Halama Opole

Halama Opole

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, rozpoczęliśmy działalność w 1979 roku przewozami krajowymi.

Отзывы о работе в Halama Opole, зарплаты

1. 27 ноября 2023

Ну що прийшла і моя черга писати відгук
    Фірма ну висновки зробите самі
    Автомобілі старі як світ
    Рем база дуже потужна тут нічого казати Denis механік фірми дуже розумний фахівець таких би побільше
    Шеф старий маразматик і великий брехун, постійно бреше про оплату вашої праці,про ціну перевезень,про строк служби того чи іншого вузла на авто і причепі,розхід палива в нього 29 літрів з 26 тон і то все ландувками,шини на машинах наварки 2018 року і то в 2023 році,короче цікавий персонаж
    Шефова нічого сказати не можу але рахує що всі то бидло а halama то є пани з голубою кров’ю,при звільненні сказала прямо-в вас тут немає прав ви тут ніхто(
    Прикро було таке почути але то неважливо
    Катьсья то донька шефа нічого поганого окрім того що дуже довго вирішує скільки і де заправляти
    За решту сказати нічого не можу бо з ними не стикався
    Але моя думка фірма не для праці
    Хоча є хлопці які працюють роками не знаю як то в них виходить але працюють
    Я не змирився з таким ставленням до себе тому пішов

2. 3 октября 2021

Якщо бажаєте працювати за даром , якщо бажаєте відчути що ти халуй а а твій рабодатель це князь голудих кровей ,бажаєш поїздити на тягачах які старші за тебе и дихають на ладан , відчути на собі що таке каботаж по Німеччині то це саме те що тобі потрібно

3. 29 марта 2018

Всё что можно сказать-полный шлак.Зарплата не вовремя и не вся.Спецодежда ветошь.Хозяин Роберт слежение за каждым поворотом не в ту сторону в том числе и в туалет и за продуктами.Не стесняясь может обматерить.За малейшую царапину-в 10 кратном размере.пару раз,пока не сказал ,что так делать не буду-предлагал ехать или по чёрному или без чипа.Оставил при -8 с разряженными 7 летними аккумуляторами т.е без вебасто на трассе на 2-е суток.При этом взял деньги за пережог соляры на обогрев.При этом вытягивали пару раз тракторами из под загрузки и выгрузки с территории.Машины старый 10-11 летний хлам с неработающим всем что может не работать.пробеги за 800 000 тысяч…Короче кое как отбыл 7 недель вместо обещанных 6-ти забрал из заработанного только 980 у.е и то-со скандалом.Денег не получите-нервы и здоровье угробите.Начал активно набирать белорусов и украинцев -потому как в радиусе 200 км от Ополе поляки к нему уже не идут.Очередной конвейер.В договоре о найме специально проставляет только подставу в 2300 злотых.

Добавьте зарплату в компании Halama Opole

Добавить отзыв о работодателе Halama Opole

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Halama Opole?