашей программой? Получил ответ что никаких проблем, всего лишь нужно получить печать в своем университете. Чтобы начать сбор документов, нужно внести предоплату в размере 100-та евро, деньги отправил. В университете получил отказ, так как оказалось, что им придётся подделывать документы, якобы я прохожу сейчас обучение и являюсь студентом. Никто об этом меня не предупредил, а подделывать документы и нарушать закон я не хочу. Объяснил ситуацию менеджеру и попросил вернуть деньги, на что получил отказ.

35. 25 мая 2020

Все сподобалось. Вакансія легка, потрібно пакувати шоколад на конвеєрі.
    Зарплата десь 1600, але великий податок. Його можна повернути.
    Мінус — дороге житло. Але гарні умови.

Дякую за поїздку.

36. 4 мая 2020

Всім привіт. Їздила від цієї програми зимою на шоколадну фабрику, і хочу поділитись своїми враженнями від поїздки та компанії. Хочу сказати що компанія та вакансія в мене склали хороші враження. Менеджери мене інформували стосовно всього. Сама вартість вакансії доволі висока, та й за житло в межах 600євро в місяць, спочатку не зрозуміла за що. Але житло насправді дуже хороше по умовах, і воно себе виправдало як на мене. Роботодавець і робота мені сподобались. Подружились з дівчатами і на вихідних їздили в Мюгхен, Нюогбнрг, Штутгарт і Дрезден. Часу було достатньо на все + отримували хорошу зарплату враховуючи кількість пропрацьованих годин. Основне правило бути чесним працівником (я думаю мене зрозуміють дівчата які були на цій вакансії зимою). Робота пророблена менеджерами та компанією в цілому мені сподобалась. Негативу немає, проте є моменти які потрібно покращувати в любому випадку, надавати з самого початку значно більше інформації, та попереджати студентів що необхідно брати з собою завчасно. Дуже хочу поїхати на цю вакансію ще раз зимою, проте їду на навчання в іншу країну.
    Тим, хто вагається, чи їхати я з впевненістю кажу — їхати!

37. 29 апреля 2020

Компания предоставляет вакансию и отправляет заполненные формуляры на биржу труда , на этом вся их работа заканчивается.
    Цена в 500 евро за вакансию не оправдана , по факту никаких договоренностей с работодателем они не имеют, кроме усных, соответственно как то влиять на него тоже не могут, вопросы типа чайника,електро печки,или дополнительных часов на работе для них не решаемы, их просто не слушают.
    Украинцам которые работают по польской фирме платят на евро больше «польская фирма».
    Персонал стуленты, постоянно меняются менеджеры, толком никто ничего не знает, решить не могут.В общем за 500 евро это грабеж, а если по 200 попадете на » акцию» то можно брать.

38. 17 апреля 2020

Недавно вернулся с работы.
    Работал упаковщиком, паковал разные корма для животных и т.д. Смена был +- 10 часов. Со мной на смене постоянно было 2-3 наших парня, что помогло легче привыкнуть к работе и обстановке в целом.
    Жилье не плохое, лучше чем наши общаги.
    Советую ехать с друзьями так будет намного веселее. Хотя и на месте есть возможность познакомится со студентами с разных регионов, сдружится.
    Работодатель попался еще более менее, строг но в меру. Было несколько ситуаций, когда ребята халатно ставились к работе и он грозился их уволить, поэтому лучше не халтурить.
    Если подытожить, то все вроде бы ок. Деньги свои отработал еще сверху забрал. Немножко по путешествовал, подтянул язык, зря время не потерял. Рекомендую эту компанию

39. 3 марта 2020

Спасибо Go to Germany за чесную открытую работу Буду и дальше через них ездить на работу в Германию.Желательно в EMSFLOWER) Дали возможность заработать.

40. 1 августа 2019

Петиція по припиненню роботи Go to Germany та поверненню коштів готова — https://petition.president.gov.ua/petition/67510 Будь ласка, допоможіть повенути мої гроші та застерегти інших. Давайте разом заставимо їх відповідати за свої слова!

41. 27 июля 2019

@Гость, я хочу зібрати декілька відгуків і надати матеріали тележурналістам, щоб про них зняли сюжет. відправте будь ласка, якісь свої контакти [email protected]/ щоб було більше інформації, дякую.

