Інтерком Київ

Інтерком Київ

Компания «Интерком Киев» — строительство и проектирование бассейнов, бань, саун и прочих инженерных сооружений.

Отзывы о работе в Інтерком Київ, зарплаты

1. 31 июля 2022

Просто не можу не залишити відгук цій чудовій компанії, де я пропрацював майже рік, тож суб’єктивно, стисло по плюсам та мінусам:

Плюси:
    — Коллектив доволі дружній, в плані робочого процесу вам завжди допоможуть.
    — Офіс знаходиться 5хв від метро пішки.
    Мінуси:
    — Після проходження випробувального терміну йде начислення бонусних виплат, які з незрозумілих причин були затримані більш як на 3 місяці.
    — По проходженню випробувального терміну, зі слів керівника мене було прийнято у штат компанії, але це тільки зі слів керівника так як при звільненні я отримав порожню трудову.

Тому мій особистий висновок, в компанії є спеціалісти і професіонали своєї справи, але керівництву компанії вірити на слово не можна.

2. 1 июня 2022

Хто хоче заробляти — той буде. Хто хоче, але не вміє — навчать. Ті хто розраховує на «получку» краще хукайте далі. Колектив дружній і чуйний а керівництво справедливе.

3. 17 мая 2022

пару-тройку месяцев назад мой приятель ходил к ним на собеседование. как был хаос — так и остался. не нужно тратить на них время.

4. 3 мая 2022

Доброго всім дня!
    Працюю в компанії пів року на посаді менеджер з продажу.
    По конструктиву:
    — відбір на співбесіді жорсткий, просто за гарні очі не візьмуть (але як по мені таке і має бути всюди);
    — навчання є, воно структуроване, і абсолютно достатнє для того щоб зрозуміти специфіку і почати продавати;
    — колектив дружній, всі з радістю допомагають і відповідають на будь які питання (це дуже важливо);
    — зп виплачується без затримок і в тому розмірі про який домовлялись, бонуси прозорі і зрозумілі;
    — по любому питанню можна особисто звернутись і до власника, і отримати відповідь, і це суттєвий плюс;
    — по графіку все стандартно;
    — місцезнаходження офісу зручне;
    В компанії є своії внутрішні моменти, правила, які когось влаштовують, а когось ні, але ніхто нікого за руку не тримають, щось не подобається шукай нове місце і розвивайся далі. Негативні відгуки нагадують просто ображену людину, яка замість того щоб жити і працювати далі взяла за ціль понаписувати тут бруду. Конструктиву в негативних відгуках не знайшов, тому і пішов на співбесіду, і на данний момент задоволений. Що буде далі побачимо!

5. 9 февраля 2022

Друзья, кто реально работал в компании, напишите плз нормальный отзыв, все, что ниже похоже на оправдание негатива.

1. 16 сентября 2020

Рад, что работаю не в Интерком.

Плюсы: приятный коллектив в отделе, жизнерадостная и сплоченная команда, которая пытается через улыбку воспринимать весь маразм некоторых «управленцев». Надеюсь на вас, ребята, не найдут «управу». Здание, в котором офис, на стадии ремонта, близко к метро. На этом, пожалуй, из позитива все, уважаемые соискатели.

Минусы: «управленческая» составляющая прогнила, из всех щелей лезет «савецкий» менталитет еще тех времен. Отдельно остановлюсь на сказочном персонаже — Алена HR и коуч. Хамовитая, заносчивая, двуличная, некомпетентная, далекая от таких понятий, как профессионализм и индивидуальный подход к соискателям, не умеет ставить задачи и ТЕМ БОЛЕЕ их решать. Поэтому, уважаемые кандидаты, будьте осторожны при выполнении любых поставленных задач, спрашивайте сразу какой результат или в какой форме она от вас ждет, скорее всего конкретного ответа не последует. Если вы хотите рисовать графики от руки карандашом на листе а4 и уделять 50% своего рабочего времени на отчеты, статистики и прочий ненужный хлам, который на сегодняшний момент любая компания выводит в автоматизированный программный процесс, то вам, наверное, сюда…в прошлый век. Но если вам интересен заработок и развитие – бегите прочь, не тратьте время зря!

Итог: крайне НЕ рекомендую данную компанию для амбициозных и профессиональных специалистов.

2. 27 сентября 2018

Уважаемый кандидат. Мне жаль, что вам пришлось подождать. К сожалению, ваш телефон был вне зоны, когда вы покинули наш офис и я не смогла вам принести извинения за «форс-мажор» и задержку. Удачи вам в поиске работы.

Добавьте зарплату в компании Інтерком Київ

Добавить отзыв о работодателе Інтерком Київ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Інтерком Київ?