Грінтех

Отзывы о работе в Грінтех, зарплаты

1. 14 июля 2019

Нова назва — ТОВ Сістем Форт
    Директор — Свириденко Вячеслав Борисович
    Номер телефону — 0983675494

Категорично не рекомендую зв’язуватись!
    Брехун, шахрай, людина що не відповідає за свої слова!

2. 30 октября 2018

@Віталий, Вячеслав Борисович, перелогинтесь!
    Какое предприятие?? Какое работаю? Был проездом недавно — уже все заросло кущами полностью.

3. 25 июня 2018

Нормальное предприятие, все платят. Я работаю там уже второй год.

4. 8 августа 2017

Подтверждаю!
    Свириденко Вячеслав Борисович +38(098)367-54-94 — мошенник. Должен 2000 грн, отдает уже год.
    Не рекомендую иметь с ним дело.

5. 10 марта 2017

@Гость, що стосується з/п — то приймає на мінімалку. Все інше премії за виконання плану, а премія це така штука, якою можна маніпулювати як завгодно.
    Що стосується куплених матеріалів, немає доказової бази. Чеки ним були забрані, ніби на оформлення компенсації.Все спочатку будувалось на довірчих відносинах. А виявилось що він звичайнісінький шахрай.
    Люди з навколишніх населених пунктів його уже добре знають. Іти до нього працювати ніхто не хоче. Зараз він шукає робочих в Житомирі. Але судячи по тому що завод і надалі простоює — то справи в нього йдуть геть хижо.

6. 9 марта 2017

А чего в суд на него ге подали или в прокуратуру

7. 7 февраля 2017

Цілком підтверджую попередній коментар від Володимира.
    Свириденко ще той жук. У всіх навколишніх селах люди не бажають йти до нього на роботу:
    1. Умов праці ніяких — немає банального умивальника помити руки. Про туалет і душ взагалі промовчу.
    2. Дурить з заробітною платою. Обіцяє більше 4000 грн — платить на руки менше 2000, мотивуючи це невиконанням плану. План виконати на старому ломучому обладнанні і сирій поцвівшій сировині просто нереально.

Я попався на його уловки, купив за свої кошти матеріали на 1600 грн. Обіцяв повернути. Повертає з серпня 2016 року.

Абсолютно не рекомендую зв’язуватись з ТОВ «Грінтех» (ООО «Гринтех») і його власником Свириденко Вячеслав Борисович!

8. 3 февраля 2017

Директор Свириденко Вячеслав Борисович еще тот мошенник.
    Обещает одно — делает (платит) другое (делит на 2,3).
    До сих пор (3 месяца) так не вернул деньги. Персонал больше месяца не работает.

Будьте осторожны !!!

Добавьте зарплату в компании Грінтех

Добавить отзыв о работодателе Грінтех

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Грінтех?