42. 25 июля 2019

Народ обов»язково прочитайте , щоб у майбутньому не мати проблем і вас не розводили на гроші!!!Нам з дівчиною пообіцяли чудову вакансію, все рекламували , заохочували , в будь якому випадку ви нічого не втрачаєте ,вам повернуть кошти і т.д….роботу знайшли ,коли ми мали їхати — казали запрошення затримується а потім відмовили , ну ми розчарувались , але що зробиш буває…і коли прийшлось до повернення грошей , то почались проблеми!Спочатку нам хотіли повернути тільки по 100євро(дали ми 200, як всім відомо, решту мали доплати при виїзді),а 100 собі привласнити , як тільки ми трохи огризнулись то вже 170, ХОЧА ПО договору мають повернути ВСІ! На даний момент ми з ними сперечаємось і якщо не віддадуть то позовна заява вже написана залишилось тільки підписати , ця справа вже розглядається в суді: нам говорять , що нам надали послуги і з кожного хотіли як я вже і казав стягнути по 100 євро-уявляю скільки людей так втратили свої гроші не читаючи уважно договір ,але вони всеодно хочуть привласнити по 30 євро!Результат цього всього -ми не отримали нічого, а компанія так чи інакше намагається з нас здерти майже 2000грн. не знаю які в них зараз договори , але стосовно нашого договору , ми маємо право повернути всю суму, тому люди читайте уважно свої договори , бо вас в будь-якому випадку будуть старатись розвести на гроші !!!А краще не мати справу з цими шахраями , я вже цікавився є купа по -перше надійніших , а по-друге дешевших компаній! І повірте , хороші відгуки залишають хіба працівники компанії ,аби себе прикрити …

43. 24 июля 2019

Три місяці тому знайшла цю компанію через рекламне оголошення в інстаграмі. зайшла на сайт. почитала відгуки. не могла зрозуміти, чи ті відгуки, які були хочаб трішки позитивними є правдивими?.. тепер точно розумію, що ні. це ще одна компанія, яка розводить людей на гроші. спочатку тобі обіцяють, що все буде швидко і легко. потім беруть оплату, підганяючи і говорячи, що мало часу, потрібно оформляти документи. далі, десь місяць взагалі нічого не роблять. і тільки після внесення половини суми вакансії, вони кажуть, що так як залишилось мало часу, запрошення може бути не готове. тобто до цього, цілий місяць вони абсолютно нічого не робили. а гроші то ти вже їм віддав. потім вони говорять, що ніби то роботодавець відмовмвся від частни студентів, і ця вакансія відпадає. особисто я одразу зрозуміла, що діла далі не буде. попросила повернути мені гроші. по договору, якщо я відмовляюсь після першої вакансії. вони мають повернути 100 євро. на що вони тільки через декілька днів відреагували, і не сказавши нічого на моє прохання повернути кошти, запропонували ще одну вакансію. просто сказали, що є одне єдине місце, спеціально для мене, і я знову маю дуже швидко вирішувати, бо залишилось мало часу. коли я спитала, чи це якось впливає на оплаиу, а точніше я запитала, чи ця вакансія теж оплачується. мені сказали, що ні. сказали, що все буде добре. документи готуються, нічого робити не потрібно, якщо щось треба буде, вони повідомлять. пройшов ще місяць.(третій) я неодноразово намагалась дізнатись, що мені потрібно буде для поїздки. як все відбувається, чи ми їдемо групою, як їдемо, коли… і так далі. мені або взагалі не відповідали, або просто пару речень кидали. мене це дуже обурювало. але я собі думала, гроші ж зберігаються, якщо що. що я втрачаю. якщо буде підозріло, просто відмовлюсь. потім було пару моментів, коли треба було дуже швидко і негайно заповнити якісь формуляри. зробити валютну карту, щоб мені на неї роботодавець скидав гроші. А вакансія Макдональдс. Я. Сама роблю собі карточку, для отримання зп. І висилаю свої реквізити роботодавцю. Це ж якийсь сміх. Я от просто зараз візьму і напишу всім макдональдсам в тому місті, про, яке вони мені говорили, і спитаю, чи вони знають про існування GotoGermany, думаю, навряд. До того цей формуляр був дуууже дивним. Після цього, минув мабуть тиждень, я декілька разів спитала, чи є якісь новини. А ще до цього просила, повідомити, про дату від’їзду мінімум за тиждень, так як я працюю, і не могла так просто кинути тут роботу. І от, 19 липня, о 17:52 мені менеджер в вайбері написала, що моє запрошення готове. і вийшла з онлайн. Все. Потім о 19:05 телефонує .якийсь хлопець, говорить, що моє запрошення готове, це Go to Germany, можна 21-го вилітати . Тобто через день. в неділю. бо 24-го вже початок роботи, а до цього треба заселитись. бо якщо я вчасно не заселюсь і пізніше почну працюватт, то можливо будуть проблеми з орендарем квартири і роботодавцем. Тобто я мала зібратись за один день і вилетіти. Це якийсь абсурд. Я почала писати менеджеру, вона не з’являлась онлайн. Так як були вихідні, телефонувати їм не мало сенсу. І от з понеділка мене почали штурмувати, щоб я швидко оплачувала, отримувала запрошення і їхала. Можу сама маршрут зробити, можуть вони допомоготи. Як же ж це мило. А 12 тисяч гривень я вам за що оплатила? Так як запрошення вони дають після повної оплати і гарантій ніяких вони не дають. То звичайно я відмовилась оплачувати. Почала просити повернути половину моєї першої оплати, на що вони мені сказали, що це не можливо. Бо по договору, я їм заплатила спочатку за першу вавкансі. 100 євро, потім за другу теж 100.Хоча цього мені не озвучували жодного разу до цього. Тобто 6000 грн я оплатила внікуда. А ще я їм переводила 500 грн, за те, що вони мені поставили печатку, ніби я студент. Бо в моєму університеті відмовились ставити печатку на чужих документах. Ось так от працює ця фірма. Якщо це вам здається нормальним, то для мене ні. І я з цим миритись не буду. Тому, якщо ви також залишились незадоволеними їхніми послугами, давайте об’єднаємось, і покажемо, де раки зимують. Якщо у васє свої цікаві історії, пишіть мені на e-mail — [email protected] або на fb — https://www.facebook.com/oxana.udovenko буду штурмувати телеканали і можливо навіть міські органи, щоб повернути свої гроші та застерегти інших. http://www.vnutri.org/wp-content/uploads/2019/07/hXwn_PERSONALBOGEN_Vordruck gtg.doc http://www.vnutri.org/wp-content/uploads/2019/07/hXwn_PERSONALBOGEN_Vordruck gtg.doc

44. 9 апреля 2019

@Рита, Ви описали на 70% мою поїздку в німеччину. Можу ще раз відмітити те що ви платите гроші за обіцянки та розповідь про те як красиво в тому місці де ви будете працювати(море, природа, древні райони німеччини) і повідомлення в вайбері чи все ок( відповідь на які нічого не змінить навіть якщо це не та робота не місто а село, та не квартира а сарай з 4-ма 2-ярусними ліжками, як в принципі і було).А про вартість автобусу це взагалі окрема історія, при поїздці ми поцікавились скільки получає водій(оскільки це був приватник і власник авто) і виявилось що компанія і там 30 євро прикарманила(оскільки ви поїздку оплачуєте їм).

45. 16 октября 2018

Я прочитав коментарії, які написали люди про цю компанію ! Це викликало в мене сміх ) Тепер я хочу розповісти про цю компанію всю правду. Насам перед хочу виділити некомпетентність працівників, які там працюють вони розповідають людям казки про роботу в Німетчині та пропонують людям вакансії яких навіть не існує насправді! Коли ви звертаєтесь до них з проханням надати вам інформацію про вакансію та місце де ви будете працювати вони тільки розводять руками, та можуть скинути якусь фотку з інтернету, яка зовсім не стосується вас та вашої роботи ! Коли ви співпрацюєте з цією компанією вони не дають на підтвердження неяких документів про те де і як ви будете працювати ! Навіть проинформувати вас ніхто не збирається ! Тобто ви платите гроші не за роботу, яку вам обіцяють ПРЕДСТАНИКИ ЦІЄЇ КОМПАНІЇ , а за консультацію яку вони вам надали, тобто у вас не буде ні права ні посвідчення на роботу куди вони вас відправлять ( якщо ще вам пощястить поїхати ). Хочу дати вам ім’я цієї особи, яка цим займається це Лисенко Руслан Дмитрович

46. 26 сентября 2018

Попытаюсь расписать все очень подробно! У меня уже есть опыт такого рода программ, поэтому мне есть с чем сравнивать.
Итак, я пришла в агенство в марте 2018 года. Я планировала ехать в июля. Я пришла и сразу была подписывать договор, так как времени оставалась не так уж и много.
    Почему я выбрала именно GoToGermany?Потому что у них нет такого понятия, как собеседования с работадателем, я сильно переживала, что могу просто не подойти и возможность поехать в Германию просто уйдет в никуда. И ты сам выбираешь место, в которое ты хочешь поехать. И Слава Богу, я попала не в совсе немецкую глушь (ну, все относительно). Моя вакансия стоила 450 евро(у каждой вакансии своя стоимость). Как мне сказали, это зависит от места, вакансии и тд. Но вакансия в Дрездене(на окраине, до центра 1 час на общественном транспорте), тем более, что это Восточная Германия. Как для меня, так такая цена вообще ничем не обусловлена. Перед этим мне предлагали работу в 40 км от Мюнхена за 490 евро. Но я думаю вы понимаете разницу между Баварией и Саксонией. Итак, я сходу выбрала вакансию. НО на этом этапе вы должны адекватно оценивать сами свой немецкий язык. Я была на начальном уровне тогда и понимала , что не смогу работать официантом, но один из сотрудников(не мой менеджер в дальнейшем) уговаривал меня выбрать работу официанта, обосновывая тем, что я заработаю 1500 евро в месяц. Но у меня есть опыт работы заграницей и я понимаю, как это работать официантом. А этот сотрудник походу не очень. Это второй минус после стоимости, что не все сотрудники до конца понимают, как это работать в Германии.
    Далее был этап отправки документов. Я заполнила все документы в 20-х числах марта, и до середины апреля не было никакой информации. Потом я асе же написала сама и спросила , все ли нормально. И оказалось, что нужно изменить даты в анкете. В СМЫСЛЕ??? Прошел 1 месяц и только тогда стало ясно, что нужно менять даты. Я была в шоке немного. Приглашение я ждала аж до 26 июня.
    И теперь самое интересное. Как только я подписывала договор НИКТО не говорил о том, что ВСЕ должны обязательно ехать вместе. И тут оказывается, что нам организую автобус за 85 ЕВРО!!!! ЧЕ ВООБЩЕ. И это только до Дрездена. (Я нашла автобус за 38 евро) Ребята ехали до Франкфурта за 130 евро. Это наглость. И мы ехали 12 часов!!! При том, что границу мы прошли за 40 минут. И когда я пришла в офис за документами за 2 дня до отъезда и сказать, что я еду своим маршрутом, на меня логист(Иван) просто начал кричать. Также мне не понятен тот факт, почему не было контакта с работадателем и у него со мной тоже! Общие вопросы всегда обсуждаются на собеседовании, но его же не было. И почему нельзя было познакомить людей, которые должны жить вместе 3 месяца. Так обычно делают.
    Как мы приехали в наш пункт назначения, оказалось, что я уже не помощник повара на кухне, а буду работать в хаускипинге. А вы бы только знали, как это скучно. Также мне изначально говорили, что это проверенный работодатель и к нему уже ездили, но на самом деле, они принимали украинских студентов первый раз. И помните, я говорила за 1500 евро в месяц. Так вот 1 августа мы получили первую зарплату и увидели суму 750 евро)))))) а где 1500, а? А мы работали 180 часов и ставка 8,84 в час.(к тому же, чаевых у официанта тоже не было) Я уже работала в Америке и знала, что есть налог, который в Германии очень немаленький. Каждый месяц мы платили около 300 евро налога. ВСЕГДА ФИЛЬТРУЙТЕ ИНФОРМАЦИЮ!
На протяжении всего времени нам писал Василий, спрашивал как дела и тд. Это плюс. Сервис на уровне. И, кстати, приглашение, которое я ждала 2 месяца. Его как бы должны были отправить на почту. Во-первых, почему его не отправили, и во-вторых, где оригинал, который я ждала 2 месяца. Этот момент я не совсем уяснила.
Результат: не смотря, на все, что было, я бы наверное обратились еще раз в эту компанию еще раз. Вы сами выбираете себе место работы(если вам повезет, то вы будете работать по своей вакансии, но из 7 человек 3 не работала по своей вакансии. И я бы просто попросила контакты работодателя. Не думайте, что вам никто не ответит. Все ответят. Потому что все получается, как испорченый телефон. И сама бы уточнила все информацию, которая меня интересует, и попросила копию договора о трудоустройстве отправить на почту.
Вот такой опыт работы с GoToGermany.

47. 20 сентября 2018

Загалом добре, задоволена , що мала таку можливість і відвідати нову країну і заробити грошей) єдине ,що треба ще виправити швидкість обслуговування.Але вже чекаю ваших пропозицій на наступне літо?

48. 1 августа 2018

Співпрацював із компанією у питаннях поїздки до Німеччини на два місяці на роботу. В загальному залишився задоволений послугами компанії і дуже задоволений вакансією, яку вони мені знайшли.
    Дякую сервісу підтримки за оперативне вирішення проблем, які виникли вже на місці. Буду співпрацювати із вами ще.

1. 11 февраля 2021

Добавьте зарплату в компании Go to Germany

Добавить отзыв о работодателе Go to Germany

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Go to Germany